Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 Ava1231234

In vitro 2019

Polecane posty

Go艣膰 Iryza

Marta gratulacje馃榾馃榾馃榾na pewno bobasek cudowny 馃尀馃尀馃尀馃尀

Zuzana jutro pami臋taj, nie jeste艣 sama, jeste艣my tam z Tob膮 i pilnujemy Ci臋, wi臋c b臋dziesz bezpieczna 馃榾馃榾馃榾wszystko b臋dzie dobrze, czekamy na info馃槝

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ava1231234
53 minuty temu, Go艣膰 GoscMarta napisa艂:

Ava gratuluje wyniku, bede trzymac kciuki aby fasolka zdrowo rosla 馃檪

Nasza mala przyszla na swiat 16 wrzesnia, 3 tyg przed terminem. Teraz zaczela sie prawdziwa praca 馃槈

Powodzenia dziewczyny w staraniach.聽聽

Gratulacje, super 偶e masz ju偶 wszystko za sob膮 馃檪 jak wida膰 my si臋 dalej meczymy 鈽 偶ycz臋 du偶o zdr贸wka dla mamy i聽 male艅stwa 馃槝 buziaki聽

Udost臋pnij ten post

7 godzin temu, Go艣膰 Iryza napisa艂:

Marta gratulacje馃榾馃榾馃榾na pewno bobasek cudowny 馃尀馃尀馃尀馃尀

Zuzana jutro pami臋taj, nie jeste艣 sama, jeste艣my tam z Tob膮 i pilnujemy Ci臋, wi臋c b臋dziesz bezpieczna 馃榾馃榾馃榾wszystko b臋dzie dobrze, czekamy na info馃槝

馃槝

Udost臋pnij ten post

1 godzin臋 temu, Zuzana napisa艂:

馃槝

Zuzana ja w艂a艣nie jad臋 do kliniki na badania i weryfikacj臋 przed pick up'em i my艣l臋 o Tobie 馃槉 Trzymaj si臋 ciep艂o, wszystko b臋dzie dobrze 馃 i daj zna膰 jak ju偶 b臋dziesz po wszystkim 馃槉

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Karolina

Hej

My艣l臋 ,偶e si臋 zdecydyjemy. Wskaza艅 w zasadzie nie ma 偶adnych ale lekarz powiedzia艂 偶e zaleca 偶eby p贸藕niej w razie czego nie聽 stawa膰 przed trudnymi wyborami a wiadomo cz艂owiek chce jak najbardziej zmaksymalizowac szans臋,聽 偶eby si臋 uda艂o i wszystko zako艅czy艂o si臋 upragnion膮 zdrow膮 ci膮偶a. I聽 tego聽 偶ycz臋 nam wszystkim,馃 mocno wierz臋 w to 偶e w ko艅cu ka偶dej z nas si臋 uda.

Trzymam聽鉁鉁聽za wasze punkcje , i pozytywne聽 bety.聽 Czekam na wie艣ci.聽聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Iwonkja

Zuzana i Tunessia trzymam kciuki za Was 鉁鉁鉁鉁

Udost臋pnij ten post

Hej.聽

Ja to chyba zaraz zwariuje, dzisiaj mija mi 8 dzie艅 od transferu. Bete聽mam zrobi膰 dopiero w pi膮tek i tak siedz臋 i my艣l臋, nas艂u...e swojego cia艂a... i nic. Zero objaw贸w. W weekend 聽podminowana chodzi艂am i to wszystko, 偶adnego k艂ucia, b贸lu...聽Chyba tym razem nic nie wysz艂o 馃様

Udost臋pnij ten post

14 minut temu, Muffin napisa艂:

Hej.聽

Ja to chyba zaraz zwariuje, dzisiaj mija mi 8 dzie艅 od transferu. Bete聽mam zrobi膰 dopiero w pi膮tek i tak siedz臋 i my艣l臋, nas艂u...e swojego cia艂a... i nic. Zero objaw贸w. W weekend 聽podminowana chodzi艂am i to wszystko, 偶adnego k艂ucia, b贸lu...聽Chyba tym razem nic nie wysz艂o 馃様

Muffin kochana 馃槉 nie denerwuj si臋 tak bo to na pewno nic nie pomo偶e. B膮d藕 spokojna i czekaj cierpliwie, mo偶e zajmij si臋 czyms co lubisz, albo id藕 do kina, spotkaj si臋 偶e znajomymi albo po prostu id藕 do kosmetyczki 馃ぉ wiele moich znajomych te偶 nie mia艂o 偶adnych objaw贸w a dzieci膮tko si臋 gnie藕dzi艂o. Na spokojnie, jeste艣my z Tob膮 馃

Udost臋pnij ten post

53 minuty temu, Muffin napisa艂:

Hej.聽

Nic sie nie martw, przewa偶nie jak nie ma objaw贸w to wszytsko przebiega dobrze. Czego dopiero w pi膮tek bedziesz robi艂a bete?聽

Udost臋pnij ten post

2 godziny temu, Muffin napisa艂:

Hej.聽

Aaaaa.. ja mam to samo. Odliczam jeszcze dwa dni do bety... i raz my艣l臋 偶e jest ok a raz 偶e nie. Dobrze 偶e jestem w pracy bo tak to bym zwariowa艂a. Wi臋c kochana nie jeste艣 sama馃槄聽Ja mam plan aby zrobi膰 najpierw rano w 艣rod臋 test ci膮偶owy. A p贸藕niej na bete ale nie wiem czy mi odwagi starczy...

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ava1231234
32 minuty temu, Keffy napisa艂:

Aaaaa.. ja mam to samo. Odliczam jeszcze dwa dni do bety... i raz my艣l臋 偶e jest ok a raz 偶e nie. Dobrze 偶e jestem w pracy bo tak to bym zwariowa艂a. Wi臋c kochana nie jeste艣 sama馃槄聽Ja mam plan aby zrobi膰 najpierw rano w 艣rod臋 test ci膮偶owy. A p贸藕niej na bete ale nie wiem czy mi odwagi starczy...

Dziewczyny nie r贸bcie 偶adnego sikacza, ja si臋 ju偶 dawno wyleczylam. Po co si臋 niepotrzebnie denerwowa膰 i stresowa膰? Jestem z wami bo dzi艣 odbieram wyniki kolejnej bety. Tak si臋 stresuje 偶e szok 偶eby nie spad艂a 鈽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Mmm2019
2 godziny temu, Muffin napisa艂:

Hej.聽

Cze艣膰.聽Ja jestem w tej samej sytuacji. Dzis 9 dpt.Tez ide na bete dopiero w piatek. Nie mam 偶adnych objaw贸w, no poza bolem piersi,聽ale to ponoc przez leki. Cykam sie co tu duzo m贸wi膰.聽

Cierpliwo艣膰 ech.....

Udost臋pnij ten post

2 godziny temu, Ava123123 napisa艂:

Nic sie nie martw, przewa偶nie jak nie ma objaw贸w to wszytsko przebiega dobrze. Czego dopiero w pi膮tek bedziesz robi艂a bete?聽

Dziekuje, podnios艂a艣 mnie na duchu 馃槉 in聽vitro robi臋 w Belgii i tutaj s膮 takie zasady. Nie robi si臋 wczesniej pobra艅 krwi, poniewa偶 jak to oni twierdz膮 jest to nie potrzebne. Mam czeka膰 do 12 dpt i kropka.. nie ma dyskusji 馃様

Udost臋pnij ten post

3 godziny temu, Tunessia napisa艂:

Muffin kochana 馃槉 nie denerwuj si臋 tak bo to na pewno nic nie pomo偶e. B膮d藕 spokojna i czekaj cierpliwie, mo偶e zajmij si臋 czyms co lubisz, albo id藕 do kina, spotkaj si臋 偶e znajomymi albo po prostu id藕 do kosmetyczki 馃ぉ wiele moich znajomych te偶 nie mia艂o 偶adnych objaw贸w a dzieci膮tko si臋 gnie藕dzi艂o. Na spokojnie, jeste艣my z Tob膮 馃

Aktualnie pilot jest moim najlepszym przyjacielem 馃槈聽siedz臋 w domu i faktycznie to jest problemem bo mam za du偶o czasu na my艣lenie 馃檲聽 id臋 si臋 czym艣 zaj膮膰 馃挭 dzi臋ki聽 za s艂owa otuchy 鈾ワ笍

Udost臋pnij ten post

1 godzin臋 temu, Keffy napisa艂:

Oo suuper! Trzymam kciuki 鈾ワ笍聽 te偶 mam wra偶enie, 偶e raz si臋 uda艂o raz nie... ja niestety siedz臋 w domu i za du偶o聽mam czasu... 馃檲 i tak siedz臋 i rozmy艣lam... ja w艂a艣nie wr贸ci艂am z kosmetycznego i sta艂am przed p贸艂k膮 z testami chyba z 5 minut聽ale wysz艂am tylko z papierem聽馃槀聽 tym razem mi si臋 uda艂o powstrzyma膰. Chyba nie mam tyle odwagi 偶eby testowa膰 sika艅ca... 馃

Udost臋pnij ten post

23 minuty temu, Tunessia napisa艂:

Dziewczyny pick up we 艣rod臋 馃ぉ

Trzymam kciuki 鈾ワ笍鈾ワ笍馃馃挭

Udost臋pnij ten post

1 godzin臋 temu, Go艣膰 Ava1231234 napisa艂:

Dziewczyny nie r贸bcie 偶adnego sikacza, ja si臋 ju偶 dawno wyleczylam. Po co si臋 niepotrzebnie denerwowa膰 i stresowa膰? Jestem z wami bo dzi艣 odbieram wyniki kolejnej bety. Tak si臋 stresuje 偶e szok 偶eby nie spad艂a 鈽

Chcia艂am kupi膰 ale si臋 powstrzyma艂am 馃挭 musz臋 uzbroi膰 si臋 w t膮 cierpliwo艣膰 i czeka膰. Trzymam kciuki za Twoj膮 bete 鈾ワ笍鈾ワ笍 daj nam koniecznie zna膰 馃

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Iwonkja
33 minuty temu, Tunessia napisa艂:

Dziewczyny pick up we 艣rod臋 馃ぉ

Super. B臋dzie dobrze. Trzymam kciuki鉁鉁馃馃

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ava1231234

Ja dawnej robi艂am przed beta sikacze ale tylko si臋 zdenerwowa艂am i p艂aka艂am. Jak dzi艣 bet臋 zobacz臋 pozytywn膮 to sikacza owszem kupi臋 偶eby w ko艅cu zobaczy膰 jak 2 kreseczki wygl膮daj膮 馃檪 Wyniki b臋d臋 mia艂a mi臋dzy 15 a 16.聽

Udost臋pnij ten post

8 minut temu, Go艣膰 Ava1231234 napisa艂:

Ja dawnej robi艂am przed beta sikacze ale tylko si臋 zdenerwowa艂am i p艂aka艂am. Jak dzi艣 bet臋 zobacz臋 pozytywn膮 to sikacza owszem kupi臋 偶eby w ko艅cu zobaczy膰 jak 2 kreseczki wygl膮daj膮 馃檪 Wyniki b臋d臋 mia艂a mi臋dzy 15 a 16.聽

Ava trzymam kciuki, cho膰 mam przeczucie, 偶e beta u Ciebie 艂adnie przyros艂a. Czekam na Twoje informacje.

Ja test zrobi艂am jak lekarz na usg serduszko zobaczy艂. Te偶 po prostu chcia艂am do艣wiadczy膰 tych s艂ynnych dw贸ch kresek 馃槈

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Izulka87
1 godzin臋 temu, Go艣膰 Ava1231234 napisa艂:

Popieram ave nie polecam robi膰 sikanca przed beta, po co si臋 stresowa膰?聽

Udost臋pnij ten post

Dziewczyny, by艂am tak szcz臋艣liwa jak ustalili mi termin pick up na 艣rod臋 偶e z roztargnienia nie zapyta艂am czy musz臋 wzi膮膰 ze sob膮 jakie艣 rzeczy na zmian臋 馃様 mo偶e mi podpowiecie co mam zabra膰 ze sob膮 na zabieg?聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Iwonkja

Tunessia

Na pewno musisz by膰 na czczo 馃檪bo nie wiem czy ta wiadomo艣膰 zakodowalas 馃檪

Na przebranie jaka艣 koszula lub d艂u偶sza koszulka, jakie艣 skarpetki i kapcie je艣li lubisz 馃槉

Udost臋pnij ten post

Przed chwil膮, Go艣膰 Iwonkja napisa艂:

Tunessia

Na pewno musisz by膰 na czczo 馃檪bo nie wiem czy ta wiadomo艣膰 zakodowalas 馃檪

Na przebranie jaka艣 koszula lub d艂u偶sza koszulka, jakie艣 skarpetki i kapcie je艣li lubisz 馃槉

Dzi臋kuj臋 Iwonkja, na czczo zarejestrowa艂am馃榿 ale nikt nic nie m贸wi艂 a ja nie zapyta艂am, a jak zadzwoni艂am do kliniki to mi Pan powiedzia艂 偶e mam sobie wzi膮膰 ksi膮偶k臋 馃榿馃榿

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Iwonkja

Te偶 mo偶esz 馃檪 ja tam akurat nie mia艂am wtedy g艂owy 偶eby czyta膰 pomimo 偶e ksi膮偶k臋 faktycznie wzielam 馃檪 moja Pani doktor zawsze na koniec wizyty daje taka kart臋 zalece艅 i tam przed pick upem te偶 by艂a informacja o w艂a艣nie koszuli i skarpetkach 馃槈

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋