Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobieta daje facetowi który jej sie podoba kosza

Polecane posty

Gość To o mnie

Te rany ciągle na nowo sie otwierają i przypominają o sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość sad napisał:

Zraniłeś ją i ta rana wciąż boli, czuła naprawdę a Ty tego nie odwzajemniłeś.

Raczej krzywdxił ją a teraz raptem kocha i chce, by ona kochała go i zapomniała o wszystkim złym,  co spotkało ja z jego strony a san jednocześnie innym nie zapomina i mści się nieustannie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośśćć

Zainteresuj się taką co ci będzie wybaczać wszystko co złe, nie te czasy że się panom wszystko wybaczało. Może czas dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llllllll

Kazda pindzia wpisuje tu swoja osobista frustracje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gośśćć napisał:

Zainteresuj się taką co ci będzie wybaczać wszystko co złe, nie te czasy że się panom wszystko wybaczało. Może czas dojrzeć.

Juz znalazł Jakubek Genę piszącą tu jako E, steka że ją poddusza w seksie, takie ona ma sny;) dlaczego jej nie chce tylko ciągle lezie do Eli,  która go nie kocha i nie chce, czego on nie chce przyjąć do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Llllllll napisał:

Kazda pindzia wpisuje tu swoja osobista frustracje:)

Pytał, ma odpowiedz, a styczność z jakimś takim burakiem każda miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nic jej nie zrobiłem więc o kant dupy rozbić wasze teorie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Nic jej nie zrobiłem więc o kant dupy rozbić wasze teorie. 

A skad wiesz , ze jej sie podobasz ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo nie liczysz się zupełnie z uczuciami innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarriiikkkkk

Daje kosza zeby potem nie wystawiac walizki z napisem"torba"...

ja zawsze dostawalem tylko siatki i reklamufki i do blyskawicznego zamka skufki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jużwiesz

Już ty dokładnie wiesz co zrobiłeś luju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100
58 minut temu, Gość To o mnie napisał:

Gosc 100 i to Ty masz racje a ta kobieta to ja i rak jak piszesz nie jestem wredna ani zlosliwa ale to co On odpierdalał poza kwestią pomocy i wielokrotnego wspierania przez 13 lat to zachowania debila i faceta głęboko zaburzonego nienormalnego .notoryczne kłamstwa,manipulacje,rozgadywanie tajemnic,odsłanianie mojej prywatnosci,wypominanie przeszlosci,knucie z innymi za plecami,robienie ze mnie schizofreniczki,urządzanie mi zycia bez mojej zgody i woli,wciąganie w kłamstwa ludzi,gierki na emocjach,ciągła kontrola i wieczne zastanawianie sie....i po tych wszystkich latach mam byc zachwycona i pewna Jego?

Kopa na rozpęd zapodać, najwyższa pora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja jej nie skrzywdziłem a ona mnie. W dodatku ma roszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

Ja jej nie skrzywdziłem a ona mnie. W dodatku ma roszczenia

Oddaj kosz!:classic_angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zabawne są te różne teoryjki różnej maści kafeteryjnych kretynek.  A do autora - olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyp
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zabawne są te różne teoryjki różnej maści kafeteryjnych kretynek.  A do autora - olej ją.

wyp..dalaj z damskiego forum pedale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polyg

Najgorsi są tacy którzy wiedza ze z tego nic nie wyjdzie juz a dalej na siłe kurczowo czepiają sie drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zabawne są te różne teoryjki różnej maści kafeteryjnych kretynek.  A do autora - olej ją.

Olalbym gdyby nie to, że się zakochałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llklk

A czy calkiem zerwala kontakt? I jakie ma roszczenia? Nie patrz tylko na urode ale tez na osobowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Patrze na osobowość. Mimo wszystko widzę w niej wrażliwość, dobre serce. Zmieniła swoje nastawienie, częściowo odbudowała tą relacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość To o mnie napisał:

Gosc 100 i to Ty masz racje a ta kobieta to ja i rak jak piszesz nie jestem wredna ani zlosliwa ale to co On odpierdalał poza kwestią pomocy i wielokrotnego wspierania przez 13 lat to zachowania debila i faceta głęboko zaburzonego nienormalnego .notoryczne kłamstwa,manipulacje,rozgadywanie tajemnic,odsłanianie mojej prywatnosci,wypominanie przeszlosci,knucie z innymi za plecami,robienie ze mnie schizofreniczki,urządzanie mi zycia bez mojej zgody i woli,wciąganie w kłamstwa ludzi,gierki na emocjach,ciągła kontrola i wieczne zastanawianie sie....i po tych wszystkich latach mam byc zachwycona i pewna Jego?

Znowu ta schizofreniczka. Naprawdę nie masz nic do roboty w życiu tylko latać po kafeterii z myślą że każdy temat jest o tobie? Ewidentnie jesteś chora. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
3 godziny temu, Gość To o mnie napisał:

Gosc 100 i to Ty masz racje a ta kobieta to ja i rak jak piszesz nie jestem wredna ani zlosliwa ale to co On odpierdalał poza kwestią pomocy i wielokrotnego wspierania przez 13 lat to zachowania debila i faceta głęboko zaburzonego nienormalnego .notoryczne kłamstwa,manipulacje,rozgadywanie tajemnic,odsłanianie mojej prywatnosci,wypominanie przeszlosci,knucie z innymi za plecami,robienie ze mnie schizofreniczki,urządzanie mi zycia bez mojej zgody i woli,wciąganie w kłamstwa ludzi,gierki na emocjach,ciągła kontrola i wieczne zastanawianie sie....i po tych wszystkich latach mam byc zachwycona i pewna Jego?

To mnie mówią ,wredna '' ale nie przypominam sobie żebym kogo\ś znała 13 lat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka
58 minut temu, Gość gość napisał:

Patrze na osobowość. Mimo wszystko widzę w niej wrażliwość, dobre serce. Zmieniła swoje nastawienie, częściowo odbudowała tą relacje. 

skrzywdziła? w jaki sposób? jakie roszczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie

Może zacznijmy od tego, kim jest autor i kto mu dał kosza? Może to był kosz dla kogoś innego? Ludzie, piszcie do siebie na priv zamiast nadawać na forum do nie wiadomo kogo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasian

Skrzywdziłeś ją, zdradziłeś, źle się wczymś dla niej ważnym  zachowałeś.. i dostałeś kosza. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7

Tak po prostu bywa. Mi też niedawno dała kosza jedna kobieta. Mówiła, że jej się podobam, ale ponieważ ma męża i dzieci, a ja żonę i dzieci to nie może ze mną sypiać. Trzeba to zaakceptować i nie ma co się zadręczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Podobac moze sie wiele facetow. Nie kazdy to material na zwiazek. Facet moze byc zabawny i wygladac jak mlody bog, ale to nie znaczy, ze bedzie sie chcialo z nim byc. Wiecie jak faceci dziela kobiety na te do lozka i te do zwiazku? My tez tak robimy. Tylko czasem nawet samo lozko mogloby by narobic problemow wiec sie odpuszcza. Swiat jest pelen fajnych facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 19.12.2018 o 00:21, Gość wyp napisał:

wyp..dalaj z damskiego forum pedale

Nie błaźnij się kurewko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krieg

Autorze, narzuc sam sobie pewne zasady, jedna bardzo prosta polecam z mostu: dostajesz kosza, mily podarunek - podchodz tak do tego, usmiechnij sie, kosz zabierz, moze sie przydac, smieci zostaw. I smieciami nigdy wiecej absolutnie sie nie przejmuj, po co? Cale zycie bedziesz obsesyjnie smieci zbieral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×