Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

2 godziny temu, Gość Paulina napisał:

Hej Dziewczyny,

Wczoraj był transfer, a dziś dowiedziałam się, że mamy jeszcze 3 zamrożone zarodki :)więc jest to jakaś pociecha, gdyby tym razem się nie udało. Powiem wam, że samą symulację zniosłam bardzo dobrze i nie miałabym problemu przechodzić przez to znowu, ale koszty, nie oszukujmy się są ogromne. Więc dobrze, że jest zapas 🙂

czekam do przyszłej soboty na pierwsze badanie krwi 🙂

trzymam kciuki za nas wszystkie:)

 

Będzie dobrze  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Werka 1993 napisał:

Oj.... dziękuję  kochane za tak miłe słowa 😉 jak tak mówicie  ze mam się nie przyzwyczajać  do nicku,  to teraz będę  tu zagladac jako Werka 1993 😉

Nawet nie wiecie jak ten nick  do mnie pasuje heh, powiedzmy stoi 1000 ludzi i leci piłka i jak myślicie w kogo trafi  ? I tak właśnie jest w moim życiu, ciągle mi się przydarza  coś złego  i to juz o tak młodego wieku  ! Mam nadzieje  ze teraz  koniec !! Wszystko zawierzam Panu Bogu  i on zdecyduje  co jest dla mnie najlepsze  !!! ;* 

Wszystkie w końcu będziemy  mamusiami, tylko musimy jeszcze  trochę  powalczyć  💪💪💪💪

Cześć Werka 1993 🙂 od razu lepiej  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Renia czekamy na wieści. 

Paulina jak po transferze ???

Keffy do grudnia czas szybko zleci ;)

Ja po wizycie od jutra menopou 150. Od 8.10 3×1 luteina . W czwartek następny kontrola. Laski czy menopur po rozrobieniu również trzymać w lodówce?? Na ulotce napisane ze w temp. Do 25 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Karolina 

Ja również trzymałam w lodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam do domu... Od 2 dnia cyklu zaczynam brać estrofem i encorton.... A 8 dniu cyklu kontrola ...  Wiem ze nie uda się za pierwszym razem ale już się cieszę że chociaż do transferu dojdzie😁 żeby tylko moja watroba te wszystkie prochy wytrzymała 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kasiula616 napisał:

Keffy kochana w Płocku? Gravida? Ja też tam. W cenniku mają 1500zl za transfer mrożonych zarodków. 

Tak 1500 plus 200 przygotowanie. Ja jestem prowadzona przez Hawryluka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Karolina ja miałam bardzo jasno powiedziane przez Panią doktor. Menopur przed rozrobieniem koniecznie w lodówce. Menopur po zmieszaniu już nie wkładamy do lodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Renia20k napisał:

Właśnie wróciłam do domu... Od 2 dnia cyklu zaczynam brać estrofem i encorton.... A 8 dniu cyklu kontrola ...  Wiem ze nie uda się za pierwszym razem ale już się cieszę że chociaż do transferu dojdzie😁 żeby tylko moja watroba te wszystkie prochy wytrzymała 😜

Trzeba być dobrej myśli 😉💪. Dasz radę. A wątroba to pewnie nie takie atrakcje czasem musi znosić 🍹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Iryza napisał:

Karolina ja miałam bardzo jasno powiedziane przez Panią doktor. Menopur przed rozrobieniem koniecznie w lodówce. Menopur po zmieszaniu już nie wkładamy do lodowki

Ja tak samo 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Renia20k napisał:

Właśnie wróciłam do domu... Od 2 dnia cyklu zaczynam brać estrofem i encorton.... A 8 dniu cyklu kontrola ...  Wiem ze nie uda się za pierwszym razem ale już się cieszę że chociaż do transferu dojdzie😁 żeby tylko moja watroba te wszystkie prochy wytrzymała 😜

P9saa myśleć pozytywnie. Musi być dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
11 godzin temu, Gość Iryza napisał:

Karolina ja miałam bardzo jasno powiedziane przez Panią doktor. Menopur przed rozrobieniem koniecznie w lodówce. Menopur po zmieszaniu już nie wkładamy do lodowki

Ja też tak zostałam pouczona i po zmieszaniu trzymałam w temp. Pokojowej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Laseczki dzieki za info ;)

Od dziś zaczynam brać,  zobaczymy jak bedzie działał i kiedy ewentualnie punkcja. Powiedzcie mi jeszcze czy partner oddaje nasienie w ten sam dzień co ja mam punkcje ??

No i nie wiem czy mogę spytać ale czy współżycie było regularne u was  czy lepiej się trochę wstrzymać, żeby poprawić jakoś nasienia ?? Jakie są wasze odczucia ???

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
2 minuty temu, Gość Karolina napisał:

Laseczki dzieki za info 😉

Od dziś zaczynam brać,  zobaczymy jak bedzie działał i kiedy ewentualnie punkcja. Powiedzcie mi jeszcze czy partner oddaje nasienie w ten sam dzień co ja mam punkcje ??

No i nie wiem czy mogę spytać ale czy współżycie było regularne u was  czy lepiej się trochę wstrzymać, żeby poprawić jakoś nasienia ?? Jakie są wasze odczucia ???

 

Hejka partner oddaje nasienie w dniu punkcji a co do współżycia to nie ma przeciwwskazań. Partner przed oddaniem nasienia powinien wstrzymać się z sexem min. 3 dni przed transferem a najlepiej 5 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Iryza 

Wiem że już pytałam ale wyleciało mi z głowy, w jakiej ilości brałaś bialko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, transfer nie udany beta 0,1. Ide się wyłączyć na jakiś czas. Trzymam za was mocno kciuki ✊🤞💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Laseczki dzieki za info 😉

Od dziś zaczynam brać,  zobaczymy jak bedzie działał i kiedy ewentualnie punkcja. Powiedzcie mi jeszcze czy partner oddaje nasienie w ten sam dzień co ja mam punkcje ??

No i nie wiem czy mogę spytać ale czy współżycie było regularne u was  czy lepiej się trochę wstrzymać, żeby poprawić jakoś nasienia ?? Jakie są wasze odczucia ???

 

Nasienie partner oddaje w dniu punkcji, a odnośnie współżycia to ja się tak fatalnie czułam po zastrzykach że to nie wchodziło w grę 😔 Lekarz powiedział że najlepiej jak nasienie byłoby 3 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Muffin bardzo mi przykro. Zbieraj siły na nastepny raz !! Ja wierzę że na każdego przyjdzie czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partycja

Dziewczyny mam dziś 20dc I lekarz kazał od dziś brać antyki, zastanawiam się teraz jak to ma wyglądać bo normalnie za około 2 tygodnie miałabym @ , więc kiedy teraz dostanę?? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Muffin... wysyłam pozytywne myśli. Zbieraj siły na kolejną próbę. Dasz radę silna kobieto! 🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Muffin napisał:

Niestety, transfer nie udany beta 0,1. Ide się wyłączyć na jakiś czas. Trzymam za was mocno kciuki ✊🤞💪

Kochana trzymaj się! I do następnego!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Patrycja według mnie dopóki nie odstawisz antyków nie dostaniesz @. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Muffin napisał:

Niestety, transfer nie udany beta 0,1. Ide się wyłączyć na jakiś czas. Trzymam za was mocno kciuki ✊🤞💪

Oj. . Tak mi przykro  :( trzymaj się kochana  ;* wiem co czujesz... następnym razem  musi się udać  !! ;* 

Będziemy  walczyć o nasze maleństwa  ;*

Który  to był transfer  ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
3 godziny temu, Muffin napisał:

Niestety, transfer nie udany beta 0,1. Ide się wyłączyć na jakiś czas. Trzymam za was mocno kciuki ✊🤞💪

Trzymam się kochana, jesteśmy z Tobą 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magi

czesc dziewczyny przeczytałam ostatnio dużą czesc waszego forum i postanowiłam do was dołaczyć moja sytuacja jest juz naprawde trudna staramy sie z mężem od 12 lat wiec szmat czasu najpierw wszystkie badania niby wszystko ok a ciąży brak w końcu decyzja o in vitro podejscia dwa i dwa razy pobrali po 10 komórek zadna nawet nie nadawała sie do zapłodnienia potem decyzja komórkach od dawczyni trzy super blastocyty i tylko jedna chwilowo sie przyjeła na 4 tyg i poroniła po tym wszystkim długo nie mogłam sie zebrac bo az trzy lata mi to zajeło i teraz zdecydowalam spróbowac jeszcze raz i jestem po kolejnym nieudanym transferze oczywiscie dwoch super blastocyt lekarka zaproponowała mi teraz badanie receptywnosci endometrium czy któras miała to robione i czy to badanie cos wniosło bo to moja chyba ostatnia deska ratunku mam jeszcze jedna zamrozona blastocyte 4.1.1  wiec tez super miałam teeraz wlew przeciwko skurcz i tez nie pomoglo czuje ze jestem juz tak blisko sciany ze blizej juz nie mozna jajniki do niczego i jeszcze teraz ta macica tez cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Muffin serce boli, przytulam Cię mocno. Mam nadzieję, że się nie podasz i jak uznasz, że już pora to spróbujesz znowu💗

Iwonka białko jadłam 1 łyżeczkę proszku dziennie z jogurtem. 

Karolina u mnie też tak było, że nasienie w dniu punkcji i brak sexu 3 dni. Nasienie powinno być świeże 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
3 godziny temu, Gość Partycja napisał:

Dziewczyny mam dziś 20dc I lekarz kazał od dziś brać antyki, zastanawiam się teraz jak to ma wyglądać bo normalnie za około 2 tygodnie miałabym @ , więc kiedy teraz dostanę?? 🤔

Patrycja a co będziesz brała, chodzi mi o nazwę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234

Zrobiłam dziś betę dla świętego spokoju. Wynik to 4121. Tak się cieszę oby wszystko było dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×