Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Hgd
7 godzin temu, Gość Onka napisał:

O to tak samo jak ja 😉 w jakim województwie, bo miasto pewnie małe? Miałaś już szkolenie? 

Wielkopolska. Szkolenie zaczynam od środy. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgd
5 godzin temu, Gość Onka napisał:

Super dzięki za dodanie otuchy 😉 powiedz czy jako zatrudniona w listopadzie dostanę na święta paczkę dla dzieci, bon ? 

Gośc Onka ja też zaczynam prace w listopadzie. Może idziemy na ten sam sklep? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onka
1 godzinę temu, Gość Hgd napisał:

Gośc Onka ja też zaczynam prace w listopadzie. Może idziemy na ten sam sklep? 😉

Napisz do mnie na priv lubs@op.pl   ja mam szkolenie dopiero od listopada to chyba jednak nie ta sama miejscowość , ale też wielkopolska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

UWAGA."Indeed.com "oraz" GoWork".WEJDŻ POCZYTAJ  NIM  SIĘ ZATRUDNISZ W TEJ FIRMIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

UWAGA."Indeed.com "oraz" GoWork".WEJDŻ POCZYTAJ  NIM  SIĘ ZATRUDNISZ W TEJ FIRMIE .

DOKŁADNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscccc
Dnia 9.10.2019 o 09:07, Gość Jola napisał:

Dokładnie, to jest wypłata świadczenia za urodzenie dziecka. Warta płaci za pobyt w szpitalu jedynie z powodu choroby. Za cesarkę nie wypłaca. Wiem, bo dwie koleżanki próbowały i żadna nie dostała.

 

Drogie Panie  wszystkowiedzące. Dostałam 1500 zł  za urodzenie dziecka PLUS 1500 zł za cesarkę . Dodatkowo jeżeli dziecko ma poniżej 5 pkt Apgara też należy się jakaś kwota . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapomoga świąteczną należy się każdemu, oprócz osób będących na urlopie bezplatnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiecie cos na temat całych etatów dla asystentów , czy tylko kasjerzy dostaną ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćc

Czy za szycie rany należą się pieniądze z Warty ? jesli tak to prosze o pomoc, Jak mam to zgłosić czy potrzebne sa jakieś dokumenty i jaki jest czas z l4 wracam dopiero za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Piszecie o etatach dla kasjerow a gdzie etet dla asystenta .moze wreszcie by dali  wszystkim i byla by sprawiedliwosc a nie rozdaje ks godziny swoim kolezaneczka a reszta dostaje po kilka i jeszcze masz byc cicho .skoro wszyscy wykonuja ta sama prace powinni tak samo zarabiać.etety to jedna kwestia tej firmy a druga to stawka godzinowa.czy w duzych miastach inaczej pracuja czy maja mniej obowiazkow czy wiecej nie tyle samo tylko stawka jest o wiele wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YOLO
13 godzin temu, Gość Goscccc napisał:

Drogie Panie  wszystkowiedzące. Dostałam 1500 zł  za urodzenie dziecka PLUS 1500 zł za cesarkę . Dodatkowo jeżeli dziecko ma poniżej 5 pkt Apgara też należy się jakaś kwota . Pozdrawiam 

Czy cesarka była planowana? Jakie było uzasadnienie cesarki? Proszę o informację. Czy może jest gdzieś dostępny jakiś katalog zabiegów Warty co i kiedy się Nam należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik firmy

Czy u was na sklepach Tez takie braki personalne. Szczególnie wśród osób funkcyjnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matt

Hej kochani! 😍 Czy pełne etaty obejmą również Warszawę? Wiadomo, ze tylko Sprzedawcy-Kasjerzy czy Asystenci również się załapią? I od kiedy to ma wejść w zycie? Potwierdzone info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluuusia

Hej, pracuje w rossku od kwietnia i jak wszyscy wiedzą w tym miesiącu są inwentaryzacje. Okazało się że jestem w 4 tygodniu ciąży i zastanawiam się czy dostanę premie za tą inwentaryzacje, czy też nie. Ktoś coś wie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

W okresie rozliczeniowym od lipca do grudnia możesz być tylko 15 dni na L4 wiec jak teraz pójdziesz to nie dostaniesz premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
20 godzin temu, Gość Inka napisał:

Piszecie o etatach dla kasjerow a gdzie etet dla asystenta .moze wreszcie by dali  wszystkim i byla by sprawiedliwosc a nie rozdaje ks godziny swoim kolezaneczka a reszta dostaje po kilka i jeszcze masz byc cicho .skoro wszyscy wykonuja ta sama prace powinni tak samo zarabiać.etety to jedna kwestia tej firmy a druga to stawka godzinowa.czy w duzych miastach inaczej pracuja czy maja mniej obowiazkow czy wiecej nie tyle samo tylko stawka jest o wiele wieksza.

widac, ze pracujesz na sklepie niskoobrotowym. gdybys popracowala w takim sklepie w duzym miescie to zmienilabts zdanie. nie wiesz jaka to jest harowka, plus uzeranie się z klientem, ktory non stop czegoś żąda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wiecie cos na temat całych etatów dla asystentów , czy tylko kasjerzy dostaną ?

 

W całej polsce kasjerzy mają mieć pełen etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd info o podniesieniu etatów dla kasjerów? U mnie wszyscy kasjerzy maja 3/4 a asystenci 7/8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
12 godzin temu, Gość Oluuusia napisał:

Hej, pracuje w rossku od kwietnia i jak wszyscy wiedzą w tym miesiącu są inwentaryzacje. Okazało się że jestem w 4 tygodniu ciąży i zastanawiam się czy dostanę premie za tą inwentaryzacje, czy też nie. Ktoś coś wie? 

W 4 tygodniu? Zapewne to Twoja 1 ciąża :) do końca roku to jeszcze możesz być 2 razy w takiej ciąży. Albo nie, idź od razu na l4, bo przecież ciąża to ciężka choroba przewlekła 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

Jeśli kasjer który pracuje miesiąc dostanie cały etat a ja jako asystent z pięcioletnim stażem nie to będzie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jwjwjjwjwjwj

To napewno nie prawda z calymi etatami...ktos glupoty napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
53 minuty temu, Gość Iza napisał:

W 4 tygodniu? Zapewne to Twoja 1 ciąża 🙂 do końca roku to jeszcze możesz być 2 razy w takiej ciąży. Albo nie, idź od razu na l4, bo przecież ciąża to ciężka choroba przewlekła 😅

A ja uważam że praca w Ross będąc w ciąży to jakieś nieporozumienie.. dziewczyno nie zastanawiaj się ani chwili i idź na L4 ważniejsze jest Twoje zdrowie i zdrowie dziecka a ta Kasa za inwentaryzacje nie jest tego warta. Wybierz pomiędzy zdrowiem a 600 zł premii ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A ja uważam że praca w Ross będąc w ciąży to jakieś nieporozumienie.. dziewczyno nie zastanawiaj się ani chwili i idź na L4 ważniejsze jest Twoje zdrowie i zdrowie dziecka a ta Kasa za inwentaryzacje nie jest tego warta. Wybierz pomiędzy zdrowiem a 600 zł premii ☺️

Wyobraź sobie, ze na moim sklepie była sytuacja, gdzie łaska poszła na l4 od razu i musiała wrócić w 7 miesiącu, bo lekarz nie widzial przeciwwskazań do pracy, a wyczerpało jej się pół roku zwolnienia. Ciąża to nie choroba. Przychodzisz na 6 godzin i siedzisz jak królowa na kasie nie tracąc przy tym premii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A ja uważam że praca w Ross będąc w ciąży to jakieś nieporozumienie.. dziewczyno nie zastanawiaj się ani chwili i idź na L4 ważniejsze jest Twoje zdrowie i zdrowie dziecka a ta Kasa za inwentaryzacje nie jest tego warta. Wybierz pomiędzy zdrowiem a 600 zł premii ☺️

Ciekawe ktory lekarz wystawi zaświadczenie i zwolnienie w 4 tygodniu ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.10.2019 o 09:39, Gość Gość napisał:

Wiecie cos na temat całych etatów dla asystentów , czy tylko kasjerzy dostaną ?

 

Kasjerzy najbardziej zasługują na te etaty ... to oni wykonują najwiecej roboty  w tej firmie . A asystentki przeważnie właśnie im rozkazują co maja robić wiec za co maja mieć te etaty ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaHaHa81

Czekacie na cos co NIGDY nie nastapi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwator

 

A u nas na sklepie jest 99%zatrudnienia na pełnym etacie wszystkie stanowiska. Ciężka praca, mobilizacja zespołu i praca z pomysłem na etaty. Można to rozplanować w czasie i zrealizować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IEBACwasCFELE81
4 minuty temu, Gość Obserwator napisał:

 

A u nas na sklepie jest 99%zatrudnienia na pełnym etacie wszystkie stanowiska. Ciężka praca, mobilizacja zespołu i praca z pomysłem na etaty. Można to rozplanować w czasie i zrealizować. 

Wasze TRIKI na mnie nie dzialaja.Czekacie na cos co NIGDY nie nastapi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusiaaa
4 godziny temu, Gość Ona napisał:

Ciekawe ktory lekarz wystawi zaświadczenie i zwolnienie w 4 tygodniu ciąży 

Ja pracowałam dwa miesiące ciąży. Pochwalila się ciąża dopiero w 9 tyg bo nie chciałam zapeszac. Bo plotki po ross szybko się rozchodzą. Na nocki chodziłam normalnie tylko bardziej uważałam  na siebie. Inna laska pochwalila się w 3 tyg a tydzień później niestety poroniła. I oczywiście plotki poszły na każdego rossa w mieście. A dziecko urodziłam zdrowiutkie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×