Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Angelin
31 minut temu, Gość Paulina napisał:

Jestem zadowolona.  W ogóle słyszałam że tam dr Mercik i dr Gajewska są dobrymi lekarzami. Że dr Mercik ma bardzo duże doświadczenie A dr Gajewska ma czasem fajne niestandardowe podejście do pacjentów które przynosi efekty. Takze trzymaj się dr Mercika bo warto 🙂

i się nie martw stymulacja, na pewno będzie co pobrać.pobrać innej opcji!! 🤗✊✊

Dziękuję, to mnie uspokoiłaś😘 może jak to się zacznie tak naprawdę to wizyty będą wyglądać inaczej...

Dziękuję za wsparcie i Tobie też na pewno się uda,  oby w piątek już wszystko było wiadomo🙏✊✊✊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Lexy napisał:

U mnie wszystko ok, maluszek nawet urósł teraz ma 6,13mm 😁 dziękuję Wam za wsparcie ❤ kolejna wizyta 30.12 ale to juz u siebie,do kliniki mam nadzieję ze predko nie wrócę, mam zamiar dopiero za pare lat starac sie o drugie😘😊

Super! Dbaj o siebie i niech maluszek zdrowo rośnie😘😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Lexy napisał:

U mnie wszystko ok, maluszek nawet urósł teraz ma 6,13mm 😁 dziękuję Wam za wsparcie ❤ kolejna wizyta 30.12 ale to juz u siebie,do kliniki mam nadzieję ze predko nie wrócę, mam zamiar dopiero za pare lat starac sie o drugie😘😊

Super! Dbaj o siebie i niech maluszek zdrowo rośnie😘😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość Justyśka000 napisał:

Hej, odebrałam wyniki nic ciekawego, dzidzi nie będzie. 😞😢😢😢 beta 1.0

Tak mi przykro😞 Tule cię bardzo mocno😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Gość Luna napisał:

Odebrałam tą poprawioną betę już na 100% moją - 230,2! 😃 Wzrosła więcej niż te wymagane 66% więc mały sukces jest. Usg 21.12 😱 teraz oczywiście boję się że puste jajo albo pozamaciczna czy coś 😜 no ale to już muszę czekać 😬

Z tego co pamiętam to kolejne 2 z nas testują piątek / sobota? Mam nadzieję, że będziemy czekać już w większym gronie na wzrosty bet do końca roku! 😎

No to pięknie, bardzo się cieszę😊 Trzymam w kciuki aby na USG wyszła wam ukochana kropeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Gość Justyśka000 napisał:

Nie potrafię sobie z tym poradzić, łzy same leją się do oczu, łeb pęka a serce jakby nigdy nic. Wszystko przez pierdo.... tarczyce zniszczyła moj jedyny piękny zarodek, nie mam pieniędzy na kolejne in vitro, jestem załamana, szefa żona wczoraj urodziła synka a ja dzisiaj dostaję taka wiadomość, w pracy roboty pełno bo szefa teraz więcej nie ma niż jest a jak to u fryzjera ruch jak na targu, nie mam głowy zaszyła bym się gdzieś, gdzie nikt mnie nie znajdzie, nie mam ochoty patrzeć na dzieci i słyszeć że o ktoś tam w ciąży a ja ciągle nie, już chyba zwariowałam. Spytałam lekarza czy są szanse żeby wyszedl większy wynik w piątek powiedział że małe ,wulgaryzmy się na język niosą a ja i tak nic nie mogę zrobić. Co tu wymyśleć żeby zebrać kase na kolejne in vitro. 😢😭😭😭😖

Przykro mi bardzo😞 ale spokojnie może uda się jakieś dofinansowanie uzyskać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Agata29 napisał:

Przykro mi bardzo😞 ale spokojnie może uda się jakieś dofinansowanie uzyskać? 

No niestety, dziewczyna pisała, że jest spod Torunia. Tam nie ma żadnych dofinansowań. 

Edytowano przez Kasia83.1
Literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
3 godziny temu, Zuzana napisał:

Pewnie da mi cos na podwyższenie 

Zuzanna, i tu jest pies pogrzebany. AMH nie mozna zwiekszyc . Mozna za to  poprawic jakosc jajeczek i to jest ta dobra wiadomosc 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
6 minut temu, Gość Martu napisał:

Zuzanna, i tu jest pies pogrzebany. AMH nie mozna zwiekszyc . Mozna za to  poprawic jakosc jajeczek i to jest ta dobra wiadomosc 🙂

 

Chodziło chyba o podwyższenie TSH 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Akszeinga daj nam znać jak tam idzie u Ciebie 😙☺️☺️🍀

Dziś grzecznie czekam. Na popołudnie idę do pracy. Informację z kliniki mam mieć dopiero jutro. Napisali że 3 go dnia. Jestem nastawiona optymistycznie. Przecież kiedyś w końcu musi być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
2 godziny temu, Gość Martu napisał:

Si

W Poniedzialek - punkcja. W Czwartek-transfer. 

Lekarz wreczyl mi stos recept i kartke z instrukcjami ( z ktorej zreszta nic nie rozumiem, wiec ciesze sie ze przywloklam meza ze soba)

Uroslo 8 pecherzykow. Mysle ze to dobry wynik jak na moje kiepskie AMH . Wiadomo, ze oczekiwalam wiecej, ale nie chce juz analizowac bo myslenie to moj wrog. 

W Sobote ostatni zatrzyk z Otrivelle... nareszcie....juz nie moge sie doczekac.....wczoraj  zle sie wkulam w brzuch i  poleciala mi krew.... i z tej bezsilnosci i chwilowego bólu  tak sie poplakalam ze nie masz pojecia... glupie hormony. 

Sylwia, tym razem  bedziesz korzystac z zamrozonych zarodkow?

 

To w poniedziałek bedę myślec o Tobie cały czas. Czekając aż Cię poproszą, pomyśl że jest ktoś kto mocno trzyma kciuki i kibicuje z całych sił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Chodziło chyba o podwyższenie TSH 😉

Mozliwe kreci mi się juz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Gość Martu napisał:

Zuzanna, i tu jest pies pogrzebany. AMH nie mozna zwiekszyc . Mozna za to  poprawic jakosc jajeczek i to jest ta dobra wiadomosc 🙂

 

Czyli wynik by swiadczyl o poprawie:-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Martu napisał:

Si

W Poniedzialek - punkcja. W Czwartek-transfer. 

Lekarz wreczyl mi stos recept i kartke z instrukcjami ( z ktorej zreszta nic nie rozumiem, wiec ciesze sie ze przywloklam meza ze soba)

Uroslo 8 pecherzykow. Mysle ze to dobry wynik jak na moje kiepskie AMH . Wiadomo, ze oczekiwalam wiecej, ale nie chce juz analizowac bo myslenie to moj wrog. 

W Sobote ostatni zatrzyk z Otrivelle... nareszcie....juz nie moge sie doczekac.....wczoraj  zle sie wkulam w brzuch i  poleciala mi krew.... i z tej bezsilnosci i chwilowego bólu  tak sie poplakalam ze nie masz pojecia... glupie hormony. 

Sylwia, tym razem  bedziesz korzystac z zamrozonych zarodkow?

 

Trzymam kciuki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Dziś grzecznie czekam. Na popołudnie idę do pracy. Informację z kliniki mam mieć dopiero jutro. Napisali że 3 go dnia. Jestem nastawiona optymistycznie. Przecież kiedyś w końcu musi być dobrze.

Aa No tak. Kurczę dni mi się pomyliły 🙊

W takim razie cudnego słonecznego dnia! 🍀☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martu
7 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

To w poniedziałek bedę myślec o Tobie cały czas. Czekając aż Cię poproszą, pomyśl że jest ktoś kto mocno trzyma kciuki i kibicuje z całych sił. 

 

5 minut temu, Zuzana napisał:

Trzymam kciuki:-*

Bardzo Wam dziekuje dziewczyny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Martu napisał:

Si

W Poniedzialek - punkcja. W Czwartek-transfer. 

Lekarz wreczyl mi stos recept i kartke z instrukcjami ( z ktorej zreszta nic nie rozumiem, wiec ciesze sie ze przywloklam meza ze soba)

Uroslo 8 pecherzykow. Mysle ze to dobry wynik jak na moje kiepskie AMH . Wiadomo, ze oczekiwalam wiecej, ale nie chce juz analizowac bo myslenie to moj wrog. 

W Sobote ostatni zatrzyk z Otrivelle... nareszcie....juz nie moge sie doczekac.....wczoraj  zle sie wkulam w brzuch i  poleciala mi krew.... i z tej bezsilnosci i chwilowego bólu  tak sie poplakalam ze nie masz pojecia... glupie hormony. 

Sylwia, tym razem  bedziesz korzystac z zamrozonych zarodkow?

 

Marta, super wynik 8 pęcherzyków! 
trzymam kciuki! 
oj ja tez miałam straszne zmiany nastrojów przy tych zastrzykach. Ale je jeszcze jakoś zniosłam. Ale mam duzy wstręt do pobierania krwi już 😞 No ale czego się nie robi...

 

trzymam kciuki za Ciebie 🍀🍀🍀🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Martu napisał:

Si

W Poniedzialek - punkcja. W Czwartek-transfer. 

Lekarz wreczyl mi stos recept i kartke z instrukcjami ( z ktorej zreszta nic nie rozumiem, wiec ciesze sie ze przywloklam meza ze soba)

Uroslo 8 pecherzykow. Mysle ze to dobry wynik jak na moje kiepskie AMH . Wiadomo, ze oczekiwalam wiecej, ale nie chce juz analizowac bo myslenie to moj wrog. 

W Sobote ostatni zatrzyk z Otrivelle... nareszcie....juz nie moge sie doczekac.....wczoraj  zle sie wkulam w brzuch i  poleciala mi krew.... i z tej bezsilnosci i chwilowego bólu  tak sie poplakalam ze nie masz pojecia... glupie hormony. 

Sylwia, tym razem  bedziesz korzystac z zamrozonych zarodkow?

 

8 pęcherzyków to naprawdę sporo! 

Wizja ostatniego zastrzyku niesamowicie mnie cieszyła, super że zaraz będziesz mieć stymulacje za sobą.

Powodzenia w poniedziałek, mam nadzieję że uzyskacie piękne dojrzałe komórki ☺️ daj koniecznie znać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

Bardzo dobre wiadomości życzę Ci żeby dalej były tylko takie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kasia83.1 napisał:

No niestety, dziewczyna pisała, że jest spod Torunia. Tam nie ma żadnych dofinansowań. 

Nie zauważyłam, kurczę to niesprawiedliwe naprawdę ....😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

Wspaniale ☺️☺️☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Agata29 napisał:

Nie zauważyłam, kurczę to niesprawiedliwe naprawdę ....😞 

No niestety. Ja też mogę tylko pozazdrościć refundacji, ale cóż nikt nie obiecał, że życie będzie sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

Super, gratulacje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
3 godziny temu, Gość Martu napisał:

 

Uroslo 8 pecherzykow. Mysle ze to dobry wynik jak na moje kiepskie AMH . Wiadomo, ze oczekiwalam wiecej, 

 

8 to dobry wynik! ✊😊 A za tydzień będziesz miała już w brzuszku  malucha i o wszystkich zastrzykach zapomnisz 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
31 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

😃😃😃😃😃😃😃😃 Super!!! 😃😃😃 Ale będzie prezent na święta ♥ ! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
5 minut temu, Kasia83.1 napisał:

No niestety. Ja też mogę tylko pozazdrościć refundacji, ale cóż nikt nie obiecał, że życie będzie sprawiedliwe.

Zgadzam się z Tobą, my na całą walkę z niepłodnościa, dojazdy, zabiegi (bo była histeroskopia, droznosc jajowodow, etc.wszysttko prywatnie ) do tego leki w pierwszej ciąży, teraz drugiej, plus procedura to u nas prawie 50 000 zł.. Rozłożone na 3 lata, ale tyle się nazbierało.. Mam koleżankę, dla której jedyna szansa na dziecko jest in vitro, nawet zaczęła wizyty i konsultacje, ale z procedury musiala zrezygnować ze względu na koszty.. Jest to bardzo, bardzo przykre.. Bo jak ktoś już się decyduje to pragnie tego dziecka jak niczego innego na świecie ❤️ale dalej niestety to temat tabu, dziwnego zainteresowania, dla niektórych wstydliwy. . Gorzej jak w średniowieczu, no cóż... Może dozyjemy takich czasów, że społeczeństwo będzie inaczej podchodzić do tej sprawy, a procedura będzie na kieszeń każdego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
41 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Ja już po USG, moja Kropeczka ma 5.5mm, wszystko jest ok, ciąża wewnatrzmaciczna, wizyta serduszkowa 23 grudnia 🙏

Super wiadomość 😍 gratulacje 😘😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
9 minut temu, Gość Milka napisał:

Zgadzam się z Tobą, my na całą walkę z niepłodnościa, dojazdy, zabiegi (bo była histeroskopia, droznosc jajowodow, etc.wszysttko prywatnie ) do tego leki w pierwszej ciąży, teraz drugiej, plus procedura to u nas prawie 50 000 zł.. Rozłożone na 3 lata, ale tyle się nazbierało.. Mam koleżankę, dla której jedyna szansa na dziecko jest in vitro, nawet zaczęła wizyty i konsultacje, ale z procedury musiala zrezygnować ze względu na koszty.. Jest to bardzo, bardzo przykre.. Bo jak ktoś już się decyduje to pragnie tego dziecka jak niczego innego na świecie ❤️ale dalej niestety to temat tabu, dziwnego zainteresowania, dla niektórych wstydliwy. . Gorzej jak w średniowieczu, no cóż... Może dozyjemy takich czasów, że społeczeństwo będzie inaczej podchodzić do tej sprawy, a procedura będzie na kieszeń każdego... 

Co raz więcej jest par z problemami z płodnością 😏 więc mam nadzieję, że niedługo dofinansowanie będzie dostępne w całej Polsce bo faktycznie jest to bardzo niesprawiedliwe 😖 inna sprawa, że finansowanie nie do końca finansuje in vitro. W wawie to raptem niecałe 6 tys. Nawet z tym my wydaliśmy już ponad  10 z własnej kieszeni 😏 jest to przykre, że ludzi po prostu na to nie stać 😔 no i wkurzyło mnie niesamowicie że wszędzie trąbią że niby dofinansowuje się 3 próby. A to ... prawda 🙄 finansują jedną a potem z własnej kieszeni trzeba przecież wyłożyć kasę na transfery wszystkich które się zamrozilo i dopiero po tych x próbach można ubiegać się o 2 dofinansowanie 😏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×