Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_M_89

Szukam kochanki Wrocław

Polecane posty

Gość M_M_89
11 godzin temu, Gość H@K napisał:

Ale się drogie panie oburzyły! Ja bardzo kocham męża, ale po wielu wspólnych latach mam ochotę na przygodę z kimś innym- dyskretną, aby go nie zranić. Ten pan ma chyba podobnie...

O... dokładnie to jest to. Nie liczę na to, że wszyscy zrozumieją to podejście i też nie o to mi chodzi. Jeżeli jest jakas zainteresowana to zapraszam do kontaktu, a jeżeli nie to szkoda waszego zdrowia i czasu na narzekania - jest tyle ciekawszych rzeczy do robienia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBC

Szkoda ze nie jestem z Wrocławia :) rozumiem Cię Autorze i pozdrawiam serdecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
7 minut temu, Gość BBC napisał:

Szkoda ze nie jestem z Wrocławia 🙂 rozumiem Cię Autorze i pozdrawiam serdecznie 

No szkoda... ale co zrobić 🙂

również pozdrawiam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBC
2 minuty temu, Gość M_M_89 napisał:

No szkoda... ale co zrobić 🙂

również pozdrawiam 😉

Ładnie piszesz, jest w tym coś interesujacego 😘 powodzenia  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

wg mnie dobrze pisal inny  gosc 87. U goscia 89 nic interesujacego nie widze, chyba, ze isto w kotym mieszka czyli Wroclaw jest piekny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

mialo byc miasto w ktorym mieszka ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
13 minut temu, Gość BBC napisał:

Ładnie piszesz, jest w tym coś interesujacego 😘 powodzenia  

Dzięki ;) można wiedzieć skąd jesteś?

 

8 minut temu, Gość abc napisał:

wg mnie dobrze pisal inny  gosc 87. U goscia 89 nic interesujacego nie widze, chyba, ze isto w kotym mieszka czyli Wroclaw jest piekny 

Każdy ma prawo do swojej opinii, a Wrocław rzeczywiście jest piękny :) choć mocno zakorkowany... tak jak dzisiaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBC
15 minut temu, Gość M_M_89 napisał:

Dzięki ;) można wiedzieć skąd jesteś?

 

Każdy ma prawo do swojej opinii, a Wrocław rzeczywiście jest piękny :) choć mocno zakorkowany... tak jak dzisiaj :/

Łódź 😁

mam 33 lata, męża i bliskie Twoim potrzeby. Stały układ. Ale nie przekłułam tego w czyny jeszcze 😉😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
1 minutę temu, Gość BBC napisał:

Łódź 😁

mam 33 lata, męża i bliskie Twoim potrzeby. Stały układ. Ale nie przekłułam tego w czyny jeszcze 😉😉

Opis interesujący :) Gdyby tylko nie ta odległość...
Jak będziesz miała ochotę pogadać to odezwij się na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBC
1 minutę temu, Gość M_M_89 napisał:

Opis interesujący :) Gdyby tylko nie ta odległość...
Jak będziesz miała ochotę pogadać to odezwij się na maila ;)

😘

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Mam pyt do goscia 89 i do pani BBC czy wasze polowki wiedza, ze wy chcecie cos wiecej czego oni nie moga wam dac, czy udajecie, ze jest ok a na boku rozgladacie sie za atrakcjami. Czy jestescie z nimi szczerzy, moze oni nie maja bladego pojecia, ze jest cos nie tak a co za tym idzie mozliwosci na poprawe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89

Tak jak już zacytowałem wcześniej:

[...]ale po wielu wspólnych latach mam ochotę na przygodę z kimś innym- dyskretną[..]

i to chyba jest ta główna rzecz, której brakuje - przygoda, atrakcja, zakazany owoc, chęć jakiejś odmiany.

Nie licze na to, że nagle zaakceptujesz ten pogląd, ale przynajmniej postarasz się zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

wiesz to twoje wybory ja ich nie musze akceptowac ani nawracac ty juz zdecydowales, tylko chcialam wiedziec czy polowka wie o tym, ze cos nie gra.W kazdym razie dziekuje za odp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
3 minuty temu, Gość abc napisał:

wiesz to twoje wybory ja ich nie musze akceptowac ani nawracac ty juz zdecydowales, tylko chcialam wiedziec czy polowka wie o tym, ze cos nie gra.W kazdym razie dziekuje za odp. 

Dzięki i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz

haha Autorze wychodzi na to, że mnie szukasz.  Wszystko się zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
2 minuty temu, Gość zzz napisał:

haha Autorze wychodzi na to, że mnie szukasz.  Wszystko się zgadza :D

No to zapraszam do kontaktu mailowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz

Przemyślę :) Wątek wyświetlił się w kolumnie po prawej stronie i raczej zainteresowało mnie hasło  Wrocław niż sam przedmiot oferty.  A oferta skrojona jak na mnie. Czasem chodzi mi  coś takiego po głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
2 minuty temu, Gość zzz napisał:

Przemyślę :) Wątek wyświetlił się w kolumnie po prawej stronie i raczej zainteresowało mnie hasło  Wrocław niż sam przedmiot oferty.  A oferta skrojona jak na mnie. Czasem chodzi mi  coś takiego po głowie.

Jasne, nie naciskam ;) jeżeli się zdecydujesz maila znajdziesz w 1 poście
Jak masz wątpliwości to też możesz się odezwać, pogadać zawsze miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz

Gdyby nie renoma tego miejsca  zapewne odpisałabym.  Ale mam całą masę obaw.  Niemniej będę tu zaglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
Przed chwilą, Gość zzz napisał:

Gdyby nie renoma tego miejsca  zapewne odpisałabym.  Ale mam całą masę obaw.  Niemniej będę tu zaglądać ;)

hehe ;) rozumiem twoje obawy, ale z drugiej strony kto nie ryzykuje ten nie pije szampana - daj mi szanse udowodnić, że jestem normalnym facetem, który szuka ciekawej przygody, a nie którymś z tutejszych zboków czy też kolekcjonerów fotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namietny

@zzz

Może dlatego ciągle jesteś niespełniona jeśli inni powodują w tobie tyle obaw 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1337

Też jestem z Wrocławia i chętnie poznam jakąś kobietę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89

Up :classic_smile:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89

Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

mam do goscia m 89 pyt fajnie bedzie jak odpowiesz,  rozwiej moje watpliwosci tak sie zastanawialam szukasz kochanki, jestes zonaty czy wazna kwestia dla ciebie jest wyglad pani,wiek,  wyksztalcenie zakladam , ze nie koniecznie nie, zeby tobie inteligencji odejmowac ale osoby takie czesto sa bez poczuca humoru, nadete, a tu chodzi o dobra zabawe. Czy to idzie zgodnie z zasada jak spadac to z wysokiego konia nie byle jakiego, poniewaz istnieje prawdopodobienstwo, ze zona sie dowie. Pozdr abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Inni panowie tez moga sie w tej kwestii wypowiedziec 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
7 godzin temu, Gość abc napisał:

mam do goscia m 89 pyt fajnie bedzie jak odpowiesz,  rozwiej moje watpliwosci tak sie zastanawialam szukasz kochanki, jestes zonaty czy wazna kwestia dla ciebie jest wyglad pani,wiek,  wyksztalcenie zakladam , ze nie koniecznie nie, zeby tobie inteligencji odejmowac ale osoby takie czesto sa bez poczuca humoru, nadete, a tu chodzi o dobra zabawe. Czy to idzie zgodnie z zasada jak spadac to z wysokiego konia nie byle jakiego, poniewaz istnieje prawdopodobienstwo, ze zona sie dowie. Pozdr abc

No chyba nie liczysz, że będzie to wyglądało tak, że zobaczę kawałek jakiegokolwiek cycka i polecę się spuszczać na lewo i prawo :P
Oczywiście na początku rozmowa i jeżeli to podpasuje to będzie kolejny krok czyli wygląd. Jeżeli coś nie będzie pasowało to po prostu sobie podziękujemy - bo nie o to w tym chodzi żeby się męczyć, tylko jak sama zauważyłaś tu chodzi o dobrą zabawę z kimś atrakcyjnym i mającym coś ciekawego do powiedzenia (i jak znajdę kogoś takiego to chciałbym żeby to była jakaś dłuższa znajomość). Może tutaj to trochę jak szukanie igły w stogu siana, ale jestem zazwyczaj niepoprawnym optymistą więc liczę, że mi się poszczęści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

wiesz po wypowiedziach niektorych panow, to nie do konca bylabym pewna czy pani musi im sie podobac. Ja jakbym miala dac nazwijmy to ogloszennie to z naciskiem na wysportowany bez nadwagi bo sama jej nie mam, a u panow nie widze tego czyli wsio rawno 😉 a kg niestety duuuzo zmieniaja na niekorzysc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

tu na forum raczej nie znajdziesz polecam w klubach sie rozejrzec, plus jest taki, ze nie tracisz czasu na osoby nie atrakcyjne wizualnie. Mysle, ze dopniesz swego, bo jestes nie glupi czlowiek to wnioskuje po odp . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89

hehe... ja nie jestem taki zdesperowany ;P wiem, że są tu tacy (i to większości pewnie) którzy i koze by wzieli, no ale co zrobisz

Ja szukam czegoś naprawdę interesującego z kimś fajnym i (dla mnie!) atrakcyjnym i jak się uda to fajnie, a jak nie to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×