Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iryza

Renata - ja miałam wrażenie że pęcherz cały czas mam przepełniony, ale moim zdaniem to uczucie po stymulacji, jakby się tam wszystko napompowalo, a potem z każdym dniem to wrażenie malało. Co do temperatury to ja miałam prawie cały czas 36.4. Jeśli chodzi o aplikator luteiny to nie doradzę bo go nie używam, jakoś mi nie wychodzi. Na logikę jego długość nie pozwala na jakiekolwiek uszkodzenia moim zdaniem. Trzymam kciuki🌱🥑😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Justyna gratulacje! 🌱 Trzymam kciuki za dalsze dobre wieści 🙂 Baaaardzo się cieszę!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Cześć, dziewczyny mam pytanie bo zauważylam że po procedurze in vitro nie pękają mi pęcherzyki...wcześniej nie miałam z tym problemu. Czy u Was tak się zdarzyło ? Myślicie że to efekt dużej ilości hormonów które przyjmujemy w tej procedurze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
4 godziny temu, Gość Ola napisał:

Justyna gratulacje! 🌱 Trzymam kciuki za dalsze dobre wieści 🙂 Baaaardzo się cieszę!! 

Moje drogie chyba mam dobre wieści 😘 dziś beta 520ml/mL (w sobotę była 211ml/mL) tylko czy za dużo nie wzrosła? Mega się cieszę ale dopiero na 16:20 idę do lekarza aby się więcej dowiedzieć. Z takim wynikiem na usg raczej nie będzie widać pęcherzyka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Justyna!!! Cieszę się Twoim szczęściem... Niech się maleństwo u Ciebie szczęśliwie zadomowi 🌱🥑Ja jeszcze 2 dni... I będzie jasne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Justyna

Gratulacje, super 🙂😍 daj znać po wizycie co i jak 🌱✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
12 minut temu, Kasiula616 napisał:

Justyna!!! Cieszę się Twoim szczęściem... Niech się maleństwo u Ciebie szczęśliwie zadomowi 🌱🥑Ja jeszcze 2 dni... I będzie jasne 

Życzę Ci tak dobrych wyników jak moje albo jeszc, e lepszych 😘😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Justyna mega dobra wiadomość🥑🌱beta piekna🤣🤣🤣pęcherzyk podobno widać od bety 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kasiula616 Ty też daj od razu znać🥑🌱bo czekam z utęsknieniem😀

Dziewczyny jakaś dobra nuta nas wiedzie, oby tak dalej🥑🌱Idziemy po swoje🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dam znać na pewno... Zastanawiam czy jutro już nie pójść albo czy chociaż sikanca nie zrobić... W sumie to tylko jeden dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Oby tak dalej dziewczyny 😍🌱✊

My w środę idziemy na wyniki co z moim testosteronem i DHEA,czy trzeba coś robic.. i wtedy się okaże kiedy my możemy podejść kolejny raz do procedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

No tak jak tu już wszystkie pisałyśmy, czekanie, czekanie i jeszcze raz czekanie. O mnie wszystko można było powiedzieć tylko nie to, że jestem cierpliwa, ale te próby zajścia w ciążę to już zrobiły ze mnie chyba experta od cierpliwosci. Ja się sikańca bałam, że jak wyjdzie coś a prawda będzie odwrotna to albo się rozczaruje, albo narobię sobie nadziei, więc przy tej próbie odpuscilam. Nic się nie martw Kasiula, będzie dobrze😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
3 godziny temu, Gość Iwonkja napisał:

Oby tak dalej dziewczyny 😍🌱✊

My w środę idziemy na wyniki co z moim testosteronem i DHEA,czy trzeba coś robic.. i wtedy się okaże kiedy my możemy podejść kolejny raz do procedury

Ej a o co cho z tym testosteronem? Nigdy nie słyszałam o konieczności suplementacji testosteronu... - jest potrzebny do czegoś? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata
Dnia 15.09.2019 o 19:19, Kasiula616 napisał:

Witaj Renato, ja jestem 6dpt. Też mam lekko podwyższona temp. Ale to niby dobrze świadczy. Aplikatorem się nie martw nic sobie nie uszkodzisz 🙂 co do pęcherza to nie wiem... Wydaje mi się że w granicach normy u mnie 🙂

Dziekuje i pozdrawiam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata
23 godziny temu, Gość Iryza napisał:

Renata - ja miałam wrażenie że pęcherz cały czas mam przepełniony, ale moim zdaniem to uczucie po stymulacji, jakby się tam wszystko napompowalo, a potem z każdym dniem to wrażenie malało. Co do temperatury to ja miałam prawie cały czas 36.4. Jeśli chodzi o aplikator luteiny to nie doradzę bo go nie używam, jakoś mi nie wychodzi. Na logikę jego długość nie pozwala na jakiekolwiek uszkodzenia moim zdaniem. Trzymam kciuki🌱🥑😀

Dziekuje i pozdrawiam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Właśnie mi nasza Pani doktor powiedziała że jeśli wynik wyjdzie za niski to będę musiała używać w żelu przez ok 3msc. A niby on też wpływa na jakość komórek :/ szukałam ale póki co nie znalazłam nikogo kto by tego używał 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
11 godzin temu, Gość Iwonkja napisał:

Właśnie mi nasza Pani doktor powiedziała że jeśli wynik wyjdzie za niski to będę musiała używać w żelu przez ok 3msc. A niby on też wpływa na jakość komórek :/ szukałam ale póki co nie znalazłam nikogo kto by tego używał 😕

Jeśli masz wątpliwości to może warto z endokrynologiem skonsultować? Bo to gin wypisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Tak. W klinice gdzie podchodzilismy do IVF. Zobaczymy co jutro powie, bo jutro idziemy na wizytę i okaże się jakie są wyniki. Jeśli zaleci używanie tego zelu to na pewno do swojej endokrynolog będę musiała podejść. Dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Po wizycie za dużo więcej nie wiem. Mamy się cieszyć umiarkowanie bo na usg jeszcze nic nie widać ale wzrost bety jest prawidłowy. Za tydzień w poniedziałek usg alby zobaczyć pęcherzyk. Leki dalej tak samo mam brać, a miałam nadzieję że chociaż nie będzie zastrzyków bo już nie mam miejsca na brzuchu. Cieszę bardzo i nie dopuszczam myślę że będzie źle. Trzymam za was kciuki 🥑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Justyna

Musimy wierzyć że będzie dobrze 😍🙂 trzymam kciuki ✊✊✊🌱🥑

Odpoczywaj dużo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Justyna napisał:

Po wizycie za dużo więcej nie wiem. Mamy się cieszyć umiarkowanie bo na usg jeszcze nic nie widać ale wzrost bety jest prawidłowy. Za tydzień w poniedziałek usg alby zobaczyć pęcherzyk. Leki dalej tak samo mam brać, a miałam nadzieję że chociaż nie będzie zastrzyków bo już nie mam miejsca na brzuchu. Cieszę bardzo i nie dopuszczam myślę że będzie źle. Trzymam za was kciuki 🥑

Najważniejsze, że beta wzrasta, na resztę przyjdzie czas. Mój lekarz mi powiedział, że ciążę ma 100% potwierdzi gdy serduszko będzie biło,  więc trochę się naczekałam i tu niestety niczego się nie przyspieszy. A jeśli chodzi o zastrzyki to ja dopiero od wczoraj mam odstawione (13tc), bo na poprzedniej wizycie w 10tyg jeszcze nie było widoczne łożysko. Niektóre dziewczyny miały odstawione już w 9tc, więc wszystko indywidualna kwestia. Trzymaj się cierpliwie ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Justyna trzymamy kciuki! Niech kiełkuje 🌱

Dużo dobrych wiadomości ostatnio, oby tak dalej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dziewczyny czy któraś z Was leczy się u dr Niemoczyńskiego w Klinice Bocian w Warszawie? Jakie macie opinie na temat tego lekarza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234

Cześć dziewczyny 😘 pamiętacie mnie jeszcze? Jestem po 3 transferze 2 zarodków z 3 doby.  1 transfer nie udany, 2 transfer udany ale zarodek przestał się rozwijać w 5 tygodniu. Udało mi się pozbierać i działamy dalej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Gość Ava1231234 napisał:

Cześć dziewczyny 😘 pamiętacie mnie jeszcze? Jestem po 3 transferze 2 zarodków z 3 doby.  1 transfer nie udany, 2 transfer udany ale zarodek przestał się rozwijać w 5 tygodniu. Udało mi się pozbierać i działamy dalej 🙂

Kochana oczywiście ze pamiętam 🙂 strasznie smutno było jak napisałas o niepowodzeniu 😞 i przykro. Trzymam kciuki za dalsze działania 🙂 jesteśmy razem pamiętaj o tym 😘

Teraz jesteś po 3 transferze? Która doba? 

Edytowano przez Kasiula616

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Ava1231234

Trzymam kciuki aby tym razem sie udało ✊✊✊ Ja również jestem po dwóch niepowodzeniach, trzecie podejście przed nami ale za jakiś miesiąc, dwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ava1231234 napisał:

Cześć dziewczyny 😘 pamiętacie mnie jeszcze? Jestem po 3 transferze 2 zarodków z 3 doby.  1 transfer nie udany, 2 transfer udany ale zarodek przestał się rozwijać w 5 tygodniu. Udało mi się pozbierać i działamy dalej 🙂

Hej Ava. A nawet dziś myślałam o Tobie. Cieszę się, że działacie. Trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama

jestem po.

niestety wszystko musialam płacić z wlasnej kieszeni i troche i zostało 

po ciazy zostało mi Fraxiparine 0.4 2 opakowania po 10 ampułkostrzykawek data 02.2022

luteina 50 mg  podjezykowa 3 opakowania po 30 sztuk data 03.2022

duphaston 1 opakowania 20 szt. 11.2023 i  tabletek z drugiego opakwania takze do 11.2023

 

lliloo@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Hej dziewczyny. My właśnie  kończymy robić badania przed przystąpieniem do ivf. Cześć niestety ze względu na słabe nasienie męża tzn.  małą ilość i ruchliwość niestety nie  można przeprowadzić.  Czy któraś z was tak miała??? I jaką metodą podchodziliscie do ivf ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dziewczyny chce skorzystać z refundacji dla Mazowsza a realizatorami są w Warszawie Medi Partner i Centrum Zdrowia Warszawa Sp. z o.o. i w Plocku Gravida Sp. z o.o. ale ja pierwszy raz słyszę te nazwy. Czy możecie mi polecić któregoś lekarza z tych miejsc i dac jakiś kontakt bo nic nie mogę znaleźć w necie 🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×