Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iwonkja
8 minut temu, Gość Ava1231234 napisał:

Zrobiłam dziś betę dla świętego spokoju. Wynik to 4121. Tak się cieszę oby wszystko było dobrze. 

Super 😘🥑🌱 A kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Ava cudowna wiadomosc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ava super beta !! Dalej w górę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Muffin napisał:

Niestety, transfer nie udany beta 0,1. Ide się wyłączyć na jakiś czas. Trzymam za was mocno kciuki ✊🤞💪

Kochana jestem z Tobą  😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość Ava1231234 napisał:

Zrobiłam dziś betę dla świętego spokoju. Wynik to 4121. Tak się cieszę oby wszystko było dobrze. 

Brawo:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Gość kaja napisał:

Patrycja a co będziesz brała, chodzi mi o nazwę ?

Microgynon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jutro o 11 mam transfer. I tydzień urlopu bo już tylko tyle mi zostało. Doradzcie mi czy powinnam wziąść tydzień zwolnienia po urlopie do czasu testu czy po tygodniu iść do pracy. Pracuje w sklepie i mam pracę stojącą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
1 godzinę temu, Gość Iwonkja napisał:

Super 😘🥑🌱 A kiedy masz wizytę?

15 mam usg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
27 minut temu, Zuzana napisał:

Dziewczyny jutro o 11 mam transfer. I tydzień urlopu bo już tylko tyle mi zostało. Doradzcie mi czy powinnam wziąść tydzień zwolnienia po urlopie do czasu testu czy po tygodniu iść do pracy. Pracuje w sklepie i mam pracę stojącą .

Jak masz pracę stojącą to się nawet nie zastanawiaj tylko bierz L4. Odpoczniesz sobie w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
27 minut temu, Zuzana napisał:

Dziewczyny jutro o 11 mam transfer. I tydzień urlopu bo już tylko tyle mi zostało. Doradzcie mi czy powinnam wziąść tydzień zwolnienia po urlopie do czasu testu czy po tygodniu iść do pracy. Pracuje w sklepie i mam pracę stojącą .

Jak masz pracę stojącą to się nawet nie zastanawiaj tylko bierz L4. Odpoczniesz sobie w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
1 godzinę temu, Gość Ava1231234 napisał:

Zrobiłam dziś betę dla świętego spokoju. Wynik to 4121. Tak się cieszę oby wszystko było dobrze. 

Ava pięknie beta przyrasta! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Zuzana niech transfer w sobotę będzie dla Ciebie tak samo szczęśliwy jak dla mnie był mój sobotni transfer🥑🌱trzymam kciuki. Co do tego czy brać zwolnienie to jeśli możesz to weź, reguły nie ma, ale trzeba robić wszystko, co w naszej mocy😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 godziny temu, Gość Ava1231234 napisał:

Zrobiłam dziś betę dla świętego spokoju. Wynik to 4121. Tak się cieszę oby wszystko było dobrze. 

Cisnij dalej w górę z beta 💪💪💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
45 minut temu, Zuzana napisał:

Dziewczyny jutro o 11 mam transfer. I tydzień urlopu bo już tylko tyle mi zostało. Doradzcie mi czy powinnam wziąść tydzień zwolnienia po urlopie do czasu testu czy po tygodniu iść do pracy. Pracuje w sklepie i mam pracę stojącą .

Jak możesz to bierz zwolnienie. Chociaż ja jeśli dojdzie do kolejnego transferu nie będę brać ale mam pracę biurowa to inaczej chociaż mega stresująca :classic_angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochane, ja trochę z innej beczki. Robiłam badania immunologiczne i wyszedł wynik dodatni w przeciwciałach przeciwjądrowych i przeciwciałach cytoplazmatycznych. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Wizytę mam u profesora dopiero 21 października.

Ava i Iryza,tak się cieszę. Znam Wasze historie, jesteście moją inspiracją. Dzięki Wam wierzę, że nam też się uda 😄😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

A jeszcze apropo tych zwolnień lekarskich miałam wam już kiedy napisać co mi się udało ustalić:classic_huh::classic_happy:. Jakiś czas temu zobaczyłam na biurku u mnie w pracy u sekretarki takie elektroniczne zwolnienie z tego śmiesznego syatemu ZUS. No i muszę wam powiedzieć że tam RODO raczej nie obowiązuje:classic_ninja:. Są wszystkie dane odnośnie lekarza i placówki w której zwolnienie wystawiono:classic_sad:. Reasumując moje dochodzenie to jeżeli nie chcecie żeby cała firma wiedziała skąd macie L4 to lepiej kombinować zwolnienie na ból kręgosłupa od lekarza rodzinnego:classic_smile:

Tyle ja na dziś. Trzymajcie się 😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ava w ogóle nie wątpiłam w piękną betę u Ciebie 🌱

Magi ja miałam robione badanie receptywności endometrium tydzień temu. Na wynik będę jeszcze czekać dwa tygodnie. Nie zastanawiałam się nad tym, czy to badanie mi coś pokaże, czy nie. Może coś pokazac, ale nie musi - może być wszystko ok. Chcę dać sobie szansę więc badam się, by wyjaśnić dotychczasowe niepowodzenia. Nigdy nie wiadomo gdzie tkwi problem.

Dziś odebrałam wyniki immunologiczne (subpopulacje limfocytów - badanie podstawowe). Wyniki są ok. To straszny paradoks, ale nie wiem czy się cieszę... Wszystko wychodzi ok, a zarodki się nie implantują... No nic... Czekam na wyniki biopsji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
35 minut temu, Gość Sylwia napisał:

A jeszcze apropo tych zwolnień lekarskich miałam wam już kiedy napisać co mi się udało ustalić:classic_huh::classic_happy:. Jakiś czas temu zobaczyłam na biurku u mnie w pracy u sekretarki takie elektroniczne zwolnienie z tego śmiesznego syatemu ZUS. No i muszę wam powiedzieć że tam RODO raczej nie obowiązuje:classic_ninja:. Są wszystkie dane odnośnie lekarza i placówki w której zwolnienie wystawiono:classic_sad:. Reasumując moje dochodzenie to jeżeli nie chcecie żeby cała firma wiedziała skąd macie L4 to lepiej kombinować zwolnienie na ból kręgosłupa od lekarza rodzinnego:classic_smile:

Tyle ja na dziś. Trzymajcie się 😚

Są zmiany w l4, sa elektroniczne i do pracy nie trafia od jakiego lekarza i z jakiej placówki - czytalam artykuł wiec nie bójcie sie L4:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
7 minut temu, Gość Marcelina napisał:

Są zmiany w l4, sa elektroniczne i do pracy nie trafia od jakiego lekarza i z jakiej placówki - czytalam artykuł wiec nie bójcie sie L4:-) 

Tu link do artykułu 🙂https://dziennikzachodni.pl/zmiany-w-l4-konieczne-przez-rodo-zus-musial-je-wprowadzic-chodzi-o-tresc-powiadomien-do-pracodawcow-o-l4-30-7-2019-r/ar/c1-14293883

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Sylwiona możesz napisać jak się nazywa ten profesor i jaki jest tytuł lub symbol tego badania? bo ja miałam sporo z immunologI to poszukam w papierach, może akurat miałam? Tobie też na pewno się uda😘

Wiecie ile ja lat czekałam na ten moment, więc niech do opatrzności dotrze, że jedną już przeorała to niech pozostałym odpuści. 🥑🌱ŻYCZĘ WAM TEGO Z CAŁEGO SERCA💗

Ola ile Ci wyszlo nk w badaniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Iryza, niby wszystko mieści się w normach podanych wartości referencyjnych... 

liczba komórek NK 0.22

% komórek NK 11.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pomocy: od drugiego dnia cyklu mam brać estrofem... Bo dziś o 22giej pojawiło się delikatne plamienie które rozchula się jak zwykle dopiero jutro... Liczyć pierwszy dzień dzisiaj czy dopiero jutro? Ja już totalnie głupne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Renia też kiedys sprawdzałam, szukałam informacji na ten temat. Wyczytalam, że bez względu na obfitosc krwawienia oraz na to, że np pojawiło się późnym wieczorem - ten dzień liczymy jako pierwszy w cyklu. Ale nie dam sobie ręki uciąć za tę informację, bo to wypowiedź jakiegoś ginekologa znaleziona w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez szukałam ale znalazłam dwie różne opinie... Hmm zawsze mam ten sam dylemat a zapominam spytać lekarza🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
24 minuty temu, Renia20k napisał:

Ja tez szukałam ale znalazłam dwie różne opinie... Hmm zawsze mam ten sam dylemat a zapominam spytać lekarza🤔

1 dzień okresu liczy się od pełnego dnia krwawienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celesta

Dziewczynki, mam jeszcze jedno pytanie z racji tego, że jesteśmy na początku tej krętej drogi. Póki co w zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że mąż ma problem z nasieniem i tylko in vitro wchodzi w grę. Do tego tak jak pisałam po drodze zalecona przez lekarza histeroskopia przegrody macicy, no i 21 listopada jesteśmy umówieni na wizytę, zdecydowani na in vitro. Jak to dalej wygląda? Chodzi mi o czas do transferu? Ile trwają wszystkie badania? Póki co, mąż robił badania genetyczne i wszystko wyszło ok. Zastanawiam się, czy to np. miesiąc-dwa, czy trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo jest to czasochłonny proces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
7 minut temu, Gość Celesta napisał:

Dziewczynki, mam jeszcze jedno pytanie z racji tego, że jesteśmy na początku tej krętej drogi. Póki co w zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że mąż ma problem z nasieniem i tylko in vitro wchodzi w grę. Do tego tak jak pisałam po drodze zalecona przez lekarza histeroskopia przegrody macicy, no i 21 listopada jesteśmy umówieni na wizytę, zdecydowani na in vitro. Jak to dalej wygląda? Chodzi mi o czas do transferu? Ile trwają wszystkie badania? Póki co, mąż robił badania genetyczne i wszystko wyszło ok. Zastanawiam się, czy to np. miesiąc-dwa, czy trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo jest to czasochłonny proces?

To jest indywidualna sprawa, zależy jak zareagujesz na stymulacje, czy uda się zaplodnic zarodki, czy nie trzeba będzie no odliczyć transferu z powodu hiperstymulacji, czy endimetrium będzie ok, no i oczywiście czy wszystkie badania z krwi i posiewy będą dobre. Od początku badań do 1 transferu zajęło pewnie nie całe pół roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
57 minut temu, Renia20k napisał:

Dziewczyny pomocy: od drugiego dnia cyklu mam brać estrofem... Bo dziś o 22giej pojawiło się delikatne plamienie które rozchula się jak zwykle dopiero jutro... Liczyć pierwszy dzień dzisiaj czy dopiero jutro? Ja już totalnie głupne...

Jak od jutra od rana będzie krwawienie jak na okres to jutro liczymy 1 dzień cyklu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×