Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia27

Jakie miałyście objawy ciąży?

Polecane posty

Gość smerfetka81
Czesc dziewczyny. Mam dostac okres dopiero 2 czerwca, ale mam bardzo bolesne piersi i kujacy bol w podbrzuszu. Chodze ciagle ospala i zmeczona. Nie zabezpieczamy sie specjalnie z mezem, raczej stosunek przerywany. Czy istnieja jakies szanse na to, ze moglo dojsc do zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia219
Witam! Ja z moim chłopakiem kochalismy sie z niezbyt dobrym zabezpieczeniem,. robilam dzis test gdyz ostatnia miesiaczka ktora powinna trwac jak zawsze 7dni spoźnila sie i przyszla w postaci 1dniowego krwawienia, gdybym byla w ciazy bylby to 5 czy tez 6tydz dlaczego testy sa negatywne ? zmeczenie mnie ogarnia od pewnego czasu, dzis przespalam pol dnia , mam lekkie zawroty glowy i odczuwam dziwne bole brzucha;/ a od czytania tych wszystkich forum popadam w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia219
Witam! Ja z moim chłopakiem kochalismy sie z niezbyt dobrym zabezpieczeniem,. robilam dzis test gdyz ostatnia miesiaczka ktora powinna trwac jak zawsze 7dni spoźnila sie i przyszla w postaci 1dniowego krwawienia, gdybym byla w ciazy bylby to 5 czy tez 6tydz dlaczego testy sa negatywne ? zmeczenie mnie ogarnia od pewnego czasu, dzis przespalam pol dnia , mam lekkie zawroty glowy i odczuwam dziwne bole brzucha;/ a od czytania tych wszystkich forum popadam w paranoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczyy
niezbyt dobre zabezpieczenie? Albo ono jest albo jest jego brak. powtórz test albo udaj się na badanie krwi. Testy nie zawsze są prawdomówne. www.bejbi.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzcie na pytanie....
Nie wiem czy nie jestem w ciazy jestem mloda a wiec nie wiem nic o tych sprawach. A wiec tak pale papierosy bardzo dlugo a od jakis kilku dni po prostu mnie od ich odrzuca i szczypi mnie w gardlo, bardzo lubialam pic kawe nawet 3 dziennie a teraz jakos mi nie smakuja, jem wiecej, mam wydety brzuch, czasem jest mi nie dobrze a co najgorsze boli mnie brzuch tak w gornej czesci bardziej po prawej stronie i jak sie schylam do dopiero boliii...czy to moze byc ciaza...okres skonczyl mi sie jakie 2 tygodnie temu byl spozniony o 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzcie na pytanie....
Nie wiem czy nie jestem w ciazy jestem mloda a wiec nie wiem nic o tych sprawach. A wiec tak pale papierosy bardzo dlugo a od jakis kilku dni po prostu mnie od ich odrzuca i szczypi mnie w gardlo, bardzo lubialam pic kawe nawet 3 dziennie a teraz jakos mi nie smakuja, jem wiecej, mam wydety brzuch, czasem jest mi nie dobrze a co najgorsze boli mnie brzuch tak w gornej czesci bardziej po prawej stronie i jak sie schylam do dopiero boliii...czy to moze byc ciaza...okres skonczyl mi sie jakie 2 tygodnie temu byl spozniony o 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinka89
Mam pytanie ;) ostsniego razu jes tydzoien temu współzyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia ale zakonczył na zewnatrz ale nie był pewny czy zdążył na czas i jak cos tam wleciało to czy moge byc w cizy ? mam tez bardzo duzy apetyt , czesto chodze do ubikacji brzuch mnie boli tak jak przed okresem piersi tez mam obolałe a miesieczke mam miec dopiero ok 10. czerwca wiec czy moge byc w ciąży ? prosze odpiszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zka
mam pytanie . ostatnio kochałam się z moim chłopakiem .. staramy się o dziecko ;] . po tych waszych wszystkich wypowiedziach co wyczytałam to za obserwowałam u siebie takie same objawy min: bolące piersi, dziwne bóle brzucha, duży apetyt, zmienne nastroje, senność, zbiera mnie na wymioty,ale nie mogę tego z siebie wyrzucić .. czy to jest możliwe, że jestem w ciąży .? Proszę o odpowiedź ;] z góry dziękuje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what is the cause
Hej mam pytanie do Was mianowicie 11dni temu piescilismy sie z chlopakiem i on (nie wkładal) ale dotykal mojej pochwy penisem (bez zadnych zabazpieczen) wiec mogl sie dostac do mojej pochwy ten płyn ktory sie wydziela przy podnieceniu i to własnie jest powodem moich zmartwien bo nie chce byc w ciazy a dzien po tym "akcie" zaczal mi cieknac brozowawy sluz i mam juz tak 10dni czy to moze byc objaw ciazy?? odpowiedzcie prosze! z góry dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka120
Witam was internautki! A więc, 10 dni temu przeżyłam swój pierwszy raz z zabezpieczeniem jakim była prezerwatywa, ale nie pokoi mnie kilka rzeczy... no więc wszystko zaczeło się od senności strasznej, a dziś zauważyłam biały gęsty wyciek z moich sutków. Nadodatek dziś bolał mnie kilka razy brzuch jak by od spodu :( czy to możliwe, żebym była w ciąży? To chyba za wcześnie na objawy.. ale nie wiem. Prosze o szybką odpowiedź! Za jakieś półtora tygodnia powinnam dostać okres, jak mi sie spóźni to natychmaist zrobie test ciążowy. Dodam, że mam 18 lat i nie śpieszy mi się jeszcze do dziecka... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakicia
Witam Was dziewczynki:)Mam pytanie:kochałam się w dni płodne:od 4 do 6 czerwca.Dziś jest 12 czerwca i czy test wykazał by już ciążę,czy jeszcze za wcześnie?:)Okres ma m dostac za tydzień,chciałabym już zrobic test,nie mogę się doczekac;)Ale podejrzewam,że jeszcze za wcześnie prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka120
no są testy ciążowe, które już po tygodniu od zapłodnienia są w stanie wykryć ciąże :) ale na zwykł test to jeszcze za wcześnie, bo powinno sie go zrobić jak okres się spóźnia ;) a niech ktoś odpowie na moje pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynazuzak
hej Kasiuńka120, ja jetem w 9 miesiacu ciaży ip owiem ci ze to mleczko najprawdopodobniej ci wycieka.. nie koniecznie jest za wczesnie moze wczesniej zaszlas tylko ze mialas normalnie miesiaczke. powiem ci ze ja juz od poczatku ciazy mialam siare w piersiach takez lepiej idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka120
masakra.. ja i ciąża :O nie widze siebie w roli matki. Poczekam do okresu i zrobie test... nawet jeśli nie będzie się spóźniał bo czytałam o krwawieniach ktore przypominają okres w czasie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka120
Dodam, że dziś mam podwyższoną temperature a za równy tydzień już powinnam dostać okres. mam powyżej 37 ciagle od rana.. a co do testów to jaki proponujecie? flamastrowy, paskowy czy płytkowy? dzięki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem coś takiego temperaturę mierzę codziennie mam tak 37,2 lub 37,3 jak miałam dostać okres to miałam poniżej 37 a teraz mam powyzej 37 mam od ponad miesiąca nudności odruchy wymiotne niechce mi się jeść boli mnie dół nie mogę jeść słodkiego ani mięsa bo zaraz robi mi się jeszcze gorzej nie dobrze.Tylko mam chęć na ostre kwaśne słone.Powiem zrobiłam test ciążowy 27 lub 28 kwietnia był ważny do końca kwietnia a stosunek był gdzieś 20 kwietnia i mam jedną kreskę a miesiączki już nie ma zawsze miałam regularne bo brałam Dianę 35 co jedna ginekolog mówi że mam torbiele na jajnikach przez ten lek znalazłam się w szpitalu a drugie mi pomógł bo mi się uregolowało.W maju miałam miesiączkę a teraz nie ma.I niewiem czy zrobić jeszcze raz test i iść do ginekologa czy jeszcze poczekać parę dni.Poiwem jeszcze tam że mam uczucie jakby miało mi coś wypłynąć niewiem cy to normalne.Co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka120
Cześć to znowu ja. ;) Dziś dostalam okres, ale dziwi mnie to że tak wcześnie przed treminem. Powinnam go za tydzień dostać, czy to może coś oznaczać? Dodam, ze nie mam już narazie objawów takich jak wcześniej czyli bóle brzucha, białą wyzielina z sutków itp. Pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam od ponad miesiąca nudności dzisiaj z rana zaczeło mnie mdlić mam odruchy wymiotne.Mierzyłam temperaturę mam 37,1.Jak wyczuję zapach smak mięsa lub coś słodkiego zaraz mi się robi niedobrze.Tylko mam chęć na ostre kwaśne słone.Nawet kawa mnie drażni chociaż nie piję.Test robiłam była jedna kreska.Okres miałam ww maju a teraz nic a zawsze były regularne.Jutro pójdę do ginekologa myślę że mnie przyjmie.Jeśli ciąża to fajnie jeśli nie to dalej próbuję.Czy też ktoś tak źle się czuję robił test miał negatywny a miesiączki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka120
krwawienie niemal ustało. :( już mi mija, jest coraz słabsze.. i już wiem że to nie była krew miesiaczkowa " ze śluzem " tylko czysta krew jak z rany czy coś.. boje się. Mogłam poronić? W sumie w tą środę co była, piłam z koleżanką i byłam pijana. Czy to mogło zaszkodzić? Proszę o odp. pilną! Starsznie się boje. :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zefirka24
Ona2 test był za szybko zrobiony :))) musisz powtórzyć go jeszcze raz...trzymam kciuki Kasieńka120 z tymi objawami (czyli wydzieliną z sutka) musisz koniecznie skonsultowac to z lekarzem i porobić sobie badania hormonalne.... to jest taka moja rada... nie ma co tego bagatelizować :)) mam fajną stronkę w której można prowadzić obserwację temperatury i poradzić się innych użytkowniczek... jak ktoś chce to pisać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka120
Moja krew zmieniłą barwę na różową, czyli to, że poroniłąm jest chyba wykluczone. We wtorek robie test, bo mijają równe dwa tyg. od stosunku. Już przyzwyczaiłam się do myśli, że będe mamą. :) Pozdrawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jak w maju miałam okres a teraz nie a na teście była jedna kreska to jest możliwe że jestem ciąży.Bo tak myślę jak do jutra nie przyjdzie idę do ginekologa i powiem że nie mam okresu i przepuszczam że jestem w ciąży czy by mnie przyjeła bo do czerwca ma zajęte.Spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
Witam dziewczeta! staram sie o dzidziusia. 24 mam dostac @, a od poczatku owu nie ustaly bole piersi. bola ze zdwojona sila. pod pachami i nawet sama boje sie ich dotykac takie sa nabrzmiale i tkliwe. jajnik raz jeden a raz drugi mnie pokuje, zwykle tak mialam 3 dni przed @ a nie 10. Przypuszczam ze ten jeden jedyny dzien plodny( ten japrawdziwszy) mialam 6. czy po takim czasie bola juz piersi? aha i wczoraj jeszcze doszedl kregoslup, na szczescie dzis juz nie boli. wciaz mi jakos zimno, a jak ubralam bluze to czulam ze sie poce. no i ciagnie mnie jakos tak w "dole". jak w trakcie @. do tego dzis śluz bialy, bezzapachowy, w konsystencji troszke ciagnacy, zreszta nie wiem do konca juz. co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka120
To jednak chyba nie ciąża :(:( mam juz zwykly okres, w prawdziej bardziej obfitszy niż zwykle, ale w sumie zdarzało się już mieć takie. Szkoda w sumie, że nie jestem w tej ciąży. Ale i tak jutro robie test. Może jeszcze nie wszystko stracone. :) 3majcie kciuki dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysiaczek26
Witam serdecznie, przede wszystkim życże każdej z Was, która pragnie mieć dzidziusia, aby Wasze życzenie się spełniło i to jak najszybciej :) My z mężem o dzidziusia staraliśmy się półtora roku, w zeszłym roku we wrześniu test pokazał mi dwie kreski, więc nasza rodość była nieopisana, niestety już po dwóch tygodniach poroniłam i się załamałam ;( Przeczekaliśmy okres "rekonwalescencji" i od dwóch miesięcy staramy się znowu, z jednej strony boję się bardzo, a z drugiej już bym chciała być w ciąży. Cały cykl mam kontrolowany przez mojego ginekologa i dokładnie wiem, kiedy mam jajeczkowanie. W środę rano robię test i mam nadzieję zobaczyć dwie kreski. Na razie oprócz bólu piersi nie mam chyba żadnych innych objawów. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ginekolog mnie nie przyjeła bo ma już za dużo ludzi miesiączki jeszcze nie ma już 5 dzień a dół nadal boli i mam odruchy wymiotne chce mi się wymiotować a boli dół jak na okres i na ciążę kupiłam sobie dzisiaj test ciążowy płytkowy bo strumieniowego już nie było czy test ciążowy płytkowy jest dobry bo ja mam go 1 raz napiszcie co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuńka120
Tak jak myślałam-jedna kreska. No cóż, trudno. Widocznie jeszcze nie pora ;) 3mam kciuki Mysiaczek26 :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 2
Witam dziewczyny czytam, co tam piszecie i myślę, że wszytkie czekamy na to wymarzone dziecko i wyczekujemy objawów ciąży, my z mężem rownież planujemy dzidziusia i jak narazie nic z tego :( od paru dni rowież czuję tak jak wy, że jest mi nie dobrze i nie mogę jeść, boli mnie brzuch na dole i strasznie chce mi się spać normalnie oczy mi się zamykają, ale dziś zrobiłam test i znowu jedna kreska :( a myślałam, że na urodziny będę mieć wspaniały prezent niestety nie udało się. Musimy próbować znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki ja o dzidziusia staram się 3 miesiąc obecnie mam 17 dc więc za około dwa tyg termin @. nic nie czuję oprócz tego ze bardzo chciałabym już zaskoczyć i móc cieszyć się tym wszytski mco niesie ze sobą czas oczekiwania na dziecko. tak więc z niecierpliwościa czekam tego 27.06. pozdrawiam :* na jakim etapie wy jesteście i ile się staracie już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heya9
bibi2206 ja staram sie juz chyba 7 miesiecy lub wiecej. na 3 dlalam sobie spokoj i mimo ze wciaz kochalam sie z narzeczonym bez zabezpieczenia wolalam nie myslec, ze sie udalo, bo przezywalam mocno kolejne zawody. W tym miesiacu dopiero poczulam tak jakby "TO BYLO WLASNIE TO" oj, jak bym chciala! wiele na to wskazuje, ale na tes jeszcze za wczesnie, bo mam 6 dni lub wiecej(oststnio mi sie przesunal o 2 dni @) do planowanego @. POzdrawiam I tzrymam kciuki za WAS WSZYSTKIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×