Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Mamusiaaa

Pracować mogłam dłużej ale nie chciałam być obciążeniem dla zespołu bo ciągle koleżanki łaziły za mną i kazały uważać. W pierwszej ciąży też trochę pracowałam. Siedzenie domu też może się znudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Ola napisał:

Wyobraź sobie, ze na moim sklepie była sytuacja, gdzie łaska poszła na l4 od razu i musiała wrócić w 7 miesiącu, bo lekarz nie widzial przeciwwskazań do pracy, a wyczerpało jej się pół roku zwolnienia. Ciąża to nie choroba. Przychodzisz na 6 godzin i siedzisz jak królowa na kasie nie tracąc przy tym premii. 

To sobie wyobraź że praca w Ross jest ciężka i nie zawsze będziesz tylko na kasie siedzieć ja poszłam od 7 tygodnia i nie żałuję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......

Coś wiadomo na temat podwyżek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.10.2019 o 13:26, Gość Gość45 napisał:

Witam. Dopiero sie przyjmuje do Rossmanna i dostalam skierowanie na badania w luxmedzie. Czy to mnie będzie coś kosztować? 

Nie nic nie zaplacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej i drugiej ciazy poszlam od razu na l4 jak sie dowiedzialam o ciazy.Lekarz bez problemu je wpisał,i obie ciąze mialam spokój od rossmana

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kasjerzy najbardziej zasługują na te etaty ... to oni wykonują najwiecej roboty  w tej firmie . A asystentki przeważnie właśnie im rozkazują co maja robić wiec za co maja mieć te etaty ????

A Ty jakie masz stanowisko?? Kasjer sprzedawca ktory zajmuje sie moze ukladaniem grafiku, papierkowa robota, masz sejf, rozliczasz kasetki, przyjmujesz dostawe, robisz zwroty i jestes odpowiedzialna za reklamacje, podjete decyzje i wiele innych rzeczy, bo przeciez asystent rozkazuje Ci to wszystko robic. Jesli tak niech Ci dadza caly etat, zasluzylas 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik sklepu
16 minut temu, Gość JagoscGosc napisał:

A Ty jakie masz stanowisko?? Kasjer sprzedawca ktory zajmuje sie moze ukladaniem grafiku, papierkowa robota, masz sejf, rozliczasz kasetki, przyjmujesz dostawe, robisz zwroty i jestes odpowiedzialna za reklamacje, podjete decyzje i wiele innych rzeczy, bo przeciez asystent rozkazuje Ci to wszystko robic. Jesli tak niech Ci dadza caly etat, zasluzylas 👏

Brawo cała prawda o zmanieroqanych kasjereczkach które nic nie muszą bo firma im na to przyzwala i jeszcze roszczenia i pretensje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ten cały Rossmann to jeden wielki syf. Już nikt nie chce pracować. Za chwilę regionalni zasiada na kasach bo święta i obrót trzeba zrobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81

A ci czaly czas NAIWNI.Hahah.Nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klient
39 minut temu, Gość Hahaha81 napisał:

A ci czaly czas NAIWNI.Hahah.Nie wierze.

Za chwilę i ci naiwni przejrza na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kasjerzy najbardziej zasługują na te etaty ... to oni wykonują najwiecej roboty  w tej firmie . A asystentki przeważnie właśnie im rozkazują co maja robić wiec za co maja mieć te etaty ????

Pewnie jesteś kasjerką...

Skoro asystentki się wysługują kasjerkami to dlaczego nie awansujesz?
Pracowałam w ross jako kasjer i nigdy nie chciałam być asystentem. Nie chciałam mieć tych obowiązków na sobie za te grosze dodatkowe, które one otrzymują. Chciałabym poczytać twoje posty gdy przepracujesz kilka miesięcy na pełnym etacie, będziesz prosić o zmianę na 3/4. Pozdrawiam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość były pracownik napisał:

Pewnie jesteś kasjerką...

Skoro asystentki się wysługują kasjerkami to dlaczego nie awansujesz?
Pracowałam w ross jako kasjer i nigdy nie chciałam być asystentem. Nie chciałam mieć tych obowiązków na sobie za te grosze dodatkowe, które one otrzymują. Chciałabym poczytać twoje posty gdy przepracujesz kilka miesięcy na pełnym etacie, będziesz prosić o zmianę na 3/4. Pozdrawiam ;/

Heh, święta racja. Też byłam kasjerem i podobnie nie chciałam być asystentem, bo przy ok 150 zł różnicy w wypłacie obowiązki niewspółmiernie, w razie, gdy się z promocją człowiek nie wyrobi itp, ...ke dostaje asystent. Wszelkie przebudowy itp to pikuś, ale prawda, reklamacje, sejf, czasem grafik na głowie asystenta. Za flagi i resztę też on odpowiada. Zwolniłam się, czytam jednak nadal to forum. Dziwię się, jak mogłam wstawać tyle lat na 4, 5 rano, czy chodzić na 23, 1 w nocy, a rano zombie. Zapomniałam już, co to zmiany 11, 12 godz. Współczuję moim dawnym koleżankom. Mam czas dla córki, męża, siebie mimo całego etatu. Zapomniałam, co to ból kręgosłupa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagoscGosc

No właśnie dziewczyny szanujmy się nawzajem, piszecie ze kasjerki zasluguja a inni nie. Asystent zarabiajac 150 zl wiecej od kasjera przy większej ilosci zadan tez moze zasługuje na caly etat i wyzsza pensje, myslicie ze asystentki kokosy zarabiaja, a tak naprawdę jak sa awanse wewnętrzne ile z Was sklada CV na rekrutacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wtg

Coś wiadomo na temat podwyżek?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

U mnie podwyżka asystent 1,30 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka
Dnia 1.08.2019 o 18:23, Gość Gośśćć napisał:

 

Nasze kierowniczki są na tyle w siebie zapatrzone, że widząc w internecie krytyczne opinie na swój temat i na temat całej atmosfery w pracy, szybko zgłaszają niewygodne komentarze i myślą, że w ten sposób zamiotą sprawę pod dywan 🙂 dziewczyny, nie dawajcie się. Mobbing na sklepach Rossmanna jest na porządku dziennym. Zgłaszajcie to do HR, gdzie tylko się da. Walczcie, bo te święte krowy (kierownik+zastępcą) będą nadal myśleć, że im wszystko wolno, a robota sama się zrobi. Na pohybel 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość...

Jestem tą "święta krowa" i wiecie co- tylko wam się tak wydaje. Wiecznie z czegoś się tłumaczymy, pomimo tego że nie my dajemy ciała. Same wiecie, że na wiele spraw nie mamy wpływu a musimy je prostowac. Owszem, wstyd mi za cześć moich "koleżanek" ale nie wszyscy kierownicy siedzą na dupie. Na tych forach jesteście jak klienci - skargę to napisze, ale nic pozytywnego to już nie. Ryba psuje się od głowy, a my wszyscy razem jesteśmy na samym ogonie. Zdajcie sobie z tego sprawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimka

Ile dostaje się zapomogi ? Co dostaje się w tej paczce na święta dla dzidziusia i czy dostaje się premie na święta choć jest się na macierzyńskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajaka
9 godzin temu, Gość Modliszka napisał:

Nasze kierowniczki są na tyle w siebie zapatrzone, że widząc w internecie krytyczne opinie na swój temat i na temat całej atmosfery w pracy, szybko zgłaszają niewygodne komentarze i myślą, że w ten sposób zamiotą sprawę pod dywan 🙂 dziewczyny, nie dawajcie się. Mobbing na sklepach Rossmanna jest na porządku dziennym. Zgłaszajcie to do HR, gdzie tylko się da. Walczcie, bo te święte krowy (kierownik+zastępcą) będą nadal myśleć, że im wszystko wolno, a robota sama się zrobi. Na pohybel 🙂

U nas na sklepie nie wolno brac zw lekarskich bo wtedy ks sie msci na takich osobach wiec wszyscy chodza chorzy, jeden drugiego zaraza. Sezon chorobowy w pelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość nowy

Cześć, zadzwoniono do mnie, że dostałam się na rozmowę kwalifikacyjną na kierownika sklepu. Czy wiecie może co mogą poruszyć w pytaniach? Czy to bardziej chodzi o zarządzanie pracownikami czy o sprawy inne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Gratuluję i powodzenia jak na nowy sklep to w porządku a jak na starą ekipę to nie zazdroszczę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala

Potwierdzone info, bo przyszło pismo. Ze względu na potrzeby pracowników i zmieniajacy się rynek pracy wszystkie trójmiejskie sklepy dostają całe etaty. Chyba, że ktoś się nie zgodzi to zostaje na starych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wkonciuuuuu

Krakow cale etaty dla osob na umowach bezterminowych 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
4 minuty temu, Gość Wkonciuuuuu napisał:

Krakow cale etaty dla osob na umowach bezterminowych 🙂

Co tam MARZYCIELU???Czekasz i nie mozesz sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huraa etatay

Naprawde...od listopada....mozna wziasc tez 7/8...zostaje stawka godzinowa i ma byc podwyżka w listopadzie..aneksy dostaniemy w przyszlym tygodniu..kilka dziewczyn zostaje na 7/8etatu. Zastanawiamy sie co jest grane..skad ta zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podkarpackie macie jakieś info odnośnie etatów i podwyżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Wawa również potwierdzam. 2 AKSów dostanie cały etat od listopada, z S-K się okaże od zgody KR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hshsbhshsb

Naprawde szok...jak to bedzie bo my nawet takiego utargu nie mamy by sie utrzymac z tyloma etatami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asystent66

Może zauważyli wkońcu, że masa ludzi się zwalnia bo nie dają całych etatów. Chociaż ja osobiście wolę swoje 3/4 niż cały. Bo i tak mam wrażenie, że ciągle siedzę w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot

Przy sklepie wysokoobrotowym w CH to akurat dobry krok, bo rąk brakuje a pracowników powinno być 2 razy więcej. Może w końcu skończą się dziwne zmiany na 4-6 godzin 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×