Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Beta 150,90 9dpt!!!!!!! 😍😁

Gratuluję piękny wynik 🤩🤩😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dziekuje Wam Kochane za gratulacje, ja już umówiłam się na wizytę 06.12, pewnie jeszcze mało co będzie widać ale muszę się też dowiedzieć jak leki brać dalej... Ja już troszkę odetchnelam po tej drugiej becie, teraz trzymam za Was wszystkie kciuki, wierzę że grudzień będzie magiczny 😘✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Beta 150,90 9dpt!!!!!!! 😍😁

Super Patrycja!!!! 😍😍😍 gratulacje!!! 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
19 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Termin od lekarza 12.12, ale nie wiem czy wytrzymam tak długo

Olaaaaa ja po transferze blastki już 7dpt miałam ładną betkę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa
10 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Olaaaaa ja po transferze blastki już 7dpt miałam ładną betkę 😉

Z chęcią bym zrobiła wcześniej tylko boję się, że zacznę się cieszyć jeśli wynik będzie pozytywny, a w kolejnych dniach coś pójdzie nie tak i trudniej będzie znieść niepowodzenie. 12 wynik jest już pewny, albo jest  ciąża, albo nie... Tylko jak nie zwariować do tego czasu 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ja z innej beczki. Jak u Was z kawa po transferze? Całkiem przestalyscie pic czy może ograniczyłyście tylko😀😀!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa
Przed chwilą, May1223 napisał:

Dziewczyny a ja z innej beczki. Jak u Was z kawa po transferze? Całkiem przestalyscie pic czy może ograniczyłyście tylko😀😀!?

Przestałam pić kawę zupełnie, a dziennie wypijałam 3. Teraz jako substytut kawa zbożowa😃 Generalnie według IŻiŻ kawę mogą sporzywać kobiety w ciąży, ale wiem że kofeina może powodować skurcze macicy, także na wszelki wypadek ją odstswiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa

O matko spożywać😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Beta 150,90 9dpt!!!!!!! 😍😁

Fantastycznie!!!! 😘 piękna wiadomość 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, May1223 napisał:

Dziewczyny a ja z innej beczki. Jak u Was z kawa po transferze? Całkiem przestalyscie pic czy może ograniczyłyście tylko😀😀!?

Odstawilam zupełnie 🙂 inka też jest ok:) i zdrowsza 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie pozwalam na jedna słabsza parzona kawę.... ale ja jestem taki kawosz ze chociaż na smaczek 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrycja super wynik , gratuluję ! Czyli będzie rodzeństwo dla córeczki? ☺️

Iryza mam nadzieję, że Wasze Święta będą nie tylko magiczne ze względu na bobaski, ale i mamie zdrowie wróci 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za życzenia dla mamy i wogole za wsparcie, za otuchę, za to, że Was mam😘Wy mnie też macie🤣

Patrycja to powiem Ci jedno: 

MASZ W BRZUCHU BOBO🤣🤣😘🤣😘🤣😘🤣😘🤣😘🤣😘🤣😘🤣😘🤣Jezu Kochany jak ja się cieszę😉to jest CUDOWNE CU... DO... WNE🥑🥑🥑🥑🥑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
5 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

Beta 150,90 9dpt!!!!!!! 😍😁

Gratulacje 

Iryza wszystkiego dobrego dla was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Karolina serce Ty moje💗 Przykro mi bardzo, że się nie udało, ale nie udało się tym razem, a jest jeszcze przyszłość🌞nie poddawaj się, nie Ty, przecież wiesz, że się uda, Wiesz TO😘

Dziewczyny, którym teraz się nie udaje, wiem, że przechodzicie przez piekło, też tam byłam, przechodzicie, ale nie zatrzymujcie się. Wkońcu przejdziecie💗te mądrości, [ ja w nie wierzę], to niestety nie ja, to Winston Churchill

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

Super! Nawet przez chwilę nie wątpilam w to że może być inaczej:classic_biggrin:

Sylwia jak tam 🙂 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Dziekuje Wam Kochane za gratulacje, ja już umówiłam się na wizytę 06.12, pewnie jeszcze mało co będzie widać ale muszę się też dowiedzieć jak leki brać dalej... Ja już troszkę odetchnelam po tej drugiej becie, teraz trzymam za Was wszystkie kciuki, wierzę że grudzień będzie magiczny 😘✊✊✊✊

No kochana to będą prawdziwe mikołajki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

Beta 150,90 9dpt!!!!!!! 😍😁

Patrycja mozesz mi powiedzieć czy po transferze piłaś kawę i przed. Ja piję jedną rank drugą po południu. Stosowałaś jakąś dietę? Pytam o porady tak bardzo chciałbym aby i nam się udało. Chciałbym przygotować się jak najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
1 godzinę temu, Zuzana napisał:

Sylwia jak tam 🙂 ?

 

32 minuty temu, May1223 napisał:

Sylwia i co powiedziala Ci lekarka? Byłaś ? 

Już się spowiadam! Przepraszam że tak dlugo.. okazało się ze torbiel niestety nadal jest. Dziś drugi dzień cyklu więc prawdopodobnie jeszcze się wchłonie ponieważ to ewidentnie torbiel czynnosciowa. Mimo to dostałam tabletki antykoncepcyjne. Kolejna wizyta po świętach. Zobaczymy, to będzie początek następnego cyklu. Wiecie co, paradoksalnie to wszystko dziwnie mnie uspokoilo, że nie idziemy na siłę. Rozmawiałam z dr o moich wątpliwościach i powiedziała mi żebym zawsze mówiła jej jeżeli czuje, że to nie jest ten czas, że mam jakieś wątpliwości, że nie możemy robić nic na siłę. Ogólnie  jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty mimo tej torbieli i tego że wiem że czas to mój najgorszy wróg w tym momencie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ze Cię to uspokoiło. Tak bo najważniejsze abyśmy w głowach miały to poukładane, żebyśmy były na to w 100 % gotowe. W takim razie czekam na „ po swieta” i mam nadzieje Do Boju!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Sylwia napisał:

 

Już się spowiadam! Przepraszam że tak dlugo.. okazało się ze torbiel niestety nadal jest. Dziś drugi dzień cyklu więc prawdopodobnie jeszcze się wchłonie ponieważ to ewidentnie torbiel czynnosciowa. Mimo to dostałam tabletki antykoncepcyjne. Kolejna wizyta po świętach. Zobaczymy, to będzie początek następnego cyklu. Wiecie co, paradoksalnie to wszystko dziwnie mnie uspokoilo, że nie idziemy na siłę. Rozmawiałam z dr o moich wątpliwościach i powiedziała mi żebym zawsze mówiła jej jeżeli czuje, że to nie jest ten czas, że mam jakieś wątpliwości, że nie możemy robić nic na siłę. Ogólnie  jestem zadowolona z dzisiejszej wizyty mimo tej torbieli i tego że wiem że czas to mój najgorszy wróg w tym momencie. 

I bardzo dobrze. Teraz się nastwaj psychicznie na działanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
16 minut temu, May1223 napisał:

Dobrze Ze Cię to uspokoiło. Tak bo najważniejsze abyśmy w głowach miały to poukładane, żebyśmy były na to w 100 % gotowe. W takim razie czekam na „ po swieta” i mam nadzieje Do Boju!😘

 

13 minut temu, Zuzana napisał:

I bardzo dobrze. Teraz się nastwaj psychicznie na działanie:-)

Właśnie spokoju mi brakowalo ostatnio. Daje sobie najbliższy miesiąc na nie myślenie o procedurze ale na załatwienie wszystkich zaległych spraw tak żebym miała czystą głowę kiedy przyjdzie mój czas. Obym tylko jednak się pozbyla tej torbieli a później jakoś pójdzie. Zuzanna razem będziemy walczyć bo Ty z badaniami gnasz na początku roku co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

 

Właśnie spokoju mi brakowalo ostatnio. Daje sobie najbliższy miesiąc na nie myślenie o procedurze ale na załatwienie wszystkich zaległych spraw tak żebym miała czystą głowę kiedy przyjdzie mój czas. Obym tylko jednak się pozbyla tej torbieli a później jakoś pójdzie. Zuzanna razem będziemy walczyć bo Ty z badaniami gnasz na początku roku co nie?

Ja teraz czekam na okres i w trzecim dniu cyklu zrobic mam FSH, TSH i AMH. AMH mam z listopada to nie wiem po co ale zrobię jak lekarz kazał i maz badanie nasienia i w styczniu podpiszemu umowe. Bo my w kolejce poczatek kwietnia czekamy tyle ludzi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Sylwia napisał:

 

Właśnie spokoju mi brakowalo ostatnio. Daje sobie najbliższy miesiąc na nie myślenie o procedurze ale na załatwienie wszystkich zaległych spraw tak żebym miała czystą głowę kiedy przyjdzie mój czas. Obym tylko jednak się pozbyla tej torbieli a później jakoś pójdzie. Zuzanna razem będziemy walczyć bo Ty z badaniami gnasz na początku roku co nie?

Bo zakwalifikowali nas. Lekarzowi nie podoba sie TSH ze trochę za niskie i pewnie będzie chcial podnieś lekami może. Juz bym chciała wizytę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Karolina napisał:

Olej z wiesiołka bierze się tylko do owulacji potem sie odstawia. Może powodować skurcze macicy. Poczytaj  troszkę. 

Wlasnie to wczoraj zrobilam I bierze sie go tylko do okolo 12 dnia cyklu ( powoduje mikroskurcze) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iryza! Tak sie ciesze, ze sie odezwalas. Trzymaj sie mocno I wszystkie tutaj modlimy sie za zdrowie dla Twojej Mamusi.... i trzymamy mocno kciuki za Twixy, zeby mocno rosly. Buziaki 🌟😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iryza, dobrze że wróciłaś. Trochę raźniej widzieć Cię znowu między nami. Trzymam kciuki za mamę. O Twixy się nie martwię, są w dobrych rękach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×