Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iwonkja
59 minut temu, Gość Klara napisał:

 

Jeśli masz dofinansowanie u siebie w regionie to zawsze warto spróbować 🙂 A co do badań to idź na wizytę i wszystko się okaze. My nie robiliśmy nic na własną rękę, bo tak na prawdę nie wiedzieliśmy co warto a czego nie, A bez sensu tracić kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
3 minuty temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

Gratulacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdej z was się uda zobaczycie ja byłam pewna że nigdy nie zobaczę więcej bety niż 0,01 a tu taka niespodzianka cała aż się zgrzalam z wrażenia. I brzuch mnie boli tak jakbym miała okres dostać więc to dobry zwiastun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Klara z badaniami to tak jak mowia dziewczyny lepiej poczekac do pierwszej wizyty. Jak masz to zabierz ze soba cytologie i morfologie i inne badania. Te 2 na pewno były. Co do dofinansowania to moja kolezanka sie ubiegala w grudniu i kazali czekac do stycznia bo w wawie jest kontynuacja programu ale czekali na jakieś wytyczne. Mam nadzieje ze jak juz będziesz na wizycie w Novum to będzie wszystko jasne. U nas z dofinansowaniem ok. Czerwca nie bylo problemu, czekali na jakąś nowa pule środków ale za 2, 3 dni od wizyty był telefon że sie udało. Jeśli masz jakiegoś lekarza co da Ci skierowanie to moge Ci podesłać to co bylo potrzebne wg stanu na czerwiec. Jeśli byś miala za nie płacić to sie lepiej wstrzymaj do wizyty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
16 minut temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

Gratulacje 🥰🥰🥰A tak się stresowałaś😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
17 minut temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

AAA! Jestes w ciąży!!!! Gratuluje z całego serca! Takie wiadomości dodają mi otuchy, takich chce wiecej !!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
17 minut temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

Jak dobrze takie posty czytać!!! Cudownie!!!! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Klara napisał:

 

Mnie dwóch lekarzy powiedziało ze to badanie jest bez sensu. Ale zdania są podzielone... może spytaj swojego prowadzącego 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

Gratulacje!!! 😍😍 niech teraz pięknie rośnie ♥️♥️♥️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayshia

Hej dziewczyny, zostały mi leki po in vitro. Luteina 100mg dopochwowa ponad 3 op. letrozol, encorton 10mg 2 opak. Jeśli ktoś zainteresowany to reszta na priv 

ayshia@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ayshia

Hej dziewczyny, zostały mi leki po in vitro. Luteina 100mg dopochwowa ponad 3 op. letrozol, encorton 10mg 2 opak. Jeśli ktoś zainteresowany to reszta na priv 

ayshia@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

Gratuluję:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

Gratuluję trzymam kciuki za piękny przyrost ✊✊🙏🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
14 godzin temu, Smakowita Nika napisał:

U mnie właśnie hiperka po transferze:( zaczęło się od 4dpt, a od 8 jestem w szpitalu, tutaj stwierdzona hiperstymulacja 2 stopnia. Główne objawy to: ból brzucha okropny, powiększony brzuch i sporo płynu się w nim nazbierało, ale jest już lepiej.

Dziś 14 dpt, beta z wczoraj 950. 

A Ty długo dochodzilas do siebie??

Nika, gratuluje ciazy 🙂 

Hiperka to nic fajnego, troche dochodzilam do siebie. Mialam pierwszego stopnia, wiec nie lezalam w szpitalu. Ale mocno bolalo i brzuch mialam wielki jak pilka. Poczulam sie lepiej, jak dostalam okres. W kolejnym cyklu nie mialam owulacji i jajniki wciaz byly troche powiekszone. Lekarz mi mowil, ze ciaza przedluza hiperke i gdybym zaszla, to moglabym sie zle czuc naprawde dlugo. Mialas wskazania do transferu mimo ewentualnej hiperki?

Ale tak czy tak jestes w ciazy, a to chyba najwazniejsze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

Gratki !😘 Ale mamy piękny początek roku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.01.2020 o 19:15, Gość Karolaaa napisał:

 

Karolina leczę się w Inviccie w Bydgoszczy. Natomiast na punkcję i transfer zarodka będziemy musieli pojechać do Gdańska, a cała reszta odbywa się na miejscu. Uspokoiłaś mnie tym, że to nie jest dużo suplementów, wszystko zamówione. Embryo glue odpuszczamy, a powiedz mi proszę czy AH można kupić przed samym transferem czy trzeba wykupić przy podpisaniu umowy?

Ja też leczyłam się w Bydgoszczy. Miałam i AH i embryo glue. Za wszelkie dodatki placilismy w dniu podpisania umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

Pięknie! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara
2 godziny temu, Gość Karolina napisał:

Klara idz na wizytę na spokojnie lekarz ci powie co masz zrobić za badania, wszystki robi się w klinice odrazu dostajesz skierowanie, a przynajmniej nie będziesz robić badań na ślepo. Co u was jest wskazaniem do invitro ??

Ja miałam dwie ciąże pozamaciczne w obu jajowodach. Jeden jest usunięty, a drugi udrożniony w trakcie hsg ale jakoś od 2 lat ciąży brak 🤷‍♀️ Tzn. była jedna ale biochemiczna 🤦‍♀️ Lekarz stwierdził, że w tym przypadku szkoda czasu i kasy na inseminacje i invitro to najlepsza i najbezpieczniejsza dla mnie opcja. 

 

1 godzinę temu, Gość Kinga1234 napisał:

Klara z badaniami to tak jak mowia dziewczyny lepiej poczekac do pierwszej wizyty. Jak masz to zabierz ze soba cytologie i morfologie i inne badania. Te 2 na pewno były. Co do dofinansowania to moja kolezanka sie ubiegala w grudniu i kazali czekac do stycznia bo w wawie jest kontynuacja programu ale czekali na jakieś wytyczne. Mam nadzieje ze jak juz będziesz na wizycie w Novum to będzie wszystko jasne. U nas z dofinansowaniem ok. Czerwca nie bylo problemu, czekali na jakąś nowa pule środków ale za 2, 3 dni od wizyty był telefon że sie udało. Jeśli masz jakiegoś lekarza co da Ci skierowanie to moge Ci podesłać to co bylo potrzebne wg stanu na czerwiec. Jeśli byś miala za nie płacić to sie lepiej wstrzymaj do wizyty. 

Kinga, a Ty jesteś w Novum? Właśnie info o nowym dofinansowaniu ma być po 11 stycznia, ja mam wizytę 20 więc może już coś będzie wiadomo. 

 

2 godziny temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

Gratulacje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi

hej dziewczyny czytajac wasze historjie podnosze sie na duchu jestem za 1 nieudanym transferem hcg wyszlo 0.2  a juz tydzien nie moge dodzwonic sie do swego lekaza wiec sama odstawilam leki po 3 dniach dostalam okres czy ktoras sie orientuje czy musze zrobic sobie jakies badanie bo jak widac brak zainteresowania lekaza z kliniki szkoda ze w takich mometach  lekaz prowadzacy ma wylane i nawet na sms nie odp ,w planach mam zmiane lekarza i licze ze tez spotka mnie to szczescie😊 czy dobrze zrobilam ze odstawilam leki? wiem ze tak male hcg to oznaka niestety nieudanego transferu ale jest stres ze moze zle zrobilam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Izka87 gratulacje🙂

Klara tak jestem w novum. Miałam dofinansowanie, a teraz szykuje sie na odbiór mrozaczka w styczniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga1234

Megi mi przy becie 0,2 kazali od razu odstawić leki także nie dokladaj sobie zmartwień, że źle zrobiłaś. Tak sie robi. Co do badań to tu odsyłam do lekarza. Ja mialam pogłębione badania np. Hsg po 2 niedanych transferach. Przykro mi że sie nie udało ale trzymam kciuki, że tym razem zobaczysz piękną, grubą betę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
2 godziny temu, Izka87 napisał:

Dziewczyny 10dpt beta HCG 79,2! 

Gratulacje ! Ból brzucha jak na okres był dobrym znakiem :p bardzo się cieszę i trzymam kciuki za dalszy ciąg :) bo teraz musimy powtórzyć betę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość kaja napisał:

Gratulacje ! Ból brzucha jak na okres był dobrym znakiem 😛 bardzo się cieszę i trzymam kciuki za dalszy ciąg 🙂 bo teraz musimy powtórzyć betę 🙂

rozmawiałam właśnie z moim lekarzem na ten temat i powiedział żebym zrobiła dopiero we wtorek po tym długim weekendzie ale ja nie dam rady i idę jutro jeszcze zrobić coś powinno przyrosnąć jeżeli jest okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
4 godziny temu, Kasiula616 napisał:

Iryza kochana jesteś tam? Jak wczorajsza wizyta? 

Hej Kasiula Kochana zawsze o mnie pamietasz😘raz już odpisałam dziś, ale widzę że mojego wpisu nie ma, postaram się odtworzyć. 

Wizyta wczorajsza super. Usg połówkowe Twixów,, wyśmienite,, wszystko w parametrach, piękne kręgosłupy, nereczki, i wogole cuda, dla nas widok przepiękny😍wizyta totalnie inna niż poprzednie. Trafiliśmy na innego lekarza. Tym razem bez podtekstów o in vitro, moim wieku, itp. Wręcz przeciwnie, usłyszałam że jestem dzielna, że bardzo dużo przeszłam i że będą na mnie tu chuchać i dmuchać. Wyszłam z pakietem zleconych badań, z odpowiedziami na moje pytania i z poczuciem bezpieczeństwa, frunę, mam ogromne skrzydla😘

Dziewczyny gratuluję pięknych bet, niech rosną, dbajcie o siebie bardzo, jestem taka szczęśliwa, że Wam się udalo😍

Dziewczyny, które nadal walczą, jestem cały czas z Wami, nie jesteście same, trzymam Was za rękę, wspieram, wysyłam wiarę, nadzieję, i dobrą energię. Uda się, wkońcu się uda. 🥑🥑

Izulka dziękuję Ci bardzo za wpis o ruchach dziecka. U nas koniec 5 miesiąca i nie czuję a też jestem szczupła. Napisałaś, że może nie umiem rozpoznać, że to to, i ja się tego trzymam, bardzo mi to pomogło. 💕

Mags pamiętaj weteranki się nie poddają💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Coś mi świruje forum. Nie wyskakują posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kasiula odpisałam już 2 razy, ale nie widzę tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
48 minut temu, Izka87 napisał:

rozmawiałam właśnie z moim lekarzem na ten temat i powiedział żebym zrobiła dopiero we wtorek po tym długim weekendzie ale ja nie dam rady i idę jutro jeszcze zrobić coś powinno przyrosnąć jeżeli jest okej.

To daj znać jak wynik otrzymasz :) na bank urośnie ! 🍀

ja też jutro idę powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaa
2 godziny temu, Kasia83.1 napisał:

Ja też leczyłam się w Bydgoszczy. Miałam i AH i embryo glue. Za wszelkie dodatki placilismy w dniu podpisania umowy.

Kasia i jak odczucia odnośnie Invicty w Bydgoszczy, byłaś zadowolona? 🙂 Obie procedury u Ciebie wykorzystali czy zwracali za coś pieniążki? Jeśli mogę spytać to jakie wskazania były do tych dodatkowych procedur? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi
3 godziny temu, Gość Kinga1234 napisał:

Megi mi przy becie 0,2 kazali od razu odstawić leki także nie dokladaj sobie zmartwień, że źle zrobiłaś. Tak sie robi. Co do badań to tu odsyłam do lekarza. Ja mialam pogłębione badania np. Hsg po 2 niedanych transferach. Przykro mi że sie nie udało ale trzymam kciuki, że tym razem zobaczysz piękną, grubą betę 😉

dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×