Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

3 godziny temu, Gość Alutka napisał:

 

Dziwczyny i ja dziś widziałam pięknie bijące serduszko♥️. Wspaniały widok.  Niestety twixy nie będą,cieszymy się z naszego 6 mm brzdaca, ktory sobie rośnie u mamusi 😚. P.doktor zaczęła schodzić z leków i to tak porządnie strasznie boje się tego. Kolejna wizyta 3 stycznia u lekarza, którego sobie wybrałam do prowadzenia ciąży. 

Gratuluję:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Luna, jak tam dzisiaj? Jak się czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
14 godzin temu, Gość Luna napisał:

Dziewczyny dzisiaj dla mnie straszny dzień. Krwawić strasznie zaczęłam w pracy. Byłam w szpitalu i nie wiedzą czemu 😞Widzą pecherzyk z ciałkiem zoltkowym. Zwiekszyli mi leki i kazali leżeć. Za kilka dni mam się zgłosić do lekarza. Jak nie będzie się utrzymywać krwawienie i zacznie być widoczny zarodek to jeszcze nie wszystko stracone ale wiadomo, mam sie nastawić na wszystko. 😔

Luna strasznie mi przykro. Nie łam się walcz, nie wszystko stracone. Dużo dziewczyn miało krwawienia w pierwszym trymestrze cyklu nie zawsze oznacza to coś strasznego. Pomodle się za Ciebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
1 godzinę temu, Gość Milka napisał:

Luna, jak tam dzisiaj? Jak się czujesz? 

Nie było kolejnego krwawienia na razie. Ale wzięłam zwolnienie na dzisiaj i poniedziałek i plan na dziś to: leeeeeżeć. Już mi się nudzi 😜 a dopiero 9 😅 no ale wiadomo, że chce zrobić wszystko co mogę żeby maluch z nami został. Nadrobię seriale, wyśpie się 😴

ale dobrze, że jesteście 🙂 wejść i przeczytać że ktoś dobrze życzy i modli się za to żeby było dobrze to na prawdę dużo daje 😊 

W ogóle nie zadziwie się jak dzisiaj zobaczę gdzieś w wiadomościach o psycholu na drodze 🙈🙈🙈 wczoraj mój partner mnie zabrał z pracy do tego szpitala. Godziny szczytu, centrum Warszawy a on zestresowany jak nie wiadomo co 🙈 przejechalismy jedną z głównych ulic właściwie pod prąd żeby korek ominąć 🙈 cud że w ogóle nic się nie stało ale jednak stres powoduje że człowiek naprawdę nie myśli 🙈 wstyd mi. Na przyszłość musimy chyba mniej panikowac 😬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Luna napisał:

Nie było kolejnego krwawienia na razie. Ale wzięłam zwolnienie na dzisiaj i poniedziałek i plan na dziś to: leeeeeżeć. Już mi się nudzi 😜 a dopiero 9 😅 no ale wiadomo, że chce zrobić wszystko co mogę żeby maluch z nami został. Nadrobię seriale, wyśpie się 😴

ale dobrze, że jesteście 🙂 wejść i przeczytać że ktoś dobrze życzy i modli się za to żeby było dobrze to na prawdę dużo daje 😊 

W ogóle nie zadziwie się jak dzisiaj zobaczę gdzieś w wiadomościach o psycholu na drodze 🙈🙈🙈 wczoraj mój partner mnie zabrał z pracy do tego szpitala. Godziny szczytu, centrum Warszawy a on zestresowany jak nie wiadomo co 🙈 przejechalismy jedną z głównych ulic właściwie pod prąd żeby korek ominąć 🙈 cud że w ogóle nic się nie stało ale jednak stres powoduje że człowiek naprawdę nie myśli 🙈 wstyd mi. Na przyszłość musimy chyba mniej panikowac 

Bardzo się cieszę że już jest lepiej odpoczywaj dużo leż 😉a co do sytuacji stresowych a jeszcze w takich przypadkach to nie wiem czy są się opanować panikę zarówno z naszej strony jak i ze strony partnerów 😉przytulam cię mocno 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
11 godzin temu, Mags1706 napisał:

Ja mam 3x2tabletki po 100mg + 2x2tabletki po 50mg doustnie, 3x1 Duphaston I 2x1 tabletka Estrofemu 

 

Jakie Ty masz leki? 😘

progesteron 3*1, estrofem 3*1, luteina 3*1 metypred 1*2 plus accofil co 3 dzień. Stosujesz jakąś specjalnę diete? Ja staram się jeść zdrowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga

Luna tak bardzo się cieszę, że u Ciebie się uspokoiło. Mam nadzieję, że tak juz pozostanie. Tak bardzo Ci kibicuję 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
6 godzin temu, Gość Alutka napisał:

 

Dziwczyny i ja dziś widziałam pięknie bijące serduszko♥️. Wspaniały widok.  Niestety twixy nie będą,cieszymy się z naszego 6 mm brzdaca, ktory sobie rośnie u mamusi 😚. P.doktor zaczęła schodzić z leków i to tak porządnie strasznie boje się tego. Kolejna wizyta 3 stycznia u lekarza, którego sobie wybrałam do prowadzenia ciąży. 

Gratulacje kochana 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akszeinga
6 godzin temu, Gość Alutka napisał:

 

Dziwczyny i ja dziś widziałam pięknie bijące serduszko♥️. Wspaniały widok.  Niestety twixy nie będą,cieszymy się z naszego 6 mm brzdaca, ktory sobie rośnie u mamusi 😚. P.doktor zaczęła schodzić z leków i to tak porządnie strasznie boje się tego. Kolejna wizyta 3 stycznia u lekarza, którego sobie wybrałam do prowadzenia ciąży. 

Gratuluję!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Gość Akszeinga napisał:

progesteron 3*1, estrofem 3*1, luteina 3*1 metypred 1*2 plus accofil co 3 dzień. Stosujesz jakąś specjalnę diete? Ja staram się jeść zdrowo. 

Tez masz cala tablice Mendelejewa do polykania hahaha

Ja jem zdrowo, nie jem I nie pije nic zimnego. Jem slynnego ananasa( chociaz nie wiem,czy to prawda). Nie pije kawy I czarnej herbaty.

Juz jestem w domu I teraz juz tylko 7 dni do bety 🤞✊🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
1 godzinę temu, Gość Luna napisał:

Nie było kolejnego krwawienia na razie. Ale wzięłam zwolnienie na dzisiaj i poniedziałek i plan na dziś to: leeeeeżeć. Już mi się nudzi 😜 a dopiero 9 😅 no ale wiadomo, że chce zrobić wszystko co mogę żeby maluch z nami został. Nadrobię seriale, wyśpie się 😴

ale dobrze, że jesteście 🙂 wejść i przeczytać że ktoś dobrze życzy i modli się za to żeby było dobrze to na prawdę dużo daje 😊 

W ogóle nie zadziwie się jak dzisiaj zobaczę gdzieś w wiadomościach o psycholu na drodze 🙈🙈🙈 wczoraj mój partner mnie zabrał z pracy do tego szpitala. Godziny szczytu, centrum Warszawy a on zestresowany jak nie wiadomo co 🙈 przejechalismy jedną z głównych ulic właściwie pod prąd żeby korek ominąć 🙈 cud że w ogóle nic się nie stało ale jednak stres powoduje że człowiek naprawdę nie myśli 🙈 wstyd mi. Na przyszłość musimy chyba mniej panikowac 😬

To teraz tylko lez i pod żadnym pozorem nie wstawaj i nic nie rób, to pomaga.. Lez nawet jak sie wszystko uspokoi 😉 ja już bycze się 3 tydzień, głupio mi bo nic w domu nie robię, mąż koło mnie lata z teściową na zmianę, oni ogarniaja wszystkie porządki i święta, więc Ty zrób tak samo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Dziewczyny mam takie głupie przeczucie...od jakiś 3dni przestały bolec mnie piersi  a mdłości prawie całkowicie przeszły..brzuch tez coraz mmiej pobolewa. Trochę zaczęłam się tym martwić  czy któraś z Was tak miała?? Nie chcę zaczynać niepotrzebnie panikować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
39 minut temu, Gość Lexy napisał:

Dziewczyny mam takie głupie przeczucie...od jakiś 3dni przestały bolec mnie piersi  a mdłości prawie całkowicie przeszły..brzuch tez coraz mmiej pobolewa. Trochę zaczęłam się tym martwić  czy któraś z Was tak miała?? Nie chcę zaczynać niepotrzebnie panikować..

Ja mam ogólnie baardzo małe piersi i one ledwo ciąże odczuwają 🙂 wkrecalam sobie, że może nie bolą bo coś się stało.. Nawet uszcypalam się kiedyś w sutka, zabolało.... I wtedy mi ułożyło że jednak mnie bolą 😛 widział to mąż, kazał popukac mi się w czoło, już tak nie robię 🙂 z dzieckiem wszystko okej 🙂 jak Cię brzuch ciągnie to poleguj, może coś robisz i bezwiednie się napinasz i robią się skurcze, więc z moich doświadczeń no stress 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Mdłości porannych nie miałam, za to wieczorne skończyły się kilka dni temu(ale też kilka dni temu nauczyłam się że się nie je po 19 :p) minęła też zgaga od kiedy ograniczyła picie soków na rzecz wody, szczególnie dużo wody wieczorem 🙂 czasami na mega pieczenie zgagi pomagała mi activia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Tylko mi to chodzi ze właśnie jakby ustały mi wszystkie objawy.. obawiam sie najgorszego 🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Lexy napisał:

Tylko mi to chodzi ze właśnie jakby ustały mi wszystkie objawy.. obawiam sie najgorszego 🙈

Kochana nie martw się na pewno wszystko jest dobrze i niepotrzebnie się denerwujesz 😘 a dzidziuś wszystko czuje więc proszę się nie denerwować 😘😘❤️

Ja dzisiaj poszłam sprawdzić betę 3 raz i właśnie odebrałam wynik 2184 mam nadzieję że jest dobrze w poniedziałek było 496,60 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna
35 minut temu, Ona2019 napisał:

Kochana nie martw się na pewno wszystko jest dobrze i niepotrzebnie się denerwujesz 😘 a dzidziuś wszystko czuje więc proszę się nie denerwować 😘😘❤️

Ja dzisiaj poszłam sprawdzić betę 3 raz i właśnie odebrałam wynik 2184 mam nadzieję że jest dobrze w poniedziałek było 496,60 

Beta pieknie się podwaja 😃 więc na pewno jest dobrze 👍 

Lexy mi też wydaje się, że piersi mnie bolą mniej. W internecie różne artykuły czytałam i lekarze piszą że to wcale nie jest oznaką czegoś złego. Jutro mam konsultacje z moim lekarzem po tym krwawieniu. Zapytam też o te piersi właśnie ale raczej bym się tym nie martwiła 🙂

lekarz wczoraj na tej izbie przyjęć powiedział mi, że kałuża krwi może nie być zagrożeniem dla malucha a poronienie może zwiastowac nawet mała jej kropla czy skurcz. Nie ma reguły na nic co się w ciąży dzieje. Każdy organizm jest inny tak jak i każda ciąża. Musimy się oszczędzać i starać się myśleć pozytywnie. Wiele przeszlysmy i świrujemy po każdej najdrobniejszej rzeczy 😉 przeciętna kobieta pewnie by się cieszyła, że ją nic nie boli, nie ma nudności itd. 🙂 My za to chyba cały czas chcemy czuć, że 'coś się dzieje' bo to daje nam poczucie, że maluch jest. Ale przecież prawidłowo są i kobiety, które nie mają praktycznie żadnych objawów 😜 jesteśmy pod kontrolą lekarzy i robimy wszystko żeby było dobrze 🙂 nie może być więc inaczej! ✊🍀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Lexy na pewno wszystko ok. Ja po ostatnim transferze miałam różne objawy, a po chyba 2 tygodniach jak ręką odjął. Dobrze, że wtedy usg miałam często robione to upewnialismy się, że w ciąży jestem. Zero wymiotów, zero zawrotów glowy, kompletnie nic. Aż do 5 miesiąca kiedy oszalały mi oczy. Tak, że nic się nie martw, bo to dla bobasa nie jest dobrze. Głowa do gory💗💗💗

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy

Dzięki uspokoiłyście mnie😘 Ona_2019 beta lanie rośnie ❤ czekamy ma 30.12 na USG 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexy
56 minut temu, Gość Luna napisał:

Beta pieknie się podwaja 😃 więc na pewno jest dobrze 👍 

Lexy mi też wydaje się, że piersi mnie bolą mniej. W internecie różne artykuły czytałam i lekarze piszą że to wcale nie jest oznaką czegoś złego. Jutro mam konsultacje z moim lekarzem po tym krwawieniu. Zapytam też o te piersi właśnie ale raczej bym się tym nie martwiła 🙂

lekarz wczoraj na tej izbie przyjęć powiedział mi, że kałuża krwi może nie być zagrożeniem dla malucha a poronienie może zwiastowac nawet mała jej kropla czy skurcz. Nie ma reguły na nic co się w ciąży dzieje. Każdy organizm jest inny tak jak i każda ciąża. Musimy się oszczędzać i starać się myśleć pozytywnie. Wiele przeszlysmy i świrujemy po każdej najdrobniejszej rzeczy 😉 przeciętna kobieta pewnie by się cieszyła, że ją nic nie boli, nie ma nudności itd. 🙂 My za to chyba cały czas chcemy czuć, że 'coś się dzieje' bo to daje nam poczucie, że maluch jest. Ale przecież prawidłowo są i kobiety, które nie mają praktycznie żadnych objawów 😜 jesteśmy pod kontrolą lekarzy i robimy wszystko żeby było dobrze 🙂 nie może być więc inaczej! ✊🍀 

Masz rację, trzymamy się i głowa do góry😘 nie potrzebnie panikuje, ale czasami tak mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Lexy napisał:

Dzięki uspokoiłyście mnie😘 Ona_2019 beta lanie rośnie ❤ czekamy ma 30.12 na USG 😉

Czekamy czekamy i już się nie martwimy, ja myślę że ta beta ładna jest i że jest ok 😉😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa

Cześć dziewczyny. Dzisiaj odebrałam kartę informacyjną z procedury i dopiero uzyskałam informację o klasie zarodków. Trochę się podłamałam... w pierwszym transfarze (nieudanym) podany był zarodek 5 dniowy klasy 3.1.2 i pozostały dwa: 3.1.3 i 3.2.2. Czy któraś z Was szczęśliwych "ciężarówek" uzyskała ciążę z podobnej klasy zarodków?  Obawiam się, że szanse są małe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Lexy napisał:

Masz rację, trzymamy się i głowa do góry😘 nie potrzebnie panikuje, ale czasami tak mam. 

Lexy u mnie tylko na początku ból podbrzusza i wrażliwe piersi. To były pierwsze tygodnie. Żadnych mdłości, wymiotów nic. Spokojnie, nic się nie dzieje. Wszystko jest ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona2019 No Pieknie Beta rośnie 😘 Lexy każda z nas panikuje bo to normalne.... ! A my jesteśmy od tego żeby Cię uspokajać i dawać otuchę 😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa
4 minuty temu, Mags1706 napisał:

3dpt - caly dzien boli mnie dol brzucha.... czy ktoras z Was miala podobnie? 🤔

Dzisiaj pytałam lekarza o ból i skurcze macicy po transferze, uzyskałam odpowiedź że to normalne i nie świadczy o powodzeniu ani niepowodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
15 godzin temu, Gość Olaaaaa napisał:

Cześć dziewczyny. Dzisiaj odebrałam kartę informacyjną z procedury i dopiero uzyskałam informację o klasie zarodków. Trochę się podłamałam... w pierwszym transfarze (nieudanym) podany był zarodek 5 dniowy klasy 3.1.2 i pozostały dwa: 3.1.3 i 3.2.2. Czy któraś z Was szczęśliwych "ciężarówek" uzyskała ciążę z podobnej klasy zarodków?  Obawiam się, że szanse są małe...

Wiem, że zarodka dają klasy ale nie martw się ja miałam wysokiej klasy blastocyste 5.1.1 po pdg i nawet nie zaskoczyło,  czasami te mniej rokujace okazują się silniejsze. Najważniejsze, że rozwinęły się do 5 doby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaaa
26 minut temu, Gość Karolina napisał:

Wiem, że zarodka dają klasy ale nie martw się ja miałam wysokiej klasy blastocyste 5.1.1 po pdg i nawet nie zaskoczyło,  czasami te mniej rokujace okazują się silniejsze. Najważniejsze, że rozwinęły się do 5 doby

Lekarz mówił podobnie, ale po  nie udanej próbie człowiek doszukuje się przyczny. W styczniu podchodzimy jeszcze raz, ale optymizm jest już mniejszy niż wcześniej.

A Ty na jakim teraz jesteś etapie?  Jest nas tu sporo i przepraszam, ale nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość Olaaaaa napisał:

Dzisiaj pytałam lekarza o ból i skurcze macicy po transferze, uzyskałam odpowiedź że to normalne i nie świadczy o powodzeniu ani niepowodzeniu

Dziekuje 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
38 minut temu, Gość Olaaaaa napisał:

Lekarz mówił podobnie, ale po  nie udanej próbie człowiek doszukuje się przyczny. W styczniu podchodzimy jeszcze raz, ale optymizm jest już mniejszy niż wcześniej.

A Ty na jakim teraz jesteś etapie?  Jest nas tu sporo i przepraszam, ale nie pamiętam.

Spoko ;). Też się gubię.  Ja czekam na okres i ruszam ze stymulacja więc w styczniu też transfer.  Też po nieudanej probie szukałam przyczyny ale jej nie widzę.  Czasami myślę, że to kwestia szczęścia.  Podejdę twraz do stymulacji spróbuje jeszcze raz a jak się nie uda to zanim podejdę znowu rozszerze diagnostykę o immunologie bo Wogóle noe doszło do implantacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×