Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zobacztak

Problem ze wzrostem kobiety

Polecane posty

Gość zobacztak

ja mam 163  moja ostatnia kobieta miala 170cm byla ladna ale musiala sie schylac zeby mnie pocalowac, co mi sie ogolnie nie podobalo z czasem czulem sie malo mesko i musialem zerwac, teraz pytanie chce znalezc dziewczyne taka 155-160cm, 42-47kg,  tylko malo takich spotykam gdzie taka spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen
1 minutę temu, Gość zobacztak napisał:

ja mam 163  moja ostatnia kobieta miala 170cm byla ladna ale musiala sie schylac zeby mnie pocalowac, co mi sie ogolnie nie podobalo z czasem czulem sie malo mesko i musialem zerwac, teraz pytanie chce znalezc dziewczyne taka 155-160cm, 42-47kg,  tylko malo takich spotykam gdzie taka spotkac?

Zostawiłeś ją tylko ze względu na wzrost? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak

Niestety, ale musialem z czasem to mi siadalo na psychike i czulem sie dziwnie, jak zobaczylem jak czuej sie z nizszymi kobietami to zdecydowalem ze po prostu zerwie z nia ona znajdzie kogos innego i ja tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotta

To prowo, a jeżeli jakimś cudem nie jest to prowo, to ona go zostawiła, a nie on ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę gówniaków

Problem jest nie ze wzrostem kobiety - tylko z twoim . 1,63 no sory ale ..tyle mają chłopcy w klasie u 12- letniego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnm

Na wzrost akurat nikt nie ma wpływu i nie ma w tym nic dziwnego, że żle się

czuł przy wyższej od siebie.

Autorze do ciebie to pasowałaby taka o wzroście 150cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDoe
14 minut temu, Gość zobacztak napisał:

(...) chce znalezc dziewczyne taka 155-160cm, 42-47kg,  tylko malo takich spotykam gdzie taka spotkac?

Nie chcę Cię martwić ale takie malutkie sarenki zwykle wolą dużych mężczyzn, z nimi czują się bezpiecznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak

Czemu? Nigdy nie mialem nizszej kobiety od siebie.. ta 170 byla za wysoka jak zalozyla buty, lepiej czuje sie przy nizutkich. Na wzrost nie ma sie wplywu, jak Twoj syn np zlamie kregoslup i bedzie na wozku to tez go gownikiem nazwiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
1 minutę temu, Gość jnm napisał:

Na wzrost akurat nikt nie ma wpływu i nie ma w tym nic dziwnego, że żle się

czuł przy wyższej od siebie.

Autorze do ciebie to pasowałaby taka o wzroście 150cm.

150 to za malo, niestety ale wtedy bysmy wygladali jak 2ka krasnoludkow :( 155-160 tak gdzies, ewentualnie 166

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prince z powodu kompleksu swojego wzrostu odziewa laczki na koturnie. To jest jeden ze sposobów aby dodać sobie wzrostu. Może powinieneś o tym pomyśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnm
8 minut temu, Gość zobacztak napisał:

150 to za malo, niestety ale wtedy bysmy wygladali jak 2ka krasnoludkow :( 155-160 tak gdzies, ewentualnie 166

No, ale przy tej o wzroście 166cm to ty będziesz wyglądał jak krasnoludek, a jak zaloży szpilki to jak pól krasnala:D.więc już chyba lepsza ta mniejsza:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDoe

Ta dziewczyna, z którą zerwałeś nie miała czasem skłonności do dominacji? Może wybrała Cię właśnie z powodu wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
3 minuty temu, Metka napisał:

Prince z powodu kompleksu swojego wzrostu odziewa laczki na koturnie. To jest jeden ze sposobów aby dodać sobie wzrostu. Może powinieneś o tym pomyśleć?

ale ja nie mam kompleksu wzrostu, w sumie Prince mial gorzej niz ja 157cm :/ ale... wiesz to nie kompleks jak sie czuc jak kobieta jest od Ciebie wieksza nie moge jej zdominowac cialem. czuje sie slabo z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
1 minutę temu, Gość JohnDoe napisał:

Ta dziewczyna, z którą zerwałeś nie miała czasem skłonności do dominacji? Może wybrała Cię właśnie z powodu wzrostu?

nie, byla bardzo lagodna, czula, dobra, spokojna, wesola, wybrala mnie bo wg niej bylem normalny i dobrze wychowany, ale jednak to wszystko robi swoje i czulem sie za maly przy niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałeś dziewczynę i zostawiłeś ją tylko ze względu na własne kompleksy co do wzrostu?

Jeśli to nie prowo, to wcale mi ciebie nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
9 minut temu, Narodowy napisał:

Miałeś dziewczynę i zostawiłeś ją tylko ze względu na własne kompleksy co do wzrostu?

Jeśli to nie prowo, to wcale mi ciebie nie żal.

nie rozumiesz mojego problemu bo nie masz mojego wzrostu, latwo krytykowac u innych jakies kompleksy samemu czegos nie doswiadczajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc67890

To polepszyles sobie. A teraz szukasz w necie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość zobacztak napisał:

nie rozumiesz mojego problemu bo nie masz mojego wzrostu, latwo krytykowac u innych jakies kompleksy samemu czegos nie doswiadczajac

Ale jej to nie przeszkadzało, tylko tobie...

Zrozumiałbym ciebie gdyby ona tego nie akceptowała i czepiała się twojego wzrostu

Miałeś fajną dziewczynę i zostawiłeś ją tylko dlatego, że masz kompleksy.

Idź chłopie do psychologa, bo nie radzisz sobie z własnymi kompleksami.

Tom Cruise - niski facet i nie miał żadnych problemów by spotykać się z wysokimi kobietami, jego ex Nicole Kidman miała 180 cm.

Zrozum chłopie, że to w tobie jest problem i trzeba się z nim uporać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość zobacztak napisał:

nie rozumiesz mojego problemu bo nie masz mojego wzrostu, latwo krytykowac u innych jakies kompleksy samemu czegos nie doswiadczajac

Jak sie nie ma jednego kompleksu to na sie drugi... Mechanizm jest podobny. 

Ogarnij sie facet. 

W Polsce jest duzo niskich kobiet, na pewno jakas znajdziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
15 minut temu, Narodowy napisał:

Ale jej to nie przeszkadzało, tylko tobie...

Zrozumiałbym ciebie gdyby ona tego nie akceptowała i czepiała się twojego wzrostu

Miałeś fajną dziewczynę i zostawiłeś ją tylko dlatego, że masz kompleksy.

Idź chłopie do psychologa, bo nie radzisz sobie z własnymi kompleksami.

Tom Cruise - niski facet i nie miał żadnych problemów by spotykać się z wysokimi kobietami, jego ex Nicole Kidman miała 180 cm.

Zrozum chłopie, że to w tobie jest problem i trzeba się z nim uporać.

lubisz chyba ludziom dokuczac :) to nie kompleks to po prostu brak praktycznych gabarytow, sa duze roznice, ktore nie pasuja i to wychodzi z czasem jak chemia opadkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnm
6 minut temu, Narodowy napisał:

Ale jej to nie przeszkadzało, tylko tobie...

Zrozumiałbym ciebie gdyby ona tego nie akceptowała i czepiała się twojego wzrostu

Miałeś fajną dziewczynę i zostawiłeś ją tylko dlatego, że masz kompleksy.

Idź chłopie do psychologa, bo nie radzisz sobie z własnymi kompleksami.

Tom Cruise - niski facet i nie miał żadnych problemów by spotykać się z wysokimi kobietami, jego ex Nicole Kidman miała 180 cm.

Zrozum chłopie, że to w tobie jest problem i trzeba się z nim uporać.

Widocznie między nimi nie zaiskrzyło, a sam wzrost był tylko pretekstem do zerwania.Też bym czuła dyskomfort przy niższym facecie ode mnie chociaż to mało realne, bo wysoka nie jestem.To samo w drugą stronę.

 

Tom Cruise też miał kompleksy i przy wzroście 170cm chodził w butach z podwyższającymi wkładkami.Autor ma tylko 163cm.

No i nie zapominajmy, że Nicole Kidman jednak zostawił dla dużo niższej i drobnej kobiety:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość zobacztak napisał:

lubisz chyba ludziom dokuczac 🙂 to nie kompleks to po prostu brak praktycznych gabarytow, sa duze roznice, ktore nie pasuja i to wychodzi z czasem jak chemia opadkie

Zwyczajnie żal mi tej dziewczyny, która została porzucona tylko przez kompleksy swojego chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDoe
8 minut temu, Gość zobacztak napisał:

lubisz chyba ludziom dokuczac 🙂 to nie kompleks to po prostu brak praktycznych gabarytow, sa duze roznice, ktore nie pasuja i to wychodzi z czasem jak chemia opadkie

Myślę podobnie jak "Narodowy" i chyba nie tylko ja, sam sobie przeczysz bo właśnie temat dotyczy Twoich kompleksów z powodu niskiego wzrostu. To Ty miałeś kompleks a nie ta kobieta i z powodu kompleksów ją porzuciłeś. Chcesz czuć się "męsko" a postępujesz dokładnie odwrotnie - jak smarkacz. Męskość to nie tylko kwestia fisis, każda kobieta Ci to powie. Nie wydłużysz się więc albo zaakceptujesz siebie jakim jesteś i zaczniesz normalnie żyć albo całe życie będziesz się nad sobą użalał. Weź się w garść chłopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
1 godzinę temu, Gość JohnDoe napisał:

Nie chcę Cię martwić ale takie malutkie sarenki zwykle wolą dużych mężczyzn, z nimi czują się bezpiecznie. 

Nie  prawda . Ja mam165(no niestety) i zawsze miałam partnerów Góra 175i to juz był dla mnie wysoki mężczyzna. Z takimi 180wzwyz czuje się nieswojo jak małe dziecko 😂. Co nie zmienia faktu że nic nie mam ani do niskich ani do wysokich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDoe
7 minut temu, Gość Hey napisał:

Nie  prawda . Ja mam165(no niestety) i zawsze miałam partnerów Góra 175i to juz był dla mnie wysoki mężczyzna. Z takimi 180wzwyz czuje się nieswojo jak małe dziecko 😂. Co nie zmienia faktu że nic nie mam ani do niskich ani do wysokich 

Dlatego napisałem "zwykle" 😉 choć przyznać muszę, że nie rozumiem Twoich rozterek, moja żonka ma 162 cm i jest filigranowa ja zaś mam 180 i posturę drwala 🙂 , nie słyszałem żeby z powodu tej różnicy czuła się źle, przeciwnie bo mówi, że czuje się "zaopiekowana".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
59 minut temu, Gość zobacztak napisał:

nie, byla bardzo lagodna, czula, dobra, spokojna, wesola, wybrala mnie bo wg niej bylem normalny i dobrze wychowany, ale jednak to wszystko robi swoje i czulem sie za maly przy niej

Hue Hue marne prowo. Niscy faceci niestety są skazani na wieczne prawictwo bo niskie kobiety niestety też wola wysokich, sad but true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
7 minut temu, Gość gość napisał:

Hue Hue marne prowo. Niscy faceci niestety są skazani na wieczne prawictwo bo niskie kobiety niestety też wola wysokich, sad but true

hehe smieszne :D

Ty to na 100% masz kompleksy i musisz odwiedzic psychologa ;)

Niech  sie kobiety wypowiedza co sadza o calosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seyboy
24 minuty temu, Gość gość napisał:

Hue Hue marne prowo. Niscy faceci niestety są skazani na wieczne prawictwo bo niskie kobiety niestety też wola wysokich, sad but true

to tak nie działa :/ Kobiete lecą na przebojowych gośći, znam faceta 192cm jest całkiem całkiem, ale c-i-p-k-a z charakteru i nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
20 minut temu, Gość seyboy napisał:

to tak nie działa 😕 Kobiete lecą na przebojowych gośći, znam faceta 192cm jest całkiem całkiem, ale c-i-p-k-a z charakteru i nudny

Co nie zmienia faktu że jak kobieta będzie miala do wyboru fajnego 180 i fajnego 170 wybierze tego pierwszego. Znam mnóstwo par z dużą różnica wzrostu gdzie mężczyzna b.wysoki ma malutka kobietę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacztak
4 minuty temu, Gość Emilka napisał:

Co nie zmienia faktu że jak kobieta będzie miala do wyboru fajnego 180 i fajnego 170 wybierze tego pierwszego. Znam mnóstwo par z dużą różnica wzrostu gdzie mężczyzna b.wysoki ma malutka kobietę 

ale dla wszystkich i tak nie starczy, ja mialem kobiete 170cm i ladna gdy kumpel 180cm, mial laske 160 z nadwaga :/ plus wredna, wiec... nigdy z kobietami problemu nie mialem, ale cos jest ze te male mniejsze nzi ja chca takcih 180-90cm, fakt, raczej te ciut wyzsze odemnie chetnie sie ze mna umawialy niz te mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×