Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robert89

Najlepszy dietetyk w Częstochowie

Polecane posty

Gość Robert89

Cześć poszukuję najlepszego dietetyka w Częstochowie lub pod. Problem z nadwagą i nadciśnieniem, polecajcie proszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Fijołek

Cześc polecam Ci Panią Katarzyna Dyja z Medyk Centrum, mi pomogła bardzo szybko pozbyć się kilogramów. Poświęca tyle czasu ile potrzeba, jest bardzo miła i skrupulatna. Wizyty u niej to przyjemność! Dietę układa rewelacyjną!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza86

Zgadzam się z Panem Andrzejem moja mama chodzi do Pani Katarzyny Dyja do Medyk Centrum i jest zachwycona. Efekty rewelacyjne po kilku tygodniach diety. I już nie ma takiego nadciśnienia jak wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota85

Polecam wszystkim Katarzynę Dyję z Medyk Centrum. Przemiła osoba, zaangażowana, o wszystko dokładnie wypytuje. Jestem bardzo zadowolona z wyboru oraz efektów leczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof Suchecki

Pani Katarzyna Dyja pomogła mi jak nikt inny w walce z nadciśnieniem. Ma niesamowitą wiedzę medyczną, jest dokładna, skrupulatna a przy tym ogromnie miła i z poczuciem humoru. Dawno nie byłem u tak dobrego specjalisty. Polecam wszystkim szukającym dietetyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gorek20

Mi od kilku tygodni bardzo pomaga Pani Katarzyna Dyja, chodzę do niej do Myszkowa. Już na pierwszej wizycie wiedziałam że trafiładm do bardzo kompetetntej osoby. Jest bardzo dokłada, wszystko tłumaczy i ułożyła mi świetną dietę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabellaO

Jeśli odchudzanie to tylko z Panią Dyją z Medyk Centrum. Poprostu najlepsza! Miła, zabawna, dokładna. Niczego nie bagatelizuje. Ma świetny kontakt z pacjentem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina

Ja zdecydowałam że zaczne brać Slimunox, i wyszło mi to na dobre bo zrzuciłam cała nadwagę w 4 miesiące czyli 17,5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilc80

Ja chodzę do Myszkowa do Katarzyny Dyi, ma też konsultacje on line. Już schudłem 15 kilo dzięki diecie od Pani Kasi a czuję że będzie jeszcze lepiej 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastiiaaan84

Jeśli odchudzanie to nigdy na własną rękę bo można sobie tylko biedy narobić, ja próbowałem sam ale z marnym skiutkiem. Trafiłem z polecenia do Pani Dyji i efekty są! Dieta rewelacja, bardzo smaczna i już na wadze mniej po paru tygodniach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaostr_1

Polecam Panią Kasię Dyję. Ja akurat korzystam z video konsultacji. Wszystko dokładnie omawia, jest zawsze dostępna. Dieta super w sumie to nie do końca czuję, że jestem na "diecie" a efekty widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula

W Krakowie jmieści się siedziba Optimal Fit - kateringu pudełkowego. Są rewelacyjni!!! I mają super dietetyków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
3 godziny temu, Gość Jula napisał:

W Krakowie jmieści się siedziba Optimal Fit - kateringu pudełkowego. Są rewelacyjni!!! I mają super dietetyków 

Wiem-tam sie na umowe-zlecenie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×