Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Rapita

Do Gość Patrycja

Bardzo się cieszę twoim szczęściem:) chciałabym już też być mama.... za którym razem udało wam się? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Ja już po wizycie, punkcja prawdopodobnie we wtorek a transfer odroczony na początek października 🙈 bo gin powiedziała że nie chce ryzykować bo jest zbyt duże ryzyko hiperstymulacji. No nic, tak jak mówisz Milena widocznie tak miało być. A jak tam u was dziewczyny? Miśka daj znać jak się czujesz po punkcji 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Cześć,  ja już po punkcji. Udało się pobrać 5 dobrej jakości jajeczek. Jak wszystko dobrze pójdzie to w poniedziałek będzie transfer.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Cześć,  ja już po punkcji. Udało się pobrać 5 dobrej jakości jajeczek. Jak wszystko dobrze pójdzie to w poniedziałek będzie transfer.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2019 o 19:44, Gość Iryza napisał:

Hej Dziewczyny

Witam Was po długiej przerwie. Musiałam ochłonąć. Ostatni raz na forum byłam w kwietniu. Wtedy nie udał się kolejny transfer. Musieliśmy zaczynać wszystko od nowa. W poniedziałek miałam pick up i jeśli wszystko będzie dobrze to w sobotę transfer. Trzymam za Was wszystkie bardzo mocno kciuki. Czytałam wszystkie posty wstecz. Cieszę się że nadal te forum jest😊

Trzymam kciuki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Anana , czuję się na prawdę dobrze 🙂 Rano stresik był ale w klinice nawet nie wiem kiedy odleciałam. O 8 była punkcja a już odpoczywam w domu. Teraz czekamy na Twoje relacje po 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Miśka, super że już po!😊 Ja czekam na swoją ale jakoś się przestałam stresować tą punkcją póki co👍 a ile miałaś pęcherzyków? Wypoczywaj 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jezioranka
Dnia 19.08.2019 o 11:43, Kasia83.1 napisał:

My też w tym wieku trafiliśmy do kliniki. Z dr. Glodkiem miałam do czynienia 2 razy, przy pick up i transferze. Wydaje się być specyficzny, ale fajny. Któraś dziewczyna wcześniej go polecała,  leczyla się u niego. 

Hej, też byłam u Głodka.  Robi/zleca tyle ile potrzeba i nie naciąga. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
3 godziny temu, Gość Rapita napisał:

Do Gość Patrycja

Bardzo się cieszę twoim szczęściem:) chciałabym już też być mama.... za którym razem udało wam się? 

 

Nam się udało za drugim razem ale przy pierwszym podejściu mieliśmy tylko jeden zarodek i transfer miałam w 3 dobie. 

Za drugim razem było duzo lepiej bo mieliśmy ich aż 5, z czego 4 dotrwaly do 5 doby i ten najlepszy, który mi podano skończy za miesiąc 4 latka 🥰🥰

Dwa lata temu jeszcze zabrałam moje mrozaczki ale się nie udało niestety ale we wrześniu startujemy znowu z nadzieją na rodzeństwo 😉

Będzie dobrze, trzymam kciuki 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Anana , udało się pobrać 5. Ja się zmartwiłam , ale lekarz powiedział,  że to na prawdę dobra liczba i są dobrej jakości 🙂 Jutro dowiem się ile zarodków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Miśka, a wiesz może ile miałaś pęcherzyków jak robiłi ci USG wcześniej? No bo ja mam właśnie 22 i się zastanawiam ile w ogóle z tego może być jajeczek po punkcji. To moje pierwsze in vitro więc jeszcze nie ogarniam wszystkiego. Super że lekarz ci tak powiedział, trzymam kciuki żebyś miała jak najwięcej zarodków 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja

Cześć dziewczyny, a czy jest dziewczyna tu która ma endometrioze IV stopnia i podchodziła do in vitro z torbielą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Anana ja przy pierwszej punkcji miałam około 20 pęcherzyków. Pobrano 14. Te które miały po 18 mm lub były zbliżone. Zaplodnilo się 7. Do stadium blastocysty przetrwało 5 i tyle mi zamrożono wtedy. Jeśli punkcję masz we wtorek to jeszcze rosną, więc wydaje mi się że lekarz będzie miał co pobierać😀 niech już zakasa rękawy😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Iryza dzięki za odpowiedź! Super informacja, niech pobiera ile się da 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Anana , jak byłam we wtorek na ostatnim USG to lekarz mówił o 10 pęcherzykach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Ok, dzięki Miśka za odpowiedź. Ciekawe jak to będzie u mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Anana jak masz 22 pęcherzyki to myślę,  że nie masz co się martwić ilością jajeczek przy punkcji 🙂 Na pewno będą mieli z czego wybierać! Trzymam kciuki za jak najlepszy wynik 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Dziewczyny wróciliśmy przed chwilką z kliniki. Zabraliśmy nasze 2 zarodki do domu😀 Teraz się modlę by chciały z nami zostać😊 leżę, odpoczywam. Mam nadzieję, że tym razem się uda💗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Miśka dzięki za wsparcie 😘

Iryza super że już jesteś po, teraz tylko czekać, odpoczywać i myśleć pozytywnie 👍trzymam mocno za ciebie kciuki!!!😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Dziękuję bardzo. Staram się myśleć pozytywnie. Jestem pełna nadziei dla nas tu wszystkich. Teraz kolejny etap czekania na weryfikację.

Maja nie mam endometriozy ale mam torbiel. Dużą. Co mówi Ci lekarz. Jakie daje szansę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja
1 godzinę temu, Gość Iryza napisał:

Dziękuję bardzo. Staram się myśleć pozytywnie. Jestem pełna nadziei dla nas tu wszystkich. Teraz kolejny etap czekania na weryfikacje

Maja nie mam endometriozy ale mam torbiel. Dużą. Co mówi Ci lekarz. Jakie daje szansę? 

Irysa, będę trzymała kciuki żeby się udało Wam :)

Ja mam torbiel endometrialna 3cm. W klinice słyszę że nie przeszkadza im ta torbiel..i żeby nie ruszać a ciągle próbować kolejny raz. Mam za sobą 1 procedurę łącznie 3 transfery nieudane. Chce podejść drugi raz, byłam w tamtym tygodniu u innej pani doktor, mówi to samo, tylko protokół długi zaleca - od 21dc zastrzyki. Z tego co ja wyczytałam w necie to powinnam ją zlikwidować jakoś. Jestem ciekawa jakie zalecenia mają inne dziewczyny w takiej sytuacji. A co do szans to z endometrioza mam obniżone ale mam..tak mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny. Jestem tu nowa. Dzisiaj jest mój 6 dzień po transferze.... A za tym głowa pełna myśli czy się uda czy znów nie. To moja 3 próba.. W 3 dniu po transferze miałam na bieliźnie delikatne skrzepy krwi. Czy któraś z was tak może miała i wynik był pozytywny czy już nie mieć kolejny raz aż takiej nadzieji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny wróciliśmy przed chwilką z kliniki. Zabraliśmy nasze 2 zarodki do domu😀 Teraz się modlę by chciały z nami zostać😊 leżę, odpoczywam. Mam nadzieję, że tym razem się uda💗

Powodzenia, trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka
6 godzin temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny wróciliśmy przed chwilką z kliniki. Zabraliśmy nasze 2 zarodki do domu😀 Teraz się modlę by chciały z nami zostać😊 leżę, odpoczywam. Mam nadzieję, że tym razem się uda💗

Trzymam kciuki i czekam na pozytywne wiadomości ☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Hejka! Ale fajnie, ze tak dużo nas! 

Anana - październik piekny czas na ciążowe lenistwo 😆

Iryza - trzymam kciuki za zarodki (oba 😆). Moja znajoma miała ogromna torbiel i niedawno urodziła zdrowe dziecko, ale rzeczywiście w necie dużo jest głosów za usunięciem przed ciążą..

Miska to już w poniedziałek!!! Wow! A podają ci 2 zarodki czy jeden? 

Patrycja trzymam kciuki za twoje i moje baby nr 2!!! Kiedy dokładnie startujesz? 

Kasia 83 jak się masz? Super ze to już 9tc! 

Karolina jak nastroje przed I wizyta? 

Ja we wtorek usg i wyznaczenie daty transferu. Oby nie wyszło w niedziele!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Ania36 nie trać wiary. Nie możemy się poddawać. Szklanka jest zawsze do połowy pełna. Zawsze🥛😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Miśka a jak u Ciebie? Ile zarodków? Wiesz już coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Milena napisał:

Hejka! Ale fajnie, ze tak dużo nas! 

Anana - październik piekny czas na ciążowe lenistwo 😆

Iryza - trzymam kciuki za zarodki (oba 😆). Moja znajoma miała ogromna torbiel i niedawno urodziła zdrowe dziecko, ale rzeczywiście w necie dużo jest głosów za usunięciem przed ciążą..

Miska to już w poniedziałek!!! Wow! A podają ci 2 zarodki czy jeden? 

Patrycja trzymam kciuki za twoje i moje baby nr 2!!! Kiedy dokładnie startujesz? 

Kasia 83 jak się masz? Super ze to już 9tc! 

Karolina jak nastroje przed I wizyta? 

Ja we wtorek usg i wyznaczenie daty transferu. Oby nie wyszło w niedziele!!!

 

A my właśnie 10 tydzień zaczynamy. Poza tym, że jestem słaba i nawet krótki spacer to duży wyczyn, to cieszę się, że nie wymiotuję. Na ostatnim usg podziwialiśmy rączki i nóżki. Następna wizyta w 13tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Kasia 93.1 gratulacje z całego serducha💗rączki i nóżki piękny widok😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość Iryza napisał:

Kasia 93.1 gratulacje z całego serducha💗rączki i nóżki piękny widok😀

Oj to prawda. Dziękuję serdecznie🙂 Pozdrawiam ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×