Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Sylwia
15 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

w Warszawie Medi Partner i Centrum Zdrowia Warszawa Sp. z o.o. 

Partycja a udało Ci sie w ogole to zlokalizować? Ja wpisując w wyszukiwarkę centrum zdrowia Warszawa to nie wiem niby które to z tych wyszukanych 😈😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Cześć dziewczyny, od jutra zaczynam długi protokol. Po 3 nieudanych transferach walka start :)

Gratuluję wszystkim którym się udało :) trzymajcie za Nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kaja do boju💕trzymam kciuki za Was bardzo mocno🤜🤛👊wkońcu musi się udać. Życzę Wam zwycięstwa 💕🥑🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
1 godzinę temu, Gość Sylwia napisał:

Partycja a udało Ci sie w ogole to zlokalizować? Ja wpisując w wyszukiwarkę centrum zdrowia Warszawa to nie wiem niby które to z tych wyszukanych 😈😠

Dziewczyny nie jestem pewna ale Centrum Zdrowia Warszawa to chyba ul. Krucza 6/14. Ale znaleźć to w necie to jest porażka. Wogóle pierwszy raz o nich słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dziwię się że takie kliniki bez żadnej renomy i długiego doświadczenia dostały dofinansowanie. Na waszym miejscu zadzwoniłam bym do swoich i podpytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dziewczyny już wiem, te nazwy to są jakieś tam spółki a realizatorami zostali: Invimed Warszawa, Gameta Warszawa i Gravida Płock ale teraz się tam dostać to będzie masakra, dzwoniłam do Invimedu i każą mi czekać na telefon od jakiejś pani koordynator która oczywiście nie zadzwoniła. Chyba będę próbować jeszcze do Gamety, dajcie znać jak uda wam się gdzieś zapisać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość kaja napisał:

Cześć dziewczyny, od jutra zaczynam długi protokol. Po 3 nieudanych transferach walka start 🙂

Gratuluję wszystkim którym się udało 🙂 trzymajcie za Nas kciuki 🙂

Juz zaczynam trzymać kciuki. Bedzie dobrze. Napeweno się uda  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kasiula tak bardzo mi przykro😥 Przytulam Cię do serca 💗i życzę Ci siły i wiary, żebyś się nie poddała. Ja na pewno będę się za Ciebie modliła, żebyś została mamą. Trzymaj się Dziewczyno. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Iryza napisał:

Kasiula tak bardzo mi przykro😥 Przytulam Cię do serca 💗i życzę Ci siły i wiary, żebyś się nie poddała. Ja na pewno będę się za Ciebie modliła, żebyś została mamą. Trzymaj się Dziewczyno. 

 

Lekarz kazał powtórzyć za dwa dni betę, czy to wgl jest sens? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Kasiula, powtórz betę za dwa dni. Różne cuda się zdarzają. Czasem implantacja niewiadomą dlaczego jest później niż zwykle.

Trzymaj się, wiem co czujesz. Przy poprzednich dwóch transferach przeżywałam to samo. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Mia cuuuudooooownie! Ogromne gratulacje 🤗

Och, jak to bardzo podnosi na duchu!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Aktualizacja tego, co u mnie:

Dziś rano robiłam badania z krwi: estradiol i progesteron. Wyniki na dobrym poziomie, więc zgodnie z planem w poniedziałek i w środę biopsja endometrium (w celu oceny reaktywności endometrium). Jak wszystko pójdzie dobrze, to w kolejnym cyklu podejście do trzeciego transferu.

Dodatkowo oznaczylam sobie TSH. Pamiętacie, że mi się podniosło przy ostatnim transferze do 3,29? Rzeczywiście teraz spadło do poziomu 2,610. Także mój endokrynolog miał rację, w efekcie wysokiej wartości hormonów tsh poszło w górę. Mam to jak w banku że w ciąży (obym tego doświadczyła) będzie trzeba zwiększyć leki na tarczycę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny beta 0,2 😞 9dpt

Kasiula bądź silna i podejmij kolejne wyzwanie. Wiem że to ciężko zrobić ale musisz myśleć pozytywnie, a marzenia się spełniają tylko czasem musi to troszkę dłużej trwać niż byśmy chciały. 

 

Dziś w nocy miałam gorączkę i się trochę wystraszyłam, niby nic mi nie jest ale cały czas odczuwam delikatne bóle brzucha jak przy miesiączki. Czy tak powinno to wyglądać? Zaczynam mieć lekki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kasiula ja bym powtórzyła betę za 2 dni tak jak mówi lekarz. Nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Justyna o takich objawach mówiłam swojej Pani Doktor, i usłyszałam że to dobrze, znaczy implantuje się. Dołożył mi nospę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
2 godziny temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny beta 0,2 😞 9dpt

Tak mi przykro, ale się nie poddawaj. Wiem że czasami tak się łatwo mówi, też przez to przechodziłam. Musiało troszkę czasu minąć żebym się podniosla. Ściskam mocno ☀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny beta 0,2 😞 9dpt

Kasiula trzymaj się. Jestem z Tobą. I trzymam kciuki za powodzenie. Zrób dla spokojności jak lekarz kazał bete. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
5 godzin temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny beta 0,2 😞 9dpt

Tak mi przykro. Czy naprawdę każda z nas musi tego doświadczyć?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
9 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

Dziewczyny już wiem, te nazwy to są jakieś tam spółki a realizatorami zostali: Invimed Warszawa, Gameta Warszawa i Gravida Płock ale teraz się tam dostać to będzie masakra, dzwoniłam do Invimedu i każą mi czekać na telefon od jakiejś pani koordynator która oczywiście nie zadzwoniła. Chyba będę próbować jeszcze do Gamety, dajcie znać jak uda wam się gdzieś zapisać... 

Patrycja dzięki za info 😉. Po pierwszym protokole zastanawiałam się nad zmianą lekarza i kliniki ale widzę że jednak zostane w invimed skoro będą w programie. Zacznę jednak od oznaczenia AMH bo jak się okaże że jest za niskie na refundację to nie ma co się teraz w te tabuny pacjentów pchać. 

Co do koordynatorek to z tego co się orientuję to chyba była wymiana personelu😒 więc nie wiem o co chodzi. Położne które były jeszcze przed wakacjami były naprawdę super, załatwiały wszystko o co się je poprosilo a teraz trudno powiedzieć. Może rzeczywiście ludzi jest full i nie ogarniaja :classic_blush:.

W piątek idę rano na AMH. Zobaczymy, co będzie to będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
2 godziny temu, Gość Iryza napisał:

Justyna o takich objawach mówiłam swojej Pani Doktor, i usłyszałam że to dobrze, znaczy implantuje się. Dołożył mi nospę. 

Ja mam złe doświadczenia z takimi bólami. Przeżyłam dwie ciąże pozamaciczne, beta rosła pojawiał się ból i krwawienie... Chyba to podwaja moją czujność.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny jestem po wizycie startowej. Teraz czekam na okres i zaczynamy protokół krotki. Od drugiego dnia cyklu wieczorem zastrzyk Bemfola przez 5 dni. 6 dnia cyklu rano idę na pobranie krwi i usg zabieram ze sobą zastrzyk Orgaluran mam ich 6 szt. Jak bede 6 dnia cyklu lekarz bedzie ustalal czy zmienic dawki leku czy nie. Czy któraś z Was miała takie leki? Z gory bardzo dziękuję za odpowiedź  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Justyna a masz możliwość skontaktować się ze swoim lekarzem? Podobno każde bóle brzucha nawet najmniejsze trzeba zgłaszać. Właśnie to jest słabe że czasem boli to dobrze a czasem źle. Można zwariować

Sylwia trzymam kciuki za wynik AMH🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Dziękuję za słowa wsparcia:) zaczynam protokół z dobrym nastawieniem i wiarą.

Kasiula większość z nas wie co czujesz.
 daj sobie czas. Ale pamiętaj nie można się poddać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny. To moje pierwsze podejście. Mam jeszcze dwa szesciodniowe blastki. Powtórzę betę w sobotę choć nie mam nadzieji że zdarzy się cud. No i wtedy wizyta i zobaczymy co dalej. Nie wiem czy nie odpuścić na dwa trzy miesiące. Stanąć na nogi i wtedy zrobić transfer. To jeszcze muszę przegadać z mężem i z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
39 minut temu, Gość Iryza napisał:

Justyna a masz możliwość skontaktować się ze swoim lekarzem? Podobno każde bóle brzucha nawet najmniejsze trzeba zgłaszać. Właśnie to jest słabe że czasem boli to dobrze a czasem źle. Można zwariować

Sylwia trzymam kciuki za wynik AMH🌱

Niestety mój lekarz nie jest taki chętny na odpowiadanie SMS i telefoniczne. Zawsze bardzo zdawkowo odpowiada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Cześć dziewczyny jestem po wizycie startowej. Teraz czekam na okres i zaczynamy protokół krotki. Od drugiego dnia cyklu wieczorem zastrzyk Bemfola przez 5 dni. 6 dnia cyklu rano idę na pobranie krwi i usg zabieram ze sobą zastrzyk Orgaluran mam ich 6 szt. Jak bede 6 dnia cyklu lekarz bedzie ustalal czy zmienic dawki leku czy nie. Czy któraś z Was miała takie leki? Z gory bardzo dziękuję za odpowiedź  🙂

To ja w twojej intencji zasadzę jutro awokado. Tak, żeby Iryze odciążyć (bez skojarzeń 😂). A tych nazw leków nie słyszałam. Brzmią całkiem profesjonalnie. 

Dziś nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam betę 19dpt 3888, poprzednia 13dpt była 678. 

Trzęsę portkami przed wtorkowym usg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
36 minut temu, Gość Justyna napisał:

Niestety mój lekarz nie jest taki chętny na odpowiadanie SMS i telefoniczne. Zawsze bardzo zdawkowo odpowiada. 

Czyżby Novum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Milena

Super 🥑🌱😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234

Kasiula betę powtórz, mi za drugim razem beta wyszła dopiero 13dpt i miałam zaledwie 28 a 9 dnia miałam zaledwie 2. Też mi tlumaczyli że późno się implantowal. Tak że długo zresztą się nie pocieszylam. Nic straconego jeszcze glowa do góry, a jak by nawet to się nie załamuj, nie zawsze się udaje za pierwszym razem. Kiedyś napewo się uda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×