Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Olaaaaa

Czytam przez łzy i bardzo dziękuję dziewczyny za wsparcie. 

Patrycja na razie sikaniec, ale jest w dniu spodziewanej miesiączki także raczej wynik pewny. Dla potwierdzenia w czwartek powtórzę test tak jak zalecił lekarz i zrobię betę.

May dopiero dzisiaj zrozumiałam co czujesz, Tobie również życzę dużo siły i walczymy razem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
15 minut temu, Gość Martu napisał:

Na zdjeciu ze strony Invimedu dr Dworniak  przypomina mi troche DENZELA. Ale lubie Go....powiem tak, nie mam przed Nim zadnych tajemnic 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Czytam przez łzy i bardzo dziękuję dziewczyny za wsparcie. 

Patrycja na razie sikaniec, ale jest w dniu spodziewanej miesiączki także raczej wynik pewny. Dla potwierdzenia w czwartek powtórzę test tak jak zalecił lekarz i zrobię betę.

May dopiero dzisiaj zrozumiałam co czujesz, Tobie również życzę dużo siły i walczymy razem 🙂

😘✊✊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
9 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Czytam przez łzy i bardzo dziękuję dziewczyny za wsparcie. 

Patrycja na razie sikaniec, ale jest w dniu spodziewanej miesiączki także raczej wynik pewny. Dla potwierdzenia w czwartek powtórzę test tak jak zalecił lekarz i zrobię betę.

May dopiero dzisiaj zrozumiałam co czujesz, Tobie również życzę dużo siły i walczymy razem 🙂

Co to za czarnowidztwo jak to siksniec tylko? Jeszcze nie trać nadziei i pędź na betę w tym terminie co lekarz zalecił. Ja robiłam teraz 2 testy. Pierwszy (w naszą 7 rocznicę z nadzieją ogromną) - 1 obrzydliwa smutna krecha. Następnego dnia czulszy (strumieniowy od 10) i była! Blada ale była. Tak czy inaczej pierwszy był negatywny i to nic nie znaczyło jak widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Czytam przez łzy i bardzo dziękuję dziewczyny za wsparcie. 

Patrycja na razie sikaniec, ale jest w dniu spodziewanej miesiączki także raczej wynik pewny. Dla potwierdzenia w czwartek powtórzę test tak jak zalecił lekarz i zrobię betę.

May dopiero dzisiaj zrozumiałam co czujesz, Tobie również życzę dużo siły i walczymy razem 🙂

Ola nie poddawaj się 😘 trzymam kciuki i rob Bete! 🍀🍀🍀✊🏼✊🏼✊🏼 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
12 minut temu, Gość Luna napisał:
26 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Czytam przez łzy i bardzo dziękuję dziewczyny za wsparcie. 

Patrycja na razie sikaniec, ale jest w dniu spodziewanej miesiączki także raczej wynik pewny. Dla potwierdzenia w czwartek powtórzę test tak jak zalecił lekarz i zrobię betę.

May dopiero dzisiaj zrozumiałam co czujesz, Tobie również życzę dużo siły i walczymy razem 🙂

 

 Nie placz Moja Kochana! Ruszaj na krew! Tylko krew!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
58 minut temu, Mags1706 napisał:

Mialam 6 ale jeden najwiekszy, ktory byl wpuklajacy sie do macicy zostal usuniety we wrzesniu. W sierpniu podeszlam do stymulacji, zamrozilismy 4 blastocysty I podeszlam do usuniecia miesniakow. Jest jeszcze 5 ale tylko jeden sie wpukla wiec nie jest dobrze. Podchodzimy do pierwszego transferu a jesli cos pojdzie nie tak, to musze wrocic do Krakowa do doktora ktory usuwal mi pierwszego. Tylko to jest stracony czas ktorego ja juz niestety nie mam.....☹

Wiem ze się martwisz kochana, ja mam 3 mięsniaki ktore uwypuklają sie do środka macicy i jakoś się udało 😊😘 trzymam mocno za Ciebie kciuki✊✊✊ 

Dziewczyny dzisiaj rano jak wyciągałam aplikator od luteiny to zauważyłam śluz zabarwiony lekko na brązowo, zaczęłam sie tym martwić😟 czy ktoras z Was tak miała????? Bylo tego baardzo niewiele, ale mimo wszystko jestem zaniepokojona, bo jak poroniłam pierwsza ciążę to tez miałam plamienia, ale wtedy były one krwiste. Jutro mam wizyte w klinice z USG, mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze🙏🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Lexy napisał:

Wiem ze się martwisz kochana, ja mam 3 mięsniaki ktore uwypuklają sie do środka macicy i jakoś się udało 😊😘 trzymam mocno za Ciebie kciuki✊✊✊ 

Dziewczyny dzisiaj rano jak wyciągałam aplikator od luteiny to zauważyłam śluz zabarwiony lekko na brązowo, zaczęłam sie tym martwić😟 czy ktoras z Was tak miała????? Bylo tego baardzo niewiele, ale mimo wszystko jestem zaniepokojona, bo jak poroniłam pierwsza ciążę to tez miałam plamienia, ale wtedy były one krwiste. Jutro mam wizyte w klinice z USG, mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze🙏🙏🙏

Lexy mam nadzieje, ze to nic powaznego. Postaraj sie nie stresowac I jutro USG wszystko wyjasni 😘

Zobaczymy co bedzie u mnie po transferze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa

Test czułość 20 (nie mogłam kupić 10), więc w 12 dpt blastocysty negatywny wynik nie rokuje dobrze. Leki biorę do czwartku i oczywiście wykonam badanie z krwi dla 100% pewności.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
54 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Wiem ze się martwisz kochana, ja mam 3 mięsniaki ktore uwypuklają sie do środka macicy i jakoś się udało 😊😘 trzymam mocno za Ciebie kciuki✊✊✊ 

Dziewczyny dzisiaj rano jak wyciągałam aplikator od luteiny to zauważyłam śluz zabarwiony lekko na brązowo, zaczęłam sie tym martwić😟 czy ktoras z Was tak miała????? Bylo tego baardzo niewiele, ale mimo wszystko jestem zaniepokojona, bo jak poroniłam pierwsza ciążę to tez miałam plamienia, ale wtedy były one krwiste. Jutro mam wizyte w klinice z USG, mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze🙏🙏🙏

✊✊✊ Dobrze, że jutro usg to wszystko sprawdzisz i się uspokoisz. A dziś może na wszelki wypadek nie przemeczaj się, wyleż itd.? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
30 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Test czułość 20 (nie mogłam kupić 10), więc w 12 dpt blastocysty negatywny wynik nie rokuje dobrze. Leki biorę do czwartku i oczywiście wykonam badanie z krwi dla 100% pewności.

 

ROB ROB! Wszystkie tu mocno trzymamy kciuki!! Przesylam mnostwo dobrych mysli !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
14 godzin temu, Gość kaja napisał:

Aga, rozmawiałam z lekarze. Po antykoncepcji jest taki dziwny i krótki okres. Zapytali tylko czy była widoczna czerwona krew. Jeśli tak Kazali mi brać leki dalej. Więc biorę. Ja sobie tłumaczyłam to hiperke że poprostu tak miało być. Że lepiej nawet jak organizm się zregeneruje. I tego się trzymam. To będzie moj 4 transfer. Ty też się nie załamuj, bo z wyczerpania organizm mógł nam nie przyjąć zarodków więc dobrze że czekamy 🙂 Jeśli wiesz o tych polipach to jak najbardziej sprawdź to, bo lepiej poczekać ten 1 cykl i się upewnić że ok jest, niż tracić zarodek. Masz plan leczenia i to najważniejsze, nie stoisz w miejscu:)

5 zarodków to też bardzo dobry wynik:) Ja mam 29 lat i nie chcą mi podać dwóch zarodków. A uważam że ze względu na to że mam endometrioze IV stopnia i 3 próby nieudane to powinni się zgodzic.  Jeszcze po nieudanych transferach słyszałam wyjaśnienie że mam  osłabione komórki przez endometrioze.

A jak u Ciebie ? Która to próba ?

Kaja, to super, najwazniejsze, ze wszystko OK i szykujesz sie do transferu. Wspolczuje endometriozy, ale z 9 zarodkow musi sie udac. Wybacz jesli cos pomylilam, ale endometrioza uszkadza komorki jajowe? Czy utrudnia tez zagniezdzenie? Przy 4 probie mogliby Ci podac 2 zarodki - powiedzieli, czemu nie chca sie zgodzic? 

Ja jestem niezdiagnozowana czyli nieplodnosc idiopatyczna. Mam 33 lata, staramy sie z mezem prawie 2 i to byl moj pierwszy cykl in vitro. Moze dlatego tak mnie dobila ta hiperka - bardzo sie cieszylam, ze w koncu cos ruszy. A zamiast tego tylko czekanie. Polipy niestety mnie lubia, usunelam wszystkie przed stymulacja, ale lekarz uprzedzil, ze pod wplywem hormonow moga sie pojawic nowe. Dlatego tak mnie martwi kazde plamienie - zaraz sobie wkrecam, ze to polip. Mam wizyte w poniedzialek, zobaczymy co lekarz powie.

A w miedzyczasie odzywaj sie i dawaj znac czy endometrium ladnie rosnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny co dzisiaj za dzień, najpierw rano okropnie się czulam zaczęło mnie przeziębienie brać pojechałam do ośrodka tam godzinę czekania w kolejce, a później najgorsze miałam wypadek samochodowy nerwy nieziemskie mnie dopadły 😒

Ola trzymam kciuki żeby beta była piękna 

Lexy kochana odpoczywaj teraz nie denerwuj się będzie wszystko dobrze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny co dzisiaj za dzień, najpierw rano okropnie się czulam zaczęło mnie przeziębienie brać pojechałam do ośrodka tam godzinę czekania w kolejce, a później najgorsze miałam wypadek samochodowy nerwy nieziemskie mnie dopadły 😒

Ola trzymam kciuki żeby beta była piękna 

Lexy kochana odpoczywaj teraz nie denerwuj się będzie wszystko dobrze 😘

O matko 😳😳😳 jejku uważaj na siebie!!!! 🍀

wlasnie tak jest czasami ze nieszczęścia chodzą w parach 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
2 godziny temu, Gość Martu napisał:

Akszeinga, jak dzis poszlo Kochana?

 

Sylwia , daj znac co powiedzial Twoj gin. 

 

Nie zapomnijcie napisac Moje Drogie! 

Wróciłam do domu. Udalo się pobrać 2 oocyty. Wiem,że mało ale wierze w nie 🙂 I tak już się cieszyłam że pęcherzyki nie popękały i wogóle zrobili mi punkcję bo i tego nie mogłam być pewna. Całość ogólnie w porządku, czuję się dobrze. Leki wykupione. Teraz czekam na info z kliniki. Jutro już cokolwiek będę wiedziała. Marta mój lekarz spóźnił się ok 15 minut. Nie mogłam się na Niego doczkać. Myślałam wtedy że ktoś, czyli Ty o mnie myśli 😊 piszę całkiem poważnie. Kochana ściskam kciuki za Ciebie i kibicuję z całych sił. Damy rade, prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akszeinga to super wiadomosc ! Gratuluje .

Bedzie dobrze ! Trzymamy kciuki Kochana x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
10 minut temu, Mags1706 napisał:

Akszeinga to super wiadomosc ! Gratuluje .

Bedzie dobrze ! Trzymamy kciuki Kochana x

Mags 1706 mam ograomną nadzieję że uda Ci się bez konieczności usuwania mięśniaków. Znam dziewczyny, które z mięśniakami zaszły w ciążę. Także przecież musi być dobrze. Też leczę się w Krakowie 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Wróciłam do domu. Udalo się pobrać 2 oocyty. Wiem,że mało ale wierze w nie 🙂 I tak już się cieszyłam że pęcherzyki nie popękały i wogóle zrobili mi punkcję bo i tego nie mogłam być pewna. Całość ogólnie w porządku, czuję się dobrze. Leki wykupione. Teraz czekam na info z kliniki. Jutro już cokolwiek będę wiedziała. Marta mój lekarz spóźnił się ok 15 minut. Nie mogłam się na Niego doczkać. Myślałam wtedy że ktoś, czyli Ty o mnie myśli 😊 piszę całkiem poważnie. Kochana ściskam kciuki za Ciebie i kibicuję z całych sił. Damy rade, prawda? 

Akszeinga super!!!! Trzymałam kciuki za Ciebie!!! ♥️ Będą walczyc te dwa cudne nasionka 🙂
u mnie tez się spóźnił 🙊. Jutro do 9 rano pierwszy MEiL 🙂

 

TRZYMAM KCIUKI!!!! 🍀✊🏼🍀✊🏼🍀✊🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Mags 1706 mam ograomną nadzieję że uda Ci się bez konieczności usuwania mięśniaków. Znam dziewczyny, które z mięśniakami zaszły w ciążę. Także przecież musi być dobrze. Też leczę się w Krakowie 🙂 

 

Dziekuje Akszeinga😘

Ja mieszkam w UK, lecze sie w Gdyni w Gamecie a zabieg usuwania miesniakow mialam tylko robimy w Krakowie u docenta Ludwina . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
5 minut temu, malagosia napisał:

Akszeinga super!!!! Trzymałam kciuki za Ciebie!!! ♥️ Będą walczyc te dwa cudne nasionka 🙂
u mnie tez się spóźnił 🙊. Jutro do 9 rano pierwszy MEiL 🙂

 

TRZYMAM KCIUKI!!!! 🍀✊🏼🍀✊🏼🍀✊🏼

Małgosia dziękuję! Dobrze, że mi napisałaś. Bedę śledzić maila całe rano. Właśnie wiedziałam, że jutro będą pisać tylko nie wiedziałam o której. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Małgosia dziękuję! Dobrze, że mi napisałaś. Bedę śledzić maila całe rano. Właśnie wiedziałam, że jutro będą pisać tylko nie wiedziałam o której. 

Znaczy się kochana ja każdego meila dostawałam rano 🙂 bo wydaje mi się ze wtedy przychodzą do laboratorium i patrzą co tam u skrzatów słychać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Lexy kladz się i lez i będzie ok, ja to przerabialam i tak samo jak Ty jestem po poronieniu, jak zobaczyłam tydzień temu krew, to nie wiem jakim cudem nie dostałam zawału 😕 u mnie pojawił się krwiak który pękł i stąd ta powódź, na szczęście Dzidzius się rozwija. Co tydzień latam na usg, ale kluczem do wszystkiego jest pozycja leżąca "plackiem". Tyle mogę poradzić patrząc na swoje doświadczenie w tej kwestii 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa

Lexy trzymam kciuki by wszystko było dobrze✊

Właśnie odebrałam wynik bety- 0,1 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Lexy trzymam kciuki by wszystko było dobrze✊

Właśnie odebrałam wynik bety- 0,1 😢

Przykro mi bardzo 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lexy musi być Ok! Może to podrażnienie od aplikatora luteiny?? Duzo lez i niech Cie jutro dobrze wybadaja i uspokoja🍀🍀✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Patrycja napisał:

Zuzana co u Ciebie Kochana? Ruszasz jutro do Gamety na badania czy robisz gdzieś indziej? 😘

Tak jutro do Gamety 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Dziewczyny dzieki za dobre slowa i rady 😘😘 dzisiaj leżę i nic nie robię totalnie. Straram się myśleć pozytywnie, i wkręcam sobie że poprostu podrażniłam tam sobie coś tym aplikatorem, bo tego bylo poprostu mini-minimalmie 😊 trzymajcie kciuki za mnie jutro proszę 🙏🙏🙏

Olaaaa ściskam Ciebie jeszcze raz😘😘 powiedz który to był Twoj transfer? Trzymam kciuki za Ciebie i wierzę że następnym razem się uda❤❤❤❤

Milka życzę dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Akszeinga napisał:

Wróciłam do domu. Udalo się pobrać 2 oocyty. Wiem,że mało ale wierze w nie 🙂 I tak już się cieszyłam że pęcherzyki nie popękały i wogóle zrobili mi punkcję bo i tego nie mogłam być pewna. Całość ogólnie w porządku, czuję się dobrze. Leki wykupione. Teraz czekam na info z kliniki. Jutro już cokolwiek będę wiedziała. Marta mój lekarz spóźnił się ok 15 minut. Nie mogłam się na Niego doczkać. Myślałam wtedy że ktoś, czyli Ty o mnie myśli 😊 piszę całkiem poważnie. Kochana ściskam kciuki za Ciebie i kibicuję z całych sił. Damy rade, prawda? 

Pewnie że dacie dziewczyny, damy wszystkie, będzie dobrze. Trzymam kciuki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Olaaaaa napisał:

Lexy trzymam kciuki by wszystko było dobrze✊

Właśnie odebrałam wynik bety- 0,1 😢

Przykro mi doskonale wiem co teraz czujesz:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
3 godziny temu, Gość Akszeinga napisał:

Wróciłam do domu. Udalo się pobrać 2 oocyty. Wiem,że mało ale wierze w nie 🙂 I tak już się cieszyłam że pęcherzyki nie popękały i wogóle zrobili mi punkcję bo i tego nie mogłam być pewna. Całość ogólnie w porządku, czuję się dobrze. Leki wykupione. Teraz czekam na info z kliniki. Jutro już cokolwiek będę wiedziała. Marta mój lekarz spóźnił się ok 15 minut. Nie mogłam się na Niego doczkać. Myślałam wtedy że ktoś, czyli Ty o mnie myśli 😊 piszę całkiem poważnie. Kochana ściskam kciuki za Ciebie i kibicuję z całych sił. Damy rade, prawda? 

Tak wlasnie bylo. Siedzialam w pracy i zaciskalam kciuki. Rowniez pisze calkiem serio- na sama mysl sie usmiecham, bo kolezanka z pracy zapytala mnie dlaczego sie usmiecham, a ja w tym czasie wizualizowalam sobie Ciebie jak czekasz przed gabinetem na zabieg. 2 oocyty- super wynik!!! Ja jutro lece na kolejne kontrolne USG, mam nadzieje ze punkcja w tym tygodniu bo nie wyrobie z tymi jajnikami, tak mnie bola. W Pon lekarz mi pow. ze jest 8 pecherzkow, z czego tylko 2 'dorodne', wiec jesli nic sie nie to jestesmy w podobnej sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×