Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_M_89

Szukam kochanki Wrocław

Polecane posty

Gość M_M_89

Szukam kobiety, najlepiej mężatki, w wieku do ok 40 lat (ale jak masz więcej to też możesz pisac, może się dogadamy. Ja mam 30) która chciałaby spróbować czegoś nowego, innego niż małżeńska rutyna oraz której zależy na dyskrecji. Jeżeli szukasz wykształconego, stabilnego finansowo, żonatego mężczyzny do dyskretnej znajomości (najchętniej dłuższej) to pisz śmiało! Więcej informacji w prywatnej korespondencji. Czekam nawiadomość! kochanekwroc@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghu
39 minut temu, Gość M_M_89 napisał:

Szukam kobiety, najlepiej mężatki, w wieku do ok 40 lat (ale jak masz więcej to też możesz pisac, może się dogadamy. Ja mam 30) która chciałaby spróbować czegoś nowego, innego niż małżeńska rutyna oraz której zależy na dyskrecji. Jeżeli szukasz wykształconego, stabilnego finansowo, żonatego mężczyzny do dyskretnej znajomości (najchętniej dłuższej) to pisz śmiało! Więcej informacji w prywatnej korespondencji. Czekam nawiadomość! kochanekwroc@o2.pl

A żona wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
27 minut temu, Gość Ghu napisał:

A żona wie?

Nie musi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zocha

Gnojek.Zycze ci żeby żona cię zdradziła z twoim kumplem.Tylko facetom jedno w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
12 godzin temu, Gość Zocha napisał:

Gnojek.Zycze ci żeby żona cię zdradziła z twoim kumplem.Tylko facetom jedno w głowie.

A dziękuję za życzenia i również życzę szczęśliwego nowego roku  🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Ja chlopie proponuje tobie rostan sie z zona skoro z premedytacja chcesz zdradzac, nie oszukuj drugiego czlowieka (w zasadzie najblizszego). Graj w otwarte karty, nie jak tchorz. Szukaj potem ile wejdzie, ale pewnie juz tak zabawnie moze nie byc. Powodzenia tobie zycze i dobrych wyborow w nowym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H@K

Ale się drogie panie oburzyły! Ja bardzo kocham męża, ale po wielu wspólnych latach mam ochotę na przygodę z kimś innym- dyskretną, aby go nie zranić. Ten pan ma chyba podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

pewnie, ze mozna tylko nie nalezy ciagnac dwoch srok za ogon, bo jak zycie pokazuje czesto gesto na dobre to nie wychodzi. W zyciu madroscia jest uczyc sie na bledach innych i wyciagac z tego wnioski a nie na swoich i jeszcze dochodzi do tego brak przemyslen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
12 minut temu, Gość H@K napisał:

Ale się drogie panie oburzyły! Ja bardzo kocham męża, ale po wielu wspólnych latach mam ochotę na przygodę z kimś innym- dyskretną, aby go nie zranić. Ten pan ma chyba podobnie...

Tak już jest, mi też jest dobrze z moją partnerką, ale po latach mam ochotę na jakąś chwilową odmianę, po prostu się zabawić. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

czyli jakie jak ci zle z kims idziesz dalej. czyli konczysz jedna relacje zaczynasz druga. Patrz panie jak malpy dopoki nie zlapia innej galezi ta, ktora trzymaja nie puszcza, a panowie licza , ze beda miec szczescie zgodnie z powiedzeniem pokorne ciele dwie matki ssie, pamietaj  kolego do czasu.

Radze porozmawiac z zona o swoich potrzebach i naprawiac braki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H@K

Niestety nie chodzi tu o braki w zwiàzku, a o czas, który powoduje, że mamy ochotę na urozmaicenie. Nawet najbardziej wykwintne dania kiedyś nam się nudzą i mamy ochotę na coś innego, niekoniecznie lepszego, innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
1 minutę temu, Gość H@K napisał:

Niestety nie chodzi tu o braki w zwiàzku, a o czas, który powoduje, że mamy ochotę na urozmaicenie. Nawet najbardziej wykwintne dania kiedyś nam się nudzą i mamy ochotę na coś innego, niekoniecznie lepszego, innego...

Zrozmie to chyba tylko osoba, która jest w długim związku. Właśnie chodzi o tą chwilową odmianę, przygodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

zaproponuj zonie tez cos takiego. Usiadz i powiedz , ze ty juz stary grzyb pewnie jest toba znudzona i niech szkuka kochanka . Uwazajcie zebyscie w poszukiwaniach na siebie nie wpadli 😉. Wiesz teraz w  modzie jest swingers club, razem z zona idzie co bedziesz jej zalowal przyjemnosci nie badz egoista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Ja kochany jestem w dlugim zwiazku malzenskim i nie rozumiem twojego postepowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
1 minutę temu, Gość abc napisał:

zaproponuj zonie tez cos takiego. Usiadz i powiedz , ze ty juz stary grzyb pewnie jest toba znudzona i niech szkuka kochanka . Uwazajcie zebyscie w poszukiwaniach na siebie nie wpadli 😉. Wiesz teraz w  modzie jest swingers club, razem z zona idzie co bedziesz jej zalowal przyjemnosci nie badz egoista.

Już mamy to za sobą, ona jest bi i woli kobiety, ma całkowicie wolną rękę w doborze partnerek. Nie jestem egoistą, ona nienawidzi kiedy dotyka ją inny facet a kobiety uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
Przed chwilą, Gość Gość 78 napisał:

Już mamy to za sobą, ona jest bi i woli kobiety, ma całkowicie wolną rękę w doborze partnerek. Nie jestem egoistą, ona nienawidzi kiedy dotyka ją inny facet a kobiety uwielbiam.

Wkradł się błąd. Ona uwielbia kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

tym bardziej rozejdz sie i szukaj szczescia tu  bez ironii. Po wypowiedziach widac, ze mozesz byc niezly gosc powodzenia w zyciu tobie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
7 minut temu, Gość abc napisał:

tym bardziej rozejdz sie i szukaj szczescia tu  bez ironii. Po wypowiedziach widac, ze mozesz byc niezly gosc powodzenia w zyciu tobie zycze

Na pewno się nie rozejdziemy, a moja partnerka zawsze będzie najważniejsza, jeżeli cokolwiek zrobię to tak żebyśmy oboje byli zadowoleni  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Jezeli takie sposoby moga obydwoje uszczesliwiac nic tylko sie cieszyc, kazdy ma prawo do szczescia. Ale gosciu jak twoja partnerka to akceptuje to po co szukasz osoby w celu dyskretnych spotkan tu mi nie bardzo sie zgadza . Poszukajcie 2 pan dla twojej polowki i dla ciebie taki czworokat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanoo
1 godzinę temu, Gość H@K napisał:

gość H@K odezwij się na w emaila gangster.kaukaz@gmail.com

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
1 godzinę temu, Gość abc napisał:

Jezeli takie sposoby moga obydwoje uszczesliwiac nic tylko sie cieszyc, kazdy ma prawo do szczescia. Ale gosciu jak twoja partnerka to akceptuje to po co szukasz osoby w celu dyskretnych spotkan tu mi nie bardzo sie zgadza . Poszukajcie 2 pan dla twojej polowki i dla ciebie taki czworokat .

Nigdzie ja nie napisałem, że szukam dyskrecji i chcę robić coś  za plecami mojej partnerki. Przeciwnie, wolałbym żeby w tym aktywnie uczestniczyła. Często chodzimy na różne imprezy i zawsze razem. Po prostu nie chcemy dopuścić do nudy w związku i wypalenia. Pza tym trójkąta wystarczy nie ma  co przemieniać swoich możliwości, zaspokoić dwie na raz to i tak spore wyzwnie  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Jeżeli szukasz wykształconego, stabilnego finansowo, żonatego mężczyzny do dyskretnej znajomości (najchętniej dłuższej) to pisz śmiało! Ja dyskretna znajomosc rozumiem w taki sposob, zeby sie nie wydalo czyli dwie strony robia w bambo swoja polowke  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

radze tobie ogloszenie zmienic kobiety singielki szuka para. Mezczyzna znudzony zona a zona bi nie pogardzi kobieta, czyli kobieta biedna ma do obrobienia dwie osoby,  to pasuje do twoich wypowiedzi. Dyskrecje wykreslamy czyli na legalu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78

abc to jakieś nieporozumienie, to nie jest moje ogłoszenie, ja tylko dołączyłem do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

widzisz faktycznie zwracam Honor nie ten wiek zapewne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
12 minut temu, Gość abc napisał:

widzisz faktycznie zwracam Honor nie ten wiek zapewne :classic_cool:

Tak jestem już starym piernikem, 40 na karku  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Nie Taki stary, pamietaj wiek panom dodaje meskosci. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku tobie zycze  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 78
56 minut temu, Gość abc napisał:

Nie Taki stary, pamietaj wiek panom dodaje meskosci. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku tobie zycze  😉

Dzięki i wzajemnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas

również poszukuję na skype nik thomas3333_5 wiek dowolny panie pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×