Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Gość Iwonkja

Iryza 

Dziękuję za podpowiedź 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Mam jeszcze takie pytanie. Tym razem mamy mieć punkcje jednego miesiąca i jeśli coś się uda to w następnym miesiącu transfer. Jak wtedy wygląda takie przygotowanie do transferu? I czy po punkcji  podawane są wtedy nadal jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Iwonkja zależy od tego, czy transfer będzie na cyklu stymulowanym czy na naturalnym. Ja miałam każdy transfer na stymulowanym. W cyklu w którym jest transfer przyjmuje się leki na wzrost endometrium i na wzrost progesteronu. Już od 2 dnia cyklu przyjmowałam zawsze estrofem. Później liluteinę. Inaczej to wygląda na cyklu naturalnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Gość Ola

Dzięki. W sumie to tego jeszcze nam nie powiedziała czy na naturalnym czy na stymulowanym cyklu :/ A na którym lepiej? Czy to zależy od osoby? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Iwonkja według mnie lepiej na naturalnym czytałam że mniej leków się przyjmuje, ale doświadczenia nie mam więc może ktoś inny sie wypowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Iwonka cykl sztuczny zawsze jeśli kobieta ma problemy z owulacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Dziewczyny byliśmy na usg. Są 2 pęcherzyki. Jeden  duży z bardzo widocznym ciałkiem żółtym, a drugi pęcherzyk malutki i nie widać co się tam dzieje. Do przyszłej soboty czekamy na kolejne usg, wtedy będzie wiadomo czy będą bliźniaki czy jednak nie. Beta 11080. Jesteśmy dobrej mysli🌱🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
11 minut temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny byliśmy na usg. Są 2 pęcherzyki. Jeden  duży z bardzo widocznym ciałkiem żółtym, a drugi pęcherzyk malutki i nie widać co się tam dzieje. Do przyszłej soboty czekamy na kolejne usg, wtedy będzie wiadomo czy będą bliźniaki czy jednak nie. Beta 11080. Jesteśmy dobrej mysli🌱🌱

Ale jaja! (Dosłownie) 

Gratulacje! Super ze są pęcherzyki!!!! A który to dzień po transferze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Iryza napisał:

Dziewczyny byliśmy na usg. Są 2 pęcherzyki. Jeden  duży z bardzo widocznym ciałkiem żółtym, a drugi pęcherzyk malutki i nie widać co się tam dzieje. Do przyszłej soboty czekamy na kolejne usg, wtedy będzie wiadomo czy będą bliźniaki czy jednak nie. Beta 11080. Jesteśmy dobrej mysli🌱🌱

Iryza ależ się cieszę 🤩🤩🤩🤩 gratuluję Wam 😍 mam nadzieję że będą dwa 😎😎 i czekam na kolejne dobre wieści. Trzymaj się ciepło 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Milena napisał:

Ale jaja! (Dosłownie) 

Gratulacje! Super ze są pęcherzyki!!!! A który to dzień po transferze?

Iryza!!!! Niesamowite!!! Gratuluję 🙂 cudownie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anana

Wow! Iryza gratuluję!😍 Tak bardzo się cieszę że się udało 😊 buziaki 😘❤️ czekam razem z tobą do przyszłej soboty🌱🌱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Dzięki dziewczyny😊Z wrażenia po wizycie prawie cały dzień przespalam. Cieszę się bardzo, marzenie się powolutku spełnia, ale nie zapominam o Was💕Trzymam za każdą z osobna kciuki✊👊🤛🤜 i wiem, że każda z nas się doczeka. Nie możemy się poddawać. 🌱🥑😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Iryza, serdeczne gratulacje 😍😍trzymam kciuki za dwoje 🌱🌱 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Iryza😘😘😘😘😘 no to hit dnia jest!!!! Co ja gadam?!😵 to hit miesiąca!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Iryza to jest dopiero news!! 🌱🌱

Trzymam kciuki, żeby na najbliższym USG obydwa pęcherzyki były duże i sobie równe 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Cześć dziewczyny, 14.10 mam laparoskopie jajowodów bo HSG niby wykryło niedrożne jajowody. Na jak dlugie L4 mniej wiecej mam sie szykować? Musze się jakoś zorganizować w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
1 godzinę temu, Gość Aneta napisał:

Cześć dziewczyny, 14.10 mam laparoskopie jajowodów bo HSG niby wykryło niedrożne jajowody. Na jak dlugie L4 mniej wiecej mam sie szykować? Musze się jakoś zorganizować w pracy...

Ja po laparoskopi bylam miesiac, szpital wystawil mi zwolnienie na tydzien a w zaleceniach mam zakaz podnoszenia powyzej 5 kg przez 6-8 tyg. (a niestety u mnie w pracy roznie bywa) dlatego sie u mnie przeciagnelo.

Ale z tego co slyszalam to okolo 1miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja

Iryza ekstra wiadomosc:) gratuluję!!🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Iryza 

Jeśli mogę zapytać,Ty miałaś krio czy na świeżym zarodku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
19 minut temu, Gość Iwonkja napisał:

Iryza 

Jeśli mogę zapytać,Ty miałaś krio czy na świeżym zarodku?

Tę próbę miałam na świeżych zarodkach. Poprzednie 2 na krio. Tylko wtedy nie miałam włączonego leczenia immunologicznego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

A jakie konkretnie to leczenie masz? Po którychs wynikach Ci to stwierdzili?  Bo u nas nic na ten temat nie mowia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

Ostatnio tylko DHEAS i testosteronu sie przyczepila i kazala mi te badania powtórzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza
32 minuty temu, Gość Iwonkja napisał:

A jakie konkretnie to leczenie masz? Po którychs wynikach Ci to stwierdzili?  Bo u nas nic na ten temat nie mowia 😕

Po dwóch nieudanych transferach nawet nie zaczęła się implantacju zarodka. Beta nawet nie drgnęla z poziomu 0. Nasza Pani Doktor powiedziała że w naszym przypadku widzi 2 możliwości. Albo zarodki są genetycznie uszkodzone i organizm sam je odrzuca, albo blokuję je immunologicznie. Poszliśmy do immunologa, zlecił badania i wyszło, że mam prawie wszystkie geny hamujące implantację i prawie żadnych, które by je podtrzymały.Zlecił zastrzyki i leki i jest efekt😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonkja

U mnie przy drugim transferze beta drgnela, niewiele ale podskoczyla. Ale lekarka mówiła że to może być też spowodowane lekami :/ wcześniej czytałam tu na forum coś o immunologu ale w naszej okolicy niestety nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malena

Hej dziewczyny 🙋‍♀️ Ja tez własnie zaczełam swoja przygode z Invitro. Boje sie strasznie jak to wszystko bedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iryza

Hej Malena😀 nie bój się, nie jest to droga usłana różami, ale trzeba wierzyć, nie poddawać się. Czasem są cuda, czasem matka natura pomoże, a czasem wszystko będzie przeciw. Wtedy trzeba tupnąć nogą i walczyć😊Życzę Tobie byś miała złoty strzał i by się udało za pierwszym razem. Trzymaj się i bądź wojowniczką jak My tutaj🥑🌱🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Iryza napisał:

 

Wow! Super! Z całego serca życzę bliźniaków ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Iryza napisał:

 

Wow! Super! Z całego serca życzę bliźniaków ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×