Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alaaa

Implanty 345 ml

Polecane posty

Gość Alaaa

Witam jestem przed operacja plastyczna piersi wybraliśmy implanty 345 ml anatomiczny z okrągłym profilem ważę 52 kg 164 wzrostu, jeżeli są tu takie osoby które miały wykonany zabieg takim implantem i są podobnego wzrostu i wagi do mnie jeżeli jest to możliwe aby takie takie osoby pokazały swój efekt na forum lub mailem będę bardzo wdzięczna ponieważ chciała bym zobaczyć jak mniej więcej będzie to wyglądać dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość any

Hej. Ja bede miała zabieg 22.01.19 z takimi implantami. Tylko ja waze 66 kg i mam 172 cm wzrostu. U mnie mają być takie sobie, gdyż nie chce za dużych. Chce efekt naturalny. Kiedy masz operację? I gdzie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
Dnia 2.01.2019 o 21:20, Gość any napisał:

Hej. Ja bede miała zabieg 22.01.19 z takimi implantami. Tylko ja waze 66 kg i mam 172 cm wzrostu. U mnie mają być takie sobie, gdyż nie chce za dużych. Chce efekt naturalny. Kiedy masz operację? I gdzie? 🙂

Hej. Mam podobne wymiary i zastanawiam się nad takim samym rozmiarem implantu, chciałabym się zapytać czy jesteś zadowolona z efektu? Czy nie da za duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga62

Mnie z doborem implantów pomogła Pani doktor Żukowska u której robiłam zabieg. Bardzo mi doradziła świetnie - powiedziała jakie są plusy minusy, rozwiała wszystkie wątpliwości. Bardzo zadowolona jestem, że wybrałam ją na mojego lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×