Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość M_M_89

Szukam kochanki Wrocław

Polecane posty

Gość M_M_89
1 minutę temu, Gość abc napisał:

tu na forum raczej nie znajdziesz polecam w klubach sie rozejrzec, plus jest taki, ze nie tracisz czasu na osoby nie atrakcyjne wizualnie. Mysle, ze dopniesz swego, bo jestes nie glupi czlowiek to wnioskuje po odp . 

Spróbować tutaj też można, w końcu to nic nie kosztuje, a może szczęście dopisze? :)
Jakoś tak wyszło, że już od dawna po klubach nie chodziłem... chyba czas to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

koniecznie na kochanke bierz mezatke, bo jej tez bedzie zalezalo na dyskrecji 😉. Wolna albo wdowa tylko klopoty przyniesie pamietaj panie sie szybko zako...a. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

panie szybko sie zako...a mialo byc zeby mi nikt bledu nie wytknal 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89

Dziękuję za dobre rady, będę o nich pamiętał!

Nie jesteś zainteresowana? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
1 minutę temu, Gość abc napisał:

panie szybko sie zako...a mialo byc zeby mi nikt bledu nie wytknal 😉

Chyba cenzura tu działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Patrz wszystko sie zgadza nawet moje rady dobre:  mezatka 🤣 mieszcze sie w swoich  kategoriach. Ty kurde meza szkoda by mi bylo tyle lat razem… poza tym w Polsce nie mieszkam 😎. Ale czegos sie tu nauczalam nigdy nie mow nigdy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
2 minuty temu, Gość abc napisał:

Patrz wszystko sie zgadza nawet moje rady dobre:  mezatka 🤣 mieszcze sie w swoich  kategoriach. Ty kurde meza szkoda by mi bylo tyle lat razem… poza tym w Polsce nie mieszkam 😎. Ale czegos sie tu nauczalam nigdy nie mow nigdy 😉

Haha ;D jak to życie czasami może nas zaskoczyć :)
tak czy inaczej życzę szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

a ja sukcesow w poszukiwaniach zycze 😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89

Dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz
1 godzinę temu, Gość M_M_89 napisał:

Jakoś tak wyszło, że już od dawna po klubach nie chodziłem... chyba czas to zmienić :)

Jakieś konkretne miejsca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
31 minut temu, Gość zzz napisał:

Jakieś konkretne miejsca? ;)

Ja już chyba wypadłem z obiegu... polecasz coś konkretnego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Jeśli chodzi o Wrocław to xdemon jest spoko, też tam okazjonalnie chodzę, mimo że kluby to nie mój klimat. Jak już mam iść na drinka to wolę coś typu przybij piątaka czy tego typu puby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
13 godzin temu, Gość Monika napisał:

Jeśli chodzi o Wrocław to xdemon jest spoko, też tam okazjonalnie chodzę, mimo że kluby to nie mój klimat. Jak już mam iść na drinka to wolę coś typu przybij piątaka czy tego typu puby

Dzięki, dopiszę do listy miejsc do odwiedzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

M_89, kontynuując temat zakochania, co zrobisz jeśli rzeczywiście trafisz na kobietę, która straci dla Ciebie głowę? I po kilku miesiącach bardzo udanej znajomości powie Ci wprost, że się zaangażowała, zakochała i jest z Tobą szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

dlatego szuka mezatki 😉 szansa minimalna. Jezeli wyklada czlowiek karty na stol to sprawa jasna, podejrzewam, ze jakas sympatia musi byc bo bez tego ciezko i tyle A ten czlowiek moze byc ciekawy,  kibicuje jemu dlatego tu zagladam 😎 na pewno nie jest to prowokacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

jezeli, ja bym miala romans i nie chcialabym odchodzic od meza bo tylko w lozku by nie gralo, a gosc na boku by sie chcial zwiazku, rozwodu itp ode mnie to czym predzej bym zakonczyla owa znajomosc i ew dalej szukala szczescia, podejrzewam, ze tak to dziala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

dodam jeszcze,  iz kazda kochanka, kochanek mysli, ze jest wyjatkowa/y i dla niej czlowiek rzuci wszystko, drogie panie malzenstwo to cos wiecej jak papierek to zobowiazania na kredyty, dzieci itp. poza tym nie wierze , ze nic czlowiek nie czuje do swojej polowki. Jednym slowem gra nie warta swieczki mam na mysli odchodzic do kochanki zwykle sie nie oplaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
7 godzin temu, Gość Ona napisał:

M_89, kontynuując temat zakochania, co zrobisz jeśli rzeczywiście trafisz na kobietę, która straci dla Ciebie głowę? I po kilku miesiącach bardzo udanej znajomości powie Ci wprost, że się zaangażowała, zakochała i jest z Tobą szczęśliwa?

Właściwie już nie muszę odpowiadać bo @Gość abc zrobiła to za mnie i wyczerpała temat ;)

 

Miło mieć chociaż jednego kibica ;D haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Czyli ona mówi Ci, jest mi z Tobą tak dobrze, jestem zakochana i szczęśliwa a Ty na to acha, to dziękuję było miło i usuwasz jej numer? Pytam bo tak zrobił facet z którym miałam romans. I żadne tłumaczenie że nigdy nie odejdę od męża nie pomogło. A romans był absolutnie niesamowity...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

pozwole sobie, odpowiedziec na to pyt jako kobieta kolega moze oczywiscie albo sie podpisac lub inna opinie wyrazic. Kochana tu jest ogloszenie dla mezatki ,czyli dla kobiety u ktorej w malzenstwie brakuje seksu a reszte ma, wnioskuje, ze tak jest u kolegi. Czyli korzysc obopolna wilk syty i owca cala. Ewentualnie kobieta ma starego meza ,ktory nie daje rady 😉

Ja bym zrobila jak twoj kochanek niestety czego oczekiwalas, ze czlowiek latami pracowal na to co ma teraz i dla seksu zostawi wszystko Nigdy. Czesto kochanka nic nie ma wiecej do zaoferowania oprocz seksu. Daj dziecku zabawke zepsuta a dobra niech tobie da, zobaczysz reakcje. Zycie to kalkulacja i tyle Dziecko majac duzo zabawek nie tak szybko zmieni piaskownice jak nic nie ma to chetnie pochodzi to tu to tam . To sie nazywa Zycie   Tobie kolego zycze powodzenia a pani wiecej rozsadku na przyszlosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwe

autor i abc to ta sama osoba, tylko że koleś nie ma jaj odpisać i udaje laske żeby się wytłumaczyć, widać to jak byk po piśmie nawet, żenada w ch00y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

no nie ta sama  🤣 czlowiek mnie zwyczajnie zainteresowal, poniewaz bardzo kulturalnie odpowiada. Ja troche niestety wchodzac na to forum pobladzilam na poczatku myslalam, ze tu cwierc inteligenci ale i po studiach sa, mam na mysli siebie calkiem niezlych  swoja droga podejrzewam, ze kolega 89 tez. Na co dzien mam do czynienia z powaznymi ludzmi i wyszlam z zalozenia, ze sobie pozartuje przynajmniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
Dnia 7.01.2019 o 14:53, Gość Ona napisał:

M_89, kontynuując temat zakochania, co zrobisz jeśli rzeczywiście trafisz na kobietę, która straci dla Ciebie głowę? I po kilku miesiącach bardzo udanej znajomości powie Ci wprost, że się zaangażowała, zakochała i jest z Tobą szczęśliwa?

Tak jak zostało tu już napisane - to jest klarowna sytuacja. Jest zabawa, jest przyjemnie, ale nie wchodzimy sobie w życie prywatne. W sytuacji gdy kochanka mówi, że się zako...e to niestety trzeba to przerwać. Nawet jak obiecuje, że nie odejdzie od męża....różnie się może potoczyć więc nie warto tu ryzykować tylko rozejść się mając wspaniałe wspomnienia ;)

 

3 godziny temu, Gość eqwe napisał:

autor i abc to ta sama osoba, tylko że koleś nie ma jaj odpisać i udaje laske żeby się wytłumaczyć, widać to jak byk po piśmie nawet, żenada w ch00y.

no chyba nie bardzo :) żenadą jest twój komentarz tutaj...

 

3 godziny temu, Gość abc napisał:

no nie ta sama  🤣 czlowiek mnie zwyczajnie zainteresowal, poniewaz bardzo kulturalnie odpowiada. Ja troche niestety wchodzac na to forum pobladzilam na poczatku myslalam, ze tu cwierc inteligenci ale i po studiach sa, mam na mysli siebie calkiem niezlych  swoja droga podejrzewam, ze kolega 89 tez. Na co dzien mam do czynienia z powaznymi ludzmi i wyszlam z zalozenia, ze sobie pozartuje przynajmniej. 

kultura to podstawa :) myślę, że nie możesz się czuć rozczarowana - sporo tu ćwierć "ynteligentów" i niestety studia już nie zawsze są wyznacznikiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdad

Przecież ten typek pisze jak ameba umysłowa, jeśli takie płytkie wypowiadanie się jego kogoś jara to najwidoczniej ten sam poziom. Tylko przytakuje i się zgadza i piszę to samo co osoba cytowana, jak cipeusz a nie facet... w sumie może teraz czasy takie naszły, że kobiety zaczynają lecieć na kobiecych facetów 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

sdad cwierc inteligent sie odezwal 🤣. Ty za to kolego piszesz i wyciagasz wnioski niczym blyskawica. Z takim to tylko konie krasc🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja preferuje męskich facetów, mimo to, że jestem z Wrocławia to właśnie wolałabym z kimś innym się spotkać. Nie mój typ, chyba nie tylko ja to zauważyłam, ale powodzenia - kobiet jest dużo na tym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

sdad co ciebie ten watek tak zainteresowal, styl pisania wskazuje mi na mezczyzne  . Jak kolega to watek o gejach mysle, ze dostepny gdziesz jest ,wejdz tam  i szukaj szczescia powodzenia. abc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_M_89
12 minut temu, Gość sdad napisał:

Przecież ten typek pisze jak ameba umysłowa, jeśli takie płytkie wypowiadanie się jego kogoś jara to najwidoczniej ten sam poziom. Tylko przytakuje i się zgadza i piszę to samo co osoba cytowana, jak cipeusz a nie facet... w sumie może teraz czasy takie naszły, że kobiety zaczynają lecieć na kobiecych facetów 🙂 

I tak lepsze to niż bycie takim ...em jak ty, powodzenia ;)

 

5 minut temu, Gość Monika napisał:

Ja preferuje męskich facetów, mimo to, że jestem z Wrocławia to właśnie wolałabym z kimś innym się spotkać. Nie mój typ, chyba nie tylko ja to zauważyłam, ale powodzenia - kobiet jest dużo na tym świecie.

Każdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Wypowiedział/wypowiedziała się i tyle, co Ci do tego? ma prawo do komentarza. Ty za to robisz za jego adwokata? Jak Cię swędzi to wskocz mu na bagiete i tyle. Daj się chłopowi wykazać i nie sam pisze. Potem go ludzie wyzywają od cipeuszy albo lalusiów, bo go jakieś randomowe laski muszą bronić. Do mnie też będziesz wojne toczyć? Ja tylko napisałam żebyś wyluzowała i dała facetowi pogadać i poznać innych ludzi, nie trzymaj go tak na smyczy i nie rób wszystkiego za niego, bo to tylko jest na jego minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

przyznaj sie Moniko, nie dla psa kielbasa po prostu. Szukaj na silowni tam sa tacy mescy czekaja na ciebie 🤣, pogadac tez z nimi mozna ile maja w bicepsie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×