Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_M_89

Szukam kochanki Wrocław

Polecane posty

Gość M_M_89
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

Wypowiedział/wypowiedziała się i tyle, co Ci do tego? ma prawo do komentarza. Ty za to robisz za jego adwokata? Jak Cię swędzi to wskocz mu na bagiete i tyle. Daj się chłopowi wykazać i nie sam pisze. Potem go ludzie wyzywają od cipeuszy albo lalusiów, bo go jakieś randomowe laski muszą bronić. Do mnie też będziesz wojne toczyć? Ja tylko napisałam żebyś wyluzowała i dała facetowi pogadać i poznać innych ludzi, nie trzymaj go tak na smyczy i nie rób wszystkiego za niego, bo to tylko jest na jego minus.

Muszą bronić? na smyczy? chyba się trochę zagalopowałaś... odpisuje tak, jak mi pozwala czas i tylko tyle. Daj się kobiecie wypowiedzieć jak ma ochotę, a nie wyciągasz jakieś wnioski z dup*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Za adwokata Monisiu nie robie , ale jak ktos rzuca pilke w moja strone to odbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

To życzę Wam miłej zabawy 🤣😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Przyznaj sie Moniko ty pewnie ta porzucona kochanka ktora liczyla na kokosy, eks z kwitkiem ciebie odprawil. Coz zycie bywa czasem ciezkie, ale nie poddawaj sie szukaj na silowni w swoim typie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Czemu mnie obrażasz nie znając mnie? czy ja Ciebie obraziłam, że Twój chłoptaś woli sobie z kumpelą się bzyknąć, a Ty siedzisz na internecie i mokra się robisz na jakieś wpisy, bo żaden by Cie kijem nie tknął? Faceci z siłowni na pewno są lepsi niż cipeusze, bo przy takim chociaż się człowiek czuje bezpiecznie, a chyba każda kobieta na to stawia. To że Ty trafiłaś na jakiegoś dzieciaka JP to nie znaczy że każdy taki jest. Nie moja wina, że nie masz powodzenia i bierzesz byle stuleje. Ogarnij się dziewczyno i nie pisz do mnie. Ja do Ciebie nic nie pisałam ofensywnego. Żaden facet mnie nie odprawił, w porównaniu do Ciebie to ja mam powodzenie i to ja mogę przebierać. Baw się dalej tutaj skoro żaden na Ciebie na ulicy nie spojrzy to chociaż sobie poklikasz z autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Moniko ja nie mam chloptasia tylko meza i to wiernego, Mokra jeszcze nie jestem ,poniewaz przed kapiela jestem. O mnie sie  nie martw. Ogarnac to ty sie musisz, jezeli  zaden cie nie odprawia to przechodzona jestes troche poczytaj sobie co o takich pisza panowie. Zawiedziona kochanka, ale jak powiedzialas kolejka czeka wiec mow nastepny prosze 😉 Mowisz masz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Przeczytaj mój post jeszcze raz, bo chyba zatrzymałaś sie na podstawówce albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Jak cokolwiek zrozumiesz i dotrze do Twojej małej główki to odpisz coś sensownego. Zajmij się mężem, a nie szukasz fiuta na forach czy siedzisz 24/7 tutaj na stronie, Twój chłop może woli sobie inną poszpachlować, a Tobie zostaje komentowanie postów. Skończ zaśmiecać topic, to nie Twój temat ani mój, po co do mnie tutaj piszesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Autsajder napisał:

Czy któraś z pań zatańczy?

Chcesz pasem dostać po łapach? Spać, nie szukać, nie zdradzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Tak Monika do tanca chetna poczekaj az skonczy sie piosenka na nastepnej wezmiesz co twoje, ja nikt nie odrzuca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Abc won do męża kurvvo,od Moniki won:classic_ninja:

Co za stara ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Monika mąż mając taką wredną i okropną żonę jak abc na pewno bzykał by ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Znając życie to ta abc to jakiś prawiczek a nie laska, chyba że totalnie przy...a, na amebe się nadaje w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Kur vo to sama jestes. Czy to pan ktory w kolejce czeka i  przymila sie zeby dostac cos. Pamietaj na noc sie nie objadaj bo bedziesz tlusty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
1 minutę temu, Autsajder napisał:

To dobrze! Poczekam sobie! Mówicie, że taka ostra? Brunetka?

Możesz wziać sobie tą abc, ponoć dobrze sie obsługuje bagietami i w sumie pierożek ją swędzi. Możesz jej komin przeczyścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Widzisz Monisiu tu sie kolejka do ciebie ustawila bierz poki mozesz . Uwazaj zebys znow nie wyszla jak zablocki na mydle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Abc widzę quality nickname, za to że jesteś taka quality to pójdź w tango jak Cie już ktoś zaprasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Monisia to sfrustrowana porzucona kochanica panowie bierzcie co wasze, pamietajcie o kolejce zeby sie ustawic, po kolei prosze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Będę taka koleżeńska i dam się zabawić na całego abc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc w szlafroku
9 minut temu, Gość Monika napisał:

Znając życie to ta abc to jakiś prawiczek a nie laska, chyba że totalnie przy...a, na amebe się nadaje w sumie

Kobieta by się tak nie poniżała i zajęła mężem. Fajna jesteś laska🌹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmmm

ta abc to puszczalski ...iszon, pamiętam jak wrzucała swoje fotki, gruba, zwisające cyce, cipsko zarośniete, fuj. jak widze dalej na forum siedzi juz tyle lat i spamuje, dalej pokazujesz pieroga swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Autsajder widze, ze szans dla siebie szuka pamietaj niech zywi nie traca nadziei😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

akurat gruba nie jestem moze matke swoja widzisz lub siostre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Autsajder napisał:

Jest tutaj w tej chwili jakaś trzecia kobieta? Przecież z nimi nie dojdę do ładu!

Spać powiedziałam! Dzisiaj boli mnie głowa...przez Ciebie! Pasem dostaniesz jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 minut temu, Gość Monika napisał:

Znając życie to ta abc to jakiś prawiczek a nie laska, chyba że totalnie przy...a, na amebe się nadaje w sumie

Andrzej rozdziel je. Bo za kudły zaraz się wezmą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Andrzej rozdziel je. Bo za kudły zaraz się wezmą 😂

A popcorn masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Autsajder napisał:

Pierdzielisz. Czemu tak? Jesteś tą tr

Nie trzecią! Pierwszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Mmmm napisał:

ta abc to puszczalski ...iszon, pamiętam jak wrzucała swoje fotki, gruba, zwisające cyce, cipsko zarośniete, fuj. jak widze dalej na forum siedzi juz tyle lat i spamuje, dalej pokazujesz pieroga swojego?

Racja. Brzydka raszpla atakuje fajną kobietę. Ta wpierdala ciastka, dowala hejtując, mąż u kochanki😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

gosc to pewnie Andrzejek i  daje upust swojej fantazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość abc napisał:

gosc to pewnie Andrzejek i  daje upust swojej fantazji. 

Gość to ja gruba locho.Nie jedz tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Kto mi wyliże pieroga? Dwa dni się nie myłam 😯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×