Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Basia

Ciekawe czy przed założeniem. Takiego filtra chociaż odpowiednie służby zbadały taka wodę czy można ją pić bez ugotowania.....beda jaka jak ktoś się zarazi albo rozchoruje, bo rossmann wymyślil sobie oszczędności. Ciekawe czy będzie ich później stać na odszkodowania... Boże widzisz i nie grzmisz. Tu wodę nam oszczędzają a centaura sobie za miliony zrobili. Masakra. Jak wam nie wstyd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww

i już zakombinowali bo nie bedzie 1 groszówek dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr

Moim zdaniem filtr to dobra opcja. Rok w rok pełno butelek z woda jest wylewana, bo większość odkręca butelkę,  napije się i nie podpisuje, nie wiadomo która butelka jest kogo i się wylewa, zupełnie bez sensu.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna

Oczywiście że z filtrami to dobry pomysł, tylko my polaczki mamy z tym problem. Na zachodzie ludzie piją normalnie wodę z kranu nawet bez filtrowania. Co do jakości wody to rossmanny korzystają z wodociągów miejskich a nie jakiś studni, a woda z wodociągów miejskich jest na bieżąco stale kontrolowana. Jakoś nie macie problemu żeby z tej wody pić kawę czy gotować na niej zupy, no ale po przepuszczeniu po filtr to na pewno robi się trująca... śmieszne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdzie była informacja ze filtr jest zamiast wody????bo dalej nie wiem skąd takie rewelacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie będzie groszówek to nie. W żadnym innym sklepie klient nic nie dostaje dlatego że zrobi zakupy. Ale w sumie ukróci się pracownikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies

Od kilku lat ja, jak i wszyscy moi domownicy piją tylko wodę z kranu, bez żadnych filtrów i żyjemy. Nikt nigdy się nie rozchorował, nikt nie ma żadnych problemów. Miasta zachęcają do picia wody z kranu, ponieważ jest pełna właściwości mineralnych i jest lepsza dla naszego zdrowia, niż niejedna źródlana... Poczytajcie, doinformujcie się, bo czasami jak się was czyta, to nie można uwierzyć w te farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiii
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie będzie groszówek to nie. W żadnym innym sklepie klient nic nie dostaje dlatego że zrobi zakupy. Ale w sumie ukróci się pracownikom

Ukroci się pracownikom? Co masz na myśli? I jak to nie będzie groszowek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

U mnie jest woda z wodociągów po której każdy ma srake!!! Rury w bloku są tak stare ze one zanieczyszczają wodę są nieszczelne i ziemia dostaje się do wody wiec skąd wiadomo ze w rossmanach taka nie leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna

Właśnie po to są filtry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxx

A co teraz będzie z rzeczami po 1gr? Jakieś zwroty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
3 godziny temu, Gość xxxxxxxxx napisał:

A co teraz będzie z rzeczami po 1gr? Jakieś zwroty?

Czytacie pisma?? Nie bedzie juz trzeciego progu czyli SK, na outy będzie tylko pierwszy i drugi próg wyprzedażowy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
5 godzin temu, Gość JagoscGosc napisał:

Czytacie pisma?? Nie bedzie juz trzeciego progu czyli SK, na outy będzie tylko pierwszy i drugi próg wyprzedażowy 😊

Okej, ale co jak się nie sprzedadzą w drugim? Będą stały na standach czy w koszach w nieskończoność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogarnijcie się są osoby które nie piją kranowy...Ja np.tylko gazowaną bo po zwyklej mam nudności.Spoko sama sobie kupię a ross niech mnie w du..e pocaluje.Mam gdzieś ich laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwww

Dziewczęta , zadam głupie pytanie. Jak jest liczone zwolnienie. Dni robocze tylko?  Bo wydawało mi się, że teraz jakoś cwaniaki liczą inaczej. Wliczają soboty i niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj
2 godziny temu, Gość wwwww napisał:

Dziewczęta , zadam głupie pytanie. Jak jest liczone zwolnienie. Dni robocze tylko?  Bo wydawało mi się, że teraz jakoś cwaniaki liczą inaczej. Wliczają soboty i niedziele.

Przy zwolnieniu masz płacone za te dni, które powinnaś być w pracy według grafiku zaplanowanego wcześniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk
52 minuty temu, Gość Jjj napisał:

Przy zwolnieniu masz płacone za te dni, które powinnaś być w pracy według grafiku zaplanowanego wcześniej 

Tak jak napisałaś jest wypłacane w przypadku UŻ. A L4 to średnia godzin bodajże z ostatnich 3 miesięcy jaka przypada danemu pracownikowi na dzień i wg tego jest naliczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytre4
30 minut temu, Gość Kkk napisał:

Tak jak napisałaś jest wypłacane w przypadku UŻ. A L4 to średnia godzin bodajże z ostatnich 3 miesięcy jaka przypada danemu pracownikowi na dzień i wg tego jest naliczane.

Wydaje mi się, że KS mówiła mi kiedys, że najlepiej jak już brać zwolnienie to do niedzieli. Najbardziej się opłaca, nie do piątku. O co chodzi nie wiem. I jak np. w czwartek wypada mi odbiór za sobotę to za to L-4 mi nie naliczą. Więc chyba koleżanka  ma rację z tymi godzinami co miałam zaplanowane w grafiku pierwotnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfhfbfh

UWAGA UWAGA. No i Ewa D.  Warszawa sie dochrapała...:) z dniem Centaura zwolniona dyscyplinarnie. Wszystko ok, tylko pytanie czemu tak dlugo firma z tym walczyla, i dlaczego tyle osob musialo wycierpiec, chocby nawet jej ostatni super zastepca Ania... brak slow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
6 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Okej, ale co jak się nie sprzedadzą w drugim? Będą stały na standach czy w koszach w nieskończoność?

Trzeba towar tak wyeksponowac zeby sie sprzedal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyu

A za co Ewa D.wyleciała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej koko

EwA odjechał na swoim rowerku szczęścią "szczęśliwej drogi juz czas "

Teraz niech się pedałuje! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oiro

Ewo! W związku z twoim zamiłowaniem do zdrowego odżywiania, mam prace dla ciebie 

Zbiór szparagów w  Niemczech!   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345

A co przeskrobała Ewa D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upa

? A kiedy wyleci Karolina w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.05.2019 o 08:46, Gość Gość napisał:

Chyba domyślam się o kogo chodzi, to samo było u nas w Warszawie,  musiała wiedzieć wszystko o wszystkich. :)

Centrala zrobiła jej krzywdę robiąc z niej KR, jeszcze większą zrobiła sklepom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Nie mam sił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aż się wierzyć nie chce
Dnia 19.05.2019 o 15:54, Gość ajm napisał:

tak, tylko ja podałam podział asystenta bo taki mam

Dnia 19.05.2019 o 15:54, Gość ajm napisał:

tak, tylko ja podałam podział asystenta bo taki mam

Te różnice w w stawkach godzinowych serio wołają o pomstę do nieba 

Rozumiem ze jest kwestia wielkości miasta ale doczytuje się tu ponad 5 zł w stawce godzinowej na tym samym stanowisku 

Nic dziwnego że mamy zakaz rozmowy na ten temat.

Skoro wykonując ta samą pracę jeden ma 15zl a druki 20 zł masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dziewczyny piszcie region-stanowisko i stawkę. Porównamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiop

Kurczę... Ja na macierzyńskim, a jak się czyta to co wyprawiają, to coraz bardziej boję się wracać...

Woda z filtra zamiast butelek?

Pomijając jakość wody i to że niektórzy wolą gazowaną - co z osobami na kasach?

Dawniej można było mieć butelkę i łyknąć między klientami. A teraz co? Kilka kubków ma się stawiać? Swoją pustą butelkę przynosić ( XD )? Czy całkowity zakaz na kasie, gdzie w upały i dużą ilość gadania (ah te regułki...) chce się pić... A może co pół godziny wołać kogoś na k2, żeby zrobić te parę łyków na zapleczu... Co przy nowych wymysłach i 2 osobach na sklep jest po prostu nieosiągalne...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×