Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zobacztak

Problem ze wzrostem kobiety

Polecane posty

Gość Emilka
16 minut temu, Gość Alek napisał:

No tak. Gościu 160, a ty piszesz że laska odrzuciłaby 170 na rzecz 180. Niczym pięść do nosa ten twój komentarz. Zapewne pisałaś to w przypływie chęci niesienia mu pomocy. Ośmieszasz się:D I ta zabawa w darmowego internetowego psychologa - nie są mi potrzebne twe diagnozy. 

Nie, to ty traktujesz internetowe wypowiedzi zbyt poważnie 🙂 Wiesz uważaj! Bo czytają je internetowe przegrywy - incele. 😕 Niestety. 

3 mld kobiet zgodnie ci przyklaśnie. Może to coś poważniejszego - schizofrenia? 

To cię najbardziej chyba w tym wszystkim boli.

 W takim razie po co się wtracasz do dyskusji i znizasz do takiego płytkiego poziomu komentując komentarz który pasuje jak pięść do nosa? To dowodzi jedynie, ze nie masz szacunku do samego siebie ani tym bardziej swojego czasu. To autor wykazal się skrajnym de/bilizmem ja mu tylko uzmyslowilam że teaz może mieć bardzo ciężko znaleźć jakąkolwiek laske. Czy to źle? Dlaczego się jego nie uczepiles ze zerwal z cudowona dziewczyna z powodu kilku cm? Podwójne standardy widzę stosujesz. Moja opinia jest zgodna z faktami. Większość lasek wybierze 180 zamiast 170. Inaczej przeczyloby to biologii, teorii ewolucji, naszej zwierzęcej stronie natury itp. Spójrz na samice innych gatunków, wybierają najmniejszego? Dlaczego tak cię to boli? Pogodz się z tym. Romantyzm piękna rzecz i czasem pod jego wplywem zako...emy się niestandardowo ale to wciąż wyjątki. Na ogół najlepsi łączą się z najlepszymi, a panowie przegrywy powinni spuscic z tonu i znaleźć laske tak samo zdesperowana co oni. Na cos lepszego lepiej niech nie liczą, po co się rozczarowac. Mogą tylko zjadać okruchy ze stołu prawdziwych mezczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
16 minut temu, Gość Alek napisał:

Na bank w oczy byś mi tego nie powiedziała ; ) Daj swój fb - zobaczymy czy jesteś taka odważna. Albo jeszcze lepiej - swoje zdjęcie z podpisem. 

Oddaje tobie pierwszenstwo w tej kwestii. W mojej obecnosci siedziabys ze wzrokiem wbitym w podłogę ujadaczu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
22 minuty temu, Gość czas do lekarza napisał:

ty daj swoje foto prawiczku

Dokładnie 😁 chociaż jesteś pewna że chcesz to zobaczyć? .. Bo ja bym stchorzyla chyba w tym jednym wypadku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amperka

Wybacz kolego, ale Ty akurat się zblazniles. Jesteś strasznie malostkowy. Takie szczebiotanie i tupanie nóżkami przystoi kobiecie, a od mężczyzny wymaga się dystansu i pewności siebie. Jesteś przegrywem, nie ze względu na wzrost ale swój ratlerkowy charakter. Dlatego wolę dużych mężczyzn, bo są jak te bernardyny - spokojne i opanowane, a ci mali chłopcy to tak ujadaja jak ratlerki. Mają tyle do udowodnienia... Tak serio to chce Cie trochę podtrzymać na duchu, że wzrost sam w sobie jest atrakcyjny dla kobiet, ale charakter mężczyzny to podstawa. Kobiety mają większe powody do kollmpleksow, bo jednak wygląd jest istotniejszy. Jednak u Ciebie, konsekwencją tego wzrostu jest beznadziejny i miałki charakter. Jak czytałam te Twoje wypociny, to normalnie czułam politowanie. A kobieta jest w stanie mężczyźnie wiele wybaczyć: zdrady, picie, hazard, ale nie to, że jest pierdołą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka

Dobra, zawieszam broń.kolorowych snów 👼 nie gniewaj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Emilka Ty se hormony zbadaj bo Ci testosteron skacze co z hormonami kobiecymi daje taki efekt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
1 minutę temu, Gość Monika napisał:

Emilka Ty se hormony zbadaj bo Ci testosteron skacze co z hormonami kobiecymi daje taki efekt 😉

Zawsze lubię wygrywać mimo wszystko a teraz ja samica alfa straciłam tyle czasu bo dałam się wciągnąć w internetową kłótnie, oh, my! Chociaż forum to widziało gorsze przypadki... może faktycznie zbadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

To nie jest problem ze wzrostem

To jest problem z kątem pod jakim spoglądamy drugiej osobie w oczy i kwestia perspektywy

Facet 2 metry kobieta 180 cm. Różnica 20 cm. To 10% wzrostu faceta i 11,(1)% wzrostu kobiety.

 

Ale rozmiary głowy  w pływają na wys umiejscowienia oczu.

Dla metrowego krasnala różnica 20 cm to już 20% jego w wzrostu a dla 80cm krasnalicy to 25% jej wzrostu

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Dodatkowo wzrost to tylko jeden wymiar. Samo mówienie o wysokości czegokolwiek implikuje co najmniej 4 wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

Gorszy i lepszy to pojęcia z perspektywy wymiaru moralnego.

Kwestia tego co kto woli  to problem z innego świata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7bthjlkf

wzrost jest taki bardzo fajnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprostuje
9 godzin temu, Gość Gosclala napisał:

I nie bedzie bejbikow :(:(:(

a wszystko przez 4 cm 😞

P

przez 7 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałmiał

sama mam 160 cm i mężczyzna 163 Myślę że byłby całkowicie wystarczająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda!Znam pare takich miniaturek i jedna z nich ma meza chyba 1,9 i kazdy jej byly chlopak tak samo, ogolnie te male nie schodza ponizej 1,85 w wyborze, wyzsze nie maja takich wymagan.Mysle ze to rekompensata wlasnego niskiego wzrostu, przeciwienstwa sie przyciagaja i szuka sie tego czego brakuje, np poludniowcy uwielbiaja blondynki a skandynawowie nie maja takiej obsesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c566788
2 godziny temu, Gość sprostuje napisał:

P

przez 7 cm

4 cm bo on napisal ze moze niec 166 cm wiec z powodu 4 cm nie bedzie dzieciakow ani spokojnej starosci we dwoje 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak

o matko ale burza sie zrobila :) jedyne co moge powiedziec to to ze nie wygldam jak kaczor mam proporcjolane nogi, cialo i rece, moze dlatego latwiej poznaje kobiety, ale z 2 strony moj kumpel mojego wzr wyglada jak kaczor tzn jest krepy i generalnie ma b. ladna wyzsza od niego kobiete ale wg mnie ona z nim wyglada jak matka z synem, i nie szukam dziewczyny na necie tylko pytam tutaj. Emilka - ale z Ciebie babochlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
41 minut temu, Gość c566788 napisał:

4 cm bo on napisal ze moze niec 166 cm wiec z powodu 4 cm nie bedzie dzieciakow ani spokojnej starosci we dwoje 😞

wiesz to wszystko ruchoma sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty

Mam 173 cm i nigdy nie byłam z niższym od siebie partnerem uważam że gdy kobieta jest wyzsza to taka para wygląda nieestetycznie. To cud że dosyć wysoka kobieta cię w ogóle chciala. Teraz sobie nie znajdziesz pewnie dziewczyny, ale to dzięki własnej glu. pocie. Pewnie ten list jest zamyślony bo u nas na studiach niscy faceci są samotni w liceum to samo było, tylko jeden niski miał dziewczynę ale taka oblesna z wyglądu i wredna z charakteru o wszystko się go czepiała leczyla kompleksy niskiego wzrostu miała około 1,5 m. Cyba że jakaś zdesperowana na ciebie poleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co wy na to

Ja mam 170, ona 160. Piękna, zgrabna, zadbana, szczupła z krągłościami, twarz anioła, seksowne oczy, ubiór kobiecy z klasą, inteligencja ponadprzeciętna, wykształcenie wyższe. męski ideal od facetów nie może się opędzić, a szaleje za mną, mój atut to seksowna twarz i to że wiem jak postępować z kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
4 minuty temu, Gość Beauty napisał:

Mam 173 cm i nigdy nie byłam z niższym od siebie partnerem uważam że gdy kobieta jest wyzsza to taka para wygląda nieestetycznie. To cud że dosyć wysoka kobieta cię w ogóle chciala. Teraz sobie nie znajdziesz pewnie dziewczyny, ale to dzięki własnej glu. pocie. Pewnie ten list jest zamyślony bo u nas na studiach niscy faceci są samotni w liceum to samo było, tylko jeden niski miał dziewczynę ale taka oblesna z wyglądu i wredna z charakteru o wszystko się go czepiała leczyla kompleksy niskiego wzrostu miała około 1,5 m. Cyba że jakaś zdesperowana na ciebie poleci.

spokojna glowa :) bez problemu sobie kogos znajde, cialge poznaje jakies kobiety :)

Dzieki za zlosliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

I co autorze chwalisz się czy zalisz? Pewnie jakaś brzydka ta dziewczyna była i to był prawdziwy powód zerwania bo która by chciała takiego krasnala? Nawet niskie maja duże wymagania co do do wzrostu a wysokie na pewno by nie chciały gorowac na partnerem, to takie niekobiece. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość i co wy na to napisał:

Ja mam 170, ona 160. Piękna, zgrabna, zadbana, szczupła z krągłościami, twarz anioła, seksowne oczy, ubiór kobiecy z klasą, inteligencja ponadprzeciętna, wykształcenie wyższe. męski ideal od facetów nie może się opędzić, a szaleje za mną, mój atut to seksowna twarz i to że wiem jak postępować z kobieta.

Bo juz ci ktoś uwierzy 😂 na kaffe wszystkie prawiki mają piekne, mądre, zadbane - magia internetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, emigrantka napisał:

Prawda!Znam pare takich miniaturek i jedna z nich ma meza chyba 1,9 i kazdy jej byly chlopak tak samo, ogolnie te male nie schodza ponizej 1,85 w wyborze, wyzsze nie maja takich wymagan.Mysle ze to rekompensata wlasnego niskiego wzrostu, przeciwienstwa sie przyciagaja i szuka sie tego czego brakuje, np poludniowcy uwielbiaja blondynki a skandynawowie nie maja takiej obsesji

Wyższe też mają takie wymagania. Nie wyobrażam sobie miec mężczyzny równego ze mną a co dopiero nizszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
2 minuty temu, Gość Ona napisał:

I co autorze chwalisz się czy zalisz? Pewnie jakaś brzydka ta dziewczyna była i to był prawdziwy powód zerwania bo która by chciała takiego krasnala? Nawet niskie maja duże wymagania co do do wzrostu a wysokie na pewno by nie chciały gorowac na partnerem, to takie niekobiece. 

byla ladna, to ze maja wymagania to sobie moga miec, widze jakich facetow ma wiekszosc kobiet, pewnie wiekszosc z was wymaga tez pracy po milion / mc i co? i tak robicie za 2 000 hehe pustaki z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś ode mnie

Ta emilka to jakiś kobiecy przegryw, paskuda pewnie jakich mało. A nawet jeśli nie to jest okropnym, złym człowiekiem z charakteru, który klasyfikuje ludzi wg wzrostu czy są wartościowi czy też nie. Kobieta powinna być delikatna, urocza, a to jakiś babochłop niedowartościowany i pyskaty. I to nie pierwszy temat gdzie się udziela - znam ten styl pisma. Grasuje tu od dawna. Coś mi mówi, że to nawet nie kobieta, bo nie wierzę, że wśród kobiet żyją takie szumowiny, pomijając puste lale z instagrama, co za złoto jedzą kał arabskich szejków, to pewnie zakompleksiony troll, który nigdy baby nie miał, pomimo wysokiego wzrostu i mści się tutaj, że inni mogą podupczyć bez tego 😉😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Emilka, haha przecież widać że to facet pisze a wy z deb/ilem dyskutujecie i dajecie się nabierać.

 

"Słuchaj gościu" ciekawe która kobieta tak mówi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titutu
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Wyższe też mają takie wymagania. Nie wyobrażam sobie miec mężczyzny równego ze mną a co dopiero nizszego

Moze ja się wypowiem. Wymagam głównie wysokiego wzrostu najlepiej powyżej 1,8 ale 179 nie odrzucila bym. Wygląd się rzuca najpierw w oczy a dopiero charakter zatrzymuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Emilka, haha przecież widać że to facet pisze a wy z deb/ilem dyskutujecie i dajecie się nabierać.

 

"Słuchaj gościu" ciekawe która kobieta tak mówi 😄

Jeśli to wysoki facet to niech mi da namiary do niego chętnie popisze, jeśli to faktycznie Emil pisał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
12 minut temu, Gość gość napisał:

Bo juz ci ktoś uwierzy 😂 na kaffe wszystkie prawiki mają piekne, mądre, zadbane - magia internetu. 

DOKŁADNIE 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak

macie racje ze sa kobiety krote nie lubia takich krasnali jak ja wiec z gory mnie nie lubia i nic tego nie zmieni, natomiast sa tez kobiety ktore mnie po prostu lubia i poznaje kobiety ktore mnie lubia, sa i wyzsze i nizsze, wiec to tak wyglada - i wcale ich tak malo nie jest, mialem juz troche kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×