Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość spalamsie

Schudnę 30kg w 2019

Polecane posty

Gość Mama dwojki

Jednaj zjadlam tylko dwa pierogi o 14, tez jakoś ochoty nie mam dziś. A teraz właśnie jem kromke razowca z resztka twarogu. Wody dziś wypite przyzwoicie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 😉

No cicho tj strasznie, mam nadzieję że spowodowane brakiem czasu a nie poddaniem się w postanowieniach:) 

U mnie dobrze, weszłam na wage... Mam minus 2 kg od poniedziałku więc woda schodzi,na śniadanie zjadłam kromkę z serkiem i kawalek wędzonego na ciepło łososia, potem kawa i mały baton zbożowy, owsianka o 14 A teraz odchodzony mielony z kaszą i masa surówek. W domu już chyba nie będę nic jadła. Jutro też do pracy na 12 h:)  A w niedzielę mam cheatmeal I zjem dobry obiad 🙂

dziewczyny co u was? 

mama dwójki czasem są takie gorsze dni niestety że się źle czujemy. Organizm też walczy bo jest przyzwyczajony do ninnego jedzenia. Olivia to chyba przez tą pogodę ten ból, mój stary też dziś umierał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLIVKA

Na kolacje frytki z piekarnika i surowka. Wypilam dzis jedna, kawe, melise i wody niestety malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wątek niestety zanika:( będę tu zaglądać Ale poszukam też innego bo fajnie jest się motywowac .

Dziś do pracy na 9, zaraz wypije kawę i zjem jakieś śniadanie. Dziś chowam wage😂 I wejdę dopiero w przyszła niedzielę na nią. Jakie macie plany na weekend? Mi w weekend najciezwj jest trzymać dietę..:( Ale w ten mam luz bo i praca i żadnych wyjazdów więc dam rade:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

Dzień dobry. 

Sandy no właśnie wkurza mnie, ze pisalam do sciany na ogol i juz mi się nie chciało, ja tez zagladac bede. Znalazlam tutaj na kafe " odchudzanie babeczek"  duzo pisza, wczoraj dolaczylam. 

Wczoraj mialam z przyjaciółką pożegnanie starej diety i powitanie nowej, czyli drinki i pizza, zjadlam dwa kawalki, z czego jeden z glodu, a drugi to juz bardziej dla towarzystwa, ten weekend bede sobie troche foglowac, bo od poniedziałku nie będzie zadnych odstępst, bo sobie powiedzialam, ze co by się nie dzialo to się nie zlamie i koniec 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toija
Dnia 28.01.2019 o 20:59, Gość Mama dwojki napisał:

 

Ja piszę tylko tyle na ile znajduję czas. Czyli niestety tylko1x dziennie, ale zaglądam częściej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwojki

Wiecie co? Wszystkie ktore tu piszs mniej lub więcej chodźcie tez na "odchudzanie babeczek" jesli oczywiście chcecie, tam dużo dziewczyn pisze i będzie jeszcze raźniej :). Sandy tez juz dolaczyla:). Czekamy i na Was:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRADE FUNDING FIRM

Szukasz pożyczki biznesowej lub osobistej na całym świecie? stosuje się w wysokości 3%.
Usługi renderowane obejmują,

* Refinansowanie

*Majsterkowanie w domu

* Pożyczka inwestycyjna

* Kredyty samochodowe

* Konsolidacja długów

* Pożyczki biznesowe

*Pożyczki osobiste

* Pożyczki międzynarodowe.

Email: trade.fundingfirm11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sporo nie mniej jednak ściskam kciuki, żeby ci się udało 🙂 ja od stycznia na diecie lightdiet schudłam 3 kilogramy i jestem zadowolona z wyniku. Odchudzanie nie jest dla mnie mocno uciążliwe bo nie ograniczam się w jedzeniu mam do zjedzenia w ciągu dnia 1500 kalorii w 5 posiłkach. Wszytko powolutku robię żeby efektu jojo nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek86

dziewczyny może mnie skrytykujecie ale w akcie desperacji (obecnie na wadze 108kg) skorzystałam z oferty z ogłaszamy24....Wiem to niepoważne ale...koleżanka która ma podobny problem poleciła mi panią  od której kupiła sibutramine 20mg. Może bym nie skorzystała ale widzę po niej że po miesiącu jest jakaś "mniejsza" 😛  też  zamówiłam i paczka przyszła w zeszłym tyg. Nie wiem czy to moja psychika  czy to faktycznie działa ale waga spada w dół, jeść się nie chce, a energia jest...W ogoszeniach wpisana jest jako pani Agata, a tel to 517614677. Na tą chwilę jak najbardziej polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pozbycie sie nadwagi jak zastosowanie Slimunox. Dla mnie oznaczało to pozbycie się 14 kilo w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośka

Dla mnie skutecznym orężem w walce z nadwaga okazało się zastosowanie Foreverslim. Gdyby nie te tabletki, to na pewno bym nie dała rady nadwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena

Mi ktoś polecił Slimunox, jeżeli chodzi o wspomaganie odchudzania. Nie posłuchałam się początkowo bo uważałam, ze sama dieta wystarczy. Gdy przez pół roku nie było specjalnych efektów, to przypomniałam sobie o tych tabletkach i je kupiłam. Biorę je od miesiąca i już jest 5 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletta

Jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudznaie, to moim zdaniem nie ma lepszego od Slimuniox. Mi te tabletki pomogły pozbyć się 14 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalamsie

Pełno reklam. tu autorka. Nawet nie wiedziałam że wątek się tak rozwinął. Ja jestem na diecie :) zmieniłam dietę na wszystko tylko w mniejszych ilościach i jem 3 posiłki dziennie po prostu mój organizm po schudnieciu  tych pierwszych 18kg nie chciał więcej chudnac na tamtej diecie i się zbuntowal i waha stanęła. Dlatego teraz próbuje czegoś innego i na razie leci (jeszcze tylko 1kg żeby wrócić tam gdzie przestałam bo się wkurzylam że od listopada nie mogę przekroczyć pewnej liczby) i ileż można... także jem wszystko ale do 1600kcal. A jak u was spadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

Cześć 😊 Ja mogę polecić b.dobrą Panią dietetyk. Zrzucilam dzięki niej 23 kg bez zbędnych wyrzeczeń bo posiłki są przepyszne i przeróżne od omletow, pancakesow po sałatki ziemniaczane, ryżowe, kanapeczki, makarony, nawet czekolada. Polecam mocno Panią Sylwie Sobczak-Piżuch z Be Light. Rozpisuje diety online po wypełnieniu formularza. Na prawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd

Proszę o wypełnienie ankiety. Badam jakość związków partnerskich i małżeńskich osób z nadwagą i otyłością. Dorzućcie swoją cegiełkę do badań naukowych! Dziękuję! https://goo.gl/forms/mLSpIZeTfggXZ9132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molena

Piperinox na odchudzanie http://nplink.net/auqZK2Bj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić   Posiłki różnorodne i zbilansowane.

Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, dobierana pod twój typ metabolizmu, a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanuśśka

Samą dietą można dużo schudnąć tylko trzeba mieć silną wolę :) Ja nawet makaron jadłam z tym , że z pełnego ziarna lubella i nie z tłustymi sosami, bez żółtych serów itp. Odstawiłam zupełnie cukier, słodycze , jasne pieczywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asrgrew

zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje figurena to jest zupełnie inaczej bo to suplement figurena blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Kafeterki !

Jutro moja pierwsza po latach wizyta u dietetyka, zamierzamy rozpisać plan na zrzut 30kg.

 

Mam 170cm wzrostu i przybiła mi 90kg na wadzę. Co wyryczalam to moje ale w końcu sama się do tego doprowadziłam... 

Pierwszy raz piszę na tego typu forum,  nie do końca znane mi są  zasady ale może w wielkim skrócie powiem coś o sobie...

Moja historia pewnie wiele nie różni się od historii większości z Was - zajadam stres, strach, smutek, radość (...), nawet okres! - co tylko przyjdzie mi do głowy. 

W życiu raz już zrzuciłam 25kg - zdrowo, długo, z ćwiczeniami 💪, niestety- łakomstwo całkowicie opanowało mój zdrowy rozsądek. Wyszłam za mąż, mój mąż też uwielbia jeść, praca na półtorej etatu, bo walczyliśmy o kredyt na mieszkanie, brak czasu - i tak, każda wymówka stanowiła powód do tego by nic nie robić z rosnącą wagą. Oczywiście po drodze były ,,diety,, niezdrowe, krótkie, głodowki... Niedawno przytrafiła mi się  też operacja związana z wrodzoną wada układu ruchowego, która w mniejszym lub większym stopniu przykuła mnie do łóżka - do tej pory przebywam na zwolnieniu lekarskim, uczę się porpawnie ruszać, bez wykrzywiania nogi, idzie mi coraz lepiej - ostatnio nawet byłam na pierwszym od 4 miesięcy godzinnym spacerze bez kul. Sukces!

Oczywiście powyższe zdarzenie ani trochę nie poprawiło mojej sytuacji - przez leki ale też brak ruchu, który w tym wypadku rzeczywiście był/jest uzasadniony - dalej tylam, aż do ostatniej niedzieli ( to zabawne bo w brzmieniu wygląda jakby było to dawno temu 😄) kiedy zrobiłam rachunek sumienia.... Wpadłam w panikę. Woda przez wpływ leków opanowała mój organizm, jedna z nóg wyglada jak bańka, pojawiły się na niej rozstępy - rzeczywiście leki, co potwierdził lekarza ale co z tego? Spojrzałam ponownie w lustro, które pokazywało prawdę.

Stając na wadzę modliłam się żeby nie zobaczyć z przodu 9...  I masz - rowniutko 90kg.

 

Jutro moja, nasza pierwsza wizyta u specjalisty - mam wsparcie w moim mężu, ktoremu spokojnie wystarczy połowa mojego kalibru do zejścia na wadzę ale jest przy mnie - robimy to razem.

Zdecydowaliśmy się na ofertę psychodietetyka - bo w końcu dojrzałam do tego by zrozumieć, że problemem nie są geny(kolejna wymówka), a to co siedzi w mojej głowie. 

Tak więc plan jest następujący:

Ułożę sobie w głowie, schudne zdrowo i w swoim tempie i więcej już tego nie zaprzepaszcze. Dlaczego ? Bo zrozumiem.

Bardzo chciałabym być mamą, być zdrowa i w odpowiedniej kondycji fizycznej kiedy zajde w ciążę - to dodatkowo popycha mnie do przodu.

Z obaw? Bardzo boje się stojącej wagi - to najbardziej mnie zniechęca - brak efektów wpływa najgorzej na moje podejście.

Czekają mnie nielada zmagania - w związku z moją sytuacją ruchową/pooperacyjną( bo w dalszym ciągu chodzę na rehabilitację )która nie pozwala na bogate kardio, dzięki któremu straciłam na wadzę poprzednim razem.

 

Przepraszam Was za tą wylewność ale jak wspomniałam - to mój pierwszy raz. I podobno łatwiej zrzucać razem 😊. Jutro napiszę Wam jak poszlo - a już czuję, że będą łzy ;). No cóż, na zdrowie mi!

 

Trzymam za Was wszystkie kciuki! Potrzymacie i za mnie? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2018 o 16:09, Gość gość napisał:

Też mam do spalenia 30 kg. Nie wiem jak to zrobię. Uwielbiam słodycze, a syn dostał od dziadków całą torbę słodyczy. No masakra jakaś. Nie potrafię się zmotywować, choć latem będę płakać, że wyglądam jak waleń :( Jestem po drugiej ciąży  naprawdę wyglądam źle :(

Myślę, że ważny jest plan :) 

A druga sprawa - porozmawiaj szczerze z najbliższymi - myślę że to niesamowicie budujące mieć wsparcie i pozytywna energia wokół siebie :)

co zamierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowano przez joa.fo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość asrgrew napisał:

zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje figurena to jest zupełnie inaczej bo to suplement figurena blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

A czy jest to bezpieczne? Nigdy wcześniej nie słyszałam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.02.2019 o 15:17, Gość gość napisał:

Sporo nie mniej jednak ściskam kciuki, żeby ci się udało 🙂 ja od stycznia na diecie lightdiet schudłam 3 kilogramy i jestem zadowolona z wyniku. Odchudzanie nie jest dla mnie mocno uciążliwe bo nie ograniczam się w jedzeniu mam do zjedzenia w ciągu dnia 1500 kalorii w 5 posiłkach. Wszytko powolutku robię żeby efektu jojo nie było. 

Trzymam kciuki!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2019 o 07:05, Sandy1990 napisał:

Hej dziewczyny:) jest 6.30 A ja już posprzatslam, zrobilam pranie, obiad, śniadanie, pomylam podłogi i się ogarnęłam. Dziś zjadłam 2 kromki z warzywami i serkiem, do pracy mam owsianka i ryż z kurczakiem brokukami i sosem słodko kwaśnym uncle bens. W ogóle ten sos ma zajebisty skład A nawet nie wiedziałam. 70 kcal w 100 g i 0 chemii i E. Więc warto mieć w zanadrzu w domu:)

Mamo dwójki no właśnie wiem że to taki cheat meal I mi zawsze to służyło raz w tygodniu. Mam nadzieję że niedługo wyzdrowiejesz, a jak tą dieta? Fajne rzeczy Ci powypisywala? Jakieś ciekawe dania?🤩

Lecę na pazury, nie wiem jaki chce kolor😂🤔 Cudownego dnia wam życzę z dietowym sukcesem😘

Trzymam kciuki!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Witaj prowadzę program pomagający w utracie kg, poprawiający kondycję, samopoczucie czy to coś może dla Ciebie? Kowalska Justyna instagram justyna732 szczegóły w wiadomości prywatnej na instagramie lub fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja przytyłam 10 kg. Głównie woda - spuchłam i wyglądałam jak pani piłeczka. Do tego lato, upały. Nic nie pomagało.

Zresztą nie miałam siły na cieżkie ćwiczenia, głównie chodziłam i ćwiczyłam pilates w domu. Ograniczyłam węglowodany.

Niestety niewiele pomogło. Wtedy zainteresowałam się zabiegami odchudzającymi. Szczególnie polecam drenaż limfatyczny. Tutaj link do spisu fajnych zabiegów: https://spaandmore.pl/wellness/kolo-ratunkowe-odchudzanie-w-spa-zabiegi-zmniejszajace-o-jeden-rozmiar/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×