Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zobacztak

Problem ze wzrostem kobiety

Polecane posty

Gość Alek
4 minuty temu, Gość Emilka napisał:

Wymień jakie fakty mnie bolą? Twoja łzawą historyjkę wsadzam między bajki, dlatego "nie cieszę się twoim szczęściem". Z tego co widać gołym okiem, ty nie możesz pogodzić się z FAKTEM że to właśnie wysoki mężczyzna jest ideałem większości kobiet. Nie wiem, moze ja nie siedzę na męskich forach bo nie jestem chlopczyca tylko 100% natural woman 

Właśnie m.in to. To, że ktoś moze być szczęśliwy bez tego i tamtego, bez tego czego ty się obejść nie możesz. I od początku stworzyłaś dogmat i na tym opierasz swoje wowody w tym temacie. Tak bardzo boli cię fakt, że są ludzie inni niż ty, że jesteś wstanie to wyprzeć (niewygodne fakty nazywasz bajkami a nawet odchyleniem od normy. W ten sposób zabawiasz się w jakiegoś lekarza-specjalistę od norm i anomalii)

Znowu mylisz fakty z opiniami. Boli mnie generalizacja, wtrącanie się w nieswoje sprawy. Jasno ci już? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
9 minut temu, Gość ZbyszekzPudliszek napisał:

Eeee... Nie generalizuj. Czyż męskim nie jest studiowanie damskiej psyche? 😉 

Żeby tylko 😉 większość prawikow tu siedzi żeby wylać swoje żale albo obrażać kobiety, najczęściej jedno łączy się z drugim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrafka

Nie generalizujcie, że wszystkie kobiety lubią bardzo wysokich. Ja sama mam 160 i nie podobają mi się faceci wyżsi niż jakieś może 175. Po prostu nie pociągają mnie, czuję się przy bardzo wysokich dziwnie. A co do pana który napisał, że małe ''sarenki'' lubią wysokich bo czują się '' zaopiekowane''(?). Ja się nie uważam za sarenkę i nie jestem dzieckiem, żeby ktoś się mną opiekował....

Jest wiele kobiet, które nie lubią dużo wyższych od siebie, tak jak są kobiety które lubią bardzo wysokich. A takie generalizowanie, że facet zaczyna się od 180 to sobie można wsadzić.. tam gdzie się zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
2 minuty temu, Gość Emilka napisał:

Nie odwracaj tak jak Król Jaroslaw Wspaniały kota ogonem. Zamiast używać merytorycznych argumentów potrafisz tylko wymyslic bajeczke o nieistniejacej dziewczynie i napisać mi że jestem brzydka i mam zj.. Charakter, cóż jakby ktoś miał jeszcze jakieś wątpliwości czy jesteś przegrywem... 

Aha. Bajeczka o nieistniejącej. A to wszystko poparte metodą badawczą na "chłopsky   babski rozum". Ty za to ich używasz aż za wiele. Uogólniając swoje zdanie na ogół. Brawo pani naukawiec xD Tak cię mierzi moja kobieta, że tylko szukasz szpilki żeby coby mi wbić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
5 minut temu, Gość Alek napisał:

Właśnie m.in to. To, że ktoś moze być szczęśliwy bez tego i tamtego, bez tego czego ty się obejść nie możesz. I od początku stworzyłaś dogmat i na tym opierasz swoje wowody w tym temacie. Tak bardzo boli cię fakt, że są ludzie inni niż ty, że jesteś wstanie to wyprzeć (niewygodne fakty nazywasz bajkami a nawet odchyleniem od normy. W ten sposób zabawiasz się w jakiegoś lekarza-specjalistę od norm i anomalii)

Znowu mylisz fakty z opiniami. Boli mnie generalizacja, wtrącanie się w nieswoje sprawy. Jasno ci już? 

Nie dosyc jasno. Znam powyższe , widzialam jednak są to dla mnie wyjatki, przeważnie niski facet ma gruby portfel 😉 wtedy niektóre panie przymykaja oko na wzrost. Natomiast  parom które naprawdę są prawdziwie  szczęśliwe, szczerze pomimo różnic kibicuje. Ty jesteś dla mnie anonimem w dodatku nosisz znamiona przegrywu i założę się że dziewczyny nigdy nie miałeś więc jakim szczęściem mam się cieszyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
4 minuty temu, Gość Agrafka napisał:

Nie generalizujcie, że wszystkie kobiety lubią bardzo wysokich. Ja sama mam 160 i nie podobają mi się faceci wyżsi niż jakieś może 175. Po prostu nie pociągają mnie, czuję się przy bardzo wysokich dziwnie. A co do pana który napisał, że małe ''sarenki'' lubią wysokich bo czują się '' zaopiekowane''(?). Ja się nie uważam za sarenkę i nie jestem dzieckiem, żeby ktoś się mną opiekował....

Jest wiele kobiet, które nie lubią dużo wyższych od siebie, tak jak są kobiety które lubią bardzo wysokich. A takie generalizowanie, że facet zaczyna się od 180 to sobie można wsadzić.. tam gdzie się zmieści.

Alek? I ja mam uwierzyć że masz idealna kobietę, weź mitomanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dziewczyną o filigranowej figurze i mam 152cm wzrostu. Lubię jeśli facet nie jest dużo wyższy ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
4 minuty temu, Gość Alek napisał:

Aha. Bajeczka o nieistniejącej. A to wszystko poparte metodą badawczą na "chłopsky   babski rozum". Ty za to ich używasz aż za wiele. Uogólniając swoje zdanie na ogół. Brawo pani naukawiec xD Tak cię mierzi moja kobieta, że tylko szukasz szpilki żeby coby mi wbić. 

Słuchaj gościu, internet wszystko przyjmie, dlatego nie kupuję twojej bajeczki o chodzącym ideale Darii. Historyjka takowoz lukrowa jak prawdopodobna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc5678990

Zerwales, polepszyles sobie i teraz szukasz w internecie kobiety? :D:D:D 

Zabawne do lez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
1 minutę temu, D.Domina napisał:

Jestem dziewczyną o filigranowej figurze i mam 152cm wzrostu. Lubię jeśli facet nie jest dużo wyższy ode mnie 🙂

O pojawił się wielonick żeby teraz udowodnić swoją glupawa teorie, człowieku nie sil się bo nikt tego nie kupi. Czasy się zmieniają a ideały pozostają niezmienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrafka

Nie jestem Alek ;/ tak trudno przyjać do wiadomoci, że nie wszystkie kobiety lubią dużo wyższych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
2 minuty temu, Gość Emilka napisał:

Nie dosyc jasno. Znam powyższe , widzialam jednak są to dla mnie wyjatki, przeważnie niski facet ma gruby portfel 😉 wtedy niektóre panie przymykaja oko na wzrost. Natomiast  parom które naprawdę są prawdziwie  szczęśliwe, szczerze pomimo różnic kibicuje. Ty jesteś dla mnie anonimem w dodatku nosisz znamiona przegrywu i założę się że dziewczyny nigdy nie miałeś więc jakim szczęściem mam się cieszyć 

Nie mam grubego portfela. Tak cię dziwi fakt, że są inne kobiety, które są wstanie dojrzeć dalsze cechy niż tylko wzrost? Stawiasz jakieś arbitralne osądy, próbując wepchnąć mnie do twoich założeń a' priori. To jest dopiero nienormalne zachowanie. Sztywne, nieelastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrafka

Emilka, jesteś naprawdę ograniczona. uważasz, że WSZYSTKIE kobiety na świecie myślą tak jak ty i mają ten sam ideał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc4678899
4 godziny temu, Gość zobacztak napisał:

Niestety, ale musialem z czasem to mi siadalo na psychike i czulem sie dziwnie, jak zobaczylem jak czuej sie z nizszymi kobietami to zdecydowalem ze po prostu zerwie z nia ona znajdzie kogos innego i ja tez.

I czemu ich nie poderwales? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

boszsz Emilka kocham Cie 😄 masz świetne riposty na sfrustrowanych karzełków 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JohnDoe
5 minut temu, Gość Emilka napisał:

Żeby tylko 😉 większość prawikow tu siedzi żeby wylać swoje żale albo obrażać kobiety, najczęściej jedno łączy się z drugim. 

Mężczyźni zwykle boją się takich pewnych siebie, inteligentnych kobiet ale niektórych one wręcz pociągają 😉 

4 minuty temu, Gość Agrafka napisał:

(...) A co do pana który napisał, że małe ''sarenki'' lubią wysokich bo czują się '' zaopiekowane''(?). Ja się nie uważam za sarenkę i nie jestem dzieckiem, żeby ktoś się mną opiekował.... (...)

Droga Agrfako, nie było moją intencją obrażenie bądź protekcjonalne potraktowanie Ciebie i Tobie podobnych drobnych istot. Po prostu na widok takiej eterycznej istoty budzą się we mnie pokłady opiekuńczości i było tak odkąd pamiętam. Cóż pewnie pośród litrów testosteronu mam pewnie kropelkę estrogenu i dobrze mi z tym 🙂 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
1 minutę temu, Gość Alek napisał:

Nie mam grubego portfela. Tak cię dziwi fakt, że są inne kobiety, które są wstanie dojrzeć dalsze cechy niż tylko wzrost? Stawiasz jakieś arbitralne osądy, próbując wepchnąć mnie do twoich założeń a' priori. To jest dopiero nienormalne zachowanie. Sztywne, nieelastyczne.

Racja wielonicku, już ktoś cię tutaj tak nazwał 😉 jesteś wszak Panem sukcesu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
1 minutę temu, Gość nina napisał:

boszsz Emilka kocham Cie 😄 masz świetne riposty na sfrustrowanych karzełków 😄

Z takimi trzeba ostro, nie dość że małe to jeszcze pyskate 😉 ani oka takie nie nacieszy ani kobiecej duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
3 minuty temu, Gość Emilka napisał:

Słuchaj gościu, internet wszystko przyjmie, dlatego nie kupuję twojej bajeczki o chodzącym ideale Darii. Historyjka takowoz lukrowa jak prawdopodobna. 

Daria jest idealna? Skądże znowu. : ) Nie wiem czemu związek laski tylko o 4 cm wyższej, jest dla ciebie aż tak nieprawdopodobny. Cynizm twój wychodzi. ; ) Uchylę ci rąbka tej enigmatycznej spódnicy: ona sama mi przyznała, że ceni u mnie to, że... nie stawiam jej na piedestale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Emilka napisał:

O pojawił się wielonick żeby teraz udowodnić swoją glupawa teorie, człowieku nie sil się bo nikt tego nie kupi. Czasy się zmieniają a ideały pozostają niezmienne

Co chcesz przez to powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agrafka

Emilka, czy ty masz jakieś kompleksy? Obrażasz ludzi ze względu na ich wzrost, chciałabym ciebie zobaczyć, może też by się znalazło coś w twoim wyglądzie z czego byśmy się ponabijali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
2 minuty temu, Gość Alek napisał:

Daria jest idealna? Skądże znowu. : ) Nie wiem czemu związek laski tylko o 4 cm wyższej, jest dla ciebie aż tak nieprawdopodobny. Cynizm twój wychodzi. ; ) Uchylę ci rąbka tej enigmatycznej spódnicy: ona sama mi przyznała, że ceni u mnie to, że... nie stawiam jej na piedestale. 

No człowieku sam pisałeś ze jest idealem, odsylam do wcześniejszych postów wielonicku, tylko nie zapomnij się przelogowac 😉 wszędzie ten sam styl pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
4 minuty temu, Gość nina napisał:

boszsz Emilka kocham Cie 😄 masz świetne riposty na sfrustrowanych karzełków 😄

No kwestia mocno dyskusyjna. Bo u interlokutorki wychodzi cynizm, złośliwość, frustracja (no to jak próbuje indolentnie mnie dojeżdżać, tak jakbym zamordował jej kogoś). Bardzo ciekawe gdzie to uczucie ma swe źródło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina
5 minut temu, Gość Emilka napisał:

Z takimi trzeba ostro, nie dość że małe to jeszcze pyskate 😉 ani oka takie nie nacieszy ani kobiecej duszy

Na tym forum prawiczki zawsze próbują dowalać kobietom, to jakieś nowe stadium przegrywu, przyzwyczaisz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
2 minuty temu, Gość Alek napisał:

No kwestia mocno dyskusyjna. Bo u interlokutorki wychodzi cynizm, złośliwość, frustracja (no to jak próbuje indolentnie mnie dojeżdżać, tak jakbym zamordował jej kogoś). Bardzo ciekawe gdzie to uczucie ma swe źródło 🙂

Mogę zapytać o to samo. Plus dlaczego przesiadujesz na babskim forum, kogo, czego ci brakuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
1 minutę temu, Gość Emilka napisał:

No człowieku sam pisałeś ze jest idealem, odsylam do wcześniejszych postów wielonicku, tylko nie zapomnij się przelogowac 😉 wszędzie ten sam styl pisania

No dobra. 😄 Mogłaby mieć cycki większe. Chociaż dla mnie nie ma dramatu i przyznam, że przez łeb by mi nie przeszło, żeby skreślać dziewczynę z mniejszymi piersiami. Muszę oznajmić moim wszystkim znajomym, na forum Romanum jak się spotkamy, że ich związek jest "odchyleniem od normy". Boo o tak orzecze Emilia z forum. Tym, gdzie ona jest wyższa. 😄 Ale dam sobie głowę uciąć, że oni nie dają oto j..ania. Bo to tylko wzrost. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
Przed chwilą, Gość nina napisał:

Na tym forum prawiczki zawsze próbują dowalać kobietom, to jakieś nowe stadium przegrywu, przyzwyczaisz się.

I jeszcze na domiar złego próbują mi wmówić że to ja wylewam frustracje, złość itp podczas gdy ja dla tych przegrywow jestem jedynie lustrem ich wnętrza 😉 dostrzegają we mnie jedynie to co noszą w swoim wnętrzu, dlatego tak się gotują i próbują mnie zwalczyć. Brak akceptacji samego, mitomania u osoby np. ALEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka
1 minutę temu, Gość Alek napisał:

No dobra. 😄 Mogłaby mieć cycki większe. Chociaż dla mnie nie ma dramatu i przyznam, że przez łeb by mi nie przeszło, żeby skreślać dziewczynę z mniejszymi piersiami. Muszę oznajmić moim wszystkim znajomym, na forum Romanum jak się spotkamy, że ich związek jest "odchyleniem od normy". Boo o tak orzecze Emilia z forum. Tym, gdzie ona jest wyższa. 😄 Ale dam sobie głowę uciąć, że oni nie dają oto j..ania. Bo to tylko wzrost. 

Głos co chcesz, ale nie jesteś chyba az takim przegrywem żeby takie blahostki z neta przenosic do prawdziwego życia? Chyba że tak poważnie do tej dyskusji forumowej podchodzisz bo... w ogóle nie masz życia prywatnego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
4 minuty temu, Gość Emilka napisał:

Mogę zapytać o to samo. Plus dlaczego przesiadujesz na babskim forum, kogo, czego ci brakuje? 

Nie odpowiem ci na to pytanie. Myślę, że nie uwierzysz w bajkę o freelancerze siedzącym w domu i zbijającym bąki. 😄 Tylko pamiętaj, że błąd atrybucji został zbadany i opisany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem robotę

"błąd atrybucji"

Zanotowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×