Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Kajaka

Kasjer 250

Asystent 500

Zastępca 1000 

Kierownik 1500

🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goosc

jakie pytania na rozmowie na zastępce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mela
15 minut temu, Gość Kajaka napisał:

Kasjer 250

Asystent 500

Zastępca 1000 

Kierownik 1500

🙂

 

A magazynier tez objety premia jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość goosc napisał:

jakie pytania na rozmowie na zastępce?

Też jestem ciekawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
10 godzin temu, Gość Mela napisał:

A magazynier tez objety premia jest?

Nie, to jest premia dla pracowników  danego sklepu za wyrobienie planu obrotu w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
5 minut temu, Gość Aaa napisał:

Nie, to jest premia dla pracowników  danego sklepu za wyrobienie planu obrotu w grudniu

Co ty gadasz za ...y magazynier tez ma premie jak jest pracownikiem sklepu na umowie o prace 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ross

Magazynier ma premie jak kasjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asd
16 godzin temu, Gość gość napisał:

A może to dlatego, że od przyjmowania dostaw są asystenci i kasjerzy, a nie kierownicy. Kierownik jest od innych rzeczy, od rozdzielania obowiązków, realizacji planów obrotowych, od zapewnienia najwyższych standardów obsługi. Pracowałam już w kilku firmach, ale jednak hierarchia jakas w firmie musi byc... 

zgadzam sie w 100%!!!!!!!!! kierownik na dostawy i promocje tak? ale jak przychodzi do odpowiadania za bledy to Panie kasjerki i asystentki chetnie raczki umyja prawda? nie ma to jak oczekiwac, oczekiwac i jeszcze raz oczekiwac. proponuje by kazdy zajal sie SWOJA praca, i SWOIMI obowiazkami zgodnie z umowa- ktora zawarliscie. a nie jak zwykle patrzenie na innych. jak nie pasuje proponuje starac sie o awans na tego kierownika, albo po prostu zwolnic sie? w koncu tak zle macie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak dla mnie KS powinien być w dzień na sklepie, ja nawet wolę iść na 3-4 nocki w miesoacy niż,  siedzieć nad papierami i użerać się z kr i centrala. KS powinien być w sklepie tak żeby załatwiać sprawy papierkowe i kadrowe. Nasza bez problemu chodzi na nocki, ale wolę jak załatwia swoje/nasze sprawy sama niz jak my to mamy robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk
4 godziny temu, Gość Ross napisał:

Magazynier ma premie jak kasjer

Magazynier ma wiecej niz kasjer 350 zl Brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulianka

Nie wierze w to że zwykły kasjer wie ze chcą wyrzucić kr z Warszawy i w innym mieście ktoś już się szkoli na jej miejsce . Takie rzeczy trzyma się w tajemnicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kiedy jest wypłacany dodatek obrotowy?Okres rozliczeniowy jest do stycznia,zgubilam gdzieś aneks.Zanim zaczniecie pisać,że zarabiam dużo itd.to powiem,że niewiele więcej niż asystent,a w tym momencie mam kiepską sytuację i każdy grosz mnie ratuje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
1 godzinę temu, Oxana12 napisał:

Dziewczyny kiedy jest wypłacany dodatek obrotowy?Okres rozliczeniowy jest do stycznia,zgubilam gdzieś aneks.Zanim zaczniecie pisać,że zarabiam dużo itd.to powiem,że niewiele więcej niż asystent,a w tym momencie mam kiepską sytuację i każdy grosz mnie ratuje;(

W marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka

Do srody maja byc wyplacane premie za obrót,pewne bo kolezanka dzwonila do kadr 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 9.01.2019 o 15:02, Gość Gosc napisał:

Na macierzyńskim 80% mam ok 500 zł mniej niż na l4

Dokładnie 500zl mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

a jak liczą macierzyński? Bo mi raz na l4 dają 1800 a raz 2100 i ... wie od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy w klubie recenzenta też macie tylko jedna pozycję nowości to testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość aga napisał:

a jak liczą macierzyński? Bo mi raz na l4 dają 1800 a raz 2100 i ... wie od czego to zależy

80% tego co na l4. A L4 masz liczona średnia z 12 m-cy. Zależy od dni w miesiącu, ale różnic po 300 zł nie powinno byc. Chyba że jest to spowodowane nowym systemem premii i już na l4 nie ma premii wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

80% tego co na l4. A L4 masz liczona średnia z 12 m-cy. Zależy od dni w miesiącu, ale różnic po 300 zł nie powinno byc. Chyba że jest to spowodowane nowym systemem premii i już na l4 nie ma premii wcale.

ale to na macierzyńskim te wypłaty też będą mi się różnić w zależności od ilości dni w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość aga napisał:

ale to na macierzyńskim te wypłaty też będą mi się różnić w zależności od ilości dni w miesiącu?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyu

Ile dostanę.za chorobowe jak na rękę dostawała 2450 zł.chem.sie do wiedzieć bo nigdy na l4  nie chodziłem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

no 80% kwoty z ostatnich trzech miesięcy naprawdę głąbie nie znasz kodeksu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gls
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Czy w klubie recenzenta też macie tylko jedna pozycję nowości to testów?

Wystarczy poczytać na workplace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej! Jestem kasjerem i podobno zmienia nam sie regionalna na AC, tak mowią u nas. Ktos cos o niej wie, na co trzeba uwazac? Sama nie wiem na co sie szykowac. Podobno bardzo mila osoba, ale ja jej jeszcze nie widzialam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

DZiewczyny czy za cukrzyce ciążowa z warty dostaje się wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Humanitarna
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Hej! Jestem kasjerem i podobno zmienia nam sie regionalna na AC, tak mowią u nas. Ktos cos o niej wie, na co trzeba uwazac? Sama nie wiem na co sie szykowac. Podobno bardzo mila osoba, ale ja jej jeszcze nie widzialam. 

No baaardzo miła a pod przykrywką miłej zimna wyrachowana sucz . Takie są najgorsze . Się nie ciesz za bardzo ale gorzej to zawsze będą z nią mieli asystenci i kadra .Uwazaj na wszystko a najbardziej na pozwalanie sobie na delegacje . Puści cię w wy...ow a potem powie ze podróż zwróci po biletach a wracasz w nocy własnym samochodem . Dasz palec a rękę urwie i jeszcze powie że masz prestiżowa pracę . Kto Ci dziewczyno nagadał ze to miła kobieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
1 godzinę temu, Gość Ala napisał:

DZiewczyny czy za cukrzyce ciążowa z warty dostaje się wypłatę?

Ale byłaś z tego powodu w szpitalu czy chodzi Tobie o sama chorobę? Jeśli był pobyt w szpitalu min.4 dni to się należy za sam pobyt, za chorobę sama w sobie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
23 minuty temu, Gość Humanitarna napisał:

No baaardzo miła a pod przykrywką miłej zimna wyrachowana sucz . Takie są najgorsze . Się nie ciesz za bardzo ale gorzej to zawsze będą z nią mieli asystenci i kadra .Uwazaj na wszystko a najbardziej na pozwalanie sobie na delegacje . Puści cię w wy...ow a potem powie ze podróż zwróci po biletach a wracasz w nocy własnym samochodem . Dasz palec a rękę urwie i jeszcze powie że masz prestiżowa pracę . Kto Ci dziewczyno nagadał ze to miła kobieta ?

Dokładnie. Nieszczery ciągły usmiech. Uwazac trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza

I gdzie dziewczyny wasze premie za obrót. Prawdopodomnie juz nie wyplacaja ich tylko ma dodane byc do wyplaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata
34 minuty temu, Gość Ccc napisał:

Ale byłaś z tego powodu w szpitalu czy chodzi Tobie o sama chorobę? Jeśli był pobyt w szpitalu min.4 dni to się należy za sam pobyt, za chorobę sama w sobie nie

Chodzi o samą chorobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×