Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Luna
18 minut temu, Gość Alutka napisał:

Tak Pani doktor chce posłuchać serduszek czy dobrze bija.  Ja z chęcią juz dziś bym poszła no ale skoro każą czekac to te kilka dni nie zbawi nas. 

Piękny prezent bedziesz miała na święta ♥ ♥ 😃 a nawet dwa 🙈🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa
55 minut temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny nie wierzę cała się trzęse beta 140,80!! 

Gratulacje! 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa
52 minuty temu, May1223 napisał:

 

W podobnym czasie testowałyśmy i tak się zastanawiam czy podchodzisz do kolejnego tranferu i czy Twój ostatni tranfer był pierwszym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonea
3 godziny temu, Gość Akszeinga napisał:

Sama też w to nie wierzę tak do końca. Mój lekarz jest poprostu wyjątkowy. Na każdym etapie skutecznie sprowadza mnie na ziemię. Jak ja zaczynam myśleć ze wszystko w końcu się ułoży to on na to, że do jutra wszystko sie może zmienić i mam być przygotowana na wszystko. Tak więc jestem przygotowana nawet na to że do transferu nie dojdzie bo coś złego się wydarzy. Ale w głębi serca cos czuje ze musi być dobrze. Tak na 100 % mają mi dać znać telefonicznie z kliniki kiedy mam się u nich zjawić.  

Mój lekarz też jest raczej pesymistyczny i sprowadza mnie na ziemię 😞 nawet zmienił transfer na 2 zarodki, mimo iż na początku miał być jeden- jestem przed 30 i to nasz pierwszy transfer ever. AMH mam nieco poniżej 2, ale lekarz uznał, że to wcale nie jest taki dobry wynik jak na mój wiek 😮 To co mówi kobietom które mają poniżej 1?!

Głupio nie wytrzymałam i zrobiłam sobie dzisiaj rano test sikany. Oczywiście jedna kreska. Przeryczałam cały poranek. Beta z krwi w poniedziałek. Dziś 9 dpt. 2 dniowych zarodków. Liczę, że do poniedziałku coś ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa

Literówki 🙂 Transfer 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa

Sonea ja mam amh 1,6 i także lekarz stwierdził, że nie jest najlepiej. Miałam przez to silniejszą niż zwykle się stosuje stymulację i uzyskano 13 oocytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa

Sonea a który to Twój dpt? Może za wcześnie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa

Sorki nie doczytałam że 9, więc to dość wcześnie, nie martw się i poczekaj na wynik z krwi. Trzymam ✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny nie wierzę cała się trzęse beta 140,80!! 

Gratulacje, piękny wynik 😍 który to dpt? ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonea
8 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Sonea ja mam amh 1,6 i także lekarz stwierdził, że nie jest najlepiej. Miałam przez to silniejszą niż zwykle się stosuje stymulację i uzyskano 13 oocytów.

A no widzisz, u mnie się okazało podczas stymulacji, że jeden jajnik nie działa. Ale szczęśliwie pobrano wszystkie 7 komórek które wyprodukowałam z czego aż 6 było dojrzałych.

Chodzi mi o to, że mój lekarz tak jak Agnieszki też jest "wyjątkowy", chyba często trafiamy na jego zły humor. I jakoś tak wychodzi, że na każdym kroku informuje nas, że jest gorzej niż myśleliśmy... 😅 Trochę mnie krew przez to zalewa, bo w necie ma pełno opinii jaki to jest empatyczny i czuły, a ja mam nieco inne zdanie 😑 No ale najważniejsze, żeby był dobrym fachowcem w końcu.

Ona2019 GRATULUJĘ!!!!!🤩😍🤩 które to było Twoje podejście bo nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonea
8 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Sonea ja mam amh 1,6 i także lekarz stwierdził, że nie jest najlepiej. Miałam przez to silniejszą niż zwykle się stosuje stymulację i uzyskano 13 oocytów.

A no widzisz, u mnie się okazało podczas stymulacji, że jeden jajnik nie działa. Ale szczęśliwie pobrano wszystkie 7 komórek które wyprodukowałam z czego aż 6 było dojrzałych.

Chodzi mi o to, że mój lekarz tak jak Agnieszki też jest "wyjątkowy", chyba często trafiamy na jego zły humor. I jakoś tak wychodzi, że na każdym kroku informuje nas, że jest gorzej niż myśleliśmy... 😅 Trochę mnie krew przez to zalewa, bo w necie ma pełno opinii jaki to jest empatyczny i czuły, a ja mam nieco inne zdanie 😑 No ale najważniejsze, żeby był dobrym fachowcem w końcu.

Ona2019 GRATULUJĘ!!!!!🤩😍🤩 które to było Twoje podejście bo nie pamiętam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulla84
1 godzinę temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny nie wierzę cała się trzęse beta 140,80!! 

Gratulacje. Chociaż dla Ciebie  piątek 13 jest szczęśliwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dziękuję każdej z osobna za miłe słowa nie potrafię opisać mojej radości 🤩🤩🤩teraz zero stresu wszystko musi być na luzie był to mój trzeci transfer 5 dniowej blastki 😍dzisiaj jest 10 dzień po transferze 

Lexy kochana ten nasz doktorek to jednak super gośc 😘😘😘😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
19 minut temu, Gość Sonea napisał:

 

Głupio nie wytrzymałam i zrobiłam sobie dzisiaj rano test sikany. Oczywiście jedna kreska. Przeryczałam cały poranek. Beta z krwi w poniedziałek. Dziś 9 dpt. 2 dniowych zarodków. Liczę, że do poniedziałku coś ruszy...

Spokojnie 😄 Sikaniec raczej nie mógł wyjść 🙂 musi się zacząć zagniezdzac itd. I dopiero zaczyna hcg być produkowane 😜 dla pocieszenia ja też się nie mogłam doczekać i Sikaniec 7 dpt (mialam 5 dniowa blastocystę więc jak Twój 10 dpt by był ) i jedna krecha 😜 2 no później już były dwie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
7 minut temu, Gość Agulla84 napisał:

Gratulacje. Chociaż dla Ciebie  piątek 13 jest szczęśliwy 

"chociaż"? Czyli u Ciebie nie ma tej radości dzisiaj? 😣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonea
10 minut temu, Gość Luna napisał:

Spokojnie 😄 Sikaniec raczej nie mógł wyjść 🙂 musi się zacząć zagniezdzac itd. I dopiero zaczyna hcg być produkowane 😜 dla pocieszenia ja też się nie mogłam doczekać i Sikaniec 7 dpt (mialam 5 dniowa blastocystę więc jak Twój 10 dpt by był ) i jedna krecha 😜 2 no później już były dwie 😉

Dziękuje za pocieszenie kochana 😘😘😘 Ja to niby wiem, ale jakoś tak nie mogłam się doczekać i tłumaczyłam sobie, że jakby były bliźniaki to beta szybciej rośnie, a test taki czuły ( mam te od 10 mIU/ml) i mam ich tyle nakupione to co mi szkodzi... No ale jak zobaczyłam ta jedna kreche to coś we mnie pękło, jednak napięcie rośnie. Ja w ogóle beksa jestem...

Także teraz na pewno nie robię sikańca do poniedziałku. Trzymajcie kciuki!  Twoja odpowiedz Luna bardzo mnie podnosi na duchu ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
3 minuty temu, Gość Sonea napisał:

Dziękuje za pocieszenie kochana 😘😘😘 Ja to niby wiem, ale jakoś tak nie mogłam się doczekać i tłumaczyłam sobie, że jakby były bliźniaki to beta szybciej rośnie, a test taki czuły ( mam te od 10 mIU/ml) i mam ich tyle nakupione to co mi szkodzi... No ale jak zobaczyłam ta jedna kreche to coś we mnie pękło, jednak napięcie rośnie. Ja w ogóle beksa jestem...

Także teraz na pewno nie robię sikańca do poniedziałku. Trzymajcie kciuki!  Twoja odpowiedz Luna bardzo mnie podnosi na duchu ☺️

Nawet jak by to miały być trojaczki 😉 to potrzebują czasu żeby się rozwinąć do odpowiedniego stadium i zdążyć zagniezdzić 😉 czekaj spokojnie 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulla84
1 godzinę temu, Gość Luna napisał:

"chociaż"? Czyli u Ciebie nie ma tej radości dzisiaj? 😣

Niestety nie udało mi się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Agulla84 napisał:

Niestety nie udało mi się 

Przykro mi bardzo na prawdę znam to uczucie dwa razy miałam taki wynik  przytulam cię mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
1 godzinę temu, Gość Sonea napisał:

Mój lekarz też jest raczej pesymistyczny i sprowadza mnie na ziemię 😞 nawet zmienił transfer na 2 zarodki, mimo iż na początku miał być jeden- jestem przed 30 i to nasz pierwszy transfer ever. AMH mam nieco poniżej 2, ale lekarz uznał, że to wcale nie jest taki dobry wynik jak na mój wiek 😮 To co mówi kobietom które mają poniżej 1?!

Głupio nie wytrzymałam i zrobiłam sobie dzisiaj rano test sikany. Oczywiście jedna kreska. Przeryczałam cały poranek. Beta z krwi w poniedziałek. Dziś 9 dpt. 2 dniowych zarodków. Liczę, że do poniedziałku coś ruszy...

Kochana nie ryczałt ja bete miałam 180 i dopiero byla ledwo widoczna druga kreska.  Zrób badania z krwi sikaniec nic nie pokaże za wcześnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
1 godzinę temu, Ona2019 napisał:

Dziewczyny dziękuję każdej z osobna za miłe słowa nie potrafię opisać mojej radości 🤩🤩🤩teraz zero stresu wszystko musi być na luzie był to mój trzeci transfer 5 dniowej blastki 😍dzisiaj jest 10 dzień po transferze 

Lexy kochana ten nasz doktorek to jednak super gośc 😘😘😘😁😁

No to prawda, na pewno się też ucieszy 😁 wysłałaś mu meila z wynikiem?? Pewnie jeszcze dzisiaj zadzwoni do Ciebie żeby Ci pogratulować 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
10 minut temu, Gość Agulla84 napisał:

Niestety nie udało mi się 

Przykro mi bardzo 😔😔 ściskam Ciebie mocno 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Olaaaaa napisał:

W podobnym czasie testowałyśmy i tak się zastanawiam czy podchodzisz do kolejnego tranferu i czy Twój ostatni tranfer był pierwszym?

To był mój drugi nieudany transfer. Pierwszy był w lipcu świeży a teraz był crio. Niestety nie  mrozaczkow więcej także nie wiem.... W przyszłym roku muszę podejść do kolejnej pełnej procedury ale ja to bardzo złe znoszę i muszę trochę zebrać sily😥😥  A Ty Olu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agulla84 przykro mi wiem co czujesz😘 a Pozostałym dziewczynom które ujrzały piękna betę szczerze gratuluje🍀😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Lexy napisał:

No to prawda, na pewno się też ucieszy 😁 wysłałaś mu meila z wynikiem?? Pewnie jeszcze dzisiaj zadzwoni do Ciebie żeby Ci pogratulować 😊😊

Już się z nim kontaktowałam, wizyta za dwa tygodnie 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynom ktorym się udało bardzo gratuluje:-* . Tym co niestety nadal nie to mocno ściskam, jestem z Wami 😘 . Musimy dalej walczyc obu i nam się udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
12 minut temu, Ona2019 napisał:

Już się z nim kontaktowałam, wizyta za dwa tygodnie 😍😍😍

No to super, teraz dwa tyg. bez stresu 😘 duzo odpoczywaj i dbaj o siebie, niebawem zobaczysz swoje maleństwo na USG 😍😍 no i masz wymarzony prezent na Święta 🥑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Lexy napisał:

No to super, teraz dwa tyg. bez stresu 😘 duzo odpoczywaj i dbaj o siebie, niebawem zobaczysz swoje maleństwo na USG 😍😍 no i masz wymarzony prezent na Święta 🥑

Nawet nie marzyłam że taki prezent będziemy mieli na święta jeszcze do mnie ani do męża chyba to niedociera 😁teraz tylko żeby wszystko było dobrze 🙏🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×