Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Martu
18 godzin temu, Gość Justyśka000 napisał:

Nie potrafię sobie z tym poradzić, łzy same leją się do oczu, łeb pęka a serce jakby nigdy nic. Wszystko przez pierdo.... tarczyce zniszczyła moj jedyny piękny zarodek, nie mam pieniędzy na kolejne in vitro, jestem załamana, szefa żona wczoraj urodziła synka a ja dzisiaj dostaję taka wiadomość, w pracy roboty pełno bo szefa teraz więcej nie ma niż jest a jak to u fryzjera ruch jak na targu, nie mam głowy zaszyła bym się gdzieś, gdzie nikt mnie nie znajdzie, nie mam ochoty patrzeć na dzieci i słyszeć że o ktoś tam w ciąży a ja ciągle nie, już chyba zwariowałam. Spytałam lekarza czy są szanse żeby wyszedl większy wynik w piątek powiedział że małe ,wulgaryzmy się na język niosą a ja i tak nic nie mogę zrobić. Co tu wymyśleć żeby zebrać kase na kolejne in vitro. 😢😭😭😭😖

Bardzo sie utozsamiam z ogromna czescia tego co napisalas. Wyplacz wszystkie swoje emocje, zrzuc tu z siebie ten ciezar. Wszystkie rozumiemy i wysluchamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
3 godziny temu, Gość Angelin napisał:

Dziękuję, to mnie uspokoiłaś😘 może jak to się zacznie tak naprawdę to wizyty będą wyglądać inaczej...

Dziękuję za wsparcie i Tobie też na pewno się uda,  oby w piątek już wszystko było wiadomo🙏✊✊✊😘

Kochana wizyty u lekarzy  w Gyncentrum niestety nie są zbyt długie. Jak na pewno zdążyłaś zauważyć przemiał osób jest ogromny i kolejki do lekarzy długie . A wizyty, no cóż... Trzeba pytać jak najwięcej bo sami lekarze często nie rozwijają swoich wypowiedzi jakoś szczególnie. Dla nich to chleb powszedni a dla nas czarna magia. Wiec tym sie nie denerwuj ze szybkie wizyty tylko siedź dopóki Ci lekarz nie odpowie na wszystkie pytania. Na pewno jesteś w dobrych rękach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
2 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Chodziło chyba o podwyższenie TSH 😉

Racja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

Bardzo się cieszę Kochana. To na samą wigilie uslyszycie serduszko. Niezapomniane święta bedą 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
2 godziny temu, malagosia napisał:

Marta, super wynik 8 pęcherzyków! 
trzymam kciuki! 
oj ja tez miałam straszne zmiany nastrojów przy tych zastrzykach. Ale je jeszcze jakoś zniosłam. Ale mam duzy wstręt do pobierania krwi już 😞 No ale czego się nie robi...

 

trzymam kciuki za Ciebie 🍀🍀🍀🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 

1 godzinę temu, margareta napisał:

8 pęcherzyków to naprawdę sporo! 

Wizja ostatniego zastrzyku niesamowicie mnie cieszyła, super że zaraz będziesz mieć stymulacje za sobą.

Powodzenia w poniedziałek, mam nadzieję że uzyskacie piękne dojrzałe komórki ☺️ daj koniecznie znać !

 

56 minut temu, Gość Luna napisał:

8 to dobry wynik! ✊😊 A za tydzień będziesz miała już w brzuszku  malucha i o wszystkich zastrzykach zapomnisz 😜

Dziewczyny bardzo  Wam dziekuje. Czytam to, i bardzo sie wzruszam (1) to dlatego ze mam z LITR MENOPURU w sobie (2)  to bardzo mile, ze ktos przeczytal to co napisalam i zadal sobie 'trud' zeby napisac pare slow pocieszenia. Dziekuje Wam. Jestescie bardzo dobrymi ludzmi. Sama chcialabym byc Waszym dzieckiem :) Mialabym jak w raju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

Wspaniale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
55 minut temu, Gość Luna napisał:

Co raz więcej jest par z problemami z płodnością 😏 więc mam nadzieję, że niedługo dofinansowanie będzie dostępne w całej Polsce bo faktycznie jest to bardzo niesprawiedliwe 😖 inna sprawa, że finansowanie nie do końca finansuje in vitro. W wawie to raptem niecałe 6 tys. Nawet z tym my wydaliśmy już ponad  10 z własnej kieszeni 😏 jest to przykre, że ludzi po prostu na to nie stać 😔 no i wkurzyło mnie niesamowicie że wszędzie trąbią że niby dofinansowuje się 3 próby. A to ... prawda 🙄 finansują jedną a potem z własnej kieszeni trzeba przecież wyłożyć kasę na transfery wszystkich które się zamrozilo i dopiero po tych x próbach można ubiegać się o 2 dofinansowanie 😏 

Niestety przykre to jest ale dopóki bedzie rządzić PIS nie będzie dofinandowania...a jeszcze na dodatek chcą zakazać mrożenia zarodków i zrobić by in vitro było tylko dla małżeństw... oni mówią ze in vitro to dzieło szatana...masakra jakaś 😔😔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulla84

Witam dziewczyny jestem tu nowa. Mam do was pytanie czy robicie pierwsze test z moczu czy tylko beta hcg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Milka napisał:

Zgadzam się z Tobą, my na całą walkę z niepłodnościa, dojazdy, zabiegi (bo była histeroskopia, droznosc jajowodow, etc.wszysttko prywatnie ) do tego leki w pierwszej ciąży, teraz drugiej, plus procedura to u nas prawie 50 000 zł.. Rozłożone na 3 lata, ale tyle się nazbierało.. Mam koleżankę, dla której jedyna szansa na dziecko jest in vitro, nawet zaczęła wizyty i konsultacje, ale z procedury musiala zrezygnować ze względu na koszty.. Jest to bardzo, bardzo przykre.. Bo jak ktoś już się decyduje to pragnie tego dziecka jak niczego innego na świecie ❤️ale dalej niestety to temat tabu, dziwnego zainteresowania, dla niektórych wstydliwy. . Gorzej jak w średniowieczu, no cóż... Może dozyjemy takich czasów, że społeczeństwo będzie inaczej podchodzić do tej sprawy, a procedura będzie na kieszeń każdego... 

U nas dwa podejścia też coś koło tej sumy wyniosły. Ja i tak miałam szczęście, że mój ginekolog przyjmował mnie na NFZ i wszelkie badania też mi robił na fundusz (drożność jajowodow, ocena cyklu, badania krwi). Twierdził, że jeszcze wydam kasę, jeśli jednak trzeba będzie korzystać z in vitro. No, ale wiem, że takich lekarzy niewielu niestety.

Edytowano przez Kasia83.1
Literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Agulla84 napisał:

Witam dziewczyny jestem tu nowa. Mam do was pytanie czy robicie pierwsze test z moczu czy tylko beta hcg ?

Ja nie robilam testów z moczu przed betą. W sumie zrobiłam jeden test, jak już wiedziałam, że jestem w ciąży. Też chciałam doświadczyć słynnych dwóch kresek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Agulla84 napisał:

Witam dziewczyny jestem tu nowa. Mam do was pytanie czy robicie pierwsze test z moczu czy tylko beta hcg ?

Ja osobiście już tylko beta. Sikańce czasami zawodzą 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Lexy napisał:

Niestety przykre to jest ale dopóki bedzie rządzić PIS nie będzie dofinandowania...a jeszcze na dodatek chcą zakazać mrożenia zarodków i zrobić by in vitro było tylko dla małżeństw... oni mówią ze in vitro to dzieło szatana...masakra jakaś 

A rządzić będą, bo przecież "dają"... Najgorsze jest to, że najbardziej uderza to wszystko w osoby biedniejsze, bo pozostali jakoś sobie poradzą, mimo, że będzie ciężko. Wiele kobiet wyjeżdża z Polski na in vitro czy aborcję. I te, które będzie na to stać będą to robić. Reszta będzie miała smutne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulla84
6 minut temu, malagosia napisał:

Ja osobiście już tylko beta. Sikańce czasami zawodzą 😉 

Wlasnie zrobiłam we wtorek to był 10dpt trzy dniowych  zarodków i jedna kreska trochę mnie to załamało jutro beta 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Agulla84 napisał:

Wlasnie zrobiłam we wtorek to był 10dpt trzy dniowych  zarodków i jedna kreska trochę mnie to załamało jutro beta 😔

Może jeszcze za wcześnie 🙂 na spokojnie zrób betę 🍀 będziesz miała pewność. Trzymam kciuki!!!! ✊🏼✊🏼✊🏼
to pierwsze Twoje podejście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
10 minut temu, Kasia83.1 napisał:

A rządzić będą, bo przecież "dają"... Najgorsze jest to, że najbardziej uderza to wszystko w osoby biedniejsze, bo pozostali jakoś sobie poradzą, mimo, że będzie ciężko. Wiele kobiet wyjeżdża z Polski na in vitro czy aborcję. I te, które będzie na to stać będą to robić. Reszta będzie miała smutne życie.

Taka wlasnie jest smutna prawda😔... Kasiu a powiedz mi czy bralas acard po tranferze, jeżeli tak to do kiedy?? Chodzi mi o to do którego tyg. ciąży 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
8 minut temu, Gość Agulla84 napisał:

Wlasnie zrobiłam we wtorek to był 10dpt trzy dniowych  zarodków i jedna kreska trochę mnie to załamało jutro beta 😔

Pamiętaj że sikańce mają różną czułoś mi scen wyszedł drugi nie 😜 nie stresuj się na zapas 😉 beta Ci wszystko pokaże a do jutra niedaleko 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
2 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Taka wlasnie jest smutna prawda😔... Kasiu a powiedz mi czy bralas acard po tranferze, jeżeli tak to do kiedy?? Chodzi mi o to do którego tyg. ciąży 😊

Ja biorę cały czas accard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

CU DO WNIE! 😍😍😍 Najlepszy prezent pod choinkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelin
1 godzinę temu, Gość Paulina napisał:

Kochana wizyty u lekarzy  w Gyncentrum niestety nie są zbyt długie. Jak na pewno zdążyłaś zauważyć przemiał osób jest ogromny i kolejki do lekarzy długie . A wizyty, no cóż... Trzeba pytać jak najwięcej bo sami lekarze często nie rozwijają swoich wypowiedzi jakoś szczególnie. Dla nich to chleb powszedni a dla nas czarna magia. Wiec tym sie nie denerwuj ze szybkie wizyty tylko siedź dopóki Ci lekarz nie odpowie na wszystkie pytania. Na pewno jesteś w dobrych rękach 🙂

Dziękuję 😘 oby to była Nasza szczęśliwa klinika 😉

A jeszcze pytanie co do programów- jesteście lub proponowali Wam program 2+1 albo program dla obniżonych rezerw ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelin
2 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

Cudownie 🥰🥰🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Lexy napisał:

Taka wlasnie jest smutna prawda😔... Kasiu a powiedz mi czy bralas acard po tranferze, jeżeli tak to do kiedy?? Chodzi mi o to do którego tyg. ciąży 😊

Acard brałam przy pierwszym podejściu, a że okazało się nieudane to brałam do wyników bety. Teraz tylko Estrofem, Lutinus i Prolutex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
26 minut temu, Gość Milka napisał:

Ja biorę cały czas accard

Ja tez biorę, a do kiedy masz brac?? Mi lekarz mowil ze do 12tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
15 minut temu, Kasia83.1 napisał:

Acard brałam przy pierwszym podejściu, a że okazało się nieudane to brałam do wyników bety. Teraz tylko Estrofem, Lutinus i Prolutex.

Dzięki za info. Ja z estrofemu właśnie "schodzę" teraz biore po 1tab. Wcześniej bylo x2 . Luteine i duphaston tez narazie do 12tyg a potem to nie wiem🙄...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulla84
47 minut temu, malagosia napisał:

Może jeszcze za wcześnie 🙂 na spokojnie zrób betę 🍀 będziesz miała pewność. Trzymam kciuki!!!! ✊🏼✊🏼✊🏼
to pierwsze Twoje podejście??

To była moja 4 pełna procedura. Miałam przerwe 5 lat .Mam juz wiele za sobą. Trzy ciążę pozamaciczne  jedno poronienie. 4 podejścia do in vitro. Książkę szło by napisać! Zawsze bieglam na bete szybciutko Ale teraz zmieniłam klinikę i chciałam do tego tak podejść jak oni chcą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Lexy napisał:

Dzięki za info. Ja z estrofemu właśnie "schodzę" teraz biore po 1tab. Wcześniej bylo x2 . Luteine i duphaston tez narazie do 12tyg a potem to nie wiem🙄...

Ja swoje leki do 14tc brałam, potem mój lekarz dmuchajac na zimne zalecił duphaston, dopiero z niego zrezygnował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Agulla84 napisał:

To była moja 4 pełna procedura. Miałam przerwe 5 lat .Mam juz wiele za sobą. Trzy ciążę pozamaciczne  jedno poronienie. 4 podejścia do in vitro. Książkę szło by napisać! Zawsze bieglam na bete szybciutko Ale teraz zmieniłam klinikę i chciałam do tego tak podejść jak oni chcą 

Silna kobieta z Ciebie!!! Ja miałam dwa bardzo wczesne poronienia na swojej drodze. Na spokojnie rob jutro betę i dawaj znać 😘🍀✊🏼🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulla84
25 minut temu, malagosia napisał:

Silna kobieta z Ciebie!!! Ja miałam dwa bardzo wczesne poronienia na swojej drodze. Na spokojnie rob jutro betę i dawaj znać 😘🍀✊🏼🙏🏼

Straciłam wiarę we wszytko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Agulla84 napisał:

Straciłam wiarę we wszytko!

Myśl pozytywnie 🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Patrycja napisał:

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

Super Kochana bardzo się cieszę i gratuluję. Dzień pezed wigilią usłyszycie serduszko 🙂 , to będą niezapomniane swieta:-* . Co mowił lekarz napewno był dumny że sie tak super szybko udało 🙂 . Bo wizyte u naszego miałaś? Bierzesz dalej leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulla84

Czy któraś z Was leczy się w klinice B...an Katowice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×