Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Mia
2 godziny temu, Gość Aga napisał:

To tez zależy czy transfer był na cyklu naturalnym, czy sztucznym.

W naturalnym bierze się mniej leków, bo w jajniku jest ciałko żółte 🙂

Na sztucznym właśnie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Mia napisał:

Na sztucznym właśnie 😞

Spokojnie. Lekarz na pewno się co robi. Nie stresuj się. Każdy przypadek jest inny. Nie nakręcajmy się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta

Dziewczyny mam Prolutex do odsprzednia, 2 opakowania za cene jedengo czyli 166zl gdyby ktoras byla zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita
Dnia 12.08.2019 o 22:08, Gość Partycja38 napisał:

Cześć dziewczyny
Jestem pierwszy raz na forum. W Środę mam konsultację z lekarzem z greckiej kliniki którą zorganizowała mi firma firstclassgrece.
Czy któraś z was ma jakieś doświadczenia z Grecją i z tą firmą. Proszę dajcie znać

Miałam FSH - 24IU i trzy nieudane podejścia w PL a tam się udało za pierwszym razem. Polecam. Jeśli potrzebujesz więcej info to daj swoje namiary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
8 godzin temu, Kasia83.1 napisał:

Spokojnie. Lekarz na pewno się co robi. Nie stresuj się. Każdy przypadek jest inny. Nie nakręcajmy się 🙂

Staram się, ale po prostu mnie to zastanawia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Patrycja - jak tam endo? Kiedy transfer?

Miałam dziś wizytę startową do krio. Niestety toxoplazmoza Igm (swieże zakażenie) wyszła pozytywnie. Mialam toxoplazmozę 2 lata temu (przy poprzednim udanym ivf) i nie spodziewałam się, że mozna zarazić się po raz drugi! Zrobiłam dzis badanie PCR i czekam 9 dni na wynik.... Oby to nie super świeże zakażenie eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juma

Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj miałam pick-up. Czy ktoś ma polowę ampułki ovitrelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juma
18 godzin temu, Gość GoscMarta napisał:

Dziewczyny mam Prolutex do odsprzednia, 2 opakowania za cene jedengo czyli 166zl gdyby ktoras byla zainteresowana.

Ja jestem zainteresowana,  jakie miasto? Czy może masz też ovitrelle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juma

Jeżeli ktoś potrzebuje- oddam za darmo menopur 450 ( całe opakowanie było 600-zrobiłam 2 zastrzyk 150)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

A ja Was wszystkie Staraczki mocno pozdrawiam z Zakopanego 😉. Ladujemy baterie przed podjęciem rekawicy we wrześniu. Chyba się skuszę na drugi protokół😉. Buziaki 💕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Gość Sylwia napisał:

A ja Was wszystkie Staraczki mocno pozdrawiam z Zakopanego 😉. Ladujemy baterie przed podjęciem rekawicy we wrześniu. Chyba się skuszę na drugi protokół😉. Buziaki 💕

Udanego wypoczynku! Pozdrawiam i się buziaki ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny moje AMH w lutym 0,82 dzisiaj 0,58 😞 jestem załamana 😞 strasznie szybko spada... 😞 za tydzień zaczynam stymulacje przed IVF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscMarta
5 godzin temu, Gość Juma napisał:

Ja jestem zainteresowana,  jakie miasto? Czy może masz też ovitrelle?

Jestem z okolic Bydgoszczy. Nie mam niestety Ovitrelle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgo
1 godzinę temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny moje AMH w lutym 0,82 dzisiaj 0,58 😞 jestem załamana 😞 strasznie szybko spada... 😞 za tydzień zaczynam stymulacje przed IVF

Nie załamuj się , moje AMH to 0,07😔 Nie raz słyszałam o ciążach z takim jak Twoje AMH, będzie dobrze , nie trać nadziei i bądź dzielna! 💪 Ja wciąż się nie poddaje ...

Dziewczyny , 1 cykl na stymulacji nie dał żadnych efektów , lekarz chce spróbować na cyklu naturalnym z CLO (wtedy coś tam rośnie). Czy któraś się z tym spotkała ? Zdaje sobie sprawę , ze szanse automatycznie maleją, ale chyba nie mam już innej opcji 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Cześć dziewczyny, dziś zrobiłam kolejną bete i niestety spadła. Walka przegrana 😞 myślę że chyba tylko wy potraficie mnie zrozumieć co czuje. Ciężko przeżyć słowa pocieszenia najbliższych, którzy nie rozumieją co czuje. 

Może któraś z was może mi odpowiedzieć na takie pytanie: ile trzeba czekać na kolejny transfer?

Jest okropnie ciężko ale nie chcę się poddawać. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
7 godzin temu, Kasiula616 napisał:

Dziewczyny moje AMH w lutym 0,82 dzisiaj 0,58 😞 jestem załamana 😞 strasznie szybko spada... 😞 za tydzień zaczynam stymulacje przed IVF

Sa sposoby na polepszenie AMH, poczytaj w necie. Ja przygotowując się do in vitro miałam amh 0,7 przeszłam na dietę bez cukru, ograinczylam alkohol i w ciągu niecałych 2 miesięcy uroslo do 1,11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
6 godzin temu, Gość Justyna napisał:

Cześć dziewczyny, dziś zrobiłam kolejną bete i niestety spadła. Walka przegrana 😞 myślę że chyba tylko wy potraficie mnie zrozumieć co czuje. Ciężko przeżyć słowa pocieszenia najbliższych, którzy nie rozumieją co czuje. 

Może któraś z was może mi odpowiedzieć na takie pytanie: ile trzeba czekać na kolejny transfer?

Jest okropnie ciężko ale nie chcę się poddawać. 

 

 

 

Jest mi ogromnie przykro 😞

A masz mrozaczki? Czy musisz zaczynać od początku? 

Ja miałam podobna sytuację po 1 transferze i lekarz stwierdził że organizm jest teraz w fazie ciąży, ma wysoki poziom hormonów i warto od razu zrobic 2 transfer mrozony w następnym cyklu. I się udało! Więc bądź dobrej myśli ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
48 minut temu, Gość Mia napisał:

Jest mi ogromnie przykro 😞

A masz mrozaczki? Czy musisz zaczynać od początku? 

Ja miałam podobna sytuację po 1 transferze i lekarz stwierdził że organizm jest teraz w fazie ciąży, ma wysoki poziom hormonów i warto od razu zrobic 2 transfer mrozony w następnym cyklu. I się udało! Więc bądź dobrej myśli ☺️

Mam 2 mrozaczki. Dałaś mi dużą motywację i nową siłę że się uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
16 minut temu, Gość Justyna napisał:

Mam 2 mrozaczki. Dałaś mi dużą motywację i nową siłę że się uda. 

Na pewno! U mnie mrożony był szczęśliwy i U Ciebie też bedzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
7 godzin temu, Gość Mia napisał:

Na pewno! U mnie mrożony był szczęśliwy i U Ciebie też bedzie 🙂

Pierwszy też był mrożony. Co będzie to będzie los pokaże. Dziękuję za słowa otuchy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Hej dziewczyny, właśnie zaczynam swoją pierwszą procedurę in vitro, u mnie będzie to isci. Mam mieć punkcję jakoś za półtora tygodnia. Ciągle nachodzą mnie jakieś czarne myśli i do tego nikt oprócz mnie i mojego męża nie wie że się na to zdecydowaliśmy a on chyba ma już dosyć mielenia tego tematu 😂 dlatego przychodzę do was aby się trochę wygadać. Czy jest w ogóle szansa że uda się za pierwszym razem i pierwszym jajeczkiem? Mam dość tych wizyt, zastrzyków, tabletek.. z resztą same wiecie jak jest. Trzymam za was mocno kciuki 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja
Dnia 14.08.2019 o 00:27, Gość Anita napisał:

Miałam FSH - 24IU i trzy nieudane podejścia w PL a tam się udało za pierwszym razem. Polecam. Jeśli potrzebujesz więcej info to daj swoje namiary. 

Jestem już po konsultacji, wszystko ok. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Hej Anana, 

a w jakim mieście się leczysz? 

No wiesz, nadzieje są duże zawsze mimo ze statystyki mówią ze średnio to 35% szans na sukces. 

Mi się nie udało za pierwszym razem. Czułam się oszukana i wszyscy (my mówiliśmy i znajomym i rodzinie) tez byli w szoku. No a przecież 65% szans ze się nie uda to tez dużo. Jak prognoza mówi ze na 65% ma padac to biorę parasol a nie krem przeciwsłoneczny 😂

Tak na serio, to myśle ze co 3 parze się udaje jakoś. Także trzymam kciuki za ciebie! Czasami musi paść na dobry zarodek, czasami to loteria. 

Ja dziś pierwszy dzień cyklu i rozpoczynam branie leków bo będę miała kriotrabsfer na sztucznym 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Hej Milena,

Super że się odezwałaś 😊 ja akurat leczę się we Francji co dodatkowo mnie wkurza. Teoretycznie klinika jest prywatna i ma bardzo dobre opinie ale czuję się jakoś mało doinformowania. Ostatnio na pierwszym USG w cyklu pani doktor tuż przed USG zrobiła mi badanie przypominające cytologię. Bez żadnego informowania mnie co robi. A ja byłam w takim szoku że nawet nie zapytałam, zapłaciłam dwa razy więcej za wizytę i tyle 🤷 

Co do tych procent to masz rację, że jedna na trzy pary i nie ma się też co nastawiac jakby to było 100%. U nas jest problem męski, mi wszystkie badania wyszły dobrze więc staram się myśleć że powinno pójść gładko. Człowiek to nawet jak widzi statystyki to tak ślepo wierzy że się po prostu uda 😁

Jejku trzymam mocno za ciebie kciuki! Czy to będzie twój drugi transfer? Czy dużo masz mrozaczków?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Anana - ciekawe czy statystki są inne jeśli przyczyną jest tylko czynnik męski. Może wtedy są lepsze, kto wie. U mnie w sumie nie wiadomo co jest przyczyną. Miałam dwa transfery, każdy po 2 zarodki. Z drugiego mam 2 letniego synka. To nasz ostatni zarodek, ale mamy jeszcze 3 komórki jajowe zamrożone. 

Przy tym udanym wyjątkowo zdrowo się odżywiałam i dużo relaksowalam. Nie jest mi teraz łatwo odtworzyć te warunki przez brak czasu, ale się staram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Super że macie już synka, to znaczy że się da i tym razem też się uda!👍 Myślę że właśnie statystyki są bardzo ogólne i na pewno są ujęte w nich kobiety które mają jakieś problemy zdrowotne, tak się pocieszam🤷 Co do diety moja pani doktor poleciła mi rezygnację z glutenu, trzymam się takiej diety więc może będzie ok. Co do relaksu ostatnio codziennie rano włączam na YouTube medytację na dobry dzień z Małgorzatą Mostowską. 15 minut to rano bardzo dużo czasu😁 ale widzę jak bardzo zmienia to mój dzień na lepsze więc polecam i tobie spróbować 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Moim zdaniem nie ma co patrzeć na statystyki. Każda z nas jest inna, ma swoją konfigurację problemów. Statystyki to tylko element marketingu klinik i sugerowanie się nimi może być zdradliwe. Jeżeli co trzecie in vitro się udaje to znaczy że każdej z nas powinno udać się najpóźniej za trzecim razem... Wszystkie wiemy że to tak nie działa niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
23 godziny temu, Gość Anana napisał:

Super że macie już synka, to znaczy że się da i tym razem też się uda!👍 Myślę że właśnie statystyki są bardzo ogólne i na pewno są ujęte w nich kobiety które mają jakieś problemy zdrowotne, tak się pocieszam🤷 Co do diety moja pani doktor poleciła mi rezygnację z glutenu, trzymam się takiej diety więc może będzie ok. Co do relaksu ostatnio codziennie rano włączam na YouTube medytację na dobry dzień z Małgorzatą Mostowską. 15 minut to rano bardzo dużo czasu😁 ale widzę jak bardzo zmienia to mój dzień na lepsze więc polecam i tobie spróbować 🤷

Witam, czy Pani doktor mówiła czemu akurat rezygnację z glutenu poleca ? Czy masz poprostu nietolerancję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Ania- nie mam stwierdzonej nietolerancji, ale sama zauważam że kiedy ściśle trzymam się diety bez glutenu i bez laktozy to na przykład mam czystą twarz, nawet jeden mały wyprysk się nie pojawi. Z tego co pamiętam ona mi powiedziała o tym glutenie na pierwszym spotkaniu bo podobno coraz częściej się zdarza że to gluten jest powodem niepłodności, czasem alergia czy nietolerancja może być utajona więc jak dla mnie lepiej dmuchać na zimne🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Hej dziewczyny. 

My na poczatku drogi u nas ivf ze wzgledu na słabe  nasienie męża, ja mam hasimoto, biorę eutherox 75. Dostalismy skierowanje na usg jader, wszystko w porządku,  hormony w porządku czekamy  teraz 3 tygodnie na wyniki badań kariotypow i umawiam nas na wizytę by zacząć całą procedurę.  Czy któraś z was orientuje się jakie powinniśmy zrobić jeszcze badania i na co zwrócić uwagę przy takich defektach ;) ?? Staram się jak najlepiej przygotować do wizyty. W ivf jestem poprostu zielona. Cała ta sytuacja mocno nas zaskoczyła . 

Z góry dzięki za informację zwrotną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×