Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość ewa
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Niektóre to by gó...no spod siebie zjadły 

jak ci nie pasuje to się nie wypowiadaj a najlepiej wypierdalaj z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość Niewierzę napisał:

A nie możesz spytać u siebie na sklepie? Może podczas dostawy poprostu ktoś zapomniał wyjąć... Chodzi Ci o prostokątne białe plakietki z centaurem które wkładamy za listwę? A może jest tam poprostu jeden produkt i już są powkładane bo się zaraz sprzedadzą, wiem że na niektórych sklepach tak robią.

Nasz sklep wszedł w dp.dziewczyny mialy malo godz.a jak ja wrócilam to mają jeszcze mniej.Są na mnie zle,że zabieram im godz.i na czele z ks traktują mnie jak powietrze.dlatego pytam tutaj bo liczylam na normalną odp.W sklepie mnie wysmieją jak o cos zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
2 minuty temu, Oxana12 napisał:

Nasz sklep wszedł w dp.dziewczyny mialy malo godz.a jak ja wrócilam to mają jeszcze mniej.Są na mnie zle,że zabieram im godz.i na czele z ks traktują mnie jak powietrze.dlatego pytam tutaj bo liczylam na normalną odp.W sklepie mnie wysmieją jak o cos zapytam

bo w większości sklepów są tak miłe koleżanki. Kartki z centaurem wkładamy jak nie ma towaru na półce nie wiem dlaczego u was jest inaczej ale co sklep to obyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Oxana12 napisał:

Nasz sklep wszedł w dp.dziewczyny mialy malo godz.a jak ja wrócilam to mają jeszcze mniej.Są na mnie zle,że zabieram im godz.i na czele z ks traktują mnie jak powietrze.dlatego pytam tutaj bo liczylam na normalną odp.W sklepie mnie wysmieją jak o cos zapytam

Napisz do KR HR nie mają prawa Cię wyśmiewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada
19 godzin temu, Oxana12 napisał:

Nie pracowalam 3 lata i wlaśnie wrócilam.Kiedys tego nie bylo jak pracowałam.Jak brak produktu skoro produkty są.

To dziwne bo Ja pracuje dokładnie 3 i 5 miesięcy, a centaury jak były tak są. Ktoś na sklepie Ci nie wytłumaczył skoro nie wiesz? Co za problem zapytać kogoś z sklepu? Pracuje Was tam pewnie z 10 osób lub więcej. Żadna osoba nie chce Ci pomoc czy wolisz udawać najmądrzejsza na sklepie i pytać tutaj? Bo takie agentki tez znam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc44

Dziewczyny mam pytanie odnośnie warty . Co w przypadku przejścia z macierzyńskiego na wychowawcze?  Czy można samemu sobie opłacać składki i dalej kontynuować?  Czy automatyczie jest to przerywane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qaz

Też byłam chora i do kina nie poszłam, nie liczę też w takiej sytuacji, że dostanę paczkę, bo i z jakiej racji? A żel z Isany, czy szampon z Alterry to możecie same sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żulinka

Pytanie do kierowników i zastępców . Przenoszę się do Warszawy, będę obejmowała jakiś sklep . Powiedzcie proszę którzy regionalni są spoko a z kim należy uważać \ Mogą być inicjały , chciałabym mieć pogląd na sprawę a to dla mnie życiowa decyzja teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Gość gosc44 napisał:

Dziewczyny mam pytanie odnośnie warty . Co w przypadku przejścia z macierzyńskiego na wychowawcze?  Czy można samemu sobie opłacać składki i dalej kontynuować?  Czy automatyczie jest to przerywane?

Mozesz kontynuować.Do mnie dzwonila chyba kadrowa i pytala.Podaja Ci nr.konta na ktory masz robic przelew 

13 godzin temu, Gość Ada napisał:

To dziwne bo Ja pracuje dokładnie 3 i 5 miesięcy, a centaury jak były tak są. Ktoś na sklepie Ci nie wytłumaczył skoro nie wiesz? Co za problem zapytać kogoś z sklepu? Pracuje Was tam pewnie z 10 osób lub więcej. Żadna osoba nie chce Ci pomoc czy wolisz udawać najmądrzejsza na sklepie i pytać tutaj? Bo takie agentki tez znam 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klik
Dnia 19.02.2019 o 19:09, Gość Gość napisał:

Właśnie o to mi chodziło.... dzięki 

Mogłaś poprosić jakaś koleżankę żeby odebrała Twoja paczkę. Ja też odbierałam dziewczynom które nie mogły pojechać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka

Kiedy teraz jakaś premia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
Dnia 17.02.2019 o 18:34, Gość Gosia napisał:

Ja też czekam mam nadzieję że w tym tygodniu dostaniemy PIT 

Ja już dawno dostałam na meila. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc44
16 godzin temu, Oxana12 napisał:

Mozesz kontynuować.Do mnie dzwonila chyba kadrowa i pytala.Podaja Ci nr.konta na ktory masz robic przelew 

 

Dziękuję za odpowiedź 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 5

Premia do końca sierpnia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No ja też jeszcze nie mam pitu. Na maila nie wysyłają tylko na domowy adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tralala

A u mnie w ogóle nie ma tych centaurow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
30 minut temu, Gość Gość napisał:

No ja też jeszcze nie mam pitu. Na maila nie wysyłają tylko na domowy adres.

Wysyłają na maila jak ktoś podczas zatrudnienia podawał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Prawie wszyscy podali maila i nie podchodziły pity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracownik

Dziewczyny czy LUX MED zmieniło nazwę na ENEL MED bo przyszło mi pismo że jestem objęta opieka w ENEL MED czy może coś źle wypełniam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Orientujecie się jak wyliczaja wyplate jak idzie sie na l4 w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Średnia z ostatnich 12 miesięcy ze wszystkimi premiami na L4 ciążowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 5

Dziewczyny to prawda, że będziemy się logować przez czytnik? Każdy będzie miał swój kod kreskowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lux med nie zmienił nazwy sama musiałaś sobie zmienić na enel med jak trzeba było wysłać ponownie deklarację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
13 godzin temu, Gość Pracownik napisał:

Dziewczyny czy LUX MED zmieniło nazwę na ENEL MED bo przyszło mi pismo że jestem objęta opieka w ENEL MED czy może coś źle wypełniam 

Widocznie złe wypelnilas, bo to zupełnie inne placówki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
13 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

Prawie wszyscy podali maila i nie podchodziły pity.

Ale to dotyczy osob które przebywają na l4 bądź są na macierzyńskim a nie wszystkich... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieka
1 godzinę temu, Gość gość 5 napisał:

Dziewczyny to prawda, że będziemy się logować przez czytnik? Każdy będzie miał swój kod kreskowy?

A czy to prawda, że ten kod będą tatuować na lewym przedramieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
24 minuty temu, Gość Cieka napisał:

A czy to prawda, że ten kod będą tatuować na lewym przedramieniu?

Serio?! Zero szacunku dla historii.. domyślam się ze najbardziej oburzone są te osoby, które często się pare minut spóźniają lub wychodzą wcześniej. Jeśli karty z czytnikiem to prawda to uważam ze to bardzo dobry pomysł. Szczególnie dla leserow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Hej. Czy ktoś pamięta przez jaką stronę można założyć kartę ok system? Wiem, że można to zrobić w domu 🙂 jestem na zwolnieniu, dlatego nie mam możliwości sprawdzenia w pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

Oczywiście elektroniczne rejestrowanie wyjscia i wyjścia przy drzwiach z zaplecza pod kamerą wg mnie było by to najlepszym pomysłem bo są osoby które lecą w kulki. U mnie na sklepie asystenka wylogowywała kasjerkę jej hasłem bo ta podała  a ta szła se 40 min wczesniej do domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa
19 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

Prawie wszyscy podali maila i nie podchodziły pity.

No ja jakoś dostałam na meila, więc jak nie znasz się bądź nie wiesz to lepiej się nie wypowiadać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×