Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Miśka

Wiki to trzymam jutro kciuki!  Daj znać jak wynik 🙂

Dziękuję Wam bardzo wszystkim za wsparcie! ☺☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Iryza napisał:

Wiki nie ma znaczenia na jakim cyklu. Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale jak w invikcie dostaję wyniki weryfikacji to przy liczbach parametrów są widełki w jakich granicach na jakim etapie powinien być wynik. Ja raz miałam progesteron po środku normy a mimo wszystko lekarz zwiększył dawki leków. 

Widelki są zawsze, bez względu na to gdzie badasz, ale to lekarz wie jaki powinien być mniej więcej wynik w danym dniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Wiki napisał:

Czyli są normy dla każdego dnia po transferze?czy tylko w określone dni trzeba robić te badania? Zrobię wszystkie i podeślę Wam, może pomożecie w interpretacji 😊

Tu chodzi bardziej o prawidłowy przyrost bety. Widelki masz dość rozległe, ale są jakieś normy o ile procent powinna wzrastać. Ja co najwyżej mogę Ci służyć swoimi wynikami, bo nie wgłębiałam się dokładnie w tą tematykę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
3 godziny temu, Kasia83.1 napisał:

To trzymam kciuki. U mnie lekarz w czasie drugiej weryfikacji stwierdził, że mamy bardzo wczesną ciążę, jednak nie kazał się cieszyć aż do usg na którym widoczne będzie bijące serduszko. 

A po Relanium rzeczywiście spałam dobrze, a najbardziej mnie ścięło po pierwszej wziętej przed transferem 😁

Ja w dniu transferu dostałam jeszcze zastrzyk z pregnylu. On sztucznie podnosi Betę. Więc nawet przy drugiej weryfikacji trudno będzie stwierdzić, czy to jeszcze efekt zastrzyku, czy może już przyrost bety naturalnie. Zobaczymy...

U Ciebie jak dobrze wnioskuję szczęśliwe zakończenie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Iryza i Wiki pamiętam o was i mocno zaciskam kciuki!😊 Dajcie znać jutro 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Dzięki serdeczne Anana😊jak to się uda to będzie cud😊

Wiki damy radę🌞

Miśka mam nadzieję, że sytuacja opanowana i nie cierpisz. Przyniosłam Ci do szpitala wirtualne 🌹🌹 i 🍊🍏🍓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki
7 godzin temu, Gość Anana napisał:

Iryza i Wiki pamiętam o was i mocno zaciskam kciuki!😊 Dajcie znać jutro 👍

Jak dobrze, że Was mam. Właśnie zbieram się na badanie. Serce mi chce wyskoczyć. Odezwę się jak będzie wynik 😉 Iryza oby dzisiaj się spełniły dwa cudy😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Dziewczyny bedzie dobrze. Trzymam kciuki✊✊.

Wczoraj kontrolnie zrobiłam tsh pzed sobotnia wizytą, ponieważ  mam Hasimoto. W czerwcu moje tsh wynosiło 2.57 , wiec trzeba było troszkę zbić.  Wczoraj odebrałam wynik i mam 0.008 . Ft4 27 pmol/l, więc teraz znowu mocno za nisko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwonili do mnie z kliniki... Z 4 komórek tylko dwie były dojrzałe i tylko jedna się zaplodnila prawidłowo ... A druga obserwuja... Kurde coś czuje że klapa z tego będzie :classic_huh: jeszcze to pgta mi nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Renia jeszcze maluch może podgonić, widocznie ma swoje tempo, Mały indywidualista😘

Karolina z Hasimoto i tsh nie mam doświadczeń, ale trzymam kciuki za pomyślny efekt. 

Wiki plan jest taki; jedziemy. Kłujemy się a za 3 h odbieramy dobre wyniki😊

Dziewczyny dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i za pozytywną energię. Odezwę się po wynikach. 

Mam nadzieję, że Miśka da znać co tam się z nią dzieje🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Renia jeszcze maluch może podgonić, widocznie ma swoje tempo, Mały indywidualista😘

Karolina z Hasimoto i tsh nie mam doświadczeń, ale trzymam kciuki za pomyślny efekt. 

Wiki plan jest taki; jedziemy. Kłujemy się a za 3 h odbieramy dobre wyniki😊

Dziewczyny dziękuję Wam wszystkim za wsparcie i za pozytywną energię. Odezwę się po wynikach. 

Mam nadzieję, że Miśka da znać co tam się z nią dzieje🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka

Cześć,  dzisiaj już dużo lepiej się czuję. Ale lekarz zostawił mnie jeszcze na obserwacji, może jutro wyjdę ze szpitala 🙂 Lekarze twierdzą, że nie powinno to mieć wpływu na ciążę.. Dużo mnie nawadniają i pilnują żebym leżała ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 godzinę temu, Renia20k napisał:

Właśnie dzwonili do mnie z kliniki... Z 4 komórek tylko dwie były dojrzałe i tylko jedna się zaplodnila prawidłowo ... A druga obserwuja... Kurde coś czuje że klapa z tego będzie :classic_huh: jeszcze to pgta mi nie pomaga

Renia, u mnie też 2 z zaplodniojych komórek potrzebowały dnia więcej niż pozostałe. Także jeszcze jest nadzieja, że "zaskoczy". Trzymam kciuki! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 godzinę temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny bedzie dobrze. Trzymam kciuki✊✊.

Wczoraj kontrolnie zrobiłam tsh pzed sobotnia wizytą, ponieważ  mam Hasimoto. W czerwcu moje tsh wynosiło 2.57 , wiec trzeba było troszkę zbić.  Wczoraj odebrałam wynik i mam 0.008 . Ft4 27 pmol/l, więc teraz znowu mocno za nisko. 

Natchnęłaś mnie do tego, żeby sprawdzić TSH. Mam niedoczynność, przed transferem mialam ładny wynik, ale to trzeba kontrolować... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Iryza, trzymam kciuki za wyniki! Przesyłam dużo pozytywnej energii :classic_smile: Ja idę jutro...

Miśka, to dobre wiadomości. Uważaj na siebie i odpoczywaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym żeby chociaż dwa były  silniejsze i zdrowe... A powiedzcie mi też troszkę plamiłyscie po punkcji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Ja po punkcji plamilam troszkę pół dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Badanie zrobione - teraz pozostało czekać na wynik 🙂 

Miśka - dobrze, że u Ciebie już lepiej. 

Renia20k u mnie podobnie jak u Dziewczyn jedna z komórek potrzebowała więcej czasu żeby "wystartować".

Iryza już po badaniu? 🙂

Dziękuje Wam za wsparcie, jak będę miała wynik to się odezwę. ✊✊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Iryza, Wiki -czekam z niecierpliwością!🙋😁🤗

Miśka leż, odpoczywaj i życzę ci żeby jak najszybciej cię wypuścili do domku 😘

Renia jak ja ci zadzroszczę że masz już jakiekolwiek informacje, ja muszę czekać do poniedziałku 🙈wierzę że drugi szybko nadgoni 😘 co do plamienia to ja miałam odrobinę wczoraj po samej punkcji a później już nic. Trochę brzuch mnie boli ale nie na tyle żeby się faszerować tabletkami więc leżę i odpoczywam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anana mnie też boli ale niestety ja siedzę w pracy więc posilkuje się nospą i apapem... Jeszcze 4 godziny... może dotrwam...  A odnośnie plamienia to ja wczoraj nic a dzis jakieś takie dziwne...  I wierz mi z tych 20 to bedziesz miala co mrozic:) a transfer w tym czy w następnym miesiącu u ciebie planują? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

O no to ci współczuję że w pracy bo jak się siedzi to bardziej boli ☹️ nie no tak myślę że będę miała co mrozić, ale wiesz, zawsze by się chciało wiedzieć co tam u nich słychać 😁a transfer dopiero w połowie października 🙈 w sensie tłumaczyła mi że za kilka dni mam dostać okres, wtedy jajniki się zregenerują i przed następnym okresem mam wizytę i będę się przygotowywała do transferu. Trochę już zaczynam kombinować jak dostać szybciej ten drugi okres 😂A ty na kiedy masz zaplanowany transfer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to w którym dniu cyklu miałaś punkcje? Ja w 12stym więc do okresu jeszcze trochę i jak wszystko będzie ok to w następnym cyklu... A wiesz jak jest z przygotowaniem do transferu? Też stymulacja? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Ja miałam punkcję w 20 dniu cyklu. Mi powiedzieli że nie można mieć transferu w kolejnym cyklu po punkcji, że trzeba jeden odczekać. 🤷I właśnie nie wiem jak będzie wyglądało przygotowanie.. mam nadzieję że już nie będzie stymulacji bo mam plan żeby jakoś oczyścić organizm po tych całych hormonach które przyjęłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

Ja miałam za pierwszym razem punkcję i transfer w jednym cyklu. Widzę, że różnie do tego podchodzą w różnych klinikach

Dziewczyny... zaraz odejdę od zmysłów. Stronkę z wynikami odświeżyłam już chyba po raz 100tny. 😟 Teraz przydałoby mi się Relanium i to w potrójnej dawce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Wiki rozumiem cię w 100%! Mam nadzieję że lada chwila będziesz miała wynik 😘 czekam z niecierpliwością 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja
5 godzin temu, Gość Karolina napisał:

Dziewczyny bedzie dobrze. Trzymam kciuki✊✊.

Wczoraj kontrolnie zrobiłam tsh pzed sobotnia wizytą, ponieważ  mam Hasimoto. W czerwcu moje tsh wynosiło 2.57 , wiec trzeba było troszkę zbić.  Wczoraj odebrałam wynik i mam 0.008 . Ft4 27 pmol/l, więc teraz znowu mocno za nisko. 

Karolina czy  stosujesz jakąś dietę przy Hashimoto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Wiki napisał:

Ja miałam za pierwszym razem punkcję i transfer w jednym cyklu. Widzę, że różnie do tego podchodzą w różnych klinikach

Dziewczyny... zaraz odejdę od zmysłów. Stronkę z wynikami odświeżyłam już chyba po raz 100tny. 😟 Teraz przydałoby mi się Relanium i to w potrójnej dawce!

Wiem co czujesz, też tak robiłam. Raz jakieś problemy w lab. mieli i wyniki bardzo późno były. Jakie to ja teorie wymyśliłam... pewnie niedługo będą, trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie łudze że żadnej stymulacji już nie będę musiała mieć... Strasznie się źle po tych hormonach czuje... Cały brzuch boli... Zebym tylko tej hiperstymulacji znowu nie miala😪

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Dziewczyny mam wyniki. 4 doba po transferze:

Beta 8,3

Estradiol 174

Progesteron 47, 63

Teraz czekam na weryfikację telefoniczną mojej Pani Doktor. 

W piątek kolejna weryfikacja. Kręci mi się w głowie. Miałam 2 już nieudane transfery, gdzie beta nawet nie drgnęla. Nie nakręcam się, ale łzy polecialy...

Czekam teraz na wyniki Wiki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
5 minut temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny mam wyniki. 4 doba po transferze:

Beta 8,3

Estradiol 174

Progesteron 47, 63

Teraz czekam na weryfikację telefoniczną mojej Pani Doktor. 

W piątek kolejna weryfikacja. Kręci mi się w głowie. Miałam 2 już nieudane transfery, gdzie beta nawet nie drgnęla. Nie nakręcam się, ale łzy polecialy...

Czekam teraz na wyniki Wiki😘

Ale cudownie!!!!! Masz co świętować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×