Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolly301

Mąż mnie upokorzył przy wigilijnym stole

Polecane posty

Gość Jolly301

Byliśmy wczoraj z córką i mężem u teściów na kolacji wigilijnej, byli też dwaj bracia i siostra męża wraz ze swoimi rodzinami. Rodzina męża raczej nie przykłada dużej wagi do tradycji, zaczęto podawać alkohol, w tym wódkę. Mój mąż niestety, jak już zacznie pić to bez umiaru, dopóki nie zwymiotuje albo nie straci przytomności, do tego staje się arogancki. 😞 I tak po kilku(nastu?) głębszych oświadczył, że przestaje dawać jakiekolwiek pieniądze na utrzymanie naszego dziecka, że od tej pory mam się zajmować tym sama, a te kilkanaście osób przy stole niech będzie świadkiem jego słów. Może nie powinnam wdawać się z nim w pyskówki, ale i tak byłam już wkurzona na niego ze te picie, więc powiedziałam mu, że to nasze wspólne dziecko, nie tylko moje. A on oświadczył, że nie wie, z kim ja się puszczałam. Zabolało mnie to tym bardziej, że ja nigdy męża nie zdradziłam. Wściekłam się, powiedziałam, że jeśli ma wątpliwości, to możemy zrobić badania na wykluczenie ojcostwa i że wychodzę, bo nie mam zamiaru patrzeć dłużej na jego pijaństwo, a on mnie nie będzie dłużej obrażać. Zabrałam córę i wróciłam do domu. Z mężem nie rozmawiam, a jeszcze ta wariatka, jego matka dziś dzwoniła, żebym przeprosiła teścia, bo według niego zniszczyłam uroczystość i jest mu przykro. A ja już mam dosyć męża chama i jego rodziny, coraz częściej rozważam rozwód. A może teściowa ma rację i za bardzo się uniosłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

no ma racje, gdziez tak tradycje wigilijna psuc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosna

Szok,  nawet nie wyobrazam sobie takiej sytuacji.  Twoj maz to podly czlowiek,  jego matka tez.  Jak ty sobie dalej wyobrazasz zycie z tym czlowiekiem?  Przy rodzinie nazwal cie puszczalska,  schlal sie jak swinia i zakwestionowal ze dziecko jest jego.  Jak bym czegos takiego nie wybaczyla nawet jakby na kolanach przepraszal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Rozwód jak najszybciej ! Nie marnuj zycia na złamasa. Dostaniesz mieszkanie , alimenty , 500 plus i inne dodatki a chuja kopnij w dupę. Nie warto tracic zycia na cwele i nie chcesz dziecku zniszczyc zycia przez zakompleksionego napleta. Facetow wolnych jest pełno szybko znajdziesz pocieszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Sosna napisał:

Szok,  nawet nie wyobrazam sobie takiej sytuacji.  Twoj maz to podly czlowiek,  jego matka tez.  Jak ty sobie dalej wyobrazasz zycie z tym czlowiekiem?  Przy rodzinie nazwal cie puszczalska,  schlal sie jak swinia i zakwestionowal ze dziecko jest jego.  Jak bym czegos takiego nie wybaczyla nawet jakby na kolanach przepraszal. 

kolejna meczennica co ma ksiecia na bialym koniu.Pewnie staraja sie o kolejne dziecko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benek

No masz Ci los. Taki wstyd na tak świętym spotkaniu...pełnym obłudy i fałszywych życzeń. Dobrze chłop zrobił bo widocznie miał dość tego spędy i Ciebie. Popieram. Walić takie spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co to za facet??? Ty za kogoś takiego wyszłaś???? I nikt z rodziny nawet go nie upomnial, że takie teksty są żałosne i że jest palantem? Poza tym,z tego co piszesz,to przecież on zaczął, więc jak to ty zepsulas wigilię? Miałaś potulnie kiwac głową i dawać się obrażać? Co to za rodzina w ogóle?

Na twoim miejscu,jak wytrzeźwieje, zrobilabym porządna awanturę i nie wiem czy by w pysk ode mnie nie dostał.... karygodne zachowanie pijanego gnoja. Odejdź od niego jak najszybciej.  Jeśli on nie potrafi pić i obraża Cię przy ludziach,to nie wiem co Ty z nim robisz. Czekasz,aż zacznie Cię lać i zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka
23 minuty temu, Gość Jolly301 napisał:

Mój mąż niestety, jak już zacznie pić to bez umiaru, dopóki nie zwymiotuje albo nie straci przytomności 

Wiesz, że to jeden z objawów alkoholizmu? Utrata kontroli nad ilością wypijanego alkoholu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna43

dostaniesz 500+, socjal, dodatki, helpdesk itp, jak to ktoś tam pisał. Już się leć rozwodzić. Kolejna uciśniona pindzia. Ciekawe co Ty sobą prezentujesz? Może to Ty powinnaś pójść na wycug a ni żalić się po internetach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Dogadzałaś
4 minuty temu, Gość Aka napisał:

Wiesz, że to jeden z objawów alkoholizmu? Utrata kontroli nad ilością wypijanego alkoholu. 

Wiesz, że opowiadanie o prywatnych sprawach na takich forach to choroba psychiczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Dogadzałaś
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Co to za facet??? Ty za kogoś takiego wyszłaś???? I nikt z rodziny nawet go nie upomnial, że takie teksty są żałosne i że jest palantem? Poza tym,z tego co piszesz,to przecież on zaczął, więc jak to ty zepsulas wigilię? Miałaś potulnie kiwac głową i dawać się obrażać? Co to za rodzina w ogóle?

Na twoim miejscu,jak wytrzeźwieje, zrobilabym porządna awanturę i nie wiem czy by w pysk ode mnie nie dostał.... karygodne zachowanie pijanego gnoja. Odejdź od niego jak najszybciej.  Jeśli on nie potrafi pić i obraża Cię przy ludziach,to nie wiem co Ty z nim robisz. Czekasz,aż zacznie Cię lać i zdradzać?

Wspaniała rada, pycha. Tylko awantury potraficie robić. A gdzie chrześcijańska zasada o nadstawieniu drugiego policzka? Chyba, że wolisz nadstawić co innego. Tak też powinnaś robić dla dobra świętej rodziny i dla dobra podatników co by nie płacili ci po rozwodzie różnych socjali. Pozdrawiam. Szalom i ściągaj majty.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, a tak szczerze, to jaki byl przed slubem? Rodzinki nie znalas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
7 minut temu, Gość Aka napisał:

Wiesz, że to jeden z objawów alkoholizmu? Utrata kontroli nad ilością wypijanego alkoholu. 

Chcesz uswiadamiac autorke? 80% doroslych facetow w kraju to alkoholicy. 90% facetow z mojej w rodziny a jest bardzo duza to alkoholicy. Oczywiscie to zwykli przecietni ludzie. Chodza do pracy, nie ma przemocy w domu, przecietne rodziny. Mamy bardzo rozpite spoleczenstwo. Tutaj dziekuje sie alkoholem, w prezencie sie daje alkohol, kazda impreza a nawet rozmowa to alkohol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Joanna Dogadzałaś napisał:

Wspaniała rada, pycha. Tylko awantury potraficie robić. A gdzie chrześcijańska zasada o nadstawieniu drugiego policzka? Chyba, że wolisz nadstawić co innego. Tak też powinnaś robić dla dobra świętej rodziny i dla dobra podatników co by nie płacili ci po rozwodzie różnych socjali. Pozdrawiam. Szalom i ściągaj majty.

 

Wlasnie, autorko trzeba bylo skoczyć po pollitra i mu polac, bo widac dobrze chlop gada 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka! a Więc tak.. co tydzień wysyłam słoiczek swojej spermy.. jest ona dobrze przetrzymywana nic się z nia nie dzieje...

 

Mamy tu FETYSZYSTKI lub smakoszki spermy? Jeśli tak to chyba coś dla ciebie! jest około 35-50 spustów... wystarczy napisać na pw i się dogadamy :3 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość Jolly301 napisał:

Byliśmy wczoraj z córką i mężem u teściów na kolacji wigilijnej, byli też dwaj bracia i siostra męża wraz ze swoimi rodzinami. Rodzina męża raczej nie przykłada dużej wagi do tradycji, zaczęto podawać alkohol, w tym wódkę. Mój mąż niestety, jak już zacznie pić to bez umiaru, dopóki nie zwymiotuje albo nie straci przytomności, do tego staje się arogancki. 😞 I tak po kilku(nastu?) głębszych oświadczył, że przestaje dawać jakiekolwiek pieniądze na utrzymanie naszego dziecka, że od tej pory mam się zajmować tym sama, a te kilkanaście osób przy stole niech będzie świadkiem jego słów. Może nie powinnam wdawać się z nim w pyskówki, ale i tak byłam już wkurzona na niego ze te picie, więc powiedziałam mu, że to nasze wspólne dziecko, nie tylko moje. A on oświadczył, że nie wie, z kim ja się puszczałam. Zabolało mnie to tym bardziej, że ja nigdy męża nie zdradziłam. Wściekłam się, powiedziałam, że jeśli ma wątpliwości, to możemy zrobić badania na wykluczenie ojcostwa i że wychodzę, bo nie mam zamiaru patrzeć dłużej na jego pijaństwo, a on mnie nie będzie dłużej obrażać. Zabrałam córę i wróciłam do domu. Z mężem nie rozmawiam, a jeszcze ta wariatka, jego matka dziś dzwoniła, żebym przeprosiła teścia, bo według niego zniszczyłam uroczystość i jest mu przykro. A ja już mam dosyć męża chama i jego rodziny, coraz częściej rozważam rozwód. A może teściowa ma rację i za bardzo się uniosłam?

Miej honor, facet cie obraza, nazywa puszczalska a ty co? Skladaj pozew, kopnij dziada i pijaka w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Joanna Dogadzałaś napisał:

Wspaniała rada, pycha. Tylko awantury potraficie robić. A gdzie chrześcijańska zasada o nadstawieniu drugiego policzka? Chyba, że wolisz nadstawić co innego. Tak też powinnaś robić dla dobra świętej rodziny i dla dobra podatników co by nie płacili ci po rozwodzie różnych socjali. Pozdrawiam. Szalom i ściągaj majty.

Dzięki,jestem niewierzaca. 😄 Czyli co twoim zdaniem miała zrobić autorka? Bo ja nie wyobrażam sobie w spokoju wysluchiwac podobnych inwektyw, a później może jeszcze rosołek na kaca jaśnie panu zrobić? Może ty lubisz jak ktoś Cię obraża,ale chyba jesteś w mniejszości... Chłop,który piję do nieprzytomnosci, rzyga i upokarza publicznie własną żonę, to faktycznie świetny materiał na męża i ojca. Nie wiem ile dziecko ma lat,ale z pewnością życie rodzinne będzie mieć boskie. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U mnie w rodzinie raczej sie nie pije, a pijanstwa w ogole nie ma, wiec nie wyobrażam sobie co bym zrobila w tej sytuacji, ale napewno  nie zwiazalabym się z osoba, ktora ma problem z alko i zachowuje sie po nim agresywnie, nawet w stosunku do kogos. Balabym sie i brzydzi mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hacek

A skąd pewność, że nie dawała gdzie komu czegosik? No skąd? Po pijoku pono chłopy gadajo prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandi
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Byłaś? Widziałaś? To po kiego się spinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Same wyrzutki tu dzisiaj siedzą co są sami w święta bo społeczeństwo odrzuciło tak wredną i wulgarną hołotę. Żal w dupie siedzi to muszą gdzieś popluć jadem i siedzi to coś tu. Du ludzi wyjść i tam pluć ciekawe czy takie hojraki z was będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tafeusz
10 minut temu, GoscAmebka napisał:

Miej honor, facet cie obraza, nazywa puszczalska a ty co? Skladaj pozew, kopnij dziada i pijaka w dupe

Przeproś za swoje zachowanie swojego pana i władcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Max-23
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Same wyrzutki tu dzisiaj siedzą co są sami w święta bo społeczeństwo odrzuciło tak wredną i wulgarną hołotę. Żal w dupie siedzi to muszą gdzieś popluć jadem i siedzi to coś tu. Du ludzi wyjść i tam pluć ciekawe czy takie hojraki z was będą.

A Ty tu co robisz? To samo...zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Same wyrzutki tu dzisiaj siedzą co są sami w święta bo społeczeństwo odrzuciło tak wredną i wulgarną hołotę. Żal w dupie siedzi to muszą gdzieś popluć jadem i siedzi to coś tu. Du ludzi wyjść i tam pluć ciekawe czy takie hojraki z was będą.

witamy miedzy swoimi ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murieo

Kochana, uciekaj od takiego prostaka. Bardzo dojrzała i odważna decyzja, że uciekłam stamtąd. Straszna rodzina. Dbaj o siebie, bo dajesz córce przykład. Jak dasz się sobą pomiatać, to i ona kiedyś będzie się komuś dawać pomiatać. Trzymam za ciebie kciuki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trombocr
1 minutę temu, Gość Murieo napisał:

Kochana, uciekaj od takiego prostaka. Bardzo dojrzała i odważna decyzja, że uciekłam stamtąd. Straszna rodzina. Dbaj o siebie, bo dajesz córce przykład. Jak dasz się sobą pomiatać, to i ona kiedyś będzie się komuś dawać pomiatać. Trzymam za ciebie kciuki. 

Uhahahaha...a to dobre. Koleżanka ci dobrze radzi. Ona już wie😀😀. Poradz sie jeszcze milicji i zadzwon na 112. Ewentualnid wez udzial w programie OSZUKANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Wspolczuje. Pokazal swoja prawdziwa twarz. Po alkoholu byl odwazny.

A jeszcze bardziej wspolczuje reakcji rodziny. Ojciec powinien go opier... ostro, a widac, ze lubia odwracac kota ogonem.

Istnieje prawdopodobienstwo,ze rodzina go podjudza, moze podszeptywali mu od jakiegos czasu, ze dziecko nie jest jego. Dlatego tak sie przed nimi popisal. Nie tlumaczy go to wcale, ale przynajmniej wiesz na czym stoisz.

Ja bym uciela wszystkie kontakty z ta chora rodzina. Wyjdzie Ci to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andypandy

Kolejna doradzająca, która nie pomyła talerzy po wizycie świątecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Andypandy napisał:

Kolejna doradzająca, która nie pomyła talerzy po wizycie świątecznej.

jakie wizyty swiateczne? brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
2 minuty temu, Gość Andypandy napisał:

Kolejna doradzająca, która nie pomyła talerzy po wizycie świątecznej.

Mam zmywarke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×