Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

8 godzin temu, Gość Karolaaa napisał:

Kasia i jak odczucia odnośnie Invicty w Bydgoszczy, byłaś zadowolona? 🙂 Obie procedury u Ciebie wykorzystali czy zwracali za coś pieniążki? Jeśli mogę spytać to jakie wskazania były do tych dodatkowych procedur? 

Bardzo pozytywne. Początek może niezbyt, bo co wizyta to inny lekarz, ale w końcu trafiliśmy do dr. Michała i z nim dobrnęliśmy do brzegu. Atmosfera bardzo fajna, lekarz rzeczowy, konkretny. Z minusów dość często obsunięcie czasu wizyty, co mnie osobiście denerwowalo, bo dopasowywałam godziny pracy do wizyt, a mimo to często ie wychodziło. Co do dodatkowych procedur mieliśmy jeszcze wykupione wspomaganie dojrzewania komórek jajowych (nie pamiętam nazwy), ale tego nie było potrzeby stosować i za to zwrócono pieniądze. Pozostałe 2 w użyciu. Korzystaliśmy z FAMSI. Powodem in vitro są słabe parametry nasienia. Generalnie u nas było tak, że to my do tej próby podeszlismy przygotowani w temacie i mówiliśmy lekarzowi co chcemy z dodatków. To, co uważał za kompletnie niepotrzebne w naszym przypadku, odradzał. Te 3 dodatki "zaakceptował", choć uprzedził, że np embryo glue statystycznie podnosi skuteczność o ok 1%, jednak dla nas to było dużo. 

Śmiało rozmawiaj ze swoim lekarzem, na pewno nie pozostawi pytam bez odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Iryza napisał:

Kasiula odpisałam już 2 razy, ale nie widzę tego

Kochana ja zawsze o Tobie pamiętam 🙂 martwię się kiedy nie piszesz 🙂 mało tu się udzielam, ale czytam codziennie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Dziewczyny kochane, mam pytanie do tych ktorym sie udalo: co myslicie na temat testu Sanco (nifty), czy robilyscie, bedziecie robic? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy moze robilyscie jakies onne badania? Zastanawiam sie nad tym ale musze przyznać ze cena powala na kolana 😦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina
15 godzin temu, Gość megi napisał:

hej dziewczyny czytajac wasze historjie podnosze sie na duchu jestem za 1 nieudanym transferem hcg wyszlo 0.2  a juz tydzien nie moge dodzwonic sie do swego lekaza wiec sama odstawilam leki po 3 dniach dostalam okres czy ktoras sie orientuje czy musze zrobic sobie jakies badanie bo jak widac brak zainteresowania lekaza z kliniki szkoda ze w takich mometach  lekaz prowadzacy ma wylane i nawet na sms nie odp ,w planach mam zmiane lekarza i licze ze tez spotka mnie to szczescie😊 czy dobrze zrobilam ze odstawilam leki? wiem ze tak male hcg to oznaka niestety nieudanego transferu ale jest stres ze moze zle zrobilam ?

Dobrze zrobiłaś,  że odstawiłas leki. A gdzie się leczysz, że masz takiego tragicznego lekarza ?? Kiedy chcesz znowu przystępować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
3 godziny temu, Kasiula616 napisał:

Kochana ja zawsze o Tobie pamiętam 🙂 martwię się kiedy nie piszesz 🙂 mało tu się udzielam, ale czytam codziennie 🙂

💕💕💕💕💕💕💕💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Dziewczyny kochane, mam pytanie do tych ktorym sie udalo: co myslicie na temat testu Sanco (nifty), czy robilyscie, bedziecie robic? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy moze robilyscie jakies onne badania? Zastanawiam sie nad tym ale musze przyznać ze cena powala na kolana 😦

Patrycja ja się zastanawiałam nad tym badaniem. Rozmawiałam z naszym lekarzem i powiedziała nam, że w naszej sytuacji by tego nie robiła, PAPPa wyszło w 1 trymestrze bardzo dobrze, nic się nie dzieje, na 90 % nie ma wad. Nifty podniesie pewność do 99%, co i tak 1% natura może zrobić swoje. I tym 1 procentem i tak się będę denerwowalaUsłyszałam, że w naszym przypadku to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Dziewczyny kochane, mam pytanie do tych ktorym sie udalo: co myslicie na temat testu Sanco (nifty), czy robilyscie, bedziecie robic? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy moze robilyscie jakies onne badania? Zastanawiam sie nad tym ale musze przyznać ze cena powala na kolana 😦

Ja robiłam sanco, bo mam 35 lat i przyznam się że bałam się robić test pappa bo się naczytalam na różnych forach, że lubi wyjść wynik fałszywie pozytywny, ale ile w tym prawdy, to nie wiem. No ale koszt kosmiczny ponad 2000zl, wynik po 5 dniach miałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Dziewczyny kochane, mam pytanie do tych ktorym sie udalo: co myslicie na temat testu Sanco (nifty), czy robilyscie, bedziecie robic? Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Czy moze robilyscie jakies onne badania? Zastanawiam sie nad tym ale musze przyznać ze cena powala na kolana 😦

My robiliśmy tylko PAPPA, u mnie wskazaniem był wiem. Badania wyszły ok, dalej już nie myśleliśmy nawet. Tyle, że my byliśmy zdecydowani na utrzymanie ciąży bez względu na wszystko. Jeśli jednak z jakiegoś powodu miałoby mnie to uspokoić, to myślę, że przy kosztach jakie już ponieslismy dodatkowe kilka tysięcy już by nie robiło różnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Izka87 masz wyniki bety ?? Trzymam kciuki 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość kaja napisał:

Izka87 masz wyniki bety ?? Trzymam kciuki 🍀

Będę miała po 18 😉😉 oby rosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaa
6 godzin temu, Kasia83.1 napisał:

Bardzo pozytywne. Początek może niezbyt, bo co wizyta to inny lekarz, ale w końcu trafiliśmy do dr. Michała i z nim dobrnęliśmy do brzegu. Atmosfera bardzo fajna, lekarz rzeczowy, konkretny. Z minusów dość często obsunięcie czasu wizyty, co mnie osobiście denerwowalo, bo dopasowywałam godziny pracy do wizyt, a mimo to często ie wychodziło. Co do dodatkowych procedur mieliśmy jeszcze wykupione wspomaganie dojrzewania komórek jajowych (nie pamiętam nazwy), ale tego nie było potrzeby stosować i za to zwrócono pieniądze. Pozostałe 2 w użyciu. Korzystaliśmy z FAMSI. Powodem in vitro są słabe parametry nasienia. Generalnie u nas było tak, że to my do tej próby podeszlismy przygotowani w temacie i mówiliśmy lekarzowi co chcemy z dodatków. To, co uważał za kompletnie niepotrzebne w naszym przypadku, odradzał. Te 3 dodatki "zaakceptował", choć uprzedził, że np embryo glue statystycznie podnosi skuteczność o ok 1%, jednak dla nas to było dużo. 

Śmiało rozmawiaj ze swoim lekarzem, na pewno nie pozostawi pytam bez odpowiedzi. 

Kasia my jesteśmy po pierwszej wizycie u dr. Augustyniaka, mam nadzieję, że tak zostanie, bo wydawał się bardzo rzeczowy i mam nadzieję, że nam dobrze doradzi. 🙂 Fajnie, że oddają kasę jeśli nie wykorzystają danej procedury. Na jakim etapie teraz jesteś, czy już mogę gratulować? 😊 u nas przyczyną jest prawdopodobnie moja niedrożność jajowodów, ale dzisiaj byliśmy oddać materiał na badanie fragmentacji DNA plemników, oby wyszło ok. 🙂 macie pakiet in vitro optimum? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Karolaaa napisał:

Kasia my jesteśmy po pierwszej wizycie u dr. Augustyniaka, mam nadzieję, że tak zostanie, bo wydawał się bardzo rzeczowy i mam nadzieję, że nam dobrze doradzi. 🙂 Fajnie, że oddają kasę jeśli nie wykorzystają danej procedury. Na jakim etapie teraz jesteś, czy już mogę gratulować? 😊 u nas przyczyną jest prawdopodobnie moja niedrożność jajowodów, ale dzisiaj byliśmy oddać materiał na badanie fragmentacji DNA plemników, oby wyszło ok. 🙂 macie pakiet in vitro optimum? 

My właśnie u tego lekarza się leczylismy. Konkretny i rzeczowy, nie próbował naciągać na dodatki, mówił wprost, co mogłoby nam pomóc. 🙂My mieliśmy FAMSI i pakiet all inclusive. Obecnie jestem w 30tc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaa
25 minut temu, Kasia83.1 napisał:

My właśnie u tego lekarza się leczylismy. Konkretny i rzeczowy, nie próbował naciągać na dodatki, mówił wprost, co mogłoby nam pomóc. 🙂My mieliśmy FAMSI i pakiet all inclusive. Obecnie jestem w 30tc 🙂

No to super, mam nadzieję, że zostaniemy już u tego lekarza do końca, oby się udało. Gratuluję, to już niedługo zobaczysz się ze swoim maluszkiem! Cieszę się, że się udało, mam nadzieję, że niedługo dołączę do tego szczęśliwego grona. 🙏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Karolaaa napisał:

No to super, mam nadzieję, że zostaniemy już u tego lekarza do końca, oby się udało. Gratuluję, to już niedługo zobaczysz się ze swoim maluszkiem! Cieszę się, że się udało, mam nadzieję, że niedługo dołączę do tego szczęśliwego grona. 

Oj już nie możemy się doczekać. Trzymam za Ciebie kciuki. Jesteś w dobrych rękach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa

U mnie dzisiejsza beta 1045😊chyba niema sensu więcej robić bo pięknie rosnie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
7 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

U mnie dzisiejsza beta 1045😊chyba niema sensu więcej robić bo pięknie rosnie 😁

Bardzo pieknie 😁👏 kiedy wizyta?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

U mnie dzisiejsza beta 1045😊chyba niema sensu więcej robić bo pięknie rosnie 😁

Gratuluję:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
22 minuty temu, Gość Patrycja napisał:

Bardzo pieknie 😁👏 kiedy wizyta?? 

Wizytę mam dopiero 15.01 także musze jeszcze trochę poczekać to będzie 26dpt może coś już zobaczę 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
38 minut temu, Gość Szczęśliwa napisał:

U mnie dzisiejsza beta 1045😊chyba niema sensu więcej robić bo pięknie rosnie 😁

Elegancko:) Głowa spokojniejsza chociaż trochę od razu na pewno :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Mam wynik drugiego badania: beta 389 a progesteron 51. Przedwczoraj wynik progesteronu 78. Dziewczyny dlaczego on spadł .?? Zaczęłam się bać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Patrycja napisał:

Bardzo pieknie 😁👏 kiedy wizyta?? 

Patrycja a Ty jak się czujesz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Izka87 napisał:

 

Rośnie ☺️☺️! Dzisiaj jest 112 ! Następną zrobię dopiero we wtorek.

 

Kaja ja nie wiem jak z resztą bo robiłam tylko betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
27 minut temu, Gość kaja napisał:

Mam wynik drugiego badania: beta 389 a progesteron 51. Przedwczoraj wynik progesteronu 78. Dziewczyny dlaczego on spadł .?? Zaczęłam się bać...

Kaja a zazywasz jakis progesteron? Beta super😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
3 minuty temu, Izka87 napisał:

Rośnie ☺️☺️! Dzisiaj jest 112 ! Następną zrobię dopiero we wtorek.

 

Kaja ja nie wiem jak z resztą bo robiłam tylko betę.

Super:-) byle tak dalej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gość kaja napisał:

Mam wynik drugiego badania: beta 389 a progesteron 51. Przedwczoraj wynik progesteronu 78. Dziewczyny dlaczego on spadł .?? Zaczęłam się bać...

Kaja który dzień po transferze jest u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
22 minuty temu, Gość Szczęśliwa napisał:

Kaja a zazywasz jakis progesteron? Beta super😁

Miałam transfer na cyklu sztucznym. Progesteron zażywam. Podjezykowo3x2tabl,dopochwowo 3x1 tabl. I 1 zastrzyk prolutex. Myślałam że on będzie rósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
20 minut temu, Izka87 napisał:

Kaja który dzień po transferze jest u ciebie ?

13 dpt.

Iza Tobie gratuluję :) beta rośnie.

Teraz czekamy do pierszej wizyty USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa
51 minut temu, Gość kaja napisał:

Miałam transfer na cyklu sztucznym. Progesteron zażywam. Podjezykowo3x2tabl,dopochwowo 3x1 tabl. I 1 zastrzyk prolutex. Myślałam że on będzie rósł...

To nie przejmuj się wynikiem bo sztuczny progesteron jest niewykrywalny we krwi i bez sensu bo robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×