Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

5 minut temu, Gość Angelin napisał:

Dziękuję za odpowiedź,  😪 eh no to mam ogromną nadzieję, że dzięki temu badaniu już teraz wszystko będzie u Was jak marzenie 😊 trzymam kciuki ✊✊✊

 

Dziękuje 🍀🍀🍀✊🏼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
3 godziny temu, Gość Akszeinga napisał:

Mojw kochane proszę Was o radę. Biore luteinę codziennie 3 razy po jednej tabletce dopochwowo. No i od wczoraj zaczęłam czuć lekkie pieczenie i swędzenie w miejscu intymnym. No wiecie. Kurcze nie wiem co robić? Zawracać głowę lakarzowi? Może któraś z Was miała taką przypadłość? Dziś jest u mnie 4 dzień po transferze. Boje się sama czymś tam smarować. Jedyne co to myje sie żelem iladian pregna. 

Dzwoń do  lekarza, luteina czesto podrażnia zrobi Ci się jakis syf a tak wpiszę receptę i zmieni na coś innego. Nie  ryzykuj takie rzeczy potem ciężko wyleczyć.

 

Patrycja gratulacje😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Smakowita Nika napisał:

Mam pytanie do dziewczyn, którym transfer się powiódł. Napiszcie proszę jak zachowywalyscie się po transferze? Długo lezalyscie? 

Jutro mój wielki dzień i stresuje się jak to będzie. Mam w domu 3 letnia córkę, mąż ma już wolne w pracy i będzie mi pomagać, ale wiem że pewne rzeczy będę musiała zrobić. Przy okazji gratuluję wszystkim, którym się udało, a pozostałym dziewczynom życzę dużo wytrwałości i siły bo jest o co walczyć 🙂

Hej. Zaraz po transferze wstałam i wróciliśmy do domu. Po powrocie się położyłam i zasnęłam, ale następnego dnia normalnie do pracy i robiłam wszystko tak, jak zwykle. Myślę, że jak ma się udać, to się uda. Pozdrawiam i trzymam kciuki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny po udanym transferze, czy miałyście  przed badaniem bety jakieś objawy wskazujące na to, że mogło się udać? 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
28 minut temu, Sylwiona napisał:

Dziewczyny po udanym transferze, czy miałyście  przed badaniem bety jakieś objawy wskazujące na to, że mogło się udać? 😊

Ja miałam tak samo jak się nie udało i jak beta pozytywna wyszła 😜 bierzemy dużo hormonów, luteine itd. Samo to powoduje 'objawy' 😉 trzeba czekać 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
28 minut temu, Sylwiona napisał:

Dziewczyny po udanym transferze, czy miałyście  przed badaniem bety jakieś objawy wskazujące na to, że mogło się udać? 😊

Ja miałam tak samo jak się nie udało i jak beta pozytywna wyszła 😜 bierzemy dużo hormonów, luteine itd. Samo to powoduje 'objawy' 😉 trzeba czekać 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Dziewczyny kochane 🙂 właśnie wracam z badań prenatalnych ❤️będziemy mieć Syna ❤️❤️❤️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
7 minut temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny kochane 🙂 właśnie wracam z badań prenatalnych ❤️będziemy mieć Syna ❤️❤️❤️

 

😍😍😍😍😍  Jak cudownie!!! To który to tydzień ciąży? Gratulujeeeeeeeeee!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny kochane 🙂 właśnie wracam z badań prenatalnych ❤️będziemy mieć Syna ❤️❤️❤️

 

Gratuluję 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny kochane 🙂 właśnie wracam z badań prenatalnych ❤️będziemy mieć Syna ❤️❤️❤️

 

Gratulacje! Pięknie❤ U nas też Synuś ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
33 minuty temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny kochane 🙂 właśnie wracam z badań prenatalnych ❤️będziemy mieć Syna ❤️❤️❤️

 

😍 gratulacje kochana ❤❤ to najwspanialsza wiadomość❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Wg Om mam 11+7,wg dzisiejszego usg 12+5 nerwy niesamowite, radość przeogromna ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny kochane 🙂 właśnie wracam z badań prenatalnych ❤️będziemy mieć Syna ❤️❤️❤️

 

Wielkie gratulacje 🤩 w którym dokładnie tygodniu miałaś robione usg prenatalne? Ja w 12 i lekarz nie chciał powiedzieć jaka jest płeć maluchów, ogólnie to nie mam ciśnienia żeby wiedzieć, ale zauważyłam że wszystkie dziewczyny dowiadują się o płci na ugs prenatalnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Tunessia napisał:

Wielkie gratulacje 🤩 w którym dokładnie tygodniu miałaś robione usg prenatalne? Ja w 12 i lekarz nie chciał powiedzieć jaka jest płeć maluchów, ogólnie to nie mam ciśnienia żeby wiedzieć, ale zauważyłam że wszystkie dziewczyny dowiadują się o płci na ugs prenatalnym. 

To zależy jak się maluch ułoży, a na prenatalnych płeć nie jest najważniejsza, więc lekarze aż tak nie dociekają. Ja też prenatalne miałam w 12tc i mały był tak ułożony, że lekarz nic o płci nie mówił. Jak w 14tc poszliśmy na wizytę do mojego ginekologa to synuś od razu  pokazał co ma 😉

Edytowano przez Kasia83.1
Błąd słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Tunessia, dzisiaj wg usg 12+5 🙂 Doktor powiedział że na 80% chłopczyk, po czym zadzwoniła do nas nasza prowadząca Pani adomtor i powiedziała, że z testu Sanco chłopczyk na 100% 🙂

A co u Was? Bo my szlysmy bardzo podobnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Milka napisał:

Tunessia, dzisiaj wg usg 12+5 🙂 Doktor powiedział że na 80% chłopczyk, po czym zadzwoniła do nas nasza prowadząca Pani adomtor i powiedziała, że z testu Sanco chłopczyk na 100% 🙂

A co u Was? Bo my szlysmy bardzo podobnie 

Kończę 13tc, na usg zapytałam lekarza czy widać płeć a on zasypał mnie filozofiami że dowiedzieć się na 70% to znaczy się nie dowiedzieć 😂 dowiedzieć to jest na 100 % a tego to się dowiem w 16tc. Nie dyskutowałam z nim, pomimo że był przesympatyczny 😊 Na wyjściu z gabinetu powiedział, że z pomiarów może zasugerować Jasia i Małgosię i tyle. Jutro mam wizytę u mojej ginekolog to zobaczymy co powie 😊 Ogólnie czuję się dobrze, troszkę mi spadła hemoglobina także podejrzewam że żelazo przede mną. Maluchy się rozpychają, czuję rozciąganie macicy, ale wszystko jest w granicach znośnych 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
50 minut temu, Gość Milka napisał:

Wg Om mam 11+7,wg dzisiejszego usg 12+5 nerwy niesamowite, radość przeogromna ❤️❤️❤️

Zazdroszczę❤, też bym chciała już przetrwać ten 1 trymestr, martwię się okropnie 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
19 minut temu, Tunessia napisał:

Kończę 13tc, na usg zapytałam lekarza czy widać płeć a on zasypał mnie filozofiami że dowiedzieć się na 70% to znaczy się nie dowiedzieć 😂 dowiedzieć to jest na 100 % a tego to się dowiem w 16tc. Nie dyskutowałam z nim, pomimo że był przesympatyczny 😊 Na wyjściu z gabinetu powiedział, że z pomiarów może zasugerować Jasia i Małgosię i tyle. Jutro mam wizytę u mojej ginekolog to zobaczymy co powie 😊 Ogólnie czuję się dobrze, troszkę mi spadła hemoglobina także podejrzewam że żelazo przede mną. Maluchy się rozpychają, czuję rozciąganie macicy, ale wszystko jest w granicach znośnych 😊

❤❤ najważniejsze ze maluchy zdrowe 😍 wszystkiego dobrego życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Milka i Kasia. 83 gratuluję chłopców💗💗 Super. Równowaga w naturze dla moich dziewczyn🤣🤣💗💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Milka napisał:

Dziewczyny kochane 🙂 właśnie wracam z badań prenatalnych ❤️będziemy mieć Syna ❤️❤️❤️

 

Milka gratulacje synka! 😍😍😍🍀🍀🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Tunessia napisał:

Wielkie gratulacje 🤩 w którym dokładnie tygodniu miałaś robione usg prenatalne? Ja w 12 i lekarz nie chciał powiedzieć jaka jest płeć maluchów, ogólnie to nie mam ciśnienia żeby wiedzieć, ale zauważyłam że wszystkie dziewczyny dowiadują się o płci na ugs prenatalnym. 

Jak byłam w pierwszej ciąży to na prenatalnych usłyszałam że chłopak a w 25tc okazało się że jednak dziewczynka 🤩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Lexy napisał:

Zazdroszczę❤, też bym chciała już przetrwać ten 1 trymestr, martwię się okropnie 🙈

Kochana przetrwasz, ale stres w kolejnych trymestrach też będzie, my już tak mamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Patrycja napisał:

Jak byłam w pierwszej ciąży to na prenatalnych usłyszałam że chłopak a w 25tc okazało się że jednak dziewczynka 🤩

A to ciekawe, bo podobno częściej mylą się w drugą stronę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Gratuluję Chłopaków!

No i Dziewczynek!

Fajnie nam się Rodzina online rozrasta. Oby tak dalej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
1 godzinę temu, Kasia83.1 napisał:

A to ciekawe, bo podobno częściej mylą się w drugą stronę 🙂

No dokładnie częściej się mylą w drugą stronę 😁 mój lekarz który mi prowadził ciąże to w ogóle mi powiedział że on to nie rozumie takich lekarzy którzy mówią płeć w 13tc (na prenatalnych byłam u innego) i mi powiedział dopiero w 25tc jak miał 100% pewnosci i ogólnie znany jest z tego że zawsze mówi jaka płeć dopiero jak ma 100% pewności 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Czesc dziewczyny wiecie moze czy z wirusem HPV warto podchodzic do invitro? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna

Dziewczyny dzisiaj dla mnie straszny dzień. Krwawić strasznie zaczęłam w pracy. Byłam w szpitalu i nie wiedzą czemu 😞Widzą pecherzyk z ciałkiem zoltkowym. Zwiekszyli mi leki i kazali leżeć. Za kilka dni mam się zgłosić do lekarza. Jak nie będzie się utrzymywać krwawienie i zacznie być widoczny zarodek to jeszcze nie wszystko stracone ale wiadomo, mam sie nastawić na wszystko. 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
10 minut temu, Gość Luna napisał:

Dziewczyny dzisiaj dla mnie straszny dzień. Krwawić strasznie zaczęłam w pracy. Byłam w szpitalu i nie wiedzą czemu 😞Widzą pecherzyk z ciałkiem zoltkowym. Zwiekszyli mi leki i kazali leżeć. Za kilka dni mam się zgłosić do lekarza. Jak nie będzie się utrzymywać krwawienie i zacznie być widoczny zarodek to jeszcze nie wszystko stracone ale wiadomo, mam sie nastawić na wszystko. 😔

Może masz krwiaka? Ja tak miałam dwa tygodnie temu, jak możesz to się połóż i nic nie rób, to powinno pomóc. Ja plackiem leżę, wychodne mam tylko do łazienki, albo do lekarza, nie podnos rąk tylko lez 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×