Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 552211

Praca Rossmann cz 12

Polecane posty

Gość Ola
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Pytanie do dziewczyn na urlopie macierzyńskim. Czy zasiłek na macierzyńskim dostajecie średnią z ostatnich 12 miesięcy pracy czy z tej kwoty, którą macie na umowie o za tyle godzin ile wynosi wasz etat?

Jest to średnia z ostatnich 12 miesięcy. W zależności jak wybierasz może być przez cały okres płatne 80%, lub najpierw 100% a później 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawa

Gdy klient nie ma aplikacji, to zrozumiale ze pomagamy sciagnac i sie zalogowac. Pytanie czy pomagacie gdy nie ma swojego maila, albo co jeszcze lepsze nie ma nawet konta Google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Jak nie jestes kierownikiem to nie wiesz o premii obrotowej i nie musisz a po drugie to jak jest cos zle to wszyscy sie odkrecaja i nie wiele powiedza a kierownik dostaje opier.....za wszystkich nie tylko za siebie. Jak chcesz to zamien sie z kierownikiem i zobaczysz jak kierownik nie robi Nic

 

 Nie powiedziałam że kierownik nie robi nic ale uważam że dodatek obrotowy jest niesprawiedliwie przyznawany tylko kierownikom. opier... dostaje jak coś jest źle od KR ale kierownik sklepu  też opier... pracowników, to działa w dwie strony nikt nie będzie chwalił jeśli coś jest źle ale samo robienie grafiku, wypełnianie tabelek, odpisywanie na SD i inne planowanie to są obowiązki podobnie jak pracownicy nizsi rangą też swoje obowiązki mają. Kierownik za swoją pracę i odpowiedzialność dostaje odpowiednio większą wypłatę. Po to jest czasem KS nie wie nawet jak zamyka się sklep i przyjmuje dostawy. Uważam, że powinien chociaż raz na miesiąc mieć dostawę, zamknięcie i trudniejsze zmiany jak inni pracownicy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Moje pytanie bylo do kierownikow lub zcy. Wiec skoro nie jesteś żadną z nich to nie odpowiadaj. Jak tak bardzo zazdroscisz, ze kierownicy nic nie robia(co nie jest w zadnym stopniu prawda, no chyba, ze Ci którzy sa na niewłaściwych miejscach) to zachęcam do rozwoju i awansów 

Skoro tylko kierownik i zastępca wie o premii za obrót to niech sami na ten obrót pracują, myślę, że reszcie załogi nie będzie na tym zależeć.ja wykonuję pracę za którą mi płacą i koniec. to nie instytucja harytatywna. Awans tak, ale nie w tej firmie. Jak widzę dwulicowość KS jak są inni w sklepie a inni na spotkaniach regionalnych i to obgadywanie pracowników za plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
22 godziny temu, Oxana12 napisał:

A jak jesteśmy we dwie caly czas to jak spokojnie isc na przerwe.Ciagle dzwonek,kolejka  itd.Wszystko zalezy od sklepu ile osób jest.Zawsze bylesmy we 4-5 a teraz czesto wr dwie.Pobierajac priorytety biorę talez z jedzeniem i tak z godzine minie jak uda mi się cos zjesc.

Piszesz bzdury... To jest nie możliwe że z 4-5 spadlyscie na 2 osoby. Biorąc pod uwagę że masz 3 os mniej po 5 godz. to jest 15 godzin mniej dziennie. Musiała byś 450 godz stracić. Moim zdaniem to kłamiesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMOC

Dziewczyny cały czas w aplikacji wywala mi priorytety że standy którego nie mam na sklepie. Co mam zrobić? Zgłosiłam ale brak odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobek

A czy na ciażowym l4 z kasy jaka powinnam dostać (srednia z 12 miesiecy) np z 1800zł zabieraja mi jeszcze 300zł premii? Czy daja to co im wyszło jako ta średnia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
3 minuty temu, Gość Bobek napisał:

A czy na ciażowym l4 z kasy jaka powinnam dostać (srednia z 12 miesiecy) np z 1800zł zabieraja mi jeszcze 300zł premii? Czy daja to co im wyszło jako ta średnia? 

Dają to co wyszło. Premia jest dodatkowa wiec nie maja czego zabrać skoro nie jest przyznawana za bycie na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobek

Czyli ta kasa na l4  to 12 ostatnich wypłat + premie z inwentaryzacji + za obrót grudniowy? Czy oni liczą comiesięczne czyste wypłaty (odliczają sobie wszystkie premie jakie dostawałam)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bobek

Chciałabym sobie to mniej więcej wyliczyć ale nie wiem jak ;/ wejść na konto z banku, pozliczać cała kase jaka dostałam z roska przez ostatnie 12 miesiecy i podzielić przez 12 czy nie jestem sama w stanie tego obliczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Do l4 ciazowego licząc się wszystkie wypłaty sprzed ostatnich 12miesiecy. Wypłaty na l4 mogą się różnic co miesiąc ze względu na różna ilość godzin w danym miesiącu. Ciężko sobie samemu wyliczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Licza się wypłaty, ale premie były dawne dodatkowo te miesięczne. Teraz nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Róża

Hej. Co wiecie na temat zewnętrznej firmy która będzie przychodzić na dostawy ? Kasjer już nie będzie na dostawach tylko asystent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania123

Pytanie o priorytety na stand. Jeśli nie macie standu to zgłoś na sd. W tym czasie pobierzcie te priorytety i odlozcie w kuwetach albo na wozku i podpiszcie że to na brakujący stand. Jeśli zdąży do was dojść stand to po prostu przełóżcie odłożone rzeczy z kuwet, jeśli nie to po zakończeniu promo zróbcie roztowarowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann
6 godzin temu, Gość Iza napisał:

Piszesz bzdury... To jest nie możliwe że z 4-5 spadlyscie na 2 osoby. Biorąc pod uwagę że masz 3 os mniej po 5 godz. to jest 15 godzin mniej dziennie. Musiała byś 450 godz stracić. Moim zdaniem to kłamiesz. 

U nas bylo podobnie z tym że było nas 3-4 w taki normalny dzień(nie mówię o promocjach,świętach) a  nagle cały luty pracowalyśmy po dwie i wymienialyśmy się często na styk, my idziemy o 13 a druga zmiana przychodzi o 13. Nie znasz sytuacji na innych sklepach, a naprawdę na niektórych są tak ścięte godziny że człowiek nie ma czasu się wysikać. A klienci oburzeni bo nie ma nikogo na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

I nas przed DP też zawsze było co najmniej 3 os na zmianie, czasem 4.  Teraz często, choć nie zawsze jesteśmy we 2... To prawda go ktoś wcześniej pisał, bo jeśli jedna non stop na kasie, druga robi wszystko: zamówienia, Service desk, dzwonki na kasę, reklamację, zwroty, pakiet, priorytety, a klient co chwilę zawraca głowę, zwyczajnie nie ma kiedy iść na przerwę. A jeszcze parcie na klub i zwiększona instalacja podczas aktualnej promo i 100x dziennie ktoś zaczepia, co znaczy 2 plus 2...Potwierdzam opisana wcześniej sytuację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gigi

O u nas też często identycznie, jedna do 13, druga na 13.... Funkcyjna np do 13.30, druga na 13. I np. 12.55, kasjer czeka na znienniczke, a tam sejf przekazują, nie ma kto stanąć itd, znienniczka jeszcze nie zalogowania, kasetki brak... Przed DP tak nie było. Teraz wszystko na maxa poucinane,  pracy coraz więcej, obsady mniej. I nie wygląda na to, by miało być lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmn.

Hej czy na zajączka są jakieś paczki dla dzieci? Niedawno urodziłam, jestem na macierzyńskim i jestem ciekawa czy jest coś jak na święta Bożego narodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
24 minuty temu, Gość Kmn. napisał:

Hej czy na zajączka są jakieś paczki dla dzieci? Niedawno urodziłam, jestem na macierzyńskim i jestem ciekawa czy jest coś jak na święta Bożego narodzenia

Nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Na zająca były zawsze testery od kierownika ale czy teraz będą to niewiem bo firma na psy schodzi kiedyś praca w rossmanie to było coś pracownik był doceniany i mobilizowany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Iza napisał:

Piszesz bzdury... To jest nie możliwe że z 4-5 spadlyscie na 2 osoby. Biorąc pod uwagę że masz 3 os mniej po 5 godz. to jest 15 godzin mniej dziennie. Musiała byś 450 godz stracić. Moim zdaniem to kłamiesz. 

Do 15.00 ostatnio bylysmy we dwie.Cala załoga teraz to 6 osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Właśnie przeżyłam orgazm stulecia 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff
26 minut temu, Oxana12 napisał:

Do 15.00 ostatnio bylysmy we dwie.Cala załoga teraz to 6 osob.

Też tak jest u nas sklep milionowy rano dwie od 7:30 do 11 trzecia przychodzi i we trzy zamykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jou
Dnia 3.03.2019 o 20:38, Gość Podaj napisał:

Słyszałam że lista jest długa. 

Celina weź się za robotę zakasaj rękawy i popracuj a nie tylko przychodzisz i fałszywie się szczerzysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jutro planuje złożyć wniosek o wakacje. Powiedzcie mi czy potrzebny jest pit męża? Czy mam w ogóle jeszcze szansę skoro pismo było już kilka dni temu a podobno kto pierwszy ten lepszy...? A jeśli by się jednak udało to kiedy będzie odpowiedz czy się załapałam czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKT

Na sklepie 122 jest okropna kierwniczka. Ma ludzi za nic, nie szanuje ich. Uważa że jej wszystko wolno - wszyscy uciekają z tamtad .Jest to sklep bez regionalnej więc poczynia  sobie ile wlezie ....ciekawe jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Jutro planuje złożyć wniosek o wakacje. Powiedzcie mi czy potrzebny jest pit męża? Czy mam w ogóle jeszcze szansę skoro pismo było już kilka dni temu a podobno kto pierwszy ten lepszy...? A jeśli by się jednak udało to kiedy będzie odpowiedz czy się załapałam czy nie ?

Możesz próbować ale watpie zebys się zalapala.Chyba,ze złożysz wniosek w malo oblegane miejsce.Jezeli skladasz wniosek w pracy to pita nie trzeba musisz tylko wiedzieć jakie dochody na glowe przypadają.Pewnie do miesiaca bedzie info kto sie dostal.Jedno mnie zastanawia wnioski byly dostępne juz wczesniej niz przyszlo pismo.Zapewne "pracownicy biurowi" czy z dzialu rekrutacji i szkolen mogli juz wczesniej zlożyc jak wiedzieli.Dla mnie to troche sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzięki za odpowiedź. Złożę chociaż po Twoim wpisie to już całkiem mi nadzieja odeszła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a wiadomo już coś kiedy kolorówka? coś słyszałam o końcu kwietnia? ale nie wiem ile w tym prawdy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabis

Jak wygląda ze świętami Wielkanocy? Jakiś dodatek do pensji? Paczki jak gratisy na koniec roku? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×