Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iryza

Anana to wspaniałe wieści 😍Alleluja😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
52 minuty temu, Gość Iryza napisał:

Ola no dokładnie mam te same wrażenia. Mnie prowadzi dr N,, przemiła,, znam ją od wielu lat. Operowala mnie w szpitalu. dr J. Robił mi w jej zastępstwie transfer. Pełna profesja, empatia i wogole naj. Co do dr P dziękuję ale nie😠

O proszę... Czyli moje wrażenia co do dr P nie by podyktowane huśtawką hormonalną. No nic, więcej do Niego nie pójdę. Ale z dr N mam nadzieję się jeszcze spotkać - kobieta anioł. Robiła mi pick up.

Niech ta Invicta będzie dla nas szczęśliwa! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Anna wow 😍😍😍😍😍😍

Doskonała wiadomość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cie kręcę 20 komórek... Super:classic_laugh: ja jestem trochę zawiedziona że tylko 4 bo po zwykłym clostibegyt miałam hiperstymulacje.... Ale cieszę się ogromnie że chociaż tyle i że już po pomimo bardzo sympatycznego personelu.... Koło mnie była dziewczyna 2 raz na punkcji bo za pierwszym razem tylko jedną komórkę się udało uzyskać i nawet nie próbowali jej zapłodnic...  A po jakim czasie dzwonią czy udało się coś zapłodnic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Renia do mnie mają dzwonić w poniedziałek z informacją. Normalnie się nauczę cierpliwości przez to wszystko 🙈 ciągle tylko czekam na coś 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Cześć Wam 🙂 wczoraj był transfer a niestety dzisiaj miałam okropny ból brzucha.. Do mojej kliniki mam ponad godzinę drogi dlatego pojechałam na SOR w moim mieście. Okazało się że jajniki są za duże i jest w nich płyn dlatego jest ryzyko pęknięcia 😞 wylądowałam na patologii ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Anana gratulacje!  Takie dobre wieści,  super!  Odpoczywaj 😊😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Witam dziewczyny, podczytuje Was od jakiegoś czasu. Jestem po nieudanych dwoch transferach ale chcę próbować kolejny raz, zbieram siły, psychiczne bardziej... W mojej klinice nie ma weryfikacji o których piszecie.  Zastanawia mnie dlaczego w jednej klinice są w drugiej nie ... U mnie karzą poprostu czekać 2 tygodnie po transferze i robić test. Może sama powinnam się weryfikować :) czy w skrócie ktoś może napisać jak weryfikacja przebiega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

W mojej klinice tez nie ma weryfikacji i nie wypisuje się relanium. Zapytam o relanium przy transferze... zastanawiam się czy cos kołować na własna rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Gość kaja napisał:

Witam dziewczyny, podczytuje Was od jakiegoś czasu. Jestem po nieudanych dwoch transferach ale chcę próbować kolejny raz, zbieram siły, psychiczne bardziej... W mojej klinice nie ma weryfikacji o których piszecie.  Zastanawia mnie dlaczego w jednej klinice są w drugiej nie ... U mnie karzą poprostu czekać 2 tygodnie po transferze i robić test. Może sama powinnam się weryfikować 🙂 czy w skrócie ktoś może napisać jak weryfikacja przebiega ?

Hej. Ja leczyłam się w Inviccie. Miałam weryfikację w 2, 7 i 11dpt. Były to badania poziomu bety hcg, progesteronu i estradiolu. Podobno jak jest nadzieja to można jeszcze kombinować dawkami leków zwiększając je. Od dnia transferu miałam też zalecane Relanium 5 i No spę. 

Pierwszą próbę miałam w Invimedzie i tam nie było takich "cudów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
14 minut temu, Gość Milena napisał:

W mojej klinice tez nie ma weryfikacji i nie wypisuje się relanium. Zapytam o relanium przy transferze... zastanawiam się czy cos kołować na własna rękę?

Relanium u mnie tez nie ma. Ja jestem dopiero przed wizytą startowa więc też zapytam o relanium. Czytałam że ma działanie rozkurczające i uspokajajace. Niby nic złego, wręcz dla Nas wydaje się idealny :) ale chyba należy zapytać lekarza. Moze zadzwoń na konsultację telefoniczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
10 minut temu, Kasia83.1 napisał:

Hej. Ja leczyłam się w Inviccie. Miałam weryfikację w 2, 7 i 11dpt. Były to badania poziomu bety hcg, progesteronu i estradiolu. Podobno jak jest nadzieja to można jeszcze kombinować dawkami leków zwiększając je. Od dnia transferu miałam też zalecane Relanium 5 i No spę. 

Pierwszą próbę miałam w Invimedzie i tam nie było takich "cudów".

Kasia a Czy są jakieś normy badanych hormonów przyporządkowane do tych konkretnych dni w których jest weryfikacja ? Czy po wreyfikacjach zmieniano Ci leki i się udało uzyskać ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość kaja napisał:

Kasia a Czy są jakieś normy badanych hormonów przyporządkowane do tych konkretnych dni w których jest weryfikacja ? Czy po wreyfikacjach zmieniano Ci leki i się udało uzyskać ciążę ?

Jestem pewna, że tak, jednak akurat tym razem szło dobrze i żadnych zmian nie było, a lekarz nie analizował tego ze mną. Pierwsze dwie weryfikacje były telefoniczne (rano jechałam na pobranie krwi, a ok. południa dzwonił lekarz i analizował wyniki). Trzecia weryfikacja była w Inviccie i wtedy już miałam usg. Obecnie kończę 10tc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Kaja U mnie też weryfikacji nie ma a może warto by było? :classic_huh: w sumie brzmi to całkiem rozsądnie. Relanium dostaje żeby nie było skurczów macicy. 

Anana super wiadomość! Wymiotłaś z tymi komórkami. Świetny wynik! 😍😍😍 

Miśka trzymaj się ciepło! Wszystko będzie dobrze.

Ja mam jutro 7dpt i pierwsze badanie bety - trzymajcie kciuki. Oby marzenie się spełniło 😍👶😂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Wiki napisał:

Kaja U mnie też weryfikacji nie ma a może warto by było? :classic_huh: w sumie brzmi to całkiem rozsądnie. Relanium dostaje żeby nie było skurczów macicy. 

Anana super wiadomość! Wymiotłaś z tymi komórkami. Świetny wynik! 😍😍😍 

Miśka trzymaj się ciepło! Wszystko będzie dobrze.

Ja mam jutro 7dpt i pierwsze badanie bety - trzymajcie kciuki. Oby marzenie się spełniło 😍👶😂

 

Trzymam kciuki, koniecznie daj znać jutro 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Jejku Miśka dobrze że jesteś pod opieką, trzymaj się 😘

Dzięki Wiki! Sama w szoku jestem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja też jestem w klinice Invicta i tak jak dziewczyny napisały są 3 weryfikacje. Pomimo tego, że oznacza się beta hcg to w pierwszych dwóch weryfikacjach raczej nie bierze się tego wyniku pod uwagę. Ważny jest poziom estradiolu i progesteronu. W dniu weryfikacji robię badania krwi, potem dzwoni lekarz i je omawiamy. Decyduje też czy zmienić dawkowanie leków, odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości. Trzecia weryfikacja jest już wiążąca jeśli chodzi o betę. Relanium od dnia transferu podawane jest kilka dni i działa przede wszystkim rozluzniająco na mięśnie macicy, a przy okazji uspojaka i dobrze się po nim śpi 😉

Każda klinika ma swoje procedury. 

Ja mam w czwartek drugą weryfikację, a w poniedziałek trzecią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Ola napisał:

Ja też jestem w klinice Invicta i tak jak dziewczyny napisały są 3 weryfikacje. Pomimo tego, że oznacza się beta hcg to w pierwszych dwóch weryfikacjach raczej nie bierze się tego wyniku pod uwagę. Ważny jest poziom estradiolu i progesteronu. W dniu weryfikacji robię badania krwi, potem dzwoni lekarz i je omawiamy. Decyduje też czy zmienić dawkowanie leków, odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości. Trzecia weryfikacja jest już wiążąca jeśli chodzi o betę. Relanium od dnia transferu podawane jest kilka dni i działa przede wszystkim rozluzniająco na mięśnie macicy, a przy okazji uspojaka i dobrze się po nim śpi 😉

Każda klinika ma swoje procedury. 

Ja mam w czwartek drugą weryfikację, a w poniedziałek trzecią.

To trzymam kciuki. U mnie lekarz w czasie drugiej weryfikacji stwierdził, że mamy bardzo wczesną ciążę, jednak nie kazał się cieszyć aż do usg na którym widoczne będzie bijące serduszko. 

A po Relanium rzeczywiście spałam dobrze, a najbardziej mnie ścięło po pierwszej wziętej przed transferem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
33 minuty temu, Kasia83.1 napisał:

Jestem pewna, że tak, jednak akurat tym razem szło dobrze i żadnych zmian nie było, a lekarz nie analizował tego ze mną. Pierwsze dwie weryfikacje były telefoniczne (rano jechałam na pobranie krwi, a ok. południa dzwonił lekarz i analizował wyniki). Trzecia weryfikacja była w Inviccie i wtedy już miałam usg. Obecnie kończę 10tc 🙂

Gratulacje!:)

Muszę zapytać na wizycie o ta weryfikację jednak. A może coś by wykryła i pomogła. Do drugiej procedury chce się przygotować jak najlepiej, skorzystać z rzeczy innych, które tu na forum opisujecie  a których nie miałam proponowanych. Takie forum to bardzo pomocna rzecz. Temat jest trudny a tu jest wiele różnych toków prowadzenia procedury opisywanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja to
34 minuty temu, Gość Wiki napisał:

Kaja U mnie też weryfikacji nie ma a może warto by było? :classic_huh: w sumie brzmi to całkiem rozsądnie. Relanium dostaje żeby nie było skurczów macicy.

Ja mam jutro 7dpt i pierwsze badanie bety - trzymajcie kciuki. Oby marzenie się spełniło 😍👶😂

 

Wiki myślę że warto na początek tak jak Ola pisała estradiol i progesteron bo beta na początku i tak nie urośnie, ale potem dołączyć juz badanie bety też. Jeśli można zmienić dawkowanie i coś polepszyc to na pewno warto zweryfikować. Dlatego też nie rozumiem moich lekarzy czemu tego nie ma ..ciekawa jestem odpowiedzi, bo zapytam na pewno.

Trzymam kciuki za Ciebie:) koniecznie daj znać jutro jaki wynik bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
10 minut temu, Gość kaja napisał:

Gratulacje!:)

Muszę zapytać na wizycie o ta weryfikację jednak. A może coś by wykryła i pomogła. Do drugiej procedury chce się przygotować jak najlepiej, skorzystać z rzeczy innych, które tu na forum opisujecie  a których nie miałam proponowanych. Takie forum to bardzo pomocna rzecz. Temat jest trudny a tu jest wiele różnych toków prowadzenia procedury opisywanych.

 Kaja a Ty gdzie się leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość kaja napisał:

Gratulacje!:)

Muszę zapytać na wizycie o ta weryfikację jednak. A może coś by wykryła i pomogła. Do drugiej procedury chce się przygotować jak najlepiej, skorzystać z rzeczy innych, które tu na forum opisujecie  a których nie miałam proponowanych. Takie forum to bardzo pomocna rzecz. Temat jest trudny a tu jest wiele różnych toków prowadzenia procedury opisywanych.

Dziękuję bardzo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miśka polezysz trochę i będzie dobrze... Grunt to sie nie przemeczac... Ja tak miałam właśnie po hiperstymulacji... Mnie trochę brzuch boli po tej punkcji... Myślicie że nospa albo apap pomoże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Miśka trzymaj się Kochana, nie trać wiary. Ja dla Ciebie mam jej ogromne pokłady😁Przytulam Cię do serca💕

Renia zobacz na wypisie po punkcji czy w razie czego zaleca paracetamol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
51 minut temu, Gość Sylwia napisał:

 Kaja a Ty gdzie się leczysz?

W novum w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
1 godzinę temu, Gość kaja to napisał:

Wiki myślę że warto na początek tak jak Ola pisała estradiol i progesteron bo beta na początku i tak nie urośnie, ale potem dołączyć juz badanie bety też. Jeśli można zmienić dawkowanie i coś polepszyc to na pewno warto zweryfikować. Dlatego też nie rozumiem moich lekarzy czemu tego nie ma ..ciekawa jestem odpowiedzi, bo zapytam na pewno.

Trzymam kciuki za Ciebie:) koniecznie daj znać jutro jaki wynik bety :)

A taka weryfikację robi się jak transfer jest na cyklu naturalnym czy sztucznym? Czy to nie ma znaczenia? Bo ja mam sztuczny. No i w sumie to jak potem samej zinterpretować te wyniki... ale zrobię wszystko na wszelki wypadek 😊 Trzymajcie mocno kciuki to będzie mi lżej na sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
46 minut temu, Gość kaja napisał:

W novum w Warszawie.

W invimed warszawa też nie ma weryfikacji😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Wiki napisał:

A taka weryfikację robi się jak transfer jest na cyklu naturalnym czy sztucznym? Czy to nie ma znaczenia? Bo ja mam sztuczny. No i w sumie to jak potem samej zinterpretować te wyniki... ale zrobię wszystko na wszelki wypadek 😊 Trzymajcie mocno kciuki to będzie mi lżej na sercu

Ja miałam na sztucznym. Trzymam, trzymam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Wiki nie ma znaczenia na jakim cyklu. Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale jak w invikcie dostaję wyniki weryfikacji to przy liczbach parametrów są widełki w jakich granicach na jakim etapie powinien być wynik. Ja raz miałam progesteron po środku normy a mimo wszystko lekarz zwiększył dawki leków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
8 minut temu, Gość Iryza napisał:

Wiki nie ma znaczenia na jakim cyklu. Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale jak w invikcie dostaję wyniki weryfikacji to przy liczbach parametrów są widełki w jakich granicach na jakim etapie powinien być wynik. Ja raz miałam progesteron po środku normy a mimo wszystko lekarz zwiększył dawki leków. 

Czyli są normy dla każdego dnia po transferze?czy tylko w określone dni trzeba robić te badania? Zrobię wszystkie i podeślę Wam, może pomożecie w interpretacji 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×