Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Gość

Mam pytanie.przenosze się na nowo otwierany sklep.jak to jest z zatowarowaniem?z innych sklepów to każdy na umowę o pracę przychodzi a jak ja będę pracownikiem tego sklepu to tez czy normalnie godziny z pepu mam mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam pytanie.przenosze się na nowo otwierany sklep.jak to jest z zatowarowaniem?z innych sklepów to każdy na umowę o pracę przychodzi a jak ja będę pracownikiem tego sklepu to tez czy normalnie godziny z pepu mam mieć?

Ty będziesz mieć normalnie godziny z pepu, reszta z innych sklepów umowę zlecenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buzia
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Takie bajki to sobie dla dzieci zostaw że nie masz 2 tys, przy 7/8 etatu. Niepozdrawiam.

No nie mam, 1939 zl dostalam, żeby można było wkleić scan strony bankowej, to bym wkleila I udowodniła. Również nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2019 o 21:02, Gość sfddsfes napisał:

Tyle to jak wiem, chodzi mi o harmonogram liczenia flag. Robimy flagi liczymy przeddzień i nadal regionalna piszę że mamy tylko zrobione 70 % gdzie w innych miastach jest 100%. W sensie rano po liczeniu wychodzą jakieś może 7 flag, bo obok się zeskanowało, ale że aż 60 % wtf 

 

Tobie chyba chodzi o spis zer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
Dnia 8.09.2019 o 21:02, Gość sfddsfes napisał:

Tyle to jak wiem, chodzi mi o harmonogram liczenia flag. Robimy flagi liczymy przeddzień i nadal regionalna piszę że mamy tylko zrobione 70 % gdzie w innych miastach jest 100%. W sensie rano po liczeniu wychodzą jakieś może 7 flag, bo obok się zeskanowało, ale że aż 60 % wtf 

 

Chodzi Ci moze o dziury, nie o flagi 🤔 skanujesz dziury, nie flagi.. nie bardzo wiem o co Ci chodzi.. jest harmonogram nabijania dziur, i w danym dniu po zamknięciu trzeba nabic dziury, jesli nie wykonasz spisu to spadasz np tak jak piszesz na 70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Dziewczyny, dlaczego tak nie wierzycie w te wypłaty. Przecież os dawna tu się pisze, że w małej miejscowości kasjer ma np 1600-1700, w dużej ponad 2000 przy tej samej liczbie godzin. Asystent ma czasem ok 200 zł więcej, więc jak najbardziej może mieć poniżej 2 tys. Ja pytałam u mnie koleżankę, która jest asyst, czy dostaje ponad 2 tys, uśmiechnęła się z goryczą, że rzadko. I wiem, że mnie nie oklanaka. Pamiętajcie, że jeden kasjer ma 15 zł brutto, inny 20, asystent ma niewiele groszy więcej za godz. Są widełki na aneksie od-do a firma chyba zwykle stawki daje dolne "od" 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amba Fatima , było i nima

Marta S z Wawy wynosi wszystko co się da , ale ostatnio to co nie jest ewidencjonowane czyli materiały biurowe , kawka herbatka wiadomo bo to co rozlicza na fakturę nie zgadza się z tym co przynosi do sklepu . Tłumaczy się głupio że na kilka sklepów kupuje ale każdy wie gdzie wszystko trafia . Testerki , gratisiki i nadwyżki kasowe też nie do pogardzenia . Ewidentnie widać że godzilla ma deficyt umysłowy ale cóż . Cioteczka wszystko nadrobi. Wie też co się o niej pisze ale twardo udaje że to nie na jej temat . Może gdyby na gorze pracował naprawdę ktoś mądry to by policzył na ile takie coś zwiększa koszty firmy żeby tego nie nazwać inaczej .A tak klapki na oczy . Naprawę powątpiewam w poziom IQ tych na „ górze „

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimka

Czy za urodzenia dziecka dostaje się pieniądze z ubezpieczenia ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mimka napisał:

Czy za urodzenia dziecka dostaje się pieniądze z ubezpieczenia ? 

Jeśli opłacasz dodatkowe ubezpieczenie Warta to tak otrzymasz po złożeniu wniosku do Warty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokolakatalka
12 godzin temu, Gość Amba Fatima , było i nima napisał:

Marta S z Wawy wynosi wszystko co się da , ale ostatnio to co nie jest ewidencjonowane czyli materiały biurowe , kawka herbatka wiadomo bo to co rozlicza na fakturę nie zgadza się z tym co przynosi do sklepu . Tłumaczy się głupio że na kilka sklepów kupuje ale każdy wie gdzie wszystko trafia . Testerki , gratisiki i nadwyżki kasowe też nie do pogardzenia . Ewidentnie widać że godzilla ma deficyt umysłowy ale cóż . Cioteczka wszystko nadrobi. Wie też co się o niej pisze ale twardo udaje że to nie na jej temat . Może gdyby na gorze pracował naprawdę ktoś mądry to by policzył na ile takie coś zwiększa koszty firmy żeby tego nie nazwać inaczej .A tak klapki na oczy . Naprawę powątpiewam w poziom IQ tych na „ górze „

Ameryki nie odkryłaś . A żeby tylko to było , zapytaj jak tam sprawy łóżkowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
Dnia 9.09.2019 o 18:41, Gość Gość napisał:

Ty będziesz mieć normalnie godziny z pepu, reszta z innych sklepów umowę zlecenie 

Nie zawsze. Ostatnio musiałam robic na zlecenie, a na "starym" sklepie kazali mi wziąć urlop, bo bym nie miala jak później wyrobic godzin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 godzin temu, Gość Xxx napisał:

Nie zawsze. Ostatnio musiałam robic na zlecenie, a na "starym" sklepie kazali mi wziąć urlop, bo bym nie miala jak później wyrobic godzin. 

głupia jestes, ze sie na to zgodzilas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik sklepu
25 minut temu, Gość gosc napisał:

głupia jestes, ze sie na to zgodzilas....

Właśnie. Nie liczy się już w tej firmie dobro pracownika. Tylko żeby im się zgadzało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

Ale w tym sezonie będzie beznadziejna ta promocja na kolorowke:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa
9 godzin temu, Gość gość 5 napisał:

Ale w tym sezonie będzie beznadziejna ta promocja na kolorowke:/

Myśle, ze zanim same ogarniemy o co chodzi i co wytłumaczyć klientowi to nas zjedzą. Zawsze promocje były w miare jasne, teraz wprowadzi to zamieszanie i dezorientacje nie tylko wśród klientów, ale personelu który będzie musiał to tłumaczyć ,ze na jeden produkt -30 na drugi 1+1.

widzialam ceny i nie są wcale atrakcyjne, nadal duzo taniej można dostać produkty w necie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grecja

Co sądzicie o wynikach wycieczki? Śmiać mi się chce z tych podniecen, a najbardziej z osób które jak tylko usłyszały o wycieczce to już komentarzy od groma a zero treści 😁😁😁 byle tylko ktoś ich zauważył 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
3 minuty temu, Gość Grecja napisał:

Co sądzicie o wynikach wycieczki? Śmiać mi się chce z tych podniecen, a najbardziej z osób które jak tylko usłyszały o wycieczce to już komentarzy od groma a zero treści 😁😁😁 byle tylko ktoś ich zauważył 😂 

A co? Nie jedziesz? Ktos chcial bardzo jechac to komentował, takie zasady, aktywność wystarczyla. Kryteria nie byly ukryte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochana
2 godziny temu, Gość Grecja napisał:

Co sądzicie o wynikach wycieczki? Śmiać mi się chce z tych podniecen, a najbardziej z osób które jak tylko usłyszały o wycieczce to już komentarzy od groma a zero treści 😁😁😁 byle tylko ktoś ich zauważył 😂 

Gdzie można było wstawiać komentarze, bo nic nie wiedziałam nawet :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt inny

Boże jakie Wy jesteście beznadziejne.

Nadajecie na tą Marte S z Warszawy.

Jeśli to co piszecie jest prawdą, to dlaczego personel tego sklepu nie zgłosi tego jednocześnie do rewizji i do regionalnego. Napiszcie oficjalne pismo. Wyślijcie do Dyrektora Sprzedaży. Podpiszcie się pid tym nazwiskiem. Wtedy jest pewne że lasja już nie pracuje. Jeśli to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczak
47 minut temu, Gość Nikt inny napisał:

Boże jakie Wy jesteście beznadziejne.

Nadajecie na tą Marte S z Warszawy.

Jeśli to co piszecie jest prawdą, to dlaczego personel tego sklepu nie zgłosi tego jednocześnie do rewizji i do regionalnego. Napiszcie oficjalne pismo. Wyślijcie do Dyrektora Sprzedaży. Podpiszcie się pid tym nazwiskiem. Wtedy jest pewne że lasja już nie pracuje. Jeśli to prawda.

Bo Marta S to siostrzenica KR za którą ta bardzo obstaje , z rewizją też obie są za pan brat . Uwierz ze to możliwe . A każdy się boi bo ona się niemiłosiernie mści jak jest nie po jęj myśli . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mister

Hej

Poda mi ktoś z Was link do strony, gdzie pracownicy rozmawiają między sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssmann
Dnia 15.03.2019 o 15:00, Gość ross napisał:

 

Co do Grecji to wydaje mi się, że nie jada do końca osoby co na to zasłużyły. Np 3 recenzje, bez zdjęcia i się leci? Gdyby aktywność była brana pod uwagę to by nie leciala. Więc jakie te kryteria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
Dnia 11.09.2019 o 09:35, Gość gosc napisał:

głupia jestes, ze sie na to zgodzilas....

Nie miałam wyboru. Oni nie pytają, tylko wydają polecenia. Taka to firma. Jak ktoś niżej napisał, że u nich musi się zgadzać, nie u ciebie. Ich nie obchodzi, że nie będziesz później miała urlopu. Zgodzilam się tylko na jeden dzień, także w trakcie zatowarowania bylam na  "starym" sklepie, na pepie. W odbiór czy też po nocy na kilka h chodziłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos

W Warcie możesz ubezpieczyć tylko dorosłe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
27 minut temu, Gość Ssmann napisał:

Co do Grecji to wydaje mi się, że nie jada do końca osoby co na to zasłużyły. Np 3 recenzje, bez zdjęcia i się leci? Gdyby aktywność była brana pod uwagę to by nie leciala. Więc jakie te kryteria?

Nie chodzi o recenzje, kryteria byly inne. Dokładnie wypisane pod postem na wp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość Gos napisał:

W Warcie możesz ubezpieczyć tylko dorosłe dziecko

Dziękuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssmann

Dodam, że innych nie komentowala czasem tylko like, nadal nie widzę tej aktywności.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsggakka

Hej, mam pytanko.. czy kierownik co miesiąc może zgłosić do regio pracownika, aby dostał on premie? Chodzi mi o premie uznaniowe. Wiecie na jakiej zasadzie to działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×