Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zobacztak

Problem ze wzrostem kobiety

Polecane posty

Gość i co wy na to
23 minuty temu, Gość gość napisał:

Bo juz ci ktoś uwierzy 😂 na kaffe wszystkie prawiki mają piekne, mądre, zadbane - magia internetu. 

Zazdrość internetowy .... To miód na moje uszy. I nie zmieniaj nicków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

wpisz na yt - UwodzeniewdzienTV,  Czy wzrost ma znaczenie dla kobiet? - licza sise techniki uwodzenia masa kurdoopli rooocha modelki 190cm i wiencej zmien nastawienie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj ci w de..

Głupia kur/wa zmienia nicki. Kiedyś los Ci odpłaci za to co tolu smarujesz szma/to i nabierzesz pokory. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas do lekarza
11 minut temu, Gość uj ci w de.. napisał:

Głupia kur/wa zmienia nicki. Kiedyś los Ci odpłaci za to co tolu smarujesz szma/to i nabierzesz pokory. 

siedź cicho niziołku co tak jamiesz do kobiety? frustracja że żadna nie chce dać? zero klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj ci w de..
Przed chwilą, Gość czas do lekarza napisał:

siedź cicho niziołku co tak jamiesz do kobiety? frustracja że żadna nie chce dać? zero klasy

To jest śmi/eć nie kobieta. Mam swoją, zarabiam 5000. Pisze to tylko po to, żeby Ci żyłka pękła z zazdrości 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas do lekarza

ja bym cię patykiem przez szmatę nie tknęła nie przez wzrost ale twoją buraczaność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas do lekarza
1 minutę temu, Gość uj ci w de.. napisał:

To jest śmi/eć nie kobieta. Mam swoją, zarabiam 5000. Pisze to tylko po to, żeby Ci żyłka pękła z zazdrości 😂

a ja zarabiam tyle co Trump i co ty na to smutny żabix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
2 minuty temu, Gość czas do lekarza napisał:

ja bym cię patykiem przez szmatę nie tknęła nie przez wzrost ale twoją buraczaność

tzn? gdzie jestem niby buraczany? poki co buraczana tu to jest Emilia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj ci w de..
5 minut temu, Gość czas do lekarza napisał:

ja bym cię patykiem przez szmatę nie tknęła nie przez wzrost ale twoją buraczaność

Ja bym się na Ciebie brzydzil napluć. I takim jak Ty nie dałbym się dotknąć. Podalbym Cię do sądu. Chcesz zobaczyć moją fakture? 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj ci w de..
6 minut temu, Gość czas do lekarza napisał:

a ja zarabiam tyle co Trump i co ty na to smutny żabix?

Chyba du/pą zarabiasz, bo intelektem nie grzeszysz :classic_sad:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas do lekarza

Jesteś jednym z buraczanych kafeteryjnych prawików których tu sie namnożyło ponad miarę, ja jestem kobietą a czego wy szukacie na babskim forum? przychodzicie wylać frustracje xd

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uj ci w de..
5 minut temu, Gość czas do lekarza napisał:

Jesteś jednym z buraczanych kafeteryjnych prawików których tu sie namnożyło ponad miarę, ja jestem kobietą a czego wy szukacie na babskim forum? przychodzicie wylać frustracje xd

 

A Ty jesteś nikim, bezrobotnym gów/nem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc4cm

Ale zeby tak z powodu 4 cm odrzucic ukochana, ktora moze robila szaliczek na zimowa pore, zeby otulic Kochanego. I moze nawet rekawiczuszki dla niego. Ech 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
13 godzin temu, Gość Emilka napisał:

Oddaje tobie pierwszenstwo w tej kwestii. W mojej obecnosci siedziabys ze wzrokiem wbitym w podłogę ujadaczu 😘

No widzisz i pokazałaś jasno, że jesteś tylko pożal się boże pozerką. 😘 Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje. To proponuje spotkanie - we trójkę! 

P.S. Posługiwanie się jakimiś śmiesznymi oznaczeniami alfa/omega itp. Troll z wykopu. Jakiś biolog to wyśmiał, że takie oznaczenia u ludzi nie mają sensu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
13 godzin temu, Gość Amperka napisał:

Wybacz kolego, ale Ty akurat się zblazniles. Jesteś strasznie malostkowy. Takie szczebiotanie i tupanie nóżkami przystoi kobiecie, a od mężczyzny wymaga się dystansu i pewności siebie. Jesteś przegrywem, nie ze względu na wzrost ale swój ratlerkowy charakter. Dlatego wolę dużych mężczyzn, bo są jak te bernardyny - spokojne i opanowane, a ci mali chłopcy to tak ujadaja jak ratlerki. Mają tyle do udowodnienia... Tak serio to chce Cie trochę podtrzymać na duchu, że wzrost sam w sobie jest atrakcyjny dla kobiet, ale charakter mężczyzny to podstawa. Kobiety mają większe powody do kollmpleksow, bo jednak wygląd jest istotniejszy. Jednak u Ciebie, konsekwencją tego wzrostu jest beznadziejny i miałki charakter. Jak czytałam te Twoje wypociny, to normalnie czułam politowanie. A kobieta jest w stanie mężczyźnie wiele wybaczyć: zdrady, picie, hazard, ale nie to, że jest pierdołą.

 

WIdać, że dalej jak w lesie i zdrowie psychicznie mężczyzn ma się za nic. "Facet powinien" - ke? Jak ma się zachować ktoś, kto jest jechany za coś, na co nie ma wpływu? Ma być wdzięczny? I któraś z was się dziwi, że mizoginia się szerzy? 

Małostkowe to jest odrzucanie kogoś bo ma 5 - 10 cm mniej. HE. A faceta z 10 cm przyrodzeniem byście odrzuciły. A w kwestii wzrostu to sprawa życia i śmierci. 

Cytat

wymaga się dystansu i pewności siebie.

A od kobiet empatii i zrozumienia? 

Cytat

Dlatego wolę dużych mężczyzn, bo są jak te bernardyny - spokojne i opanowane,

Ciekawe czy będą tacy spokojni jak im jakiś nizioł nakopie. Niestety, niektóre z was żyją w jaskini i myślą, że większy może w tej kwestii więcej. 

Cytat

konsekwencją tego wzrostu jest beznadziejny i miałki charakter.

Ok. WIęc teraz zaciskam pięść - koniec bycia empatycznym i wyrozumiałym. Tera będę szorstkim chamem i mizoginem. Jak widać checie tego i wasze mentalne ci..ki też. Ale coraz więcej takich facetów, nawet wysokich. Mają dość waszych gierek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc6788oo

O kurde przeczytalam - problem ze wzwodem u kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda
7 godzin temu, Gość Ona napisał:

Jeśli to wysoki facet to niech mi da namiary do niego chętnie popisze, jeśli to faktycznie Emil pisał 

Porada dla ciebie: idź do pierwszego lepszego klubu. Wysokich gości jest od groma.  Piszesz jak by to było jakąś rzadkością. I tak jesteś desperatką z kiepskimi wymaganiami, więc możesz zaproponować mu seks. Biedne jesteście takie wszystkie niekobiece się czujecie. Że aż potwierdzenia swojej miałkiej kobiecości potrzebujecie ;D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuję

chamsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenWysoki
Dnia 5.01.2019 o 21:11, Gość Gosc napisał:

Kobieta, 19 lat, już nie ma dla mnie raczej nadziei że urosne 

Ja mam 194 cm a Ty jesteś moim ideałem 🙂 wysocy faceci uwielbiają filigranowe laski, wysokie mnie brzydką. Pomyśl o Arianie Grande czy Julii Wieniawie i postaw koło takiej paskudnej kozy jak Ania Rubik. Fuuuuu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funboy

Emilka masz 169 to też jesteś ratlerek szczekacz a chciałabyś wysokiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funboy
Dnia 5.01.2019 o 20:37, Gość Emilka napisał:

To są skrajne przypadki.Fakt, ze tobie się trafiło przysłowiowe ślepej kurze ziarno nie znaczy że jest to regułą. Więc zamien się z tym wysokim kolegą i weź tą małą zolze skoro wzrost jest ważniejszy od charakteru. Ja jestem średniego wzrostu 169 i nie umowilabym się z nizszym facetem bo bym nawet szpilek nie mogła założyć, czulabym się mało kobieco. Jeśli ten post to nie fake to chyba masz jakieś zaburzenia, ale obstawiam ta pierwsza opcje. 

To nie jest średni wzrost jesteś niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może poszukaj w internecie na portalach randkowych tylko zaznacz że szukasz niskiej dziewczyny bo sam jesteś niski.

ps to że niska to nie znaczy że nie będzie chciała miec wysokiego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amperka

Alek, ale ja właśnie o tym pisałam. Osobiście mam 175 cm wzrostu i podobali mi się długo niscy mężczyzni. To znaczy, nie wybierałam spośród niskich, ale ci co mnie urzekali byli akurat niscy. Byli szarmanccy i charakterni. I długo się kochalam w jednym i wiem, że też mu się bardzo podobałam, ale zawsze jak się napil to mówił, że jestem dla niego za wysoka. Więc często to faceci mają z tym problem, bo lubią się czuć dominujący. Do tego zmierzam, że fakt, że już o tym piszesz na forum tj. o swoim wzroście sugeruje mi, że jesteś bardzo niepewny siebie i zakompleksiony. Wnioskuję, że będziesz niepewny w łóżku, że nigdy nie będziesz wiedział gdzie idziemy na randkę, będziesz się zawsze mnie o to pytał itd. Więc to nie wzrost będzie powodem Twojego braku powodzenia, tylko to co Ty masz w głowie ze względu na Twój wzrost. Jak zaczniesz mieć do tego dystans, żartować że swojego wzrostu, polubisz siebie to myślę, że coś ruszy. Po prostu facet powinien mieć ten czar i swoją osobą pokazywać, że może uszczęśliwić kobietę, a nie ze będzie przelewal na nia swoje frustracje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

A dlaczego wychodzisz z założenia, że jakikolwiek facet ma Cię uszczęśliwić? A co z jego szczęściem? A może tak 50/50? 

Cytat

Wnioskuję, że będziesz niepewny w łóżku,

Trochę wróżenie z fusów, bo to dwie różne kwestie. 

Cytat

Osobiście mam 175 cm 

Cytat

ale zawsze jak się napil to mówił, że jestem dla niego za wysoka

Dla mnie te 5 cm nie robi różnicy. Chyba, że jest 10 - 15 cm wyższa, to dziwnie bym się czuł. Chociaż też nie przeważa, bo szkoda byłoby utopić relację, która działa dobrze na wielu innych płaszczyznach. Skreślanie relacji, bo ktoś jest równy wzrostem. ew. ona jest wyższa te kilka centymetrów jest mało dojrzałe i płytkie. Płytkie, bo uważam że satysfakcja w związku leży gdzie indziej... 

Cytat

bo lubią się czuć dominujący.

Świat się zmienia. Nie można być dominującym nad kobietą we wszystkich dziedzinach. To utopia. Raz będzie dominowała ona, raz on. Zresztą, wiele kobiet ma lepsze wykształcenie, większe doświadczenie w relacjach damsko - męskich, większą wiedzę na jakiś temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×