Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

13 godzin temu, Ptaczka napisał:

Jak się pojawia wnioski to składasz ( im szybciej tym lepiej ) . Ja  za cały tydzień w domku płaciłam coś ok 600 zł- pobierane z dwóch wypłat.  Oprócz swojej rodziny możesz zabrać teściów i rodziców ale max  chyba 6 osób 

To 600 bylo za jedna osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaa

Czy u Was tez sa ciagle absencje chorobowe? Pracuje w młodym zespole gdzie non stop sa zwolnienia i ciagle kierownik musi zmieniac grafik i rwie juz sobie wlosy z glowy zeby w ogole sklep dzialal. Moje kolezanki z pracy z katarkiem chodza na l4 i mamy okolo 4 zwolnienia w miesiacu po tydzien. Do tego UZ. Ja chodzę tylko jak jestem naprawde chora i nie jestem w stanie chodzic do pracy ale nie pamietam kiedy ostatnio. W ogole im nie zależy na premii i ciagle pracuja za gole pensje a potem zebranie o godziny bo tak malo zarobiły. Zespół jest maly wiec ciagle ktos z innego sklepu przyjezdza ale to sa godziny proszenia sie przez kierownika. Ja zaczynam ich szczerze nienawidzić za to ze caly miesiac mam rozwalony, ciągle wszystko sie zmienia i pracuje sie za dwie bo krolewne zabolalo gardlo. To prawda pracuje z gowniarami ale nie sadzilam ze to moze miec taka skale. Mam tego dość jako dorosla odpowiedzialna osoba która tez czasem choruje ale na litość boską ile mozna?  I to każda w kolko zglasza ze idzie na l4 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
11 godzin temu, Oxana12 napisał:

To 600 bylo za jedna osobe?

600 za cały domek, niezależnie ile osób zabierzesz. Firma ma super socjal i na takie wyjazdy warto jechać , tak jak na wszystkie wycieczki z dziećmi. Warunki są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqq

do PTACZKA 🙂

prosze wyjasnij szczegolowo jak to wyglada z tymi wakacjami, na ile mozna jechac tzn zawsze 7 dni czy moge np 5?, czy sama ustalasz termin swojego wyjazdu czy jest narzucony, ile sie placi itd, napisz prosze wszystko co wiesz  🙂   nigdy z tego nie korzystalam i nie dowiadywalam sie jak to wyglada, a w tym  roku mysle ze moze to fajna sprawa? acha i te odplatnosi sa uzaleznione od dochodow, tylko moich czy tez meża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomóżcie

Hej, czy ktoś mógłby mi wyjaśnić temat pożyczek w naszej firmie? Wiem że jest możliwość aby Rossmann udzielił takowej pracownikowi ale jak to dokładnie wygląda? Czy to jest na konkrerny cel? Czy to może być jakaś konkretna kwota i jak wygląda spłacanie? Mam chwilowo trudną sytuacje finansową i nie wiem czy np. mogę ubiegać się o taką pożyczkę a np. jak za 3 miesiące moja sytuacja się poprawi od razu wszystko spłacić. Bardzo Was prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj
12 minut temu, Gość Pomóżcie napisał:

Hej, czy ktoś mógłby mi wyjaśnić temat pożyczek w naszej firmie? Wiem że jest możliwość aby Rossmann udzielił takowej pracownikowi ale jak to dokładnie wygląda? Czy to jest na konkrerny cel? Czy to może być jakaś konkretna kwota i jak wygląda spłacanie? Mam chwilowo trudną sytuacje finansową i nie wiem czy np. mogę ubiegać się o taką pożyczkę a np. jak za 3 miesiące moja sytuacja się poprawi od razu wszystko spłacić. Bardzo Was prosze o pomoc.

Ogolnie pożyczkę można wziąć na kupno bądź remont mieszkania. Przy remoncie trzeba zrobić listę produktów wraz z cena ale nikt tego nie weryfikuje i nie trzeba mieć żadnych paragonów. Pozyczki są wypłacane dwa razy do roku, wnioski się składa chyba do końca marca albo kwietnia i później w drugiej połowie roku, jakoś październik. Na ten remont można wziąć chyba max.8tys. Nie wiem jak to wyglada z wcześniejszym zwrotem. Bo ogolnie pożyczka jest w formie weksla i spłaca się ja chyba w ciągu 2 lat, co miesiąc odciągają z pensji, ale z tym czy wcześniej można spłacić to musisz zadzwonić do osob które się w formie pożyczkami zajmują. Wszystko na temat pożyczek, dokładne daty, telefony do kogo dzwonić można sprawdzić na eross :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Jeżeli masz bardzo ciężka sytuacje to można napisać do prezesa i są wyjątkowe sytuacje gdzie forma udziela pożyczek poza :) np w sytuacji losowej typu powodzie, pożar, zgon małżonka itD. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjj
33 minuty temu, Gość Hania napisał:

Jeżeli masz bardzo ciężka sytuacje to można napisać do prezesa i są wyjątkowe sytuacje gdzie forma udziela pożyczek poza :) np w sytuacji losowej typu powodzie, pożar, zgon małżonka itD. 

Nie pisze się do prezesa tylko do działu rekrutacji i szkoleń o zapomogę. Jest to 2 tys netto. Opisuje się po prostu swoją sytuacje, bez żadnych wniosków. Decyzje o przyznanie zapomogi podejmuje kr w porozumienie z ks no i oczywiście zapomoga jest bezzwrotna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość qqq napisał:

do PTACZKA 🙂

prosze wyjasnij szczegolowo jak to wyglada z tymi wakacjami, na ile mozna jechac tzn zawsze 7 dni czy moge np 5?, czy sama ustalasz termin swojego wyjazdu czy jest narzucony, ile sie placi itd, napisz prosze wszystko co wiesz  🙂   nigdy z tego nie korzystalam i nie dowiadywalam sie jak to wyglada, a w tym  roku mysle ze moze to fajna sprawa? acha i te odplatnosi sa uzaleznione od dochodow, tylko moich czy tez meża?

Ja byłam 2 lata temu A w tamtym roku na feriach . Cały turnus był 7 dni ( wiadomo jak możesz tylko 5 to wcześniej wyjedziesz i tyle) . Ja byłam nad morzem w Sarbinowie i tam były tygodnie do wyboru we wniosku od piątku soboty lub od niedzieli . Mieliśmy cały duży domek dla siebie rodzina 2+2 do wniosku trzeba załączyć swój i męża pit żeby obliczyć dochod.  No my miescilismy się w tym najmniejszym dochodzie więc tak jak pisałam cały nocleg kosztował nas coś ok 600 zł.  My jechaliśmy sami z dziećmi ale można zabrać rodziców albo teściów,  wtedy podaje się ich nazwiska bo przy zameldowaniu sprawdzają dowody  😉 to chyba na tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

Wszystko na temat pożyczek jest opisane teraz w "Co słychać". I na 18 miesięcy są lub w wyjątkach do 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprawka dla pierwoklasist

dziewczyny a w jakim miesiącu wypełnia się wniosek o wyprawke dla pierwszoklasisty?

boje się że przegapię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl

Hej. Wie ktoś od kiedy będzie kolorówka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia

Kolorowka  przed wielkanoca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

A czy będąc na wychowawczym też można skorzystać z wyjazdu pod domki? A do kiedy można składać takie wnioski i czy wogole w mojej sytuacji mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Abc napisał:

A czy będąc na wychowawczym też można skorzystać z wyjazdu pod domki? A do kiedy można składać takie wnioski i czy wogole w mojej sytuacji mogę?

Na wychowawczym chyba nie bo pobierają kasę z wypłaty a Ty nie masz.Zresztą kto pierwszy ten lepszy.Ja w zeszlym roku zlozylam w drugim dniu składania wnioskow i nie zalapalam sie.Zadzwon do dzialu rekrutacji i szkolen to Ci powiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

kolorówka PO Wielkanocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja slyszalam ze kolorowka od 18 czy 19 kwietnia najpierw vipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

No to jutro jałmuzna a myslalam ze dzis dadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczyny możecie mi podpowiedzieć gdzie składać skargi oprócz Pipu, a właściwie zanim się złoży zawiadomienie do Pipu, że warunki pracy są karygodne? Jestem jedynym asystentem na zmianie, co chwila dzwonek, kolejki, layouty, layouty na standy,priorytety, pvm do ogarnięcia i jak w takich warunkach skorzystać z należnej mi, nieprzwrywanej 15 min przerwy, nie mówiąc o skorzystaniu z toalety. Co i rusz dzwonek, po 2 na zmianie osoby. Lewe l4, absencje, zmiany po 13 godzin... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
22 minuty temu, Gość Ewa napisał:

No to jutro jałmuzna a myslalam ze dzis dadza

Jeśli pensja nie odpowiada zawsze można poszukać lepiej płatnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza
2 godziny temu, Gość Ola napisał:

Jeśli pensja nie odpowiada zawsze można poszukać lepiej płatnej pracy 🙂

Jesli Tobie sie to podoba I nie masz dzieci to pracuj,bo na dluzsza mate nie da sie tego ciagnac.Myslisz ze co nie ktorym latwo pracowac na zmiany 9 badz 10 h .firms sie zmienila I nie dba o pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
31 minut temu, Gość Elza napisał:

Jesli Tobie sie to podoba I nie masz dzieci to pracuj,bo na dluzsza mate nie da sie tego ciagnac.Myslisz ze co nie ktorym latwo pracowac na zmiany 9 badz 10 h .firms sie zmienila I nie dba o pracownika

Pracuje, wiem jak się zmieniło, ale nie narzekam na forum ale normalnie rozmawiam w pracy z ludźmi o wszystko jest do dogadania. Pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc gov

Hej dziewczyny! Czy u Was tez jest tak nieciekawie ostanio wvpracy? Chodzi mi o ciecia etatow, nieprzrdluzanie umow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziel.oka

Kolorówka podobno od 20 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos
Dnia 6.03.2019 o 15:07, Gość Jjj napisał:

Nie pisze się do prezesa tylko do działu rekrutacji i szkoleń o zapomogę. Jest to 2 tys netto. Opisuje się po prostu swoją sytuacje, bez żadnych wniosków. Decyzje o przyznanie zapomogi podejmuje kr w porozumienie z ks no i oczywiście zapomoga jest bezzwrotna 

No chyba nie 🙂 pisałam podanie do PREZESA które szło przez regionalna i przyznano mi więcej niż wnioskowałam i było to "trochę" więcej niż dwa tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziel.oka
Dnia 26.02.2019 o 15:34, Gość Cvb napisał:

Hej, czy ktoś z Was mógłby wypowiedzieć się o pracy z regionalną Katarzyną W z Warszawy? Chcę się przenieść do jednego z jej sklepów ale szukam opinii. W ostatnich 2 miesiącach było całkiem wiele zmian personalnych w firmie, ale o tej kr nic nie słyszałam. Pozdrawiam.

Nie masz się czego obawiać. Jest w porządku 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak często można składać o zapomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jak często można składać o zapomoge

Normalnie co miesiąc Ci będą dorzucać... dlaczego wy już próbujecie węszyć interes? Zapomoga jest naprawdę w wyjątkowych sytuacjach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chcialabym się przenieść do centrum Warszawy z innego miasta. Którego sklepu unikać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G1111
19 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dziewczyny możecie mi podpowiedzieć gdzie składać skargi oprócz Pipu, a właściwie zanim się złoży zawiadomienie do Pipu, że warunki pracy są karygodne? Jestem jedynym asystentem na zmianie, co chwila dzwonek, kolejki, layouty, layouty na standy,priorytety, pvm do ogarnięcia i jak w takich warunkach skorzystać z należnej mi, nieprzwrywanej 15 min przerwy, nie mówiąc o skorzystaniu z toalety. Co i rusz dzwonek, po 2 na zmianie osoby. Lewe l4, absencje, zmiany po 13 godzin... 

No najlepiej to przyjść do pracy poleżeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×