Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Olaaaaa
11 minut temu, Gość Lexy napisał:

Ja też mialam transfer świeżej 5dniowej blastki.  Bete robilam 7dpt byla wtedy 58, a potem jak lekarz kazał 12dpt wtedy 495. Dzisiaj jest 20dpt a pierwsze USG mam w ten piątek. Bardzo sie martwię mam nadzieje że wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏❤ pierwszą ciążę poroniłam i stąd te moje obawy...

Trzymam kciuki i mam nadzieję, że Twój maluszek zostanie z Tobą przez całe 9 miesięcy ✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
3 minuty temu, Gość Olaaaaa napisał:

Trzymam kciuki i mam nadzieję, że Twój maluszek zostanie z Tobą przez całe 9 miesięcy ✊✊✊

Dziękuję 😘😘 ja również życzę tego Tobie z całego serca ❤🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Lexy napisał:

Ja też mialam transfer świeżej 5dniowej blastki.  Bete robilam 7dpt byla wtedy 58, a potem jak lekarz kazał 12dpt wtedy 495. Dzisiaj jest 20dpt a pierwsze USG mam w ten piątek. Bardzo sie martwię mam nadzieje że wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏❤ pierwszą ciążę poroniłam i stąd te moje obawy...

Będziemy się modlić aby było dobrze:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Tojaania:) napisał:

chyba dostałam okres 😞😞  ciężko to wszystko ogarnąć

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
10 godzin temu, malagosia napisał:

Hej Karolina. W sztucznym. A co to Ci jeszcze nie powiem bo to mój pierwszy transfer i nie znam się zabardzo jeszcze na tych wszystkich nazwach 😞 a teraz czekam bo moje zarodki są zamrożone bo czekamy na wynik badań genetycznych. 
ostatni MEiL co dostałam z kliniki zawierał to: 

W ciągu trwania hodowli zamrożono zarodki
Dzień 5:
5AB
5CB
5AA
5BA
5BA
2AA 3EB
2AA 3EB

a z tego nie rozumie nic wiec czekam 😞 

Te z 5 są bardzo dobrej jakości;)). Powinnas mieć transfer od 18-22 dc. Masz 5 dniowe blastki sprawdzaja grubość endometrium i wtedy podają datę transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
10 godzin temu, Gość Lexy napisał:

Ja też mialam transfer świeżej 5dniowej blastki.  Bete robilam 7dpt byla wtedy 58, a potem jak lekarz kazał 12dpt wtedy 495. Dzisiaj jest 20dpt a pierwsze USG mam w ten piątek. Bardzo sie martwię mam nadzieje że wszystko będzie dobrze 🙏🙏🙏❤ pierwszą ciążę poroniłam i stąd te moje obawy...

Lexy czy lekarz Ci ustalal kiedy pierwsze USG? 

Ja się zapisałam przez rejestrację bo mam w ramach programu poradę medyczna z testem ciążowym do 15dpt, też mam wizytę w piątek ale to będzie dopiero mój 13dpt więc zastanawiam się czy ja tam coś w ogóle zobaczę 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gość Karolina napisał:

Te z 5 są bardzo dobrej jakości;)). Powinnas mieć transfer od 18-22 dc. Masz 5 dniowe blastki sprawdzaja grubość endometrium i wtedy podają datę transferu

Dziekuje Karolina za informacje ❤️❤️❤️ Dodalas mi otuchy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, May1223 napisał:

Małgosia masz Pieknie rozwinięte blastki! Powodzenia 😘 

May dziekuje ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lexy mam nadzieje ze zobaczycie piekny pęcherzyk ciążowy 😘 Trzymamy kciuki w piatek😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana
14 godzin temu, Kasiula616 napisał:

Ja w 10 dpt miałam 332. Ty się nie przejmuj. Bo chyba wysoka beta mówi o tym że bobas tam w brzuszku się rozgoscil ładnie. Ja też jestem przed wizytą i strasznie się boję czy tam wszystko ok. A wizyta dopiero 18.12 😞

No to czekanie najgorsze 🙈 też się bardzo denerwowałam i mąż mnie tylko pocieszał że wszystko musi być ok. I póki co było 🤷także u ciebie też będzie 😘 ciekawe jak to jest z tą betą że aż takie różnice są, od czego to zależy.. od zarodka? Może wcześniej się zagnieździł 🤔 takie to niezrozumiałe wszystko.a ja muszę wszystko wiedzieć 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
29 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Lexy czy lekarz Ci ustalal kiedy pierwsze USG? 

Ja się zapisałam przez rejestrację bo mam w ramach programu poradę medyczna z testem ciążowym do 15dpt, też mam wizytę w piątek ale to będzie dopiero mój 13dpt więc zastanawiam się czy ja tam coś w ogóle zobaczę 🤔

Ogólnie do kliniki jadę dopiero 11.12 na USG bo tak chciał lekarz, ale udało mi się umowic tez na USG 6.12 u siebie w mieście u mojego gina ktory twierdzi ze już powinno byc coś widać, to będzie 23dpt.  13dpt to moze byc faktycznie trochę za wcześnie aby coś zobaczyć 😘

Dziękuję Wam za wsparcie 😘 jesteście cudowne. Jeszcze tylko dwa dni i może zobaczę swojego maluszka 😍🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
21 minut temu, Gość Lexy napisał:
22 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Ogólnie do kliniki jadę dopiero 11.12 na USG bo tak chciał lekarz, ale udało mi się umowic tez na USG 6.12 u siebie w mieście u mojego gina ktory twierdzi ze już powinno byc coś widać, to będzie 23dpt.  13dpt to moze byc faktycznie trochę za wcześnie aby coś zobaczyć 😘

Dziękuję Wam za wsparcie 😘 jesteście cudowne. Jeszcze tylko dwa dni i może zobaczę swojego maluszka 😍🙏

 

Lexy jakie może, jakie może?? Wysuwam uprzejme zapytanie?? 🤣🤣🤣Wiadomo, że maluch jest😘Ciocia Iryza wie🤣To czarownica przeciez🥑💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Iryzka 😘😘 nie czarownica tylko CZARODZIEJKA 😁😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość Lexy napisał:

Ogólnie do kliniki jadę dopiero 11.12 na USG bo tak chciał lekarz, ale udało mi się umowic tez na USG 6.12 u siebie w mieście u mojego gina ktory twierdzi ze już powinno byc coś widać, to będzie 23dpt.  13dpt to moze byc faktycznie trochę za wcześnie aby coś zobaczyć 😘

Dziękuję Wam za wsparcie 😘 jesteście cudowne. Jeszcze tylko dwa dni i może zobaczę swojego maluszka 😍🙏

Na pewno zobaczysz 😘będzie wszystko dobrze 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojaania)
10 godzin temu, Gość Lexy napisał:

Przykro mi kochana 😔😔 to minie i znów będziesz miala sile i wiarę do dalszej walki ❤ powiedz ktory to był Twój transfer??

2 procedura, pierwszy  transfer.

Przy pierwszej procedurze mimo stymulacji  była tylko jedna komórka  jajowa  która się nie zaplodniła. 

Druga procedura mimo stymulacji też tylko jedna komórka jajowa która się zaplodniła. Lekarz powiedział że piękny zarodek  ale niestety się nie zagniezdzil. Po nowym roku podjedziemy do 3 procedury. Zobaczymy co to bedzie😐

Mecze się w Monachium w DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojaania)

Miało  być  leczę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
34 minuty temu, Ona2019 napisał:

Na pewno zobaczysz 😘będzie wszystko dobrze 🤩

Dziękuję kochana ❤😘

22 minuty temu, Gość Tojaania) napisał:

2 procedura, pierwszy  transfer.

Przy pierwszej procedurze mimo stymulacji  była tylko jedna komórka  jajowa  która się nie zaplodniła. 

Druga procedura mimo stymulacji też tylko jedna komórka jajowa która się zaplodniła. Lekarz powiedział że piękny zarodek  ale niestety się nie zagniezdzil. Po nowym roku podjedziemy do 3 procedury. Zobaczymy co to bedzie😐

Mecze się w Monachium w DE

Życzę Ci powodzenia oraz wytrwałości ❤ do trzech razy sztuka, teraz na pewno się uda!!!. A powiedz jakie keki brałaś teraz po transferze, bo mi tez się wydaję ze ten progesteron był za niski. Ja miałam progesteron w dniu transferu trochę ponad 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojaania)
24 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Dziękuję kochana ❤😘

Życzę Ci powodzenia oraz wytrwałości ❤ do trzech razy sztuka, teraz na pewno się uda!!!. A powiedz jakie keki brałaś teraz po transferze, bo mi tez się wydaję ze ten progesteron był za niski. Ja miałam progesteron w dniu transferu trochę ponad 100.

Brałam 3x po 2 tabletki 

Tabletki setki,dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojaania)

A może wy mi doradzicie co można zrobić jeszcze aby było więcej jajeczek.

Mam tylko jeden prawy jajnik, lewy usunięty, endometrioza i zniszczony prawy jajowód....niskią rezerwę, co może zadziałać  aby było więcej  komórek do pobrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

Tojaania

Nie slyszałam nic żeby można było zwiększyć liczbę jajeczek, tak po prostu mamy przerąbane z tym AMH i po mimio stymulacji było niby 9a pobrano 5 a z tego 1idealny no zobaczymy czy taki idealny czy się zagnieździ. Kurde ciężka sytuacja, tylko po przez stymulacje zwiększa się ilość jajeczek myślisz że za kolejna stymulacja moze być ich więcej a nie musi, kochana nie wiem co Ci doradzić. Ale mozemy trzymam kciuki że w końcu się uda, takie kur... poszkodzowane jestesmy z tym amh i nie tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
19 minut temu, Gość Tojaania) napisał:

A może wy mi doradzicie co można zrobić jeszcze aby było więcej jajeczek.

Mam tylko jeden prawy jajnik, lewy usunięty, endometrioza i zniszczony prawy jajowód....niskią rezerwę, co może zadziałać  aby było więcej  komórek do pobrania

Cześć! Jakie masz AMH? Ja dziś wzięłam pierwsze zastrzyki do stymulacji. Puszczają mi nerwy. To moje pierwsze poddejście do in vitro. Mam endometrioze, z zabiegi operacyjne za sobą, niskie amh. Martwie się czy mój organizm wogóle wyprodukuje jakieś komówrki, a jak tak to czy będą wystarczająco silne. Lekarz nie daje mi dużysz szans. Jestem kłębkiem nerwów. Od dawna wiesz o endometriozie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 minutę temu, Gość Justyśka000 napisał:

Tojaania

Nie slyszałam nic żeby można było zwiększyć liczbę jajeczek, tak po prostu mamy przerąbane z tym AMH i po mimio stymulacji było niby 9a pobrano 5 a z tego 1idealny no zobaczymy czy taki idealny czy się zagnieździ. Kurde ciężka sytuacja, tylko po przez stymulacje zwiększa się ilość jajeczek myślisz że za kolejna stymulacja moze być ich więcej a nie musi, kochana nie wiem co Ci doradzić. Ale mozemy trzymam kciuki że w końcu się uda, takie kur... poszkodzowane jestesmy z tym amh i nie tylko...

A skąd u Ciebie niskie AMH? Czyżby też endometrioza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

Akszeinqa

Nie mam pojęcia skąd u mnie niskie amh  ale napewno mam od dawna dziewczyny w wieku 22 lat juz mają problem z amh a nikt nie potrafi tego wyjaśnić dlaczego, moje 2siostry maja po 2dzieci a ja o jedno walcze. Ale napewno to nie endometrioza no chyba jakis lekarz by się zczaił skoro tak długo nie mogę zajść w ciążę miałam badania genetyczne ,wszystko ok . Drożność. Jajowodow, wszystko ok.  Napisz koleżanko jak u Ciebie przebiega endometrioza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

Akszeinqa

Nie mam pojęcia skąd u mnie niskie amh  ale napewno mam od dawna dziewczyny w wieku 22 lat juz mają problem z amh a nikt nie potrafi tego wyjaśnić dlaczego, moje 2siostry maja po 2dzieci a ja o jedno walcze. Ale napewno to nie endometrioza no chyba jakis lekarz by się zczaił skoro tak długo nie mogę zajść w ciążę miałam badania genetyczne ,wszystko ok . Drożność. Jajowodow, wszystko ok.  Napisz koleżanko jak u Ciebie przebiega endometrioza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

 gdzieś kiedyś czytalam o tym ze poziom AMH mozna podnieść dietą, nie gwarantuje ze to pomoże ale na pewno nie zaszkodzi. I slyszalam tez ze warto suplementowac się koenzymem Q10 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
2 minuty temu, Gość Justyśka000 napisał:

Akszeinqa

Nie mam pojęcia skąd u mnie niskie amh  ale napewno mam od dawna dziewczyny w wieku 22 lat juz mają problem z amh a nikt nie potrafi tego wyjaśnić dlaczego, moje 2siostry maja po 2dzieci a ja o jedno walcze. Ale napewno to nie endometrioza no chyba jakis lekarz by się zczaił skoro tak długo nie mogę zajść w ciążę miałam badania genetyczne ,wszystko ok . Drożność. Jajowodow, wszystko ok.  Napisz koleżanko jak u Ciebie przebiega endometrioza??

To dobrze że nie endometrioza bo to cholerst..wo straszne. Nawracające torbiele na jajnikach non stop. Do niedawna bardzo bolesne miesiączki, zrosty na jajowodach, no i niskie amh. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśka000

Dziewuszki po transferach jakie macie objawy, pobolewa was cos pisze proszę. Bo ja niby coś czuje ale nie wiem czy sobie po prostu nie wkrecam.

Akszeinqa

Wyluzuj co ma byc to będzie , jesteś stymylowana i to dopiero 1 zastrzyk za Tobą to początki zobaczysz jak będą Cię jajniki boleć od stymulacji dzien przed punkcja (u mnie nocka nie przespana, na dupie nie moglam siedzieć tak mnie jajniki bolaby i całe podbrzusze, twój organizm napewno cos wyprodukuje)😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 minutę temu, Gość Justyśka000 napisał:

Dziewuszki po transferach jakie macie objawy, pobolewa was cos pisze proszę. Bo ja niby coś czuje ale nie wiem czy sobie po prostu nie wkrecam.

Akszeinqa

Wyluzuj co ma byc to będzie , jesteś stymylowana i to dopiero 1 zastrzyk za Tobą to początki zobaczysz jak będą Cię jajniki boleć od stymulacji dzien przed punkcja (u mnie nocka nie przespana, na dupie nie moglam siedzieć tak mnie jajniki bolaby i całe podbrzusze, twój organizm napewno cos wyprodukuje)😉

a czym byłaś stymulowana? Ja mam pergoveris i ovaleap. Nie spotkałam do tej pory dziewczyny co miałaby ten sam zestaw, może Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
10 minut temu, Gość Lexy napisał:

 gdzieś kiedyś czytalam o tym ze poziom AMH mozna podnieść dietą, nie gwarantuje ze to pomoże ale na pewno nie zaszkodzi. I slyszalam tez ze warto suplementowac się koenzymem Q10 😘

Lexy jak się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×