Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Emilia
Dnia 21.09.2019 o 14:02, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny serduszka są 2😘😘😘widzieliśmy jak szybko biją, nie mogliśmy jeszcze usłyszeć bo na Doplera zawczesnie, ale widok cudowny. Teraz mamy się zapisać na prowadzenie ciąży mnogiej do konkretnego szpitala. 

Po 16 latach zobaczyliśmy bijące serca, nareszcie. Nigdy nie smialabym stawiać siebie za przykład, ale dziś chce Wam powiedzieć, że nie wolno tracić nadziei, nie wolno się poddawać, każda z nas nie jest ani lepsza ani gorsza, każda z nas jest jednak na tej samej drodze, na drodze do bycia mamą. Po sobie wiem, że potrafimy znieść dużo, bardzo dużo, a potem gdy nam się wydaje że to już koniec, okazuje się że trzeba się podnieść, bo możemy znieść jeszcze więcej. Nie martwcie się, wasze pestki awokado są w dobrych rękach😊za każdą z osobna i za wszystkie razem trzymam kciuki. Będzie dobrze Laski, damy wszystkie radę😊🥑🌱🥑🌱🥑🌱🥑

Świetna wiadomość, śledziłam forum i nie mogłam się doczekać tej właśnie informacji od Ciebie :):):)

17 minut temu, Gość Ola napisał:

Hej dziewczyny! Weekend spędziliśmy z mężem nad morzem, potrzeba zresetowania głowy byla bardzo silna. Polecam Wam jesienne plaże.

Nie było mnie tu przez weekend a tyle zmian na forum, nowe osoby - witajcie 🙂

Ja szykuje się na biopsję endometrium, o 14 mam dziś to badanie, a powtórka w środę. Ciekawe czy dostarczy informacji czemu nam się nie udaje. Czy któraś z Was miała to badanie? Czy jest bardzo bolesne? 

Dziękuje, Was również bardzo miło jest poznać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

Hej dziewczyny! Weekend spędziliśmy z mężem nad morzem, potrzeba zresetowania głowy byla bardzo silna. Polecam Wam jesienne plaże.

Nie było mnie tu przez weekend a tyle zmian na forum, nowe osoby - witajcie 🙂

Ja szykuje się na biopsję endometrium, o 14 mam dziś to badanie, a powtórka w środę. Ciekawe czy dostarczy informacji czemu nam się nie udaje. Czy któraś z Was miała to badanie? Czy jest bardzo bolesne? 

Ja miałam badanie endometrium. Mnie bolało ale tak jak piszesz każda z nas jest inna:) dzisiaj zrobiłam znowu sikanca i znowu jakaś blada kreska jest albo mam zwidy 🙂 no i czekam na wyniki krwi. Powinny byc  lada moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Kasiula koniecznie napisz, czekam na wyższą betę niż ostatnio i bardzo mocno zaciskam kciuki jadąc na zabieg. Trochę boję się bólu, tym bardziej że lekarz powiedział że będzie bez znieczulenia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Ola napisał:

Kasiula koniecznie napisz, czekam na wyższą betę niż ostatnio i bardzo mocno zaciskam kciuki jadąc na zabieg. Trochę boję się bólu, tym bardziej że lekarz powiedział że będzie bez znieczulenia... 

Dla otuchy myskami jestem z Tobą. Oby jak najmniej bolało  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Ola napisał:

Kasiula koniecznie napisz, czekam na wyższą betę niż ostatnio i bardzo mocno zaciskam kciuki jadąc na zabieg. Trochę boję się bólu, tym bardziej że lekarz powiedział że będzie bez znieczulenia... 

Nie bój nic. To chwilowe uklucie. Ja mam niski prób bólu chyba i może dlatego mnie bolało. 

Mam wyniki 12,3... Matko jedyna rośnie beta. To chyba mi się śni. W sobotę beta było 4,92. Wiem że to są bardzo niskie wartości. Ale ja się i tak ogromnie cieszę 🙂 że chociaż coś ruszyło... Wiem że jeszcze dużo przede mną czekania i niepewności ale dla mnie to jest niesamowite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolores
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Nie bój nic. To chwilowe uklucie. Ja mam niski prób bólu chyba i może dlatego mnie bolało. 

Mam wyniki 12,3... Matko jedyna rośnie beta. To chyba mi się śni. W sobotę beta było 4,92. Wiem że to są bardzo niskie wartości. Ale ja się i tak ogromnie cieszę 🙂 że chociaż coś ruszyło... Wiem że jeszcze dużo przede mną czekania i niepewności ale dla mnie to jest niesamowite. 

Hej kasiula troszkę niska ta beta ale trzeba wierzyć że wszystko będzie ok. Wiem że jak jest taka niska beta to może świadczyć o ciąży pozamacicznej... Może warto iść do lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Dolores napisał:

Hej kasiula troszkę niska ta beta ale trzeba wierzyć że wszystko będzie ok. Wiem że jak jest taka niska beta to może świadczyć o ciąży pozamacicznej... Może warto iść do lekarza? 

Idę w poniedziałek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny, dołączam do Was, bo właśnie zostaliśmy zakwalifikowani i już prawie rozpoczęliśmy procedurę...prawie, bo zaczynamy od najbliższego cyklu (za ok.10 dni). Moja historia starań trwających już sporo ponad rok (może uznacie, że to niedługo, ale mam już 38l) mam nadzieję znajdzie w końcu szczęśliwy finał w klinice leczenia niepłodności...a leczymy się w invicta w warszawie. Mam nadzieję, że waszej wytrwałości i wiary w powodzenie wystarczy i dla mnie, bo jeszcze kilka lat temu nie myślałam z czym przyjdzie mi się mierzyć (emocjonalnie)...a czytanie tych pięknych historii z happy endem, to sama radość 🙂

Trzymam kciuki za Was wszystkie i jeśli pozwolicie, będę się czasem odzywać...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Dolores napisał:

Hej kasiula troszkę niska ta beta ale trzeba wierzyć że wszystko będzie ok. Wiem że jak jest taka niska beta to może świadczyć o ciąży pozamacicznej... Może warto iść do lekarza? 

Dziewczyny umówmy się ze nie ma takiego straszenia. Nie wjeżdżamy sobie dodatkowo na psyche. 

P.S ciaza pozamaciczna charakteryzuje się pewnymi objawami jak ból brzucha, krwawienia,  zdarza się w 1% przypadków ciąż. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, majami napisał:

Witajcie dziewczyny, dołączam do Was, bo właśnie zostaliśmy zakwalifikowani i już prawie rozpoczęliśmy procedurę...prawie, bo zaczynamy od najbliższego cyklu (za ok.10 dni). Moja historia starań trwających już sporo ponad rok (może uznacie, że to niedługo, ale mam już 38l) mam nadzieję znajdzie w końcu szczęśliwy finał w klinice leczenia niepłodności...a leczymy się w invicta w warszawie. Mam nadzieję, że waszej wytrwałości i wiary w powodzenie wystarczy i dla mnie, bo jeszcze kilka lat temu nie myślałam z czym przyjdzie mi się mierzyć (emocjonalnie)...a czytanie tych pięknych historii z happy endem, to sama radość 🙂

Trzymam kciuki za Was wszystkie i jeśli pozwolicie, będę się czasem odzywać...

 

 

Witamy, odzywaj się jak najwięcej 🙂  i napewno się uda bo wszystkie trzymamy kciuki za siebie nawzajem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kasiula616 napisał:

Nie bój nic. To chwilowe uklucie. Ja mam niski prób bólu chyba i może dlatego mnie bolało. 

Mam wyniki 12,3... Matko jedyna rośnie beta. To chyba mi się śni. W sobotę beta było 4,92. Wiem że to są bardzo niskie wartości. Ale ja się i tak ogromnie cieszę 🙂 że chociaż coś ruszyło... Wiem że jeszcze dużo przede mną czekania i niepewności ale dla mnie to jest niesamowite. 

Będzie dobrze bo tak musi być. Najważniejsze że beta rośnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Hej dziewczyny, wróciłam od lekarza z cudowną informacje. Jest piękny pęcherzyk ciążowy o wymiarach 0,72cm. Nie pamiętali kiedy tak bardzo się cieszyła jak dziś chociaż wiem że przed nami jeszcze długa droga staram się myśleć że najgorsze już za nami. 

 

Kasiula bądź dobrej myśli. Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki 🤗 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
53 minuty temu, majami napisał:

Witajcie dziewczyny, dołączam do Was, bo właśnie zostaliśmy zakwalifikowani i już prawie rozpoczęliśmy procedurę...prawie, bo zaczynamy od najbliższego cyklu (za ok.10 dni). Moja historia starań trwających już sporo ponad rok (może uznacie, że to niedługo, ale mam już 38l) mam nadzieję znajdzie w końcu szczęśliwy finał w klinice leczenia niepłodności...a leczymy się w invicta w warszawie. Mam nadzieję, że waszej wytrwałości i wiary w powodzenie wystarczy i dla mnie, bo jeszcze kilka lat temu nie myślałam z czym przyjdzie mi się mierzyć (emocjonalnie)...a czytanie tych pięknych historii z happy endem, to sama radość 🙂

Trzymam kciuki za Was wszystkie i jeśli pozwolicie, będę się czasem odzywać...

 

 

Hej majami 🤣cieszę się, że do nas dołączyłaś🤣trzymam i za Ciebie kciuki🥑trafiłaś do dobrej kliniki. Ja mam 39 lat i w warszawskiej invikcie w sobotę zobaczyliśmy 2 bijące serduszka 💗💗

Odzywaj się do nas, informuj, pytaj może będziemy wiedziały to na pewno odpowiemy. Tu jest fajna ekipa z przekrojem wiekowym, z doświadczeniem większym bądź mniejszym, z wieloma różnymi przyczynami niepowodzeń. Dwie rzeczy mamy te same: wszystkie chcemy być mamami i wszystkie jesteśmy piękne 🤣🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Justyna cudowna wiadomość, Bobo 0,72 cm. Nono widzę, że i u Was jak na drożdżach💗🤣🥑Fiu fiu. Jestem taka szczęśliwa 🌞🌞🌞🌞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Justyna napisał:

Hej dziewczyny, wróciłam od lekarza z cudowną informacje. Jest piękny pęcherzyk ciążowy o wymiarach 0,72cm. Nie pamiętali kiedy tak bardzo się cieszyła jak dziś chociaż wiem że przed nami jeszcze długa droga staram się myśleć że najgorsze już za nami. 

 

Kasiula bądź dobrej myśli. Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki 🤗 

 

Justynko 🙂 cudowna wiadomość 🙂

Oczywiście mam piętra że mała beta i wgl ale co tam 🙂 zobaczymy co powie lekarz w poniedziałek. Za tydzień jeszcze zrobie będę żeby być na świeżo. Jak narazie staram się nie mieć czarnych myśli 🙂 mąż mnie pociesza i mówi że ładnie rośnie i nie mam się martwić. Czasem bez tych naszych mężczyzn byłoby ciężko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Kasiula i Justyna 

Super wieści 🙂😍

Oby tak dalej. Musimy wierzyć że będzie dobrze. Trzymam za Was mocno kciuki ✊✊🌱🌱🥑🥑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Dziewczyny a czy któraś miała robiona biopsję endometrium i wyszedl stan zapalny ? Jeśli tak co lekarz o takiej przypadłości mówił ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Gość Iryza napisał:

Hej majami 🤣cieszę się, że do nas dołączyłaś🤣trzymam i za Ciebie kciuki🥑trafiłaś do dobrej kliniki. Ja mam 39 lat i w warszawskiej invikcie w sobotę zobaczyliśmy 2 bijące serduszka 💗💗

Odzywaj się do nas, informuj, pytaj może będziemy wiedziały to na pewno odpowiemy. Tu jest fajna ekipa z przekrojem wiekowym, z doświadczeniem większym bądź mniejszym, z wieloma różnymi przyczynami niepowodzeń. Dwie rzeczy mamy te same: wszystkie chcemy być mamami i wszystkie jesteśmy piękne 🤣🤣

 

Dzięki Iryza, wybraliśmy tę a nie inną klinikę, bo właśnie tam szwagierce (całkowita niedrożność jajowodów) udało się za trzecim podejściem, teraz mają fajnego, zdrowego już prawie trzylatka. I tu ciekawostka, jak dalece niezbadany jest organizm ludzki, a szczególnie kobiecy 🙂 - mimo tej stwierdzonej niedrożności, ku zdumieniu wszystkich, właśnie spodziewa się drugiego dziecka poczętego naturalnie :-), także wszystko jest możliwe, choć tak trudno w to wierzyć, ech...

P.S. Dziewczyny, nie wiem czy słyszałyście i nie wiem jak w innych województwach, ale na Mazowszu, nie tylko w Warszawie będzie dofinansowanie do programu, jak mnie kwalifikowali, klinika nie miała jeszcze wytycznych, ale jak któraś z Was dopiero planuje, to miejcie to na uwadze i pytajcie 🙂

Oj, jakoś mi lżej z Wami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, majami napisał:

Dzięki Iryza, wybraliśmy tę a nie inną klinikę, bo właśnie tam szwagierce (całkowita niedrożność jajowodów) udało się za trzecim podejściem, teraz mają fajnego, zdrowego już prawie trzylatka. I tu ciekawostka, jak dalece niezbadany jest organizm ludzki, a szczególnie kobiecy 🙂 - mimo tej stwierdzonej niedrożności, ku zdumieniu wszystkich, właśnie spodziewa się drugiego dziecka poczętego naturalnie :-), także wszystko jest możliwe, choć tak trudno w to wierzyć, ech...

P.S. Dziewczyny, nie wiem czy słyszałyście i nie wiem jak w innych województwach, ale na Mazowszu, nie tylko w Warszawie będzie dofinansowanie do programu, jak mnie kwalifikowali, klinika nie miała jeszcze wytycznych, ale jak któraś z Was dopiero planuje, to miejcie to na uwadze i pytajcie 🙂

Oj, jakoś mi lżej z Wami 🙂

i oczywiście gratulacje! cudowne wieści ❤️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Mam takie pytanie. Mamy z 4 miesiące zanim rozpoczniemy procedurę i chcę się do tego jak najlepiej przygotować. Lekarz zalecił mnie i mężowi brać witaminę D (ok 4000 jednostek), bo mamy niedobór. Czy coś jeszcze moglibyśmy brać, żeby nasze organizmy były jak najlepiej przygotowane? Kwas foliowy? Doradźcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Justyna napisał:

Hej dziewczyny, wróciłam od lekarza z cudowną informacje. Jest piękny pęcherzyk ciążowy o wymiarach 0,72cm. Nie pamiętali kiedy tak bardzo się cieszyła jak dziś chociaż wiem że przed nami jeszcze długa droga staram się myśleć że najgorsze już za nami. 

 

Kasiula bądź dobrej myśli. Wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki 🤗 

 

Super 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Gość Emilia napisał:

Mam takie pytanie. Mamy z 4 miesiące zanim rozpoczniemy procedurę i chcę się do tego jak najlepiej przygotować. Lekarz zalecił mnie i mężowi brać witaminę D (ok 4000 jednostek), bo mamy niedobór. Czy coś jeszcze moglibyśmy brać, żeby nasze organizmy były jak najlepiej przygotowane? Kwas foliowy? Doradźcie mi proszę.

Witaj kochana:) ja z mężem brałam kwas foliowy właśnie i Wit. D. Czy coś jeszcze to pytaj może lekarza. Chociaż mój mi nic nie mówił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
56 minut temu, Gość Emilia napisał:

Mam takie pytanie. Mamy z 4 miesiące zanim rozpoczniemy procedurę i chcę się do tego jak najlepiej przygotować. Lekarz zalecił mnie i mężowi brać witaminę D (ok 4000 jednostek), bo mamy niedobór. Czy coś jeszcze moglibyśmy brać, żeby nasze organizmy były jak najlepiej przygotowane? Kwas foliowy? Doradźcie mi proszę.

Kwas foliowy to koniecznie zacznij brać, ja jeszcze brałam femibion 1, choć on jest dla kobiet na początku ciąży, to skład ma ok, bo febibion 0 to śladowe ilości, więc szkoda fatygi moim zdaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Biopsja jednak trochę bolała. Ból jest do wytrzymania, ale zdecydowanie nie można powiedzieć że to nie boli... No ale ważne, że to już za mną. W środę drugie pobranie i będę mogła zapomnieć o tym "incydencie".

Zuzanna dzięki za otuchę 🙂

Kasiula CUDOWNE wieści! Dbaj o siebie dziewczyno, nie stresuj się i słuchaj męża 🙂

Majami, witamy w naszym babińcu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Ola silna jesteś, wytrzymasz i w środę😁Zuch jesteś🥑🌱

Kasiula no potrafisz trzymać w napięciu, potrafisz🤣🤣🤣🤣niczym się nie martw.Będzie dobrze. Wiary, wiaryyyy🥑🌱🥑🥑🌱🥑🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Dziewczyny 😀 mam wynik AMH 0,87 (w marcu 0,92). Jestem po jednej stymulacji czyli nie spadło dużo😊Wynik ogólnie słaby ale wystarczy na kwalifikacje do programu dofinansowania do invitro dla mieszkańców Mazowsza💪. Jutro dzwonię do Invimedu 📞📞. Tam to pewnie jest teraz lista jak za PRL na Fiata 126p 🚗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia

Bardzo Wam dziękuje za porady. Zamówiłam witaminę D i kwas foliowy 🙂

Gratuluje bąbelków :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jestem po pierwszym monitoringu w 6 dniu cyklu pecherzyki rosną  🙂 . Czekam na wynik estradiolu z krwi bedzie po 14. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Zuzana napisał:

Dziewczyny jestem po pierwszym monitoringu w 6 dniu cyklu pecherzyki rosną  🙂 . Czekam na wynik estradiolu z krwi bedzie po 14. 

Oby było jak najwięcej bąbelkow 🙂 trzymam mocno kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Justyna, Iryza gratuluję Wam z całego serca 🥰😊 Iryza będą pełne ręce roboty👣👣 cudownie! ❤️❤️

Sylwia ja dzwoniłam do Invimedu od razu po ogłoszeniu realizatorów i kazali czekać na telefon, wkurzyłam się bo czekam już tydzień więc zadzwoniłam do Gamety, zapisali mnie tam na wizytę kwalifikacyjną na 15 października a jeszcze tego samego dnia oddzwonili i przełożyli na 27 września bo jest bardzo duże zainteresowanie programem i 15 października mogłoby już nie być funduszy na ten rok... 

Także dziewczyny trzymajcie proszę kciuki w piątek żeby udało mi się zakwalifikować, jak się uda to od października wracam do boju😊 już się boję... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×