Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zobacztak

Problem ze wzrostem kobiety

Polecane posty

Gość Alek
10 minut temu, Gość gość napisał:

Problemem niskich facetów jest nie tylko to, że są niscy tak ogólnie...zawsze mają krótkie nogi. Drobna postura przy krótkich nogach/niskim wzroście jeszcze jakoś wygląda, dlatego kobieta może być niska i seksowna. Niski i drobny facet wygląda śmiesznie, a niski z rozbudowanymi ramionami (o brzuchu nie mówiąc!) wygląda strasznie. Dltego mało kto leci na niskich facetów - bo to naprawdę trzeba się w charakterze zakochać 😛

Niskie laski też mogą być brzydkie, jeżeli mają grube nogi, dużą głową w porównaniu do tułowia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDoe
12 minut temu, Gość Hey napisał:

No bo z reguły tak jest. Ja jakaś inna😉

Musisz znaleźć jakiegoś czułego i opiekuńczego "niedźwiedzia", wtedy zmienisz zdanie 😉 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieaut
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Eh to nie ja napisałam... 

Ale ja tutaj znajomości nie szukam, pozatym nie wiem czy się mieszczę w przedziale dla autora haha 

A tak z ciekawości pytam ile ważysz przy twoim wzroście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
2 minuty temu, Gość Alek napisał:

Porównanie trefne. Gruba laska potrafi schudnąć, niski facet nie urośnie. Prędzej to właśnie płaska laska, wąskie biodra, b. cienkie rzadkie włosy, wysokie czoło. Po drugie, dam sobie rękę uciąć że modelką nie jesteś; ) Bo to mało urodziwe są takie złośliwe, wtykające pysk w nieswoje sprawy. 

Fakt jest czymś stałym, jak dogmat. A skoro są wyjątki, to nie jest dogmatem. 

Ale to nie jest kwestia praw fizyki, tylko myślenia. 

Z tymże - otyłość/ anoreksja jest oznaką choroby. Niski wzrost to niski wzrost w dodatku nie dziedziczy się go wprost (niski ojciec nie oznacz aniskiego syna). 

Jak porównanie trefne, uwazasz że fenotyp od tak jestesmy w stanie zmienic? Nie rozsmieszaj mnie. Biust urośnie jedynie od skalpela, biodra też magicznie się nie poszerza. Takie są fakty kobieta o szerszych biodrach i wąskiej talii to podświadomy ideał (ze względu iż wygląda na zdrowa mogąca wydać na świat zdrowe potomstwo) w naszej kulturze mężczyzna zaczyna się od 180 cm (wygląda na silnego samca mogącego spłodzic zdrowe potomstwo) takie są nasze żądze w Europie jak ci się nie podoba to wyjedź do Azji. Na modelkę jestem za niska, ale poza tym na urodę nie narzekam, u kobiet liczą się proporcje i waga a nie wzrost. Nie myl moich poglądów ze złośliwościa słonko, po to są publiczne fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Alek napisał:

Niskie laski też mogą być brzydkie, jeżeli mają grube nogi, dużą głową w porównaniu do tułowia. 

Pewnie, od dawna wiadomo, że niskie osoby muszą bardzo o siebie dbać żeby dobrze wyglądać. Ja tylko zwracam uwagę, że właściwie nie ma dobrze wyglądających niskich facetów. Każdy to taki kaczorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
9 minut temu, Gość Emilka napisał:

w naszej kulturze mężczyzna zaczyna się od 180 cm

Niech to szlag! Brakuje mi długość palca serdecznego ; ) A widzisz, mojej Darii to nie przeszkadza. W dodatku ona wyższa o 4 cm. No i jesteśmy już anomalią, która trwa 4 lata. ; ) Odstępstwem od normy! I ma szerokie biodra, fajny tyłek i piękne gęste włosy. I COŚ najstraszniejszego - JEST SZCZUPŁA.  

Cytat

kobiet liczą się proporcje i waga a nie wzrost.

No laska 185 będzie miałą problem, podobnie jak ta 140. 

Cytat

takie są nasze żądze w Europie jak ci się nie podoba

Nie mnie się nie podoba, tylko tobie. 

Cytat

Nie myl moich poglądów ze złośliwościa słonk

Tak i dlatego pierwszy post był o tym jaka to anomalia niższy facet z wyższą kobietą. Szanuj czytaczy nie są tacy głupi jak ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Pewnie, od dawna wiadomo, że niskie osoby muszą bardzo o siebie dbać żeby dobrze wyglądać. Ja tylko zwracam uwagę, że właściwie nie ma dobrze wyglądających niskich facetów. Każdy to taki kaczorek

Raczej to przez przodopochylenie miednicy. Częstsze u kobiet, z powodu noszenia wysokich obcasów... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
6 minut temu, Gość Alek napisał:

Niech to szlag! Brakuje mi długość palca serdecznego ; ) A widzisz, mojej Darii to nie przeszkadza. W dodatku ona wyższa o 4 cm. No i jesteśmy już anomalią, która trwa 4 lata. ; ) Odstępstwem od normy! I ma szerokie biodra, fajny tyłek i piękne gęste włosy. I COŚ najstraszniejszego - JEST SZCZUPŁA.  

No laska 185 będzie miałą problem, podobnie jak ta 140. 

Nie mnie się nie podoba, tylko tobie. 

Tak i dlatego pierwszy post był o tym jaka to anomalia niższy facet z wyższą kobietą. Szanuj czytaczy nie są tacy głupi jak ci się wydaje.

Zapomniales jeszcze dodac, ze ma wąska talię, duży biust i ładna twarz 😆 a może jest brzydka z twarzy? Hmm to by tłumaczyło dlaczego z tobą jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbyszekzPudliszek


Jejku, Wy jeszcze się żrecie? Chce się Wam w sobotni wieczór? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
5 minut temu, Gość Emilka napisał:

Zapomniales jeszcze dodac, ze ma wąska talię, duży biust i ładna twarz 😆 a może jest brzydka z twarzy? Hmm to by tłumaczyło dlaczego z tobą jest 

Biuścik ma mały. Niemniej, taki w sam raz. Bioderka szerokie. Ma niebieskie oczy, ciemne do pasa włosy, łagodne rysy twarzy. A wiesz, że wyszło szydło z wora? Jak bardzo boli cię szczęście obcych ludzi; ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieaut

Emilka straszny ma charakter pewnie nikt jej nie chce nawet jak jest ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
7 minut temu, Gość Nieaut napisał:

Emilka straszny ma charakter pewnie nikt jej nie chce nawet jak jest ładna

Typowy pies ogrodnika. Nasz związek najbardziej nie pasował brzydulom ; ) Jak to, taka ładna laska jest z takim kurduplem? Same po nocach mażą o mega przystojniakach. Ale niestety na marzeniach to się kończy bo są za mało urodziwe. A tu modelka wybiera takiego gościa... Więc uroda nic nie daje. BUM burzy się światopogląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
6 minut temu, Gość Alek napisał:

Biuścik ma mały. Niemniej, taki w sam raz. Bioderka szerokie. Ma niebieskie oczy, ciemne do pasa włosy, łagodne rysy twarzy. A wiesz, że wyszło szydło z wora? Jak bardzo boli cię szczęście obcych ludzi; ) 

Ty jak widać nie łapiesz ironii. Prędzej uwierzę w to, ze Rydzyk jest skromnym zakonnikiem niż w twoją bajeczke. Zamiast zająć się Daria wyklocalbys się z kobietami na damskim forum? Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
1 minutę temu, Gość Alek napisał:

Typowy pies ogrodnika. Nasz związek najbardziej nie pasował brzydulom ; ) Jak to, taka ładna laska jest z takim kurduplem? Same po nocach mażą o mega przystojniakach. Ale niestety na marzeniach to się kończy bo są za mało urodziwe. A tu modelka wybiera takiego gościa... Więc uroda nic nie daje. BUM burzy się światopogląd. 

Teraz już się ulewnilam że piszę z jakims prawikiem przegrywem 🙂 acha ta babska intuicja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i i a

mój kumpel z takim kurduplem jest 160 w kapeluszu większość lasek i mówi że go nie chce ale że on ryjem wachlować umie i jest przebojowy to już ... zaliczył pół miasta zawsze ściąga jakieś laski co ciekawe normalne spokojnie kolega wysoki jest nadal prawnikiem więc w dupę sobie wsadźcie kobiety te teorie o 180cm bo dla was liczą się emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
11 minut temu, Gość Nieaut napisał:

Emilka straszny ma charakter pewnie nikt jej nie chce nawet jak jest ładna

Nie wiem co ma mój charakter do topiku oraz faktu że kobiety na ogół lubią wysokich mężczyzn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
1 minutę temu, Gość Emilka napisał:

Ty jak widać nie łapiesz ironii. Prędzej uwierzę w to, ze Rydzyk jest skromnym zakonnikiem niż w twoją bajeczke. Zamiast zająć się Daria wyklocalbys się z kobietami na damskim forum? Hmm

A może jej nie ma w tej chwili? Weź pomyśl. Nie z kobietami, tylko z kobietą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość i i a napisał:

mój kumpel z takim kurduplem jest 160 w kapeluszu większość lasek i mówi że go nie chce ale że on ryjem wachlować umie i jest przebojowy to już ... zaliczył pół miasta zawsze ściąga jakieś laski co ciekawe normalne spokojnie kolega wysoki jest nadal prawnikiem więc w dupę sobie wsadźcie kobiety te teorie o 180cm bo dla was liczą się emocje

Emocje muszą być ale z mężczyzną tylko powyżej 180 cm 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
4 minuty temu, Gość Emilka napisał:

Teraz już się ulewnilam że piszę z jakims prawikiem przegrywem 🙂 acha ta babska intuicja 

Widać, że ta myśl poprawia ci humor. Więc niechaj tak będzie : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
Przed chwilą, Gość Alek napisał:

A może jej nie ma w tej chwili? Weź pomyśl. Nie z kobietami, tylko z kobietą. 

Sam fakt że przesiadujesz na babskim forum czyni cię zniewiesciala safandułą. Nie ma już for o kulturystyce czy sztukach walki czy o czym kolwiek meskim? Są pierwsze efekty zniesienia obowiązkowej służby wojskowej. Chyba że w latach twoich poborow zostałeś zdyskwalifikowany co jest (o ironio!) wysoce prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 24
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Emocje muszą być ale z mężczyzną tylko powyżej 180 cm 😘

No wysoki mężczyzna jest męski i seksowny i pociągający... A jak do tego jeszcze umiesniony to sie rozplywam...mogłabym z takim cała noc... Oka nie zmruzyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
2 minuty temu, Gość Alek napisał:

Widać, że ta myśl poprawia ci humor. Więc niechaj tak będzie : ) 

Nie, właśnie ta myśl mnie zasmuca, wolałabym żeby było więcej prawdziwych samców, ale cóż pobożne życzenia. Może kiedyś przegrywy nie przetrwają ewolucji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
Przed chwilą, Gość Emilka napisał:

Sam fakt że przesiadujesz na babskim forum czyni cię zniewiesciala safandułą. Nie ma już for o kulturystyce czy sztukach walki czy o czym kolwiek meskim? Są pierwsze efekty zniesienia obowiązkowej służby wojskowej. Chyba że w latach twoich poborow zostałeś zdyskwalifikowany co jest (o ironio!) wysoce prawdopodobne

To jest twoja opinia a nie fakt. Kobiety też przesiadują na męskich forach i nikt nie robi rabanu, że ona jest tomboy 😉 

Jak chcesz to sama możesz iść do wojska. Ja akuratnie mam poglądy mocno pacyfistyczne. Po prostu boli cię parę faktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
3 minuty temu, Gość Emilka napisał:

Nie, właśnie ta myśl mnie zasmuca, wolałabym żeby było więcej prawdziwych samców, ale cóż pobożne życzenia. Może kiedyś przegrywy nie przetrwają ewolucji 

A ja sobie bym życzył więcej empatycznych i mądrych kobiet wokół. Ale po prostu z tego naiwnego marzenia wyrosłem jakieś 10 lat temu. Na szczęście moja D. taka jest - idealna z charakteru i z ciała. ; ) Skoro nie przyciągasz takich jakich chcesz to mówi wszystko o tobie. Na bank w realu jesteś smutnym, pełnym zgryzoty nieatrakcyjnym człowiekiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbyszekzPudliszek
9 minut temu, Gość Emilka napisał:

Sam fakt że przesiadujesz na babskim forum czyni cię zniewiesciala safandułą. Nie ma już for o kulturystyce czy sztukach walki czy o czym kolwiek meskim? Są pierwsze efekty zniesienia obowiązkowej służby wojskowej. Chyba że w latach twoich poborow zostałeś zdyskwalifikowany co jest (o ironio!) wysoce prawdopodobne

Eeee... Nie generalizuj. Czyż męskim nie jest studiowanie damskiej psyche? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
1 minutę temu, Gość Alek napisał:

To jest twoja opinia a nie fakt. Kobiety też przesiadują na męskich forach i nikt nie robi rabanu, że ona jest tomboy 😉 

Jak chcesz to sama możesz iść do wojska. Ja akuratnie mam poglądy mocno pacyfistyczne. Po prostu boli cię parę faktów.

Wymień jakie fakty mnie bolą? Twoja łzawą historyjkę wsadzam między bajki, dlatego "nie cieszę się twoim szczęściem". Z tego co widać gołym okiem, ty nie możesz pogodzić się z FAKTEM że to właśnie wysoki mężczyzna jest ideałem większości kobiet. Nie wiem, moze ja nie siedzę na męskich forach bo nie jestem chlopczyca tylko 100% natural woman 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbyszekzPudliszek
1 minutę temu, Gość Emilka napisał:

(...) nie jestem chlopczyca tylko 100% natural woman 

...i do tego "samica Alfa"... Mrrrrrrr...... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
2 minuty temu, Gość ZbyszekzPudliszek napisał:

Eeee... Nie generalizuj. Czyż męskim nie jest studiowanie damskiej psyche? 😉 

Po prostu facet może się o kobietach za dużo dowiedzieć. I niektórym to nie po drodze. Jej argument o przesiadywaniu na babskich forach, to typowe chwytanie się brzytwy przez tonącego. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
1 minutę temu, Gość Alek napisał:

A ja sobie bym życzył więcej empatycznych i mądrych kobiet wokół. Ale po prostu z tego naiwnego marzenia wyrosłem jakieś 10 lat temu. Na szczęście moja D. taka jest - idealna z charakteru i z ciała. ; ) Skoro nie przyciągasz takich jakich chcesz to mówi wszystko o tobie. Na bank w realu jesteś smutnym, pełnym zgryzoty nieatrakcyjnym człowiekiem. 

Skąd wiesz że nie przyciągam takich jak chcę? Nie muszę tu o tym pisać żeby się dowartosciowac. Zresztą co mnie obchodzi opinia przegrywa który czai się na babskim forum. Twoja D idealna z charakteru i z ciała chyba masz na mysli... końcowy odcinek twoich pleców? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
1 minutę temu, Gość Alek napisał:

Po prostu facet może się o kobietach za dużo dowiedzieć. I niektórym to nie po drodze. Jej argument o przesiadywaniu na babskich forach, to typowe chwytanie się brzytwy przez tonącego. ; )

Nie odwracaj tak jak Król Jaroslaw Wspaniały kota ogonem. Zamiast używać merytorycznych argumentów potrafisz tylko wymyslic bajeczke o nieistniejacej dziewczynie i napisać mi że jestem brzydka i mam zj.. Charakter, cóż jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości czy jesteś przegrywem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×