Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość kaja
26 minut temu, Gość Rapita napisał:

Właśnie jadę na punkcje...  trzymajcie kciuki dziewczyny

Powodzenia ! Odezwij się po punkcji :) 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość Rapita napisał:

Właśnie jadę na punkcje...  trzymajcie kciuki dziewczyny

✊🏼✊🏼✊🏼🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
9 godzin temu, Gość Justyśka000 napisał:

Paulina , mnie praktycznie nic nie bolało ewentualnie jajniki na zmianę ale kazał brać buscopan. Wiesz jak to jest człowiek się chwyta ostatniej deski ratunku żeby tylko się udało. W styczniu jadę do niego i w lutym jak uzbieram kase to podejde drugi raz oby po stymulacji było więcej niż jedna blastocysta.

Życzę Ci tego z całego serca ❤✊✊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Rapita, Marta kciuki zaciśnięte ✊✊ powodzenia! 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Paulina napisał:

Rapita, Marta kciuki zaciśnięte ✊✊ powodzenia! 😊😊

Ja też się dołączam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Marta , Rapita powodzenia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
57 minut temu, Gość Sylwia napisał:

Marta pamiętam! Myśli tylko pozytywne. Wszystko będzie dobrze daj znać jak poszło i jak wrażenia. Buziaki dla Ciebie.

 

8 minut temu, Gość Karolina napisał:

Marta , Rapita powodzenia !!

Dziękuje Dziewczyny! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gingko napisał:

Ja lecialam 2 dni pozniej. Beta pozytywna w 11dpt. Dostalam tez kartke od lekarza, ze jestem po transferze, zeby pokazac na lotnisku. Dzieki temu nie bylam skanowana i moglam przejsc bokiem, omijajac wielkim lukiem urzadzenia do skanowania bagazu.

Trzymam kciuki za twoj transfer 😘😘

Dziekuje za odpowiedz I kciuki. Czy moge zapytac do takiego kraju lecialas? Ja mieszkam w UK I zrobienie bety prywatnie graniczy z cudem🙈 kiedy pytalam mojego lekarza o scany na lotnisku, powiedzial,ze to nie ma zadnego znaczenia 🙄 ale ja tez wolalabym dmuchac na zimne 😊

W ktorym tygodniu ciazy jestes? 

1 godzinę temu, Gość Rapita napisał:

Właśnie jadę na punkcje...  trzymajcie kciuki dziewczyny

Powodzenia I daj znac jak I co po punkcji😘😘🤞🤞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Zuzia, Paulina- dziękuje ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Rapita napisał:

Właśnie jadę na punkcje...  trzymajcie kciuki dziewczyny

Trzymam kciuki ✊✊✊✊

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a ja mam pytanie do tego słynnego ananasa 😁 stosujecie świeże czy z puszki? Bo chodziłam ostatnio po sklepie i te zwierze nie wyglądały za ciekawie 😕 wiec zaczęłam się zastanawiać o puszkowym. Co myślicie? 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, malagosia napisał:

Dziewczyny a ja mam pytanie do tego słynnego ananasa 😁 stosujecie świeże czy z puszki? Bo chodziłam ostatnio po sklepie i te zwierze nie wyglądały za ciekawie 😕 wiec zaczęłam się zastanawiać o puszkowym. Co myślicie? 🙂  

Ja jadłan jem jeszcze świeże ananasy nie wiem dlaczego ale najbardziej mi smakowały z Lidla i jeszcze sok też z Lidla ananasowy 😁🍍🍍🍍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Ona2019 napisał:

Ja jadłan jem jeszcze świeże ananasy nie wiem dlaczego ale najbardziej mi smakowały z Lidla i jeszcze sok też z Lidla ananasowy 😁🍍🍍🍍

To jeszcze tam popatrzę 🙂 a ten sok jak się nazywa???? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rapita

Dziękuję wszystkim! Udało się pobrać 8 komórek:) teraz tylko czekać na telefon 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
8 minut temu, Gość Rapita napisał:

Dziękuję wszystkim! Udało się pobrać 8 komórek:) teraz tylko czekać na telefon 

Super! 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gingko
2 godziny temu, Mags1706 napisał:

Dziekuje za odpowiedz I kciuki. Czy moge zapytac do takiego kraju lecialas? Ja mieszkam w UK I zrobienie bety prywatnie graniczy z cudem🙈 kiedy pytalam mojego lekarza o scany na lotnisku, powiedzial,ze to nie ma zadnego znaczenia 🙄 ale ja tez wolalabym dmuchac na zimne 😊

W ktorym tygodniu ciazy jestes? 

Powodzenia I daj znac jak I co po punkcji😘😘🤞🤞

Ja miaszkam w Azji i tu tez mialam ivf 😃 Moze te "ramki" na lotnisku przez ktore przechodzimy, sa tylko do wykrywania metali, przynajmniej tutaj tak podobno jest ale lekarka sama mi zaproponowala, ze da mi ten dokument, nie chciala brac odpowiedzialnosci za sprzet na lotnisku 😂 Wiem jak upierdliwe jest zrobienie jakiegokolwiek badania w Niemczech gdzie wczesniej mieszkalam, wiec wobrazam sobie, ze w UK zrobienie bety tez moze graniczyc z cudem. Mnie wyszla mutacja genu, ktora wymaga duzej ilosci badan kontrolnych i przygotowania, ktore lekarze bardzo lekcewaza zarowno w PL jak i gdzie indziej. W PL tak latwo zrobic samemu podstawowe badania a niestety w Europie zachodniej na wszystko skierowanie od lekarza a dodatkowo problemy z terminami wizyt 😳 Ja tutaj mam wiekszy komfort, lekarze traktuja obcokrajowcow troche lepiej, wiec jak poprosze o badanie czegokolwiec to nie mam problemu i termin mozna dostac z dnia na dzien. To juz 8 tydzien i teraz juz inne problemy i nowy stres 😱

Transfer to najprzyjemniejszs czesc calej procedury 😃 Powodzenia 🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Rapita napisał:

Dziękuję wszystkim! Udało się pobrać 8 komórek:) teraz tylko czekać na telefon 

Brawo !!!! Ciesze sie bardzo I trzymamy kciuki oby wszystkie sie pieknie zaplodnily✊

1 godzinę temu, malagosia napisał:

Dziewczyny a ja mam pytanie do tego słynnego ananasa 😁 stosujecie świeże czy z puszki? Bo chodziłam ostatnio po sklepie i te zwierze nie wyglądały za ciekawie 😕 wiec zaczęłam się zastanawiać o puszkowym. Co myślicie? 🙂  

Jestem dzien przed transferem I wczoraj wertowalam internet na ten temat. Musi byc swiezy I najwazniejszy jest rdzen ananasa. Aha I musi byc mocno dojrzaly 🍍🍍🍍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gingko
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Dziewczyny a ja mam pytanie do tego słynnego ananasa 😁 stosujecie świeże czy z puszki? Bo chodziłam ostatnio po sklepie i te zwierze nie wyglądały za ciekawie 😕 wiec zaczęłam się zastanawiać o puszkowym. Co myślicie? 🙂  

Ja polecam swiezy 🍍 z puszki moze miec konserwanty, cukier itp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Gingko napisał:

Ja miaszkam w Azji i tu tez mialam ivf 😃 Moze te "ramki" na lotnisku przez ktore przechodzimy, sa tylko do wykrywania metali, przynajmniej tutaj tak podobno jest ale lekarka sama mi zaproponowala, ze da mi ten dokument, nie chciala brac odpowiedzialnosci za sprzet na lotnisku 😂 Wiem jak upierdliwe jest zrobienie jakiegokolwiek badania w Niemczech gdzie wczesniej mieszkalam, wiec wobrazam sobie, ze w UK zrobienie bety tez moze graniczyc z cudem. Mnie wyszla mutacja genu, ktora wymaga duzej ilosci badan kontrolnych i przygotowania, ktore lekarze bardzo lekcewaza zarowno w PL jak i gdzie indziej. W PL tak latwo zrobic samemu podstawowe badania a niestety w Europie zachodniej na wszystko skierowanie od lekarza a dodatkowo problemy z terminami wizyt 😳 Ja tutaj mam wiekszy komfort, lekarze traktuja obcokrajowcow troche lepiej, wiec jak poprosze o badanie czegokolwiec to nie mam problemu i termin mozna dostac z dnia na dzien. To juz 8 tydzien i teraz juz inne problemy i nowy stres 😱

Transfer to najprzyjemniejszs czesc calej procedury 😃 Powodzenia 🍀🍀🍀

Dziekuje I zycze Ci spokojnej ciazy 💗stres nam towarzyszy of poczatku do konca, niestety...🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina
36 minut temu, Gość Rapita napisał:

Dziękuję wszystkim! Udało się pobrać 8 komórek:) teraz tylko czekać na telefon 

Super! 8 to bardzo ładny wynik. Trzymam kciuki dalej z nadzieją że wszystkie się ładnie zapłodnią 😊✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Gość Rapita napisał:

Dziękuję wszystkim! Udało się pobrać 8 komórek:) teraz tylko czekać na telefon 

Super wynik :)! Trzymam kciuki!!! 🙂 🍀✊🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malagosia napisał:

To jeszcze tam popatrzę 🙂 a ten sok jak się nazywa???? 🙂 

Sok Solevita coś takiego on jest w lodówkach 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
5 godzin temu, Gość Rapita napisał:

Właśnie jadę na punkcje...  trzymajcie kciuki dziewczyny

✊✊✊✊✊✊ Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 godzinę temu, Gość Rapita napisał:

Dziękuję wszystkim! Udało się pobrać 8 komórek:) teraz tylko czekać na telefon 

🙂 piękny wynik. Silna z Ciebie kobieta 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Ona2019 napisał:

Sok Solevita coś takiego on jest w lodówkach 😁

Dzięki!!! 🙂 idę dziś na zakupy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, słyszałyście o Małgosi Rozenek że jest w ciąży? Udało jej się również przez in Vitro tyle czasu również walczyła wiec dla nas staraczek to też jakaś nadzieja że nie należy się poddawać i walczyć o swoje marzenia....😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
16 minut temu, Agata29 napisał:

Hej dziewczyny, słyszałyście o Małgosi Rozenek że jest w ciąży? Udało jej się również przez in Vitro tyle czasu również walczyła wiec dla nas staraczek to też jakaś nadzieja że nie należy się poddawać i walczyć o swoje marzenia....😊

Coś kojarzę, że ona ma już dzieci dzięki in vitro 🤔 człowiek jak każdy inny. Celebrytka czy nie dla natury nie ma to znaczenia. Cieszę się, że jej się udało kiedyś i jeżeli teraz znowu to super 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Luna napisał:

Coś kojarzę, że ona ma już dzieci dzięki in vitro 🤔 człowiek jak każdy inny. Celebrytka czy nie dla natury nie ma to znaczenia. Cieszę się, że jej się udało kiedyś i jeżeli teraz znowu to super 😊

Tak ma 2 chłopców z metody in Vitro bo przeczytałam jej książkę którą napisała o tej metodzie...Fajnie też się cieszę,z każdej osoby której się udało i trzymam w kciuki za resztę aby w końcu i nam się udało... 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×