Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

6 godzin temu, malagosia napisał:

Mags wspaniale 😍😍😍 trzymam kciuki 🍀✊🏼🍀 Wypoczywajcie teraz razem ♥️♥️♥️♥️

Dziekuje Kochana, odpoczywamy. 🤗🤗🤗

6 godzin temu, Gość Iryza napisał:

 

Mags uważaj na siebie bo w ciąży jesteś, weteranko Ty moja😘😘😘

 

Milo Cie widziec Iryza, ciesze sie, ze blizniaki dobrze sie czuja I Ty rowniez x usciski i pozdrowienia 

4 godziny temu, Gość Akszeinga napisał:

Mags1706 znam to cudowne uczucie, nie do opisania ❤️ Teraz Kochana musi być dobrze. Jak mówił lekarz? Kiedy masz zrobić bete? Teraz ten świąteczny czas to możemy mieć trochę problemów z wykonaniem badań.

Uczucie jest mega ! Lekarz za wiele nie powiedzial. I masz racje ze testowanie bety w UK bedzie problemem.😘😘😘

3 godziny temu, May1223 napisał:

Mags Dużo pozytywnych mysli i radosnego oczekiwania na duzaaa bete😘😘😘

Dziekuje I mocno sciskam 😘🥰

2 godziny temu, Ona2019 napisał:

Teraz odpoczywaj i nie stresuj się ściskam mocno 😘

Dziekuje Ona2019.... staram sie jak moge 🥰🤗😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
2 godziny temu, Gość Marta napisał:

Sylwia, Luna dziękuje za odpowiedzi. Czytam, czytam i juz pojawia sie kolejne pytanie do Was: kiedy zapada decyzja o ilości transferowanych zarodków? Czy to rzeczywiście nasza i tylko nasza decyzja, na która lekarz przystaje bez zgłaszania 'veto' ? 🙂

 

 

 

Marta u nas to wyglądało tak, że Pani embriolog zapytała czy zastanawialiśmy się nad ilością podanych zarodków. Powiedzieliśmy nasze zdanie i później ona potwierdziła, że do pierwszego in vitro, w w miarę młodym wieku radzi 1 zarodek. Wydaje mi się, że gdybyśmy bardzo chcieli 2 to nie byłoby z tym problemu. Chyba najważniejsze jest jednak nasze zdanie. Lekarz i embriolog raczej doradzają ale decyzja jest pacjentów. Przynajmniej w mojej klinice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość Akszeinga napisał:

Małgosia napisz mi proszę czy Wy dostaliście kopię umowy? 

Akszeinga ja dostałam czysty egzemplarz przed podpisanieniem. Potem jak go uzupełniłam to im zostawiłam. I wsumie niemam swojego egzemplarza rzeczywiście.... jak będę na wizycie to spytam czy mogę swoją kopie uzyskać. A Ty???

hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Hej dziewczyny, wracam do Was po dłuższej nieobecności patrząc po ilości wpisów😉 wracam na mate na kolejny kriotransfer  gdzies w styczniu(mialam transfer swiezaczka i 1 crio) ale na takim dluzszym przygotowaniu od 21 dnia cyklu. Ciesze sie że w międzyczasie paru z Nas się udało, za reszte trzymam mocno kciuki. Co do ilości zarodków to Nam ze wg na wiek lekarz zalecal 1. Teraz 3 próba i chyba stanie na 1 zarodku bo jest dobrej klady. Słucham lekarza, ale z bliźniaków cieszylabym sie bardzo choć niesie zagrożenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
6 minut temu, malagosia napisał:

Akszeinga ja dostałam czysty egzemplarz przed podpisanieniem. Potem jak go uzupełniłam to im zostawiłam. I wsumie niemam swojego egzemplarza rzeczywiście.... jak będę na wizycie to spytam czy mogę swoją kopie uzyskać. A Ty???

hmm

Małgosia no ja tak samo. Zostawiłam uzupełnione umowy o in vitro i o mrożenie i dostałam tylko taka kartkę, na której jest napisane że jak zostana zamrożone zarodki to do 90 dni mamy wykonać badania, zapłacić za mrożenie i każdy rok przechowywania i że mamy odebrać jeden egzemplarz umowy. A nic nam nie dali. To chodzi chyba o umowę o mrożenie więc myślę się dopytać czy mi to dadzą bo przecież w tym dniu jak to podpisywaliśmy to nie wiadomo było czy zostana zamrożone jakiekolwiek zarodki więc wtedy i tak by mi nie dali tej umowy ale teraz jak już wiadomo że jeden jest zamrozony to chyba powinni nam to dać . 

I dostalisme jeszcze taki dokument INFORMACJA O ZAMROŻENIA ZARODKÓW  na którym napisałam ze doszło do zamrożenie 1 zarodka i mam im to wysłać skanem. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga

Małgosia myślę, że to ważne mieć tą umowę. Przecież ja nie wiem nawet kiedy mamy zapłacić za każdy kolejny rok. Żeby czegos nie zawalić, nie przeoczyć. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
27 minut temu, malagosia napisał:

Akszeinga ja dostałam czysty egzemplarz przed podpisanieniem. Potem jak go uzupełniłam to im zostawiłam. I wsumie niemam swojego egzemplarza rzeczywiście.... jak będę na wizycie to spytam czy mogę swoją kopie uzyskać. A Ty???

hmm

Małgosia napisałam taką długa wiadomość, była i zniknęła. Przeczytałaś ją?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
27 minut temu, malagosia napisał:

Akszeinga ja dostałam czysty egzemplarz przed podpisanieniem. Potem jak go uzupełniłam to im zostawiłam. I wsumie niemam swojego egzemplarza rzeczywiście.... jak będę na wizycie to spytam czy mogę swoją kopie uzyskać. A Ty???

hmm

Małgosia napisałam taką długa wiadomość, była i zniknęła. Przeczytałaś ją?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
Przed chwilą, Gość Akszeinga napisał:

Małgosia napisałam taką długa wiadomość, była i zniknęła. Przeczytałaś ją?

 

Dobra już jest ta wiadomość. Coś mi forum szwankuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
2 godziny temu, Kasia83.1 napisał:

Alutka, to prawda, beta maleje i to jest prawidłowe. W którym tc jesteś?

7 tc wydawało mi się że to jednak za wcześnie beta jeszcze nie maleje ,ale spowalnia przyrost . Skoro tak jest normalnie nie ma co się martwić. Dzięki dziewczyny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
3 godziny temu, Gość Iryza napisał:

Alutka spokojnie, wszystko dobrze, tak jak pisze Kasia, beta potem spada, przejmują to inne funkcje. 

 

3 godziny temu, Kasia83.1 napisał:

Alutka, to prawda, beta maleje i to jest prawidłowe. W którym tc jesteś?

Dziękuję dziewczyny zawsze pomagacie, tak kocham już te maluchy. Przeraża mnie to czekanie na koniec tego najgorszego czasu. Dzieki 🥰😘😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga27

Hej dziewczyny mam do sprzedania 2op neoparin 0,4 może któraś potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość Akszeinga napisał:

Małgosia myślę, że to ważne mieć tą umowę. Przecież ja nie wiem nawet kiedy mamy zapłacić za każdy kolejny rok. Żeby czegos nie zawalić, nie przeoczyć. 

 

Tak tak przeczytałam. Ja mam tak samo jak Ty. Ja chyba do wizyty nie wytrzymam i jutro podjade do kliniki po te badania generyczne to odrazu spytam o ta umowę. A powiedz mi ta opata roczna za zamrożone to jest za wszystko co się ma czy od słomki czy jak??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
12 godzin temu, Kasia83.1 napisał:

😘

Alutka wiem co czujesz🤣🤣Twixy w brzuchu to mega uczucie💗💗

Kinga witaj na macie spowrotem😘😘zuch😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka
7 minut temu, Gość Iryza napisał:

Alutka wiem co czujesz🤣🤣Twixy w brzuchu to mega uczucie💗💗

Kinga witaj na macie spowrotem😘😘zuch😍😍😍

Tak to cudowne uczucie ♥️♥️. Cieszymy się strasznie i damy sobie radę. Już gromadka się zrobi 😚🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
1 godzinę temu, malagosia napisał:

Tak tak przeczytałam. Ja mam tak samo jak Ty. Ja chyba do wizyty nie wytrzymam i jutro podjade do kliniki po te badania generyczne to odrazu spytam o ta umowę. A powiedz mi ta opata roczna za zamrożone to jest za wszystko co się ma czy od słomki czy jak??? 

Dzwoniłamłam do nich i jak chcemy kopię umowy to trzeba do nich jechać i oni nam wydadzą kopie. Co do mrożemia za kolejny rok to tez nie wiem jak to rozumieć. 350 zł za kazdy kolejny rok ale nie wiem czy od całości czy od pojedyńczej słomki. Tak naprawdę nie zapytałam bo mamy tylko jeden zadodek zamrożony więc u nas to i tak jest 350 zł. Ale to ważna informacja, a nie jest jasno okreslona na stronie. Trzeba będzie się zapytać u nich bezpośrednio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

Dzwoniłamłam do nich i jak chcemy kopię umowy to trzeba do nich jechać i oni nam wydadzą kopie. Co do mrożemia za kolejny rok to tez nie wiem jak to rozumieć. 350 zł za kazdy kolejny rok ale nie wiem czy od całości czy od pojedyńczej słomki. Tak naprawdę nie zapytałam bo mamy tylko jeden zadodek zamrożony więc u nas to i tak jest 350 zł. Ale to ważna informacja, a nie jest jasno okreslona na stronie. Trzeba będzie się zapytać u nich bezpośrednio. 

Jadę tam jutro przed praca i to ogarnę 🙂 odbiorę wyniki genetyczne, zostawię im ta stronę o mrożeniu i spytam o ta opłatę. Ja narazie mam 7 słomek (5 zamrożonych pojedynczo i dwie słomki zamrożone po 2). Wiec chciałabym wiedzieć jak to liczą 😐

 

dam jutro znać ze wszystkim 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
3 minuty temu, malagosia napisał:

Jadę tam jutro przed praca i to ogarnę 🙂 odbiorę wyniki genetyczne, zostawię im ta stronę o mrożeniu i spytam o ta opłatę. Ja narazie mam 7 słomek (5 zamrożonych pojedynczo i dwie słomki zamrożone po 2). Wiec chciałabym wiedzieć jak to liczą 😐

 

dam jutro znać ze wszystkim 😘

OK. To daj znać co i jak dokładnie. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
17 godzin temu, Gość kaja napisał:

Dziewczyny, biorę estrofem od 1 DC. Przygotowuje się do crio na cyklu sztucznym. Dziś 11dc endometrium 11 mm super ale....2 pęcherzyki 12 mm na prawym jajniku 🙄 czy tak może być ? Dziwne mi się to wydaje..zrozumiałam że nie będę miała pęcherzyków...ale już nie wie. Czy to przeszkoda do crio ???

Nie przeszkadza. Na cyklu sztucznym tylko endo przygtowywuja więc się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
17 godzin temu, Gość kaja napisał:

Dziewczyny, biorę estrofem od 1 DC. Przygotowuje się do crio na cyklu sztucznym. Dziś 11dc endometrium 11 mm super ale....2 pęcherzyki 12 mm na prawym jajniku 🙄 czy tak może być ? Dziwne mi się to wydaje..zrozumiałam że nie będę miała pęcherzyków...ale już nie wie. Czy to przeszkoda do crio ???

Nie przeszkadza. Na cyklu sztucznym tylko endo przygtowywuja więc się nie martw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

U nas z zarodkami było tak, że wpisalismy że jakby co to chcemy dwa 🙂 Myślę że lekarze jakoś specjalnie na to uwagi nie zwracają i robią tak żeby było dobrze, u nas z chyba 9 komorek zaplodnilo się chyba pięć, dwa bardzo ladne, jeden nie wiadomo jak rokujacy i dwa odpadły(nie dam sobie głowy obciąć co do dokładnych liczb, ciąża trochę ogranicza mi myślenie :P) lekarz zaraz przed transferem powiedział że radzi dwa, żebyśmy sobie z mężem przedyskutowali 🙂 my popatrzylismy tylko na siebie powiedzieliśmy ok 🙂 i dostaliśmy dwa 🙂 został z nami jeden, mamy nadzieję, że wszystko dobrze się skończy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Kochane byłam na USG w swoim mieście a w klinice przełożyłam na 30.12, widziałam zarodek 4mm i bijące serduszko 🥰❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Kochane byłam na USG w swoim mieście a w klinice przełożyłam na 30.12, widziałam zarodek 4mm i bijące serduszko 🥰❤️

Super bardzo się cieszę Kochana:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
4 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Nie przeszkadza. Na cyklu sztucznym tylko endo przygtowywuja więc się nie martw

Dziękuję za odpowiedź :) wczoraj spanikowałam trochę bo u mnie zawsze wychodzi coś innego niż powinno...dzis lekarz ustalił transfer na poniedziałek - 23 grudnia :) ale w całej rozmowie nie zapytałam co z tymi pęcherzykami może się stać..czy zanikają czy robią się z nich torbiele czynnościowe..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
4 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Nie przeszkadza. Na cyklu sztucznym tylko endo przygtowywuja więc się nie martw

Dziękuję za odpowiedź :) wczoraj spanikowałam trochę bo u mnie zawsze wychodzi coś innego niż powinno...dzis lekarz ustalił transfer na poniedziałek - 23 grudnia :) ale w całej rozmowie nie zapytałam co z tymi pęcherzykami może się stać..czy zanikają czy robią się z nich torbiele czynnościowe..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
4 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Nie przeszkadza. Na cyklu sztucznym tylko endo przygtowywuja więc się nie martw

Dziękuję za odpowiedź, wczoraj spanikowałam trochę bo u mnie zawsze wychodzi coś innego niż powinno. Dziś lekarz ustalił termin transferu - 23 grudnia :) tylko zastanawiam się czy te pęcherzyki przejdą w torbiele czynnościowe czy zanikną...może jest ktoś kto miał transfer na cyklu sztucznym z estrofemem ale urósł mu też pęcherzyk w jajniku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Przepraszam za tyle dodanych wiadomości, wydawalo mi się że post nie został dodany. Coś się przycina chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Kochane byłam na USG w swoim mieście a w klinice przełożyłam na 30.12, widziałam zarodek 4mm i bijące serduszko 🥰❤️

Gratulacje Patrycja! Nieopisane wrazenie uslyszec serduszko tak oczekiwanego dziecka 🥰🥰🥰🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Gość Patrycja napisał:

Kochane byłam na USG w swoim mieście a w klinice przełożyłam na 30.12, widziałam zarodek 4mm i bijące serduszko 🥰❤️

Wspaniale Patrycja!!! Gratulacje 😍😍😍🍀✊🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×