Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość kaja
32 minuty temu, Renia20k napisał:

Oj miałam miałam... Dwa razy to przechodziłam... Okropny ból brzucha który wyglądał jak za bardzo napompowana pilka... Nie moglam się dotknąć... No i typowe klucie jajnikow 

Aha czyli po bólu brzucha już lekarze wiedzieli o co chodzi ? Czy badania zrobiłaś też ? Dziś dali mi ten dostinex 1 tabletka dziennie i pani przy wypisie mówiła że to na to żeby hiperstymulacji uniknąć...tylko nigdzie nie jest napisane że ten lek na to działa..bardziej na prolaktynę..chyba że czegoś nie widzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
23 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Majami wracamy właśnie do domu z wizyty 😊 od dziś zaczynam gonapeptyl przez 2 tygodnie, jak ja to zrobię, już zapomniałam jak się robi te zastrzyki.... 

Ustaliliśmy z lekarzem że będziemy zapladniac 9 komórek i wiecie co kobieta to jednak jest nie do ogarnięcia, zależało mi na tym żeby się zgodził na więcej niż 6 że względu na słabe nasienie a teraz tak sobie myślę co będzie jak się zaplodni większość, przecież mam już jedno dziecko i chciałabym jeszcze jedno ale chyba nie więcej a z drugiej strony nie chciałabym oddawać naszych zarodków do adopcji, ehh już mnie głowa boli, mam daleko do kliniki to zawsze mi jakieś głupie myśli przychodzą do głowy przez tą drogę... 

Pierwszy raz będę robić zastrzyki z gonapeptylu, jak one mają działać?? 

Świetnie ze to już😀💪. Mega się cieszę razem z Wami. 9 kulek to faktycznie dużo. Rzeczywiście jest tak że później można mieć dylematy.... Boże czy to wszystko musi być aż tak skomplikowane?

Ja nadal czekam na wizytę. No i oczywiście komplikacje się robią bo juto po południu wysylam chłopa😉 na badanie nasienia. I jest tak, że ma zrobić rozszerzone. Zadzwoniłam dziś do kliniki żeby zapytać czy może też jutro zrobić takie badanie MSOME niby pod mikroskopem (robiliśmy takie przy poprzedniej procedurze) i Pani powiedziała że wyniku tego MSOME i tak nie będzie na 4 listopada bo na to się czeka ileś tam dni roboczych, czyli na dzień wizyty kwalifikacyjnej i tak nie będzie wyniku💣. No i teraz nie wiem czy jest sens to w ogóle robić, koszt 295 zł i nie ma pewności ze nas zakwalifikuja do programu🔫🔫🔫. Znowu mętlik w głowie! Jakieś rady, pomysły od bardziej doświadczonych co by tu zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
8 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Świetnie ze to już😀💪. Mega się cieszę razem z Wami. 9 kulek to faktycznie dużo. Rzeczywiście jest tak że później można mieć dylematy.... Boże czy to wszystko musi być aż tak skomplikowane?

Ja nadal czekam na wizytę. No i oczywiście komplikacje się robią bo juto po południu wysylam chłopa😉 na badanie nasienia. I jest tak, że ma zrobić rozszerzone. Zadzwoniłam dziś do kliniki żeby zapytać czy może też jutro zrobić takie badanie MSOME niby pod mikroskopem (robiliśmy takie przy poprzedniej procedurze) i Pani powiedziała że wyniku tego MSOME i tak nie będzie na 4 listopada bo na to się czeka ileś tam dni roboczych, czyli na dzień wizyty kwalifikacyjnej i tak nie będzie wyniku💣. No i teraz nie wiem czy jest sens to w ogóle robić, koszt 295 zł i nie ma pewności ze nas zakwalifikuja do programu🔫🔫🔫. Znowu mętlik w głowie! Jakieś rady, pomysły od bardziej doświadczonych co by tu zrobić?

Zrobcie msome bo to tez pokaze obraz plemnika a tak czy siak będzie lekarzowi lepiej dobrać metode zapłodnienia. My zrobiliśmy i wiemy ze jest tragicznie i to ostatnie podejście z naszym nasieniem, potem bierzemy dawce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Gość kaja napisał:

Aha czyli po bólu brzucha już lekarze wiedzieli o co chodzi ? Czy badania zrobiłaś też ? Dziś dali mi ten dostinex 1 tabletka dziennie i pani przy wypisie mówiła że to na to żeby hiperstymulacji uniknąć...tylko nigdzie nie jest napisane że ten lek na to działa..bardziej na prolaktynę..chyba że czegoś nie widzę ...

Brzuch i na usg bardzo duże jajniki były... Ale też miałam zwiększoną dawkę dostinexu ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
10 minut temu, Gość Marcelina napisał:

Zrobcie msome bo to tez pokaze obraz plemnika a tak czy siak będzie lekarzowi lepiej dobrać metode zapłodnienia. My zrobiliśmy i wiemy ze jest tragicznie i to ostatnie podejście z naszym nasieniem, potem bierzemy dawce 🙂

U nas w lutym też była tragedia 0% prawidłowej budowy. Jedyne co to mega duża ilość ogółu 143 mln z pamięci ta ilość podaję. Tyle ich jest a nic z tego. Szkoda że nie będzie tego wyniku na 4 listopada. Podobno czeka się 7 dni roboczych czyli zabraknie nam dwóch dni. Coś będziemy kombinować😀. Dzięki😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Sylwia napisał:

U nas w lutym też była tragedia 0% prawidłowej budowy. Jedyne co to mega duża ilość ogółu 143 mln z pamięci ta ilość podaję. Tyle ich jest a nic z tego. Szkoda że nie będzie tego wyniku na 4 listopada. Podobno czeka się 7 dni roboczych czyli zabraknie nam dwóch dni. Coś będziemy kombinować😀. Dzięki😉

Może poproś ich czy niecda się szybciej, że  bardzo zależy na 4 by byly 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia12323
4 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Gosia, 

A miałaś zastosowane jakieś dodatkowe metody zapłodnienia,  icsi, famsi ??

Miałam IMSI, SV i embryoskop. W planach jeszcze ewentualne nacięcie otoczki i embryoglue, chociaż nie wiem czy embryoglie  faktycznie zwiększa szansę, kiedyś ktoś pisał na forum,że o 1%

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia12323

Dziewczyny dziękuję Wam za dzisiejsze wsparcie, jesteście kochane 💗

Trzymam kciuki, żeby końcówka tygodnia przyniosła wiele dobrych wiadomości na naszym forum🍀🍀🍀

Kaja mam nadzieję,że jutro się los to mnie do mnie uśmiechnie i że już niebawem będziemy razem czekać na wyniki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Milka Super gratuluje😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
5 godzin temu, Gość Milka napisał:

Beta 380 ❤️

Pięknie!!  😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja
6 godzin temu, Gość Milka napisał:

Beta 380 ❤️

Świetna wiadomość, trzymam kciuki aby rosła tak dalej 🙂✊✊🥑🥑🌱🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Milka fanfary🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉cudownie, łzy szczęścia płyną same💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
6 godzin temu, Gość Milka napisał:

Beta 380 ❤️

Oby tak dalej👏👍. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Milka,

Gratulacje 😍😍😍.

Gosia ja tak samo amh powyżej 4 miało nie być problemu z jajeczkami a  ze stymulacji  tylko 3 komórki pobrali. 2 się zapłodniły dodawały do 5 doby. Czekam żeby jedną zabrać do domu ;)

Laski mega się cieszę waszym szczęściem.  Czekam na następne pozytywne bety. Kto teraz będzie robił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
8 godzin temu, Gość Gosia12323 napisał:

Miałam IMSI, SV i embryoskop. W planach jeszcze ewentualne nacięcie otoczki i embryoglue, chociaż nie wiem czy embryoglie  faktycznie zwiększa szansę, kiedyś ktoś pisał na forum,że o 1%

 

Mi lekarz powiedział ze embryoglue to nic nie daje, strata pieniedzy, wez scharting sciany macicy mi to pomogło, udało się lecz tylko na 6 tyg ale zawsze to cos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina
9 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

U nas w lutym też była tragedia 0% prawidłowej budowy. Jedyne co to mega duża ilość ogółu 143 mln z pamięci ta ilość podaję. Tyle ich jest a nic z tego. Szkoda że nie będzie tego wyniku na 4 listopada. Podobno czeka się 7 dni roboczych czyli zabraknie nam dwóch dni. Coś będziemy kombinować😀. Dzięki😉

Nam po leczeniu u androloga z 8 mln spadlo do 80 tys 😂 😂 😂 😂 nawwt nie da rady zrobić rozszerzonych, istny cyrk z tymi plemniorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Gosia glue to jest takie moim zdaniem naciągane ludzi, kiedyś wydawało się że daje efekty, statystyki jednak pokazują max 1%. To jest na granicy błędu statystycznego. Scratching ja też mialam i na to już Pani Doktor naciskala bardzo  żeby zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulka87
7 godzin temu, Gość Milka napisał:

Beta 380 ❤️

Milka super wiadomość! Gratulacje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Co to jest ten scratching ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co mówił mi lekarz, to małe nacięcie endometrium, które ma zwiększyć receptywność i tym samym teoretycznie zwiększyć szanse na implantację zarodka...jeśli pierwsza próba zakończy się niepowodzeniem, to chyba spróbuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Co to jest ten scratching ?

Kontrolowane uszkodzenie endometrium. Lekarz delikatnie skrobie Twoje endometrium aby zarodek lepiej mógł się zagniezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Milka gratulacje ogromne!! ❤️

Marcelina a jak u was z morfologią plemników? Ja się strasznie boję że się nic nie zaplodni bo niby mamy 27 mln ale morfologia 0% w badaniu komputerowym 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, majami napisał:

z tego co mówił mi lekarz, to małe nacięcie endometrium, które ma zwiększyć receptywność i tym samym teoretycznie zwiększyć szanse na implantację zarodka...jeśli pierwsza próba zakończy się niepowodzeniem, to chyba spróbuję...

Majami ja miałam przy pierwszym i nie udało się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×