Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

37 minut temu, Nowa 1988 napisał:

Kochane. Czy którejś z was udało się z najslabszym mrozaczkiem. Nam został ostatni i to najgorszej jakości. Boję się że i tym razem się nie uda

A te poprzednie jakie miałaś bardzo dobrej jakości ? A u Was jaki jest powód braku dzidziusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny. Wlasnie wrocilam ze szpitala bo dostalam.krwawienia i niestety poronilam"((((. Nie nacieszylam sie dlugo ciąża. No coz.trzeba sie pogodzic z porazka i dalej zyc. Za Was wszytkie trzymam kciuki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
28 minut temu, Kama napisał:

Przykro mi 😢

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kama napisał:

Czesc dziewczyny. Wlasnie wrocilam ze szpitala bo dostalam.krwawienia i niestety poronilam"((((. Nie nacieszylam sie dlugo ciąża. No coz.trzeba sie pogodzic z porazka i dalej zyc. Za Was wszytkie trzymam kciuki:))

Przykro mi😢😭  straszne...😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava1231234
Dnia 21.04.2019 o 19:31, Gość Herbatka 37 napisał:

Hej , jak sie czyjesz? Fajnie ze masz cos takiego jak werifikacje , u mnie w klinice Invimed sie tego nie stosuje, czekam jak minie 10 dni po transferze i mam zrobic betę. 26.04 bede robic badanie. 

Herbatka, Ilona co tam u was? Mam nadzieję ze sie udało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kama napisał:

Czesc dziewczyny. Wlasnie wrocilam ze szpitala bo dostalam.krwawienia i niestety poronilam"((((. Nie nacieszylam sie dlugo ciąża. No coz.trzeba sie pogodzic z porazka i dalej zyc. Za Was wszytkie trzymam kciuki:))

Bardzo mi przykro, Kama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny,

codziennie tu zaglądam ale rzadko piszę - chyba by się dodatkowo nie nakręcać. Dam krótki update odn. mojej sytuacji.

15/04 miałam transfer jednej 5-dniowej BL, druga "dorosła" dzień później i poszła do lodówki😉

W czwartek 02/05 idę na USG na oglądanie pęcherzyka - miejmy nadzieję, iż pełnego i w dobrej lokalizacji!

Miałam 3 weryfikacje po transferze: dnia 3 (beta 36.5), 5 (15.5) i 10 (31.8). 

W dniu transferu dostałam Pregnyl 0.5 ampułki, stąd ten spadek i wzrost.

Mam b. wysokie estradiol (5700+) i PRG (200+) od transferu, mam się tym nie przejmować.

Biorę obecnie Estrofem 2x0.5 oraz luteinę 3x1.

 

Pytanie do Was - czy na tym USG mogę dostać zaświadczenie o ciąży, gdyby było wszystko OK?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Kama bardzo mi przykro 🙁

Izabela, nie wiem czy tak wczesnie daja zaswiadczenie. Powiem szczerze ze nie pytalam bo mi nie bylo potrzebne, sama karte ciazy zalozyli mi dopiero w 13 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58
6 godzin temu, Gość Ava1231234 napisał:

Herbatka, Ilona co tam u was? Mam nadzieję ze sie udało 🙂

Cześć dziewczyny. Nie odzywałam się jakiś czas. Jest nadzieja 🙂 na 2 weryfikacji beta 40,7... nie wytrzymałam i poszłam w czw (po 48h) i beta była 144...w poniedziałek mam 3 weryfikację...

spać nie mogę, bo przy pierwszym transferze beta nawet nie drgnęła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
45 minut temu, Izabela80 napisał:

 

U mnie w pracy po pierwsztym transferze, nie chcielismy ryzykowac, wiec nawet bez zaswiadczenia traktowali mnie bardziej ulgo, niestety sie nie udalo 😞 . Teraz nic nie mowilam, ze mam transfer, ale chyba sie domyslaja. 5 mam dopiero testowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, In vitro staraczka 2019 napisał:

A te poprzednie jakie miałaś bardzo dobrej jakości ? A u Was jaki jest powód braku dzidziusia?

Nasza pani doktor twierdzi że ten ostatni co został jest najgorszej jakości. A co do powodu to nie wiemy za każdym razem dodatkowe badania które niby mają pomóc a i tak jest rozczarowanie. Teraz będę miala biopsje endometrium jeśli będzie ok to może to też być wada genetyczna zarodka a tego niestety nie możemy już zbadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nowa 1988 napisał:

Nasza pani doktor twierdzi że ten ostatni co został jest najgorszej jakości. A co do powodu to nie wiemy za każdym razem dodatkowe badania które niby mają pomóc a i tak jest rozczarowanie. Teraz będę miala biopsje endometrium jeśli będzie ok to może to też być wada genetyczna zarodka a tego niestety nie możemy już zbadac

Może być najgorszej jakości a jednak zaskoczy.. oby😚 trzymam kciuki 😚 to ile już transferów mieliście? trzeba wierzyć... Ja też staram wierzyć że usłyszę we wtorek że się udało..   Ale boję się tego gdyby nie... Bo już psychicznie nie daje rady... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, In vitro staraczka 2019 napisał:

Może być najgorszej jakości a jednak zaskoczy.. oby😚 trzymam kciuki 😚 to ile już transferów mieliście? trzeba wierzyć... Ja też staram wierzyć że usłyszę we wtorek że się udało..   Ale boję się tego gdyby nie... Bo już psychicznie nie daje rady... 

My juz po 2 nieudanych próbach. Przy czym 2 była ciąża biochemiczna. Trzymam kciuki i wierzę że będzie wszystko ok u ciebie. Ja w poniedziałek będę miała badania i się okaże czy wszystko ok. Ja już też nie daje rady psychicznie..... Daj znać czy się udalo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Nowa 1988 napisał:

My juz po 2 nieudanych próbach. Przy czym 2 była ciąża biochemiczna. Trzymam kciuki i wierzę że będzie wszystko ok u ciebie. Ja w poniedziałek będę miała badania i się okaże czy wszystko ok. Ja już też nie daje rady psychicznie..... Daj znać czy się udalo 😁

Mi jeden zarodek dali we wtorek i jeden zamrozili... więc za dużo prób niestety nie ma...  i to pierwsze in vitro, mam nadzieję że ostatnie... ehhh 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbatka37

Czesc dziewczynki, ja wczoraj robilam bete i wynik 294 , wczoraj byl 9dpt , bardzo sie ciesze 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość Herbatka37 napisał:

Czesc dziewczynki, ja wczoraj robilam bete i wynik 294 , wczoraj byl 9dpt , bardzo sie ciesze 😊 

Gratulacje:) aby ladnie rosla dalej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Gratulacje 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234

Gratulacje  :-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava123234
23 godziny temu, Kama napisał:

Czesc dziewczyny. Wlasnie wrocilam ze szpitala bo dostalam.krwawienia i niestety poronilam"((((. Nie nacieszylam sie dlugo ciąża. No coz.trzeba sie pogodzic z porazka i dalej zyc. Za Was wszytkie trzymam kciuki:))

Bardzo  mi przykro 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Herbatka37 napisał:

Czesc dziewczynki, ja wczoraj robilam bete i wynik 294 , wczoraj byl 9dpt , bardzo sie ciesze 😊 

Gratulacje 😊😊😊 który to transfer? 😊😊 cuda się zdarzają jak widać to teraz zdrówka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Herbatka37 napisał:

Czesc dziewczynki, ja wczoraj robilam bete i wynik 294 , wczoraj byl 9dpt , bardzo sie ciesze 😊 

Wspaniałe wieści!😃

To jest dopiero wynik 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika
Dnia 27.04.2019 o 06:20, Gość Ilona58 napisał:

Cześć dziewczyny. Nie odzywałam się jakiś czas. Jest nadzieja 🙂 na 2 weryfikacji beta 40,7... nie wytrzymałam i poszłam w czw (po 48h) i beta była 144...w poniedziałek mam 3 weryfikację...

spać nie mogę, bo przy pierwszym transferze beta nawet nie drgnęła 

Wow, nie wiedziałam nawet ze beta tak szybko wyjdzie! Gratulacje 🙂 ja przy drugim transferze też zrobię badanie krwi szybciej bo czekanie 10 dni to naprawdę meczarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58

12 dpt bhcg 760 🙂 nadal nie wierzę. Prawie 4 lata i pierwszy raz jest nadzieja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58

12 dpt bhcg 760 🙂 nadal nie wierzę. Prawie 4 lata i pierwszy raz jest nadzieja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Ilona58 napisał:

12 dpt bhcg 760 🙂 nadal nie wierzę. Prawie 4 lata i pierwszy raz jest nadzieja.

 

Cuda się zdarzają! 🙂

Ja cierpliwie czekam do 2 maja na kolejną betę i USG (będzie to 17dpt), w sobotę natomiast (12 dpt) zrobiłam test paskowy z Rossmanna, który wygrzebałam z szuflady. Trochę się zmartwiłam, gdyż druga kreska była prawie niewidoczna, spodziewałam się wyraźniejszej:classic_dry: Ale się zawzięłam, że nie zrobię bety wcześniej, to nic nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2019 o 14:26, Nowa 1988 napisał:

My juz po 2 nieudanych próbach. Przy czym 2 była ciąża biochemiczna. Trzymam kciuki i wierzę że będzie wszystko ok u ciebie. Ja w poniedziałek będę miała badania i się okaże czy wszystko ok. Ja już też nie daje rady psychicznie..... Daj znać czy się udalo 😁

I jak po badaniach? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Izabela80 napisał:

Cuda się zdarzają! 🙂

Ja cierpliwie czekam do 2 maja na kolejną betę i USG (będzie to 17dpt), w sobotę natomiast (12 dpt) zrobiłam test paskowy z Rossmanna, który wygrzebałam z szuflady. Trochę się zmartwiłam, gdyż druga kreska była prawie niewidoczna, spodziewałam się wyraźniejszej:classic_dry: Ale się zawzięłam, że nie zrobię bety wcześniej, to nic nie zmieni...

To ja mam dzisiaj pierwsze wyniki po pierwszym transferze 7dpt i lekarz mówił że będzie wiadomo czy jest ciaża czy jej nie ma.... tak się boję ☹  Ja już oduczylam robić testów paskowych, tylko beta bo jak i tak wychodził negatywnie to i tak wmawiałam sobie że może za wcześnie itd... To czekamy na dobre wieści ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Hej 🙂

Może wiosna będzie dla nas szczesliwa 🙂 ja też czekam do 4 maja na testowanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona58

Izabela80 na paskowym czasem bardzo późno wychodzi, wiec na spokojnie (łatwo powiedzieć 😛) sama tez robiłam wygrzebany z szuflady.

staraczka2019 trzymam mocno kciuki za dzisiejsze wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×