Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

33 minuty temu, Gość Milka napisał:

Luna doskonale Cię rozumiem, najpierw stres zwiazy z całą stymulacja, potem czy wyjdzie beta. Jak wyjdzie beta, to czy będzie serduszko, jak bije, to życie od wizyty do wizyty czy się Maluch prawidłowo rozwija, czy rośnie.. My ponad tydzień już leżymy z krwiakiem.. Stres jak diabli... No i co z tego że się udało, skoro cały czas jest pod górę 😞😞😞 Lekarz teraz mówi byle do 14 tygodnia, potem będzie byle do 25,potem 32..Pozytywna beta to dopiero początek strachu, lęku i walki o każdy dzień 

Milka dużo siły Ci życzę i zdrówka dla Was. Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło

Gość Sonea

To ja napiszę, żeby się pochwalić. Udało się zamrozić 1 blastke 😊 Strasznie się cieszę. To daje nadzieję że te mlodziutkie zarodeczki, które już są przetrasferowane też mogą się rozwinąć :classic_laugh: jestem tylko trochę zawiedziona bo lekarz nie napisał nic wiecej. Trochę dziwne, że to ja musze prosić o informacje, a potem jeszcze dopraszać się  o wiecej.  Z tego co widzę dziewczyny miały dokładną rozpiske z podaniem klasy zarodków. A mi lekarz najpierw tylko napisał że udało się zamrozić 1 zarodek. Po pytaniu o klasę odpisał że balstocysta...

Dziewczyny!! Panika !!!!

Wlasnie odebralam estradiol I progesteron w 14 dniu cyklu! 

Estradiol : 3197,376 pg/mol

Progesteron: 0.26 ng/ml

Co to oznacza???? Prosze o pomoc. Czekam na wizyte I panikuje 

Gość Luna
1 godzinę temu, Mags1706 napisał:

Dziewczyny!! Panika !!!!

Wlasnie odebralam estradiol I progesteron w 14 dniu cyklu! 

Estradiol : 3197,376 pg/mol

Progesteron: 0.26 ng/ml

Co to oznacza???? Prosze o pomoc. Czekam na wizyte I panikuje 

Chyba troszkę za niski progesteron jak na termin teoretycznej owulacji ale lekarz pewnie po prostu przepisze luteine 🤔 estradiolu w ogóle nie ogarniam 😞 a teraz nie suplementujesz progesteronu??? Ja miałam odwołany ostatni transfer z powodu za niskiego. Teraz brałam od końca okresu i nadal biorę 2x1 dopochwowo

Gość Paula

Witam wszystkie dziewczyny 🙂

Dziś jest 5 dpt, moje drugie podejście, tak jak za pierwszym razem czuję się zupełnie normalnie, mimo, że przyjmuje masę leków. Troszkę mnie nerwy już biorą i czuję taki wewnętrzny niepokój przed zbliżający się testem. Testowanie zaplanowane na sobotę, czy któraś z Was też może robi betę w sobotę?

Pozdrawiam ciepło:)

Przed chwilą, Gość Paula napisał:

Dziś jest 5 dpt, moje drugie podejście, tak jak za pierwszym razem czuję się zupełnie normalnie, mimo, że przyjmuje masę leków. Troszkę mnie nerwy już biorą i czuję taki wewnętrzny niepokój przed zbliżający się testem. Testowanie zaplanowane na sobotę, czy któraś z Was też może robi betę w sobotę?

Hej ja miałam testować w sobotę ale niestety laboratorium nie jest czynne więc testuje w piątek 😉

Gość Luna
2 minuty temu, Gość Paula napisał:

Ja siedzę z palcem na "odśwież" w aplikacji enelmedu i czekam na wyniki 😜 podobno brak objawów to dobry objaw 😉 więc to chyba dobrze, że czujesz się 'normalnie'! Chociaż wiecie jak to jest.... 🙄 Mój parter już się złościl że nie da mi się dogodzić. Nic nie czuję to panika, że powinnam czuć, jak coś zaboli to panika, że czemu boli 😱 jak nie ma krwi to, że się pewnie  nie zagniezdzil ale też za każdym razem jak ide siusiu to się modlę żeby nie było plamienia 😅 kobiecie nie dogodzisz. Trzymam kciuki żeby do soboty  zleciało w mgnieniu oka! 🍀 

Dnia 6.12.2019 o 20:47, Madziallena31 napisał:

My mielismy 3 inseminacje przy dobrym nasieniu niestety nieskuteczne. Lekarz powiedział w poprzedniej klinice, że przy naszych wynikach to po kilku miesiacach naturalnych staran powinnam byc w ciazy. A tu juz 4 lata w tym 3 inseminacje. Aktualnie jestesmy szykowani do in vitro

Współczuje Ci naprawdę ale trzymam w kciuki aby wam się jak najszybciej udało. My chyba podejdziemy raz do inseminacji ale nastawiam się że chyba też mnie In Vitro nie ominie....Musimy być silne i walczyć dalej💪🙂

Gość Paula
47 minut temu, Ona2019 napisał:

Hej ja miałam testować w sobotę ale niestety laboratorium nie jest czynne więc testuje w piątek 😉

No  to trzymam kciuki, jeszcze te kilka dni szybciutko zleci. A jak się czujesz ?

Gość Paula
42 minuty temu, Gość Luna napisał:

Ja siedzę z palcem na "odśwież" w aplikacji enelmedu i czekam na wyniki 😜 podobno brak objawów to dobry objaw 😉 więc to chyba dobrze, że czujesz się 'normalnie'! Chociaż wiecie jak to jest.... 🙄 Mój parter już się złościl że nie da mi się dogodzić. Nic nie czuję to panika, że powinnam czuć, jak coś zaboli to panika, że czemu boli 😱 jak nie ma krwi to, że się pewnie  nie zagniezdzil ale też za każdym razem jak ide siusiu to się modlę żeby nie było plamienia 😅 kobiecie nie dogodzisz. Trzymam kciuki żeby do soboty  zleciało w mgnieniu oka! 🍀 

Czekamy z niecierpliwością,  jak tylko będą, pisz szybko 🙂

Dnia 6.12.2019 o 20:47, Madziallena31 napisał:

My mielismy 3 inseminacje przy dobrym nasieniu niestety nieskuteczne. Lekarz powiedział w poprzedniej klinice, że przy naszych wynikach to po kilku miesiacach naturalnych staran powinnam byc w ciazy. A tu juz 4 lata w tym 3 inseminacje. Aktualnie jestesmy szykowani do in vitro

A powiedział Wam lekarz co podejrzewa ze się nie udaje? 

6 minut temu, Gość Paula napisał:

No  to trzymam kciuki, jeszcze te kilka dni szybciutko zleci. A jak się czujesz ?

Moze byc tylko brzuchol mam wzdęty strasznie i takie bóle dziwne, ale może tak ma być 😉a ty jak tam, a jaki zarodek miałaś podany? 

1 godzinę temu, Gość Luna napisał:

Chyba troszkę za niski progesteron jak na termin teoretycznej owulacji ale lekarz pewnie po prostu przepisze luteine 🤔 estradiolu w ogóle nie ogarniam 😞 a teraz nie suplementujesz progesteronu??? Ja miałam odwołany ostatni transfer z powodu za niskiego. Teraz brałam od końca okresu i nadal biorę 2x1 dopochwowo

Luna, nie przepisal mi Luteiny 🙄

Podwoil dawke Estrofemu z 2x1 na 2x2tabletki. Dzisiejsze endometrium bylo za cienkie stanowczo na transfer...  chyba 6mm.mialam miec transfer w sobote a teraz powiedzial ze najszybciej nastepna sroda/czwartek. Nic juz nie rozumiem. Dzisiaj jest 14 dzien cyklu sztucznego a blastocydy mam zamrozone 5dniowe. Wiec kiedy powinien byc transfer ?? 

Gość Luna
12 minut temu, Mags1706 napisał:

Luna, nie przepisal mi Luteiny 🙄

Podwoil dawke Estrofemu z 2x1 na 2x2tabletki. Dzisiejsze endometrium bylo za cienkie stanowczo na transfer...  chyba 6mm.mialam miec transfer w sobote a teraz powiedzial ze najszybciej nastepna sroda/czwartek. Nic juz nie rozumiem. Dzisiaj jest 14 dzien cyklu sztucznego a blastocydy mam zamrozone 5dniowe. Wiec kiedy powinien byc transfer ?? 

A jak zapytałaś go o ten poziom progesteronu to co on na to? Trzeba wierzyć, że lekarz wie co robi. Ja 5dniowa blastocyste miałam transferowaną w 20 dc. I też estrofem 2x2 biorę. 

6 godzin temu, Gość Luna napisał:

Dziękuję Wam 🙂 jestem po obraniu krwi. Po południu zobaczę wynik i mam nadzieję, że będę skakać z radości! Macie rację. Mamy prawo do szczęścia. No i mega pozytywnie nastraja to, że mamy tu kulka szczęściar! 🙂 gratuluję świeżo upieczonej mamie 😍 no i tym, które już noszą w sobie to małe szczęście! Reszcie uda się lada chwila! Trzymam mocno kciuki za wszystkie transfery! Obysmy na kolejne przychodziły tylko po rodzeństwo dla tych maluchów, które z nami już będą! 

Trzymam kochana w kciuki, będzie dobrze zobaczysz 🙂

Gość Sonea
1 godzinę temu, Gość Paula napisał:

Ja tez 5dpt, test w poniedzialek za tydzień. Ale mam zamiar zrobić  zwykły test w piątek;) może już  coś pokaże.

5 minut temu, Gość Luna napisał:

A jak zapytałaś go o ten poziom progesteronu to co on na to? Trzeba wierzyć, że lekarz wie co robi. Ja 5dniowa blastocyste miałam transferowaną w 20 dc. I też estrofem 2x2 biorę. 

Nic nie powiedzial na ten temat. W ogole mial opoznienie I mialam wrazenie,ze strasznie mnie poganial. Nie lubie,kiedy jest taka nerwowa atmosfera szczegolnie, ze to wszystko kosztuje tyle pieniedzy. Mialam kilka pytan a wyszlam bez zadnych odpowiedzi 

Mam kontrolna wizyte w srode, zobaczyc czy endometrium rosnie. Martwie sie I to bardzo....

Gość Luna
6 minut temu, Mags1706 napisał:

Nic nie powiedzial na ten temat. W ogole mial opoznienie I mialam wrazenie,ze strasznie mnie poganial. Nie lubie,kiedy jest taka nerwowa atmosfera szczegolnie, ze to wszystko kosztuje tyle pieniedzy. Mialam kilka pytan a wyszlam bez zadnych odpowiedzi 

Mam kontrolna wizyte w srode, zobaczyc czy endometrium rosnie. Martwie sie I to bardzo....

W środę nie daj się zbyć. Pytaj o wszysko i nie wychodz bez odpowiedzi. Ehhhh jak byśmy mało nerwów miały 😠  Dużo siły Ci życzę! To Twoje zdrowie, marzenia i pieniądze. Nie ma opcji, że koleś się spieszy i traktowal po łebkach oby następny pacjent 😠

Gość Lexy
27 minut temu, Mags1706 napisał:

Spokojnie nie stresuj się, endo na pewno jeszcze urośnie, kup sobie omege w aptece, jedz awokado i dużo orzechów 😘 a na następnej wizycie poprostu nie wychodź dopóki nie zadasz wszystkich pytań. Trzymam kciuki za Ciebie ✊✊ 

Gość Paula
33 minuty temu, Ona2019 napisał:

Moze byc tylko brzuchol mam wzdęty strasznie i takie bóle dziwne, ale może tak ma być 😉a ty jak tam, a jaki zarodek miałaś podany? 

Ja miałam 5 dniową blastocystę. 

Gość Luna

Dziewczyny! Dziękuję za wszystkie miłe słowa i wsparcie! 😀 Tym razem udało mi się ucieszyć i chyba nawet zaczynam powoli wierzyć, że będzie ok! 🤪 Dzisiejsza beta odebrana! 118! 10 dpt. Wygląda chyba raczej dobrze! 😳 W środę powtarzam! Oby urosła ✊✊✊ i piątkowym / sobotnim testowaczkom życzę tego dreszczyku emocji co ja mam właśnie teraz 😀 

Gość Paula
12 minut temu, Ona2019 napisał:

Tak samo jak ja 5 dniowa blastocyta tyle że mrozaczek 😉

Mój też, także jesteśmy w tej samej sytuacji 🙂

3 minuty temu, Gość Paula napisał:

Mój też, także jesteśmy w tej samej sytuacji 🙂

Teraz tylko żeby wszystko dla nas zakończyło się dobrze tego tobie i sobie życzę z całego serca ❤️😁

Gość Emilia
9 minut temu, Gość Luna napisał:

Dziewczyny! Dziękuję za wszystkie miłe słowa i wsparcie! 😀 Tym razem udało mi się ucieszyć i chyba nawet zaczynam powoli wierzyć, że będzie ok! 🤪 Dzisiejsza beta odebrana! 118! 10 dpt. Wygląda chyba raczej dobrze! 😳 W środę powtarzam! Oby urosła ✊✊✊ i piątkowym / sobotnim testowaczkom życzę tego dreszczyku emocji co ja mam właśnie teraz 😀 

Gratulacje :):):)

10 minut temu, Gość Luna napisał:

No i na taką informację czekałam ❤ Ciesz się Kochana, teraz już będzie tylko lepiej 😘

12 minut temu, Gość Luna napisał:

Gratuluję 🤩

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.