Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Abc
16 godzin temu, Gość Xxx napisał:

Do flag po dostawach. Jest kilka możliwości jedna to nadwyżki w dostawie( odkładasz więcej niż przyszło lub odkładasz coś czego nie miałyście dostać) druga nie odkładacie nowości do magazynu. Teraz przy zamykaniu dostawy wyskakuje lista z produktami, których się nie zlokalizowało( nowościami) i wtedy albo wraca się do odkładania albo zamyka i ma się wszystkie niezlokalizowane nowości na flagach plus niezgodności na +

Ostatnio zauważyłam że mam dużo niedoborów w dostawie. Brakowało po kilka szt produktu. Myślicie że to magazyn nie wydał czy kierowcy gdzieś ukradli? U nas w Wawce kierowcy ze sklepów potrafią coś wynieść w momencie gdy my wykładamy towar. Trzeba ich mocno pilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

U ws na sklepach Tez spadają obroty.

Jak obroty mają nie spadać jak takie drogie ceny są. Rossmann nie ma już ciekawych akcji promocyjnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnn
20 minut temu, Gość Ola napisał:

Jak obroty mają nie spadać jak takie drogie ceny są. Rossmann nie ma już ciekawych akcji promocyjnych. 

Ma, ma, juz tak nie gadajcie, w obcnej promocji ciekawe ceny maja rexony i szampony fructis a schodza jak swieze buleczki wiec juz tak nie psioczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a czy w tym roku faceci tez dostają damską paczke w kinie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co zawierają paczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llj

Jakie kosmetyki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracaOnline

Witaj!
Chcesz zacząć godnie zarabiać aby zacząć w końcu spełniać swoje marzenia i to jeszcze bez wychodzenia z domu?

Jeżeli, tak to świetnie!

Poszukuję osób, które będą wypełniały wnioski a za każdy z nich średnio firma oferuje nam 70 zł.

Już w pierwszym tygodniu jest możliwość zarobienia od 500 do nawet 1500zł, oczywiście jeżeli będziesz się stosował/a do wszystkich moich poleceń i rad!

Zarobki co miesięczne moich podopiecznych sięgają 5000zł!

Firma z która współpracuję istnieje na polskim rynku stale od kilkunastu lat i są numerem jeden na rynku w swojej branży!

Wymagania:
- 18 lat
- urządzenie (komputer, telefon, tablet) z dostępem do internetu

Praca ma wiele plusów a jej największym jest to, że można pogodzić ją z inną, ponieważ na tę pracę wystarczy poświęcić zaledwie 2-3 godziny dziennie.

Oczywiście w zależności ile czasu poświęcisz na tę pracę tyle zarobisz!

Im więcej się poświęcisz i zaangażujesz-tym więcej zarobisz!

Zarobki są NIEOGRANICZONE!

U nas wszystko jest proste, jasne i bez owijania w bawełnę bo wyznajemy zasadę "Klient nasz Pan!"

Podczas naszej współpracy zapewniam stały kontakt, pomoc oraz udostępniam obszerne szkolenia pomocne w zarobieniu swoich pierwszych pieniędzy w internecie!

Napisz wiadomość prywatną a wyślę Ci informacje!
Strona internetowa: www.pracujzarabiajspelniajmarzenia.pl
Instagram: www.instagram.com/zarabianie_motywacja_marzenia/
Facebook: www.facebook.com/PracujZarabiajSpelniajMarzenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawa

Lejdis z Wawy pomocy! 

Jak szybko poradzić sobie z Non fudem podczas dostawy? Można zgłupiec przy przepikiwaniu tego wszystkiego. W Boże Narodzenie było łatwiej zdecydowanie. Mój KR HR mówił że jest jakiś nowy dział innowacji który będzie się zajmował właśnie takimi sprawami. Wiecie jak tam się można dostać. KR HR od 3 dni nie odbiera telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik
6 godzin temu, Gość Abc napisał:

Ostatnio zauważyłam że mam dużo niedoborów w dostawie. Brakowało po kilka szt produktu. Myślicie że to magazyn nie wydał czy kierowcy gdzieś ukradli? U nas w Wawce kierowcy ze sklepów potrafią coś wynieść w momencie gdy my wykładamy towar. Trzeba ich mocno pilnować.

Zawsze możecie to zgłosić, nie koniecznie wina leży po waszej stronie.  Magazyn tez ma syf. Chociaż jak macie tak przy kazdej dostawie i w dużych ilościach to raczej to z waszej strony jest problem. U nas sporadycznie były takie problemu teraz wyskoczy po.kilka flag i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kosmetyki isany i altera

. Panowie to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

U nas od kiedy kr pozbyła się kierowniczki obroty spadają o około 100 tys w miesiącu. Żenada jedna wielka ta firemka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co z tej altery i isany dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNn

Odczepcie sie od M.I. Teraz to zobaczycie nową kr i zatesknicie za m.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

A co z tej altery i isany dokładnie?

A czy od tego co dokładnie było zależy to czy pójdziesz na spotkanie? Nie chcesz to nie idź i tyle... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient wa-wa

Jak premia za obrót. Jak wy tyłki spinacie tylko jak czujecie pieniążki nosem. Tak to non stop na zapleczu, żadnej pomocy na sklepie. Ile razy już przychodzę i wychodzę bez zakupów. Później się okazuje że 3 damy czasem 4 na zapleczu. Raz Pan ochroniarz sympatyczny mi pomógł choć to go nie powinno interesować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość niedzielny

Oświećcie mnie: czyli w tym roku dostajemy tylko jedną premię inwentaryzacyjną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

Tak jedna, do końca sierpnia mają czas na wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To potwierdzone info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

4 damy na zapleczu. U nas 2na 2 wysrac za przeproszeniem się nie można porządnie bo dzwonek na kasę.pakietu w skupieniu nie można zrobić bo dzwonek na kasę. Nie wspomnę o przyjęciu dostawy nieprzerywanej przerwy 15 minutowej.poprostu jest super. Niech ten władca i rządca przyjdzie i popracuje w takich warunkach. Ciekawe ile wytrzyma. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kontroler
1 godzinę temu, Gość gość 5 napisał:

Tak jedna, do końca sierpnia mają czas na wypłatę.

Do sierpnia do wy macie czas się ostro wziąć za poprawę wyników inwentaryzacyjnych aby przy kolejnym spisie nie było niespodzianek i oczekiwania w napięciu na wyniki i modleniu się aby zmieścić się w widełkach progowych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaola
7 godzin temu, Gość Klient wa-wa napisał:

Jak premia za obrót. Jak wy tyłki spinacie tylko jak czujecie pieniążki nosem. Tak to non stop na zapleczu, żadnej pomocy na sklepie. Ile razy już przychodzę i wychodzę bez zakupów. Później się okazuje że 3 damy czasem 4 na zapleczu. Raz Pan ochroniarz sympatyczny mi pomógł choć to go nie powinno interesować 

Sama zakupów zrobić nie potrafisz? To jest sklep samoobsługowy, skoro potrafisz napisać post, potrafisz też czytać więc nie powinno być problemu z przeczytaniem etykietki na produkcie. Nie wiem czy to lenistwo czy głupota. Szok, XXI wiek a dorosły człowiek samodzielnie zakupów nie potrafi zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient wa-wa
30 minut temu, Gość Olaola napisał:

Sama zakupów zrobić nie potrafisz? To jest sklep samoobsługowy, skoro potrafisz napisać post, potrafisz też czytać więc nie powinno być problemu z przeczytaniem etykietki na produkcie. Nie wiem czy to lenistwo czy głupota. Szok, XXI wiek a dorosły człowiek samodzielnie zakupów nie potrafi zrobić. 

Ależ owszem, że samoobsługowy. Starsze osoby może sobie już z tym tak nie radzą. Skoro jest was tyle na zmianie tzn. że do czegoś jednak jesteście zobowiązani nie tylko do wyłożenia towaru i napicia się kawki z koleżankami. Kasy samoobsługowe przy dużym ruchu dobry pomysł-funkcja wezwij asystenta wrazie problemu do czegoś jednak służy - a z tym jest problem. Dlatego chcę być obsługiwana przy normalnej kasie gdzie mogę łatwo dowiedzieć się o obowiązujących promocjach i ofertach specjalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
30 minut temu, Gość Klient wa-wa napisał:

Ależ owszem, że samoobsługowy. Starsze osoby może sobie już z tym tak nie radzą. Skoro jest was tyle na zmianie tzn. że do czegoś jednak jesteście zobowiązani nie tylko do wyłożenia towaru i napicia się kawki z koleżankami. Kasy samoobsługowe przy dużym ruchu dobry pomysł-funkcja wezwij asystenta wrazie problemu do czegoś jednak służy - a z tym jest problem. Dlatego chcę być obsługiwana przy normalnej kasie gdzie mogę łatwo dowiedzieć się o obowiązujących promocjach i ofertach specjalnych.

Tylko ze osób na zmianie jest zazwyczaj 2/3. Z czego jedna jest na kasie a druga ogarnia cała resztę, telefony z centrali, zamówienia internetowe i dokładanie towaru. Na zmianie głównie jesteśmy zobowiązani do dokładania towaru ;) czasy się zmieniły i już klient nie jest w centrum uwagi. Taka polityka firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa

Oj kliencie.... Praca w Ross już od dawna nie polega na obsłudze klienta. To, że na zapleczu są 2 osoby nie oznacza, że piją kawę. Owszem, mamy przerwy, całe 15 minut nawet na 11 godzin pracy. Praca w Ross to dostawy, kasowanie, towarowanie, robienie standow, wciskanie impulsów, wypełnianie tabelek, a na zapleczu te 2 osoby nie leżą, tylko robią zwroty, przesunięcia, mnóstwo pracy papierowej, pobierają priorytety z magazynu i wywoza na sklep. Do tego jeszcze durne zamówienia internetowe, gdy spakowane do wora 1 papieru toaletowego zajmuje kilka minut wymuszonego przez maszyny klikania. W międzyczasie dzwonek na kasę i w biegu. I modlimy się, by nikt z klientów na sklepie nas nie zaczepil, bo nie mamy na was zwyczajnie czasu. No chyba, że przychodzisz po zamówione internetowo pudelko karmy, które by odebrać mijasz identyczne w drodze do magazynu.... I często jesteśmy w 2 osoby na zmianie, czasem 3, gdy jedna zaczyna, a druga schodzi do domu. Rozliczani jesteśmy z zadanej pracy, a nie z tego, czy ktoś pokaże klientowi, gdzie leży papier do doopy. Nawet ochroniarz wykłada towar. My już nawet czasem  nie wiemy, co sprzedajemy, tak często dochodzą nowości. Zapraszam serdecznie do całodobowej pracy w Ross. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmanoweczka

Dziewczyny o czym wy piszecie. Cieszcie się, że nie można wykorzystywać systemu CCTV do oceny waszej pracy bo na niektórych sklepach wiele by się pozmieniało. Dobrze nam wiadomo, że gdzieniegdzie ochrona wam więcej towaru wyłoży i jeszcze stara się sklepu dopilnować nie tak jak wy wywalone a premie inw. by się wzięło. Jak regionalni na sklepach to tylko czekacie kiedy pojadą  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscia

Piszemy o realiach po wejściu dp i przejęciu pakietu kontrolnego przez Chińczyków.... Wcześniej ważny był klient i merch i pełne półki, kilka osób na zmianie, bieg do klienta, TK, teraz ważne tabelki i kolektor i oby nie przekroczyć wyznaczonej ilości flag itd. Pełny magazyn, minimum obsługi, ścięte na maxa. Kto wszedł na dp, ten wie... Niestety smutne, ale prawdziwe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hej, wszystkie dostalyscie nagrodę za obrót grudniowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czym idzie wielkość premi za obrót? Wiem że jedna z dziewczyn z innego sklepu miała większą premie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belaciao

Cześć, była aktualizacja instrukcji inwentaryzacji w systemie sts (chyba w piątek albo czwartek) jedna z pierwszych stron informuje o okresach rozliczeniowych, w instrukcji występują 3, z czego wynika więc informacja ogólnie rozpowszechniona od KR że są dwa. Czy jakiś zc albo ks też to widzi w tej instrukcji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gisciu

Wielkość premii zależy od stanowiska i % wykonanego obrotu. Do mnie doszła ostatnia sesja w pt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×